Відео: Українки у фіналі естафети 4х400 м на ЧС-2015 виступили гідно!

0

У передостанньому виді програми чемпіонату світу з легкої атлетики 2015 – жіночій естафеті 4х400 м – гідно виступила збірна України, у складі якої бігла і буковинка Наталка Лупу.

150830-WC-estafeta-4-400-final-Lupu

Для новоселицької чернівчанки Наталії Лупу (4.11.87, ШВСМ, СК «Гешко», «Колос»/«Динамо», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина»), як ми вже зазначали, це був четвертий старт і другий фінал на Мундіале-2015. Нагадаємо, у фіналі на 800-метрівці наша землячка фінішувала з п’ятим результатом 1.58,99, як і британка Shelayna OSKAN-CLARKE (у протоколі Оскар-Кларк на 5 місці, Лупу – на 6-му).

У фіналі естафети 4х400 м за Україну бігли Ольга Земляк (16.01.90, Рівне), Наталія Лупу (4.11.87, Чернівці), Наталія Пигида (30.01.81, Київська обл.), Ольга Ляхова (Кременчук Полтавської обл.).

Реально оцінюючи наші шанси, ми розуміли, що втрутитися у боротьбу за розподіл призових місць українкам було наразі фактично неможливо. «Місце України» було десь сьоме, але наша команда зуміла стрибнути «трішки вище голови» і вибороли шосте місце, молодці!