Для участі у четвертому розіграші Ліги чемпіонів районів та міст Чернівецької області з футболу (сезон-2015) заявилось 12 команд.
До вашої уваги склад груп та календар ігор (результати будуть додані по ходу змагань).
група «А»
«Купка» (Глибоцький р-н)
«Матрікс» (с.Клішківці, Хотинський р-н)
«Перківці» (Кельменецький р-н)
група «В»
«Волока» (Глибоцький р-н)
«Велика Буда» (Герцаївський р-н)
«Фортуна» (с. В.Кучурів, Сторожинецький р-н)
група «С»
«Берегомет» (Кіцманський р-н)
«Дрім-Тім» (м.Чернівці)
«Банилів» (Вижницький р-н)
група «Д»
«Ленківці» (м.Чернівці)
«Магала» (Новоселицький р-н)
«Ст.Вовчинець» (Глибоцький р-н)
КАЛЕНДАР ІГОР
«Ліги Чемпіонів Чернівецької області» сезону-2015
I тур 05.08 (середа)
«А» 05.08. 18.00 «Матрікс» с.Клішківці – «Перківці» – 4:1
«В» 05.08. 18.00 «В. Буда» – «Фортуна» с. В. Кучурів – 1:0
«С» 05.08. 18.00 «Дрім-Тім» – «Банилів»
«Д» 05.08. 18.00 «Магала» – «Ст. Вовчинець» – 3:1
II тур 12.08.(середа)
«А» 12.08. 18.00 «Купка» – «Матрікс» с.Клішківці – 3:0
«В» 12.08. 18.00 «Волока» – «В.Буда» – 4:1
«С» 12.08. 18.00 «Берегомет» – «Дрім-Тім» – 0:0
«Д» 12.08. 18.00 «Ленківці» – «Магала» – 2:1
III тур 19.08.(середа)
«А» 19.08. 18.00 «Перківці» – «Купка» – 0:1
«В» 19.08. 18.00 «Фортуна» с.В.Кучурів – «Волока» – 0:3
«С» 19.08. 18.00 «Банилів» – «Берегомет» – -:+
«Д» 31.08. 18.00 «Ст.Вовчинець» – «Ленківці»
IV тур 26.08.(середа)
«А» 8.09. 18.00 «Перківці» – «Матрікс» с.Клішківці
«В» 26.08. 18.00 «Фортуна» с.В.Кучурів – «В.Буда» – 3:0
«С» 26.08. 18.00 «Банилів» – «Дрім-Тім» – -:+
«Д» 27.08. 18.00 «Ст.Вовчинець» – «Магала» – 3:1
V тур 02.09.(середа)
«А» 02.09. 17.00 «Матрікс» с.Клішківці – «Купка» – 2:1
«В» 03.09. 17.00 «В.Буда» – «Волока» – 3:2
«С» 02.09. 17.00 «Дрім-Тім» – «Берегомет» – 5:2
«Д» 02.09. 17.00 «Магала» – «Ленківці» – 3:1
VI тур 09.09.(середа)
«А» 10.09. 17.00 «Купка» – «Перківці» – 3:0
«В» 10.09. 17.00 «Волока» – «Фортуна» с.В.Кучурів – 6:1
«С» 09.09. 17.00 «Берегомет» – «Банилів» – +:-
«Д» 10.09. 17.00 «Ленківці» – «Ст.Вовчинець» – +:-
***
група «А» | І | В | Н | П | М | О | М | |
1 | «Купка» Глибоцький р-н |
4 | 3 | 0 | 1 | 8-2 | 9 | 1 |
2 | «Матрікс», с.Клішківці Хотинський р-н |
4 | 2 | 0 | 2 | 6-6 | 6 | 2 |
3 | «Перківці» Кельменецький р-н |
4 | 1 | 0 | 3 | 2-8 | 3 | 3 |
група «В» | І | В | Н | П | М | О | М | |
1 | «Волока» Глибоцький р-н |
4 | 3 | 0 | 1 | 15-5 | 6 | 1 |
2 | «В.Буда» Герцаївський р-н |
4 | 2 | 0 | 2 | 5-9 | 6 | 2 |
3 | «Фортуна»,с.В.Кучурів Сторожинецький р-н |
4 | 1 | 0 | 3 | 4-10 | 6 | 3 |
група «С» | І | В | Н | П | М | О | М | |
1 | «Дрім-Тім» м.Чернівці |
2 | 1 | 1 | 0 | 5-2 | 4 | 1 |
2 | «Берегомет» Кіцманський р-н |
2 | 0 | 1 | 1 | 2-5 | 1 | 2 |
3 | «Банилів» Вижницький р-н |
– | – | – | – | – | – | – |
група «Д» | І | В | Н | П | М | О | М | |
1 | «Магала» Новоселицький р-н |
4 | 2 | 0 | 2 | 8-7 | 6 | 1 |
2 | «Ст.Вовчинець» Глибоцький р-н |
4 | 2 | 0 | 2 | 4-4 | 6 | 2 |
3 | «Ленківці» м.Чернівці | 4 | 2 | 0 | 2 | 3-4 | 6 | 3 |
***
1/4 фіналу (перші матчі) 16.09. (середа)
- 16.09. 16.30 «Купка» – «Берегомет» – +:-
- 16.09. 16.30 «Волока» – «Ст.Вовчинець» – 3:1
- 16.09. 16.30 «Дрім-Тім» – «Матрікс» с.Клішківці – 1:1
- 16.09. 16.30 «Магала» – «В.Буда» – 4:2
1/4 фіналу (матчі-відповіді) 23.09. (середа)
«Берегомет»- «Купка» – -:+
23.09. 16.00 «Ст.Вовчинець» – «Волока» – 2:0 (перший матч – 1:3)
23.09. 16.00 «Матрікс» с.Клішківці – «Дрім-Тім» – 2:1 (1:1)
23.09. 16.00 «В.Буда» – «Магала» – 2:1 (2:4)
1/2 фіналу Кубку «Ліги чемпіонів Чернівецької області з футболу сезону 2015 року»
Перші матчі:
02.10 16.00 «Купка» – «Ст.Вовчинець» – 2:3
29.09 16.00 «Матрікс» с.Клішківці – «Магала» – 0:0
Матчі –відповіді:
08.10.15 р. 15.00 ФК «Магала» – «Матрікс» (с.Клішківці) – 2:1
09.10.15 р. 15.00 «Ст.Вовчинець» – «Купка» – 3:1
ФІНАЛ – 14 жовтня – перенос на 1.11.15
13:00 стадіон “Буковина”
ФК «Магала» – «Ст.Вовчинець» – 1:2 ВІДЕО
***