Боксери влаштували у центрі Чернівців… «вільні обійми» (фото, відео)

0

У непростий і трагічний час для України у Чернівцях перехожим на Центральній площі дарували позитив і гарний настрій з нагоди Всесвітнього дня обіймів.

150121-viljni-obiymy-Chernivtsi-fakty.cv.ua (21)

Всесвітній день обіймів традиційно відзначається 21 січня. У Чернівцях організувати «вільні обійми» взялася громадська організація «ТВОЯ  ІНІЦІАТИВА» на чолі з майстром спорту з боксу Сашком Погодіним, яка, до слова, останнім часом проводить чимало цікавих заходів. У перехожих на Центральній площі на обличчях з’являлась щира посмішка від теплих обіймів, що стали такими доречними у холодний та похмурий день.

Головним героєм акції булла… панда, котра привертала особливу увагу дітлахів. Також неабияку роль відіграли яскраві плакати активістів, деякі з них дивували своєю оригінальністю.

Приємної атмосфери додавав музичний супровід, у якому було ключове слово «обійми».


На такі приємності, як зазначає керівник ГО «ТВОЯ ІНІЦІАТИВА» Олександр Погодін, люди реагували з грандіозним позитивом та вдячністю. Мовляв, у такий складний період вдосталь тривог і переживань, а такий захід змушує перебувати на хвилі радості протягом усього дня.

Однак були і чернівчани, які не проявляли великого бажання впадати в обійми незнайомцям. Щоправда, це були більше винятки. Отже, організатори та всі, хто потрапив під щирі обійми, отримав море яскравих емоцій.
Олександр Погодін також «окремим рядком» виокремив групу підтримки і організаторів заходу: заступник голови ГО «ТВОЯ ІНІЦІАТИВА» Андрій Солтисяк, координатор і журналіст Анастасія Лященко, фотограф Ірина Петеляк, інформаційна підтримка – Паблік «Це Чернівці, крихітко», SportBuk.com, fakty.cv.ua, телеканали «Чернівецький промінь», ТВА, 5 канал, ТРК «Буковина», боксерський зал «Колізей-Машзавод», партнер Павло Рудомьотов (сервіс «Магнат-Авто»), автор інформаційної листівки – Тетяна Рациборська.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО ТА ВІДЕО

***

Фото: Про зустріч боксерів з України та Молдови у Чернівцях і… більярд

***

Тренер з боксу запрошує 19 грудня на… «Літературний слем»

***

У Чернівцях цигарки обмінюють на яблука (фото, відео)

***

Фото: На оздоровчому флешмобі – театрали, «бігаючі банкіри», боксери і Ко

***

Фото: Чернівецькі боксери і переселенці з Донецька прибирали берег Прута

***

Фото: Боксери прибрали з берега Прута 2 трактора сміття

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.