Забродський: Влада обікрала Польового, проблему «Льодового» має вирішити суд

5

У цьому, незрозумілому для багатьох, процесі визнання власності Павла Польового за «Льодовим майданчиком» постійно відчувалась присутність якоїсь «невидимої сили». Всю цю історію хтось «супроводжував». Хтось «невловимий» залишався в тіні і «сіпав за ниточки». Припущення були… Але декілька коментів в ФБ, невеличкий аналіз і цей хтось «матеріалізувався». Василь Забродський. Вінчальний батько Павла і Діани. Багаторічний друг сім’ї Польових.

Після позитивного для Павла Польового рішеннясесії 30.06.15 та вето мера Олексія Каспрука пан Василь погодився відповісти на запитання fakty.cv.ua і висловити своє бачення виходу із ситуації.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Lyodoviy-maydanchyk-molbuk-Zabrodsjkiy-Fedoruk-Kaspruk

 

5 Комментарии
 1. Євген говорит

  Пане Мазурашу-одне запитання-скільки офіційно платить податків,скільки ОФІЦІЙНО влаштованих працівників?А Забродський допомагає кришувати…

 2. вболівальник говорит

  Яка різниця скільки платить податків! Нічого не сав би платити, бо це соціальна справа. Досить в Україні бізнес роблять на здоров’ї, то ще шукати податки на оздоровчих послугах? 
  Платить він звичайно, а куда діватися. Якби люди ноомально заробляли можна було б і ціни самоокупні ставити, і податки збирати.
  А Забродський що кришує – як у Польвого забрали майданчик?

  1. Євген говорит

   якщо працює 10 чоловік(а там не менше)-податку вийде в місяць тисяч на 7,не менше,на жаль наше законодавство для оздоровлення націїї не покриває ці витрати.А при перевірках Майданчика одразу з”являється Забродський-2 дзвінки і перевірка закінчилась…

 3. Ростислав Грінчук говорит

  На жаль вихід один. Повернути Павлу Польовому усі вкладені гроші, з індексаціями і компенсаціями, а це міська Рада не зможе і віддати не хоче. Оренда на 50 років мабуть це і є вихід. Хоча думаю що об`єкт будувався з розрахунку отримання прибутків и нормального існування, наголошую нормального існування. Але потім “Боянівка” каток зробила. Щось це нагадує Цецино для горськолижного спуску. Цецино, Горбово і Мигово. З басейнами може бути така сама лажа. В нашій країні щоб не попадали бізнесмени виходить має будувати держава, або вкладати кошти. Така в нашій країні цікава система і законодавча база.

 4. Георгій Мазурашу говорит

  Це Ви, п. Євгене, хвилюєтесь за наповнення бюджету чи чому цікавитесь податками, які сплачує Польовий (Льодовий майданчик)?
  Я теж хочу, щоби бюджет наш нормально поповнювався і щоби вистачало тих коштів на соціальні напрямки (у т.ч. спорт). Але коли мова йде про такі соціальні проекти, як спортивно-оздоровчі, то як по мені краще їх звільнити взагалі від сплати податків, лиш би вони цим займались. Там маємо оздоровлення + зайнятість енної кількості працівників (сезонна, студенти, але все-таки), так що це подвійний соціальний позитив. 
  Не знаю, чи Забродський має вплив на перевіряючих. І не в курсі, скільки Польовий платить тих податків. у будь-якому разі сподіваюсь, що й самі ці умовні перевіряючі розуміють, що це за проект і що не там треба “шукати шкварки”;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.