Фото: На нічну «староноворічну пробіжку 2015» завітала «Фея» з подарунками

4

Приємними сюрпризами супроводжувалась «староноворічна пробіжка 2015», на яку в Чернівцях символічно зібрались напередодні Старого Нового року о 20:15.

Несподівано до небагатьох місцевих прихильників вечірніх оздоровчих пробіжок приєднались і чарівні гості із Запоріжжя. Зрозуміло, й на акційну годину безкоштовного катання на ковзанах, якою власник «Льодового майданчика» Павло Польовий додатково заохочує до колективних пробіжок.

Як і планували, бігли на стадіоні «Буковина» символічні дистанції – хто 2015, а хто і декілька разів по стільки ж.

А вже на етапі «чаювання від Польового» на «Льодовому майданчику» учасниця колективних пробіжок Наталка Федорович, враховуючи де вона працює (театр), перевтілилась у «Фею» і експромтом провела серед присутніх веселу тематичну вікторину – із солодкими подарунками в якості призів. Схоже, найбільше здивувалися запорізькі гості Тетяна Філь з донечкою Анютою, які натрапили на «серію сюрпризів» (з продовженням у середу в театрі).


А в середу, 14.01.15, нагадаємо, обласний центр «Спорт для всіх», «Льодовий майданчик» (Павло Польовий) та обласне відділення НОК України (Іван Гешко) запрошує охочих на денну колективну «староноворічну пробіжку» в рамках «Move Week». Збір о 14:00 біля «Льодового майданчику». Учасники, зрозуміло, зможуть і акційно покататися.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Оздоровчу пробіжку поєднали зі «скандинавською ходьбою» і катанням на ковзанах

***

«Свята вечеря» після пробіжки – ще смачніша! (Різдвяний оздоровчий флешмоб)

***

Фото: У Чернівцях 1 січня Дід Мороз долучився до оздоровчого пробігу

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

4 Комментарии

 1. Яна говорит

  Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
  директор облцентру «Спор для всіх»  
  точно СПОР?

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Яна, споримо зі всіма, що вони не вийдуть на оздоровчу пробіжку з нами:) На кону – година безкоштовного катання на “Льодовому” Павла Польового;)

 2. ева говорит

  Георгій, коли ж наступна пробіжка?

  1. Георгій Мазурашу говорит

   По суботах на 10:00 біля “Льодового” збір;) Це ж вказано і на сайті;) І в соцмережах регулярно нагадую, у т.ч. про “шарове” катання:)

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.