Фото: Княгиня Буковини і Ко рекомендують фітнес – для краси і здоров’я

0

У рамках започаткованої акції «Моделі за здоровий спосіб життя» 11.11.14 моделі випробували на собі фітнес школі танців «MoveOn».

141111-fitnes-modeli-MoveOn-G-sportbuk.com (1)

Нагадаємо, що акцію «Моделі за здоровий спосіб життя» започаткували обласний центр «Спорт для всіх» та модельне агентство «Шоу-Тайм» (за підтримки обласного відділення НОК України). Отож, буковинські красуні відвідують різні спортивні клуби і фітнес-центри – з метою пропаганди оздоровчих занять спортом та здорового способу життя.

У вівторок, 11.11.14 моделі агентства «Шоу-Тайм» на чолі з титулованою Аліною Сорокіною («Княгиня Буковини 2013», «Княгиня Show Time 2013») випробували на собі тренування з фітнесу у відомій школі танцю «MoveOn» (Чернівці, Театральна площа, Будинок офіцерів, 4 поверх – 206). Fitnes-Olena-Gardinova-afishka-1-copyЦікаво, що в ролі тренера-інструктора там теж.. модель – Оленка Гордінова, яка свого часу була «Міс фото» на конкурсі «Міс Буковина».

У школі танців «MoveOn» модель-інструктор тренує по вівторках і четвергах (з 19:00) і по суботах (12:00). Телефон для довідок: 095 811-55-59. Рекомендуємо!;)


Повертаючись до колективного заняття за участю моделей – останні, як зауважила директор агентства «ШоуТайм» Ліна Ільницька, повернулись з тренування щасливі і задоволені. Їхні враження ми додамо сюди згодом.

Домка Решкан: «Фітнес – це круто! Від самого слова (fita), що спонукає тебе до покращення своєї фігури. Я там справді відчула, що означає працювати над собою. А прекрасні тренери нам сьогодні показали майстер-клас. Надзвичайно чудові розтяжки. Взагалі там сворили чудову атмосферу для нас і ташого тіла;)»

Замість P.S. Запрошуємо всіх охочих на благодійний концерт школи танців «MoveOn», який відбудеться у четвер, 13.11.14, у Палаці «Академічний» (початок – о 18:00). Вхід – безкоштовний. Вітаються благодійні внески;)

Школа танців MoveON оголошує набір!

Групи розпочинаються від 3 років,
12 стилів танців та фітнес.
Групи для новачків, також є групи для професійних тренувань, заняття з найкращими хореографами України.
Вечірні та ранкові тренування.
Оренда залів в центрі міста від від 50 кв м до 300 кв м
МувЙоБаді (-:
www.moveon.com.ua
(050) 522-69-69

***

Фото: Ярослав ГАЛАН

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Фото: Ельвіра МИКИТЮК (тренер Олена Гордінова)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Фото: Міс Буковина і Ко запрошують займатися спортом

***

Фото: Княгиня Буковини 2013 – Аліна Сорокіна, Чернівців – Оксана Ватаманюк

***

Фото: Шокуюча розв’язка на конкурсі краси «Княгиня Show Time 2013»

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.