Фото: У чемпіонаті ЦР «Спартак» 2014 р. зі стрільби з лука попереду – динамівка

0

У Чернівцях 28.11.14 стартував чемпіонат центральної ради ФСТ «Спартак» зі стрільби з лука в приміщенні.

141128-striluk-Spartak-sportbuk.com (18)

Першого дня змагань, 28.11.14, були розіграні нагороди у наймолодшій групі, яку виділили в окрему номінацію за пропозицією нашого знаного «спартаківського» тренера Олега Осипенка. У цій віковій групі вступають переважно місцеві спортсмени (крім трьох представників Києва).

В інших вікових групах відбулися поки що лише кваліфікаційні змагання. І в жіночій номінації, що приємно зазначити, на перших двох позиціях чернівецькі олімпійки Тетяна Дорохова (3.06.85, «Динамо», ШВСМ, тренер – Андрій Дорохов) та Лідія Січенікова (Чернівці, 03.02.93, «Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – ДК «Полюс»).

 


Олімпійський раунд

Молодші кадети

Фінал

Божовський Вадим (2001 р.н., Чернівецька, Освіта) – Кожелянко Дмитро (2001, Чернівецька, Освіта) – 6:4

За 3 місце

Гордей Юрій (2003, Чернівецька, Освіта) – Толкаченко Максим (2001, Чернівецька, Освіта) – 6:0…

12. Данило Мельнічук (Київ), 13. Дмитро Мельніченко (Київ).

 

Молодші кадетки

Фінал

Грищук Єлизавета (2001, Чернівецька, Освіта) – Садогурська Аліна Віталіївна (2001, Чернівецька, Спартак) – 7:1

За 3 місце

Подстрел Валерія (2001, Чернівецька, Освіта) – Руснак Олександра Олександр (2002, Чернівецька, Спартак) – 6:0…

11. Дар’я Якимова (Київ)

Результати кваліфікації у всіх вікових групах – нижче.

Фото: Георгій МАЗУРАШУ
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Кваліфікаційний раунд М-3х2

Жінки

місце

розряд

Прізвище, ім’я

Р.н.

Регіон

Товариство

Сума М-3х2

Вик.розряд

1

змс

Дорохова Тетяна

1985

Чернівецька

Динамо

578

мс

2

мсмк

Січенікова Лідія

1993

Чернівецька

Спартак

573

мс

3

кмс

Лего Катерина

1995

Сумська

Спартак

552

І

4

мс

Череп Юлія

1991

Чернівецька

Освіта

540

І

5

мс

Кушнір Марьяна

1982

Чернівецька

Спартак

539

І

6

І

Радченко Ірина

1996

Сумська

Спартак

522

ІІ

7

кмс

Ігнатюк Настя

1994

Чернівецька

Освіта

513

І

8

кмс

Молода Оксана

1992

Чернівецька

Спартак

495

ІІ

9

ІІ

Ковтун Яна

1993

Сумська

Спартак

471

ІІІ

 

Кадети

місце

розряд

Прізвище, ім’я

Р.н.

Регіон

Товариство

Сума М-3х2

Вик.розряд

1

кмс

Кутовой Олексій Володимирович

1998

Чернівецька

Спартак

573

кмс

2

кмс

Кожокарь Іван

2000

Чернівецька

Спартак

573

кмс

3

мс

Дущак Максим

1998

Чернівецька

Колос

566

кмс

4

І

Микитюк Орест

2000

Чернівецька

Освіта

555

І

5

мс

Черкез Влад

1997

Чернівецька

Освіта

553

І

6

кмс

Курилюк Павло Ігорович

1998

Чернівецька

Спартак

552

І

7

кмс

Прокопюк Іван

1997

Чернівецька

Освіта

538

І

8

І

Осипчук Андрій

1997

Чернівецька

Освіта

533

І

9

І

Єреміца Андрій

1998

Чернівецька

Освіта

529

ІІ

11

ІІ

Черней Дмитро

1999

Чернівецька

Освіта

525

ІІ

12

кмс

Бордійчук Артем

1998

Чернівецька

Освіта

524

ІІ

13

кмс

Кайряк Андрій

1997

Чернівецька

Освіта

516

ІІ

14

ІІІ

Юрій Артем

2000

Чернівецька

Освіта

489

ІІ

15

І

Патерига Валентин

1999

Чернівецька

Освіта

487

ІІІ

16

І

Андрушко Олег Павлович

2000

Чернівецька

Спартак

483

ІІІ

17

ІІ

Горшковський Максим

1999

Чернівецька

Спартак

470

ІІІ

18

І

Гордей Андрій

1999

Чернівецька

Освіта

470

ІІІ

19

ІІ

Радченко Іван

1999

Чернівецька

Освіта

461

ІІІ

20

ІІ

Ромащенко Микита

2000

м.Київ

Спартак

455

ІІІ

21

ІІ

Ташков Євген

1997

Херсонська

Спартак

455

22

ІІІ

Костеняк Дмитро

1999

Чернівецька

Колос

451

ІІІ

23

ІІ

Сєдих Дмитро

1997

м.Київ

Спартак

444

ІІ

24

ІІІ

Дудко Андрій

1999

Чернівецька

Освіта

433

25

Чегерьов Максим

2000

Чернівецька

Освіта

430

26

ІІ

Цабак Михайло Михайлович

2000

Чернівецька

Спартак

420

27

ІІ

Кохановський Павло

1997

Херсонська

Спартак

420

28

ІІІ

Нікула Растислав

2000

Чернівецька

Освіта

414

29

ІІ

Каменецький Микита

1999

Чернівецька

Освіта

411

30

ІІІ

Вінтоняк Максим

1997

Чернівецька

Освіта

406

31

ІІ

Скриндица Констянтин

1999

Чернівецька

Освіта

400

32

І

Немцов Андій

1999

Чернівецька

Освіта

395

33

ІІІ

Гуменний В”ячеслак

2000

Чернівецька

Колос

385

34

ІІ

Кубата Дмитро

1997

Херсонська

Спартак

353

35

б\р

Ворощук Владислав

2000

Івано-Франківськ

Спартак

230

36

б\р

Бачук Роман

1998

Івано-Франківськ

Спартак

179

 

Кадетки

місце

розряд

Прізвище, ім’я

Р.н.

Регіон

Товариство

Сума М-3х2

Вик.розряд

1

мс

Онуфрійчук Олена

1997

Чернівецька

Освіта

576

мс

2

мсмк

Олексюк Вікторія

1997

Чернівецька

Освіта

567

кмс

3

кмс

Дера Наталя

2000

Чернівецька

Освіта

547

І

4

І

Орлик Яна

1999

Чернівецька

Освіта

530

І

5

кмс

Кукурузяк Олксандра

1999

Чернівецька

Освіта

524

ІІ

6

кмс

Лазарук Оксана

1999

Чернівецька

Освіта

514

І

7

ІІІ

Костинюк Анна Мирія

2000

Чернівецька

Освіта

511

ІІ

8

кмс

Грабар Тетяна

2000

Чернівецька

Спартак

506

ІІ

9

І

Арсентьева Катерина

2000

Чернівецька

Освіта

502

ІІ

10

ІІ

Гасимова Азай

2000

Чернівецька

Освіта

488

ІІІ

11

І

Мельник Регіна

1999

Чернівецька

Освіта

486

ІІІ

12

ІІ

Боярин Анастасія

2000

Чернівецька

Освіта

460

ІІІ

13

І

Лютик Анастасія Михайлівна

2000

Чернівецька

Спартак

457

ІІІ

14

кмс

Тяпкіна Елизавета

1999

Чернівецька

Спартак

446

ІІ

15

І

Антакова Яна Андріївна

2000

Чернівецька

Спартак

432

16

І

Смірнова Ольга Сергіївна

2000

Чернівецька

Спартак

430

17

кмс

Тріщук Сніжана Андріївна

1999

Чернівецька

Спартак

395

18

кмс

Лукан Тетяна Андріївна

1999

Чернівецька

Спартак

391

19

кмс

Шеремета Аня

2000

Чернівецька

Спартак

383

20

І

Туєва Анастасія

2000

Чернівецька

Освіта

372

21

І

Букатка Лолита

2000

Чернівецька

Спартак

232

22

б\р

Бойчук Христина

1998

Івано-Франківськ

Спартак

64

 

Молодші кадети

місце

розряд

Прізвище, ім’я

Р.н.

Регіон

Товариство

Сума М-3х2

Вик.розряд

1

ІІІ

Грищук Єлизавета

2001

Чернівецька

Освіта

486

ІІ

2

І

Руснак Олександра Олександр

2002

Чернівецька

Спартак

484

ІІІ

3

І

Садогурська Аліна Віталіївна

2001

Чернівецька

Спартак

464

ІІІ

4

Подстрел Валерія

2001

Чернівецька

Освіта

455

ІІІ

5

Шубкіна Ольга

2003

Чернівецька

Освіта

433

6

І

Андрусенко Катерина

2002

Чернівецька

Спартак

403

7

Тарасова Олександра

2003

Чернівецька

Освіта

401

8

б\р

Вірста Каріна

2003

Чернівецька

Освіта

392

9

ІІ

Мажар Софія

2001

Чернівецька

Освіта

389

10

І

Аріфова Людмила Віталіївна

2002

Чернівецька

Спартак

369

11

ІІ

Шупеня Анна

2001

Чернівецька

Спартак

341

12

Якимова Дарія

2001

м.Київ

Спартак

303

13

Сирцова Ніна

2002

Чернівецька

Спартак

293

14

Орлик Юлія

2002

Чернівецька

Освіта

288

15

І

Марущак Аліна Валентинівна

2001

Чернівецька

Спартак

253

16

б\р

Тимчук Влада

2001

Чернівецька

Освіта

193

 

Молоді кадетки

місце

розряд

Прізвище, ім’я

Р.н.

Регіон

Товариство

Сума М-3х2

Вик.розряд

1

ІІІ

Кожелянко Дмитро

2001

Чернівецька

Освіта

486

ІІІ

2

ІІ

Божовський Вадим

2001

Чернівецька

Освіта

445

3

ІІ

Петришин Максим

2003

Чернівецька

Спартак

438

4

Гордей Юрій

2003

Чернівецька

Освіта

422

5

ІІ

Недашківський Василь Андрійович

2001

Чернівецька

Спартак

410

6

б\р

Толкаченко Максим

2001

Чернівецька

Освіта

390

7

ІІІ

Гончарук Дмитро

2003

Чернівецька

Освіта

389

8

ІІ

Гусак Данило Богданович

2003

Чернівецька

Спартак

379

9

Кубранов Віктор

2001

Чернівецька

Освіта

361

10

Кучерівський Андрій

2001

Чернівецька

Освіта

358

11

б\р

Ігнатюк Іван

2003

Чернівецька

Освіта

354

12

ІІІ

Вацин Максим

2001

Чернівецька

Освіта

352

13

Мельнічук Данило

2001

м.Київ

Спартак

330

14

Натолочений Дмитро

2002

Чернівецька

Спартак

327

15

б\р

Філіп Юрій

2001

Чернівецька

Освіта

324

16

Чолан Андрій

2001

Чернівецька

Спартак

321

17

б\р

Лесик Віталій

2001

Чернівецька

Освіта

314

18

Мельніченко Дмитро

2002

м.Київ

Спартак

270

19

ІІ

Кіліпенко Андрій

2001

Чернівецька

Спартак

231

20

Зарецький Артур

2001

Івано-Франківськ

Спартак

225

 

***

Стрільба з лука: Буковинці на Чемпіонаті ЦР «Спартак» здобули 20 нагород!

***

 

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.