З 31 жовтня по 2 листопада у Чернівцях – велике свято баскетболу

0

Три змагання (у т.ч. два всеукраїнського рівня) та баскетбольні конкурси відбудуться 31 жовтня, 1 та 2 листопада 2014 р. у ФОК «Олімпія» (вул. Воробкевича, 6).

Як повідомив SportBuk.com заступник голови обласної федерації баскетболу, у ці дні шанувальники цієї популярної гри зможуть подивитися, зокрема, матчі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (дівчата 2001 р.н.) за участю БК «Кобри» (с. Мамаївці, Кіцманського р-ну).ю «ДЮСШ-1 – СПАРТАК» (Чернівці), ДЮСШ м. Івано-Франківськ та БК «Рівненщина» (м. Рівне), два матчі Чемпіонату України серед команд І ліги БК «Чернівці-Буковина STARLIFE» – БК «Горяни» (Івано-Франківськ) та вирішальні поєдинки чемпіонату області серед юнаків 1997-98 рр.н.

31 жовтня 2014 р. (п’ятниця)

14:30.  ВЮБЛ (дівчата). БК «Кобри» (Мамаївці) -«ДЮСШ-1 – Спартак»;


16:45. ВЮБЛ (дівчата). БК «Рівненщина» – ДЮСШ (Ів.-Франківськ);

19:00. Чемпіонат області (юнаки). ОДЮСШ «Спартак-2»  –  ОДЮСШ «Буревісник -1».

 

1 листопада 2014 р. (субота)

10:30. ВЮБЛ (дівчата). БК «Рівненщина» – БК «Кобри»;

12:45. ВЮБЛ (дівчата). «ДЮСШ-1- Спартак» – ДЮСШ (Ів.-Франківськ);

15:00. Чемпіонат області (юнаки). ОДЮСШ «Спартак-1»  –  ОДЮСШ «Спартак -2»;

16: 40 – конкурс кращих снайперів серед дівчат і юнаків на призи Чернівецького обласного відділення НОК України та Чернівецького обласного центру «Спорт для всіх» у номінаціях – штрафні кидки та 3-х очкові кидки. (Нагородження 3-х кращих дівчат в кожній номінації та 3-х кращих юнаків в кожній номінації (нагороджує голова Чернівецького обласного відділення НОК України Гешко Іван Тарасович).

Конкурс проводять: Валентина Федорівна Анісімова (МС СРСР з баскетболу); Юрій Олександрович Барабанов; Петро Бежан; Юрій Прохніцький; Рибчанський В.Ю.

18:00. Чемпіонат України Західного регіону (І ліга, група «Захід»).

БК «Чернівці-Буковина STARLIFE» – БК «Горяни» (м. Івано-Франківськ)

 

2 листопада 2014 р. (неділя)

09:30. ВЮБЛ (дівчата). «Кобри» – ДЮСШ (Ів.-Франківськ);

11:45.  ВЮБЛ (дівчата). БК «Рівненщина» – «ДЮСШ-1- Спартак»;

12:30. Чемпіонат України Західного регіону (І ліга, група «Захід»).

БК «Чернівці-Буковина STARLIFE» – БК «Горяни» (Івано-Франківськ).

15:00. Чемпіонат області (юнаки). ОДЮСШ «Спартак-1»  –  ОДЮСШ «Буревісник-1»;

16:30. Нагородження команд переможців змагань з баскетболу серед юнаків старшої вікової групи в залік міської Спартакіади школярів (проводять Святослав Дяконюк та Володимир Цуркан);

нагородження команд-переможців фінальних змагань чемпіонату області з баскетболу серед ДЮСШ  юнаків 1997-1998 р.н. (проводять Богдан Вітовський та Микола Попадюк).

 

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.