Стрільба з лука: Успіхи буковинців на чемпіонаті України 2014

0

Чотири нагороди здобули представники Буковини на чемпіонаті України зі стрільби з лука 2014 р. у Львові.

16-SICHENIKOVA-sportbuk.com-copy

Звісно, в центрі нашої уваги були виступи чернівецьких олімпійок-2012 Лідії Січенікової та Тетяни Дорохової. Лідія впевнено виграла кваліфікацію, а в олімпійському раунді за сильного вітру поступилась у чвертьфіналі майбутній переможниці Тетяні Бережній. У міксі Лідія разом з Ігорем Омельченком дійшли до фіналу, де програли харківському тандему, в якому стріляв і олімпійський чемпіон 2008 Віктор Рубан.

Тетяна Дорохова також не добралась до боротьби за індивідуальні медалі.

Окремо варто відзначити успіх 14-річного Івана Кожокаря, який примудрився вибороти «срібло» у боротьбі зі старшими на декілька років суперниками.


 SportBuk.com

27.06-3.07.14 (Львів)

Чемпіонат України

Кваліфікація

Чоловіки

1. Віктор Рубан (Харківська) – 1327 + 655 (2х70) = 1982…

9. Ігор Омельченко (6.10.94, Чернівецька) – 1277 + 644 = 1921…

12. Михайло Косташ (1990, Чернівецька, «Спартак», ШВСМ) – 1248 + 652 = 1900

13. Максим Тараненко (18.06.84, Чернівецька) – 1268 + 629 = 1897

Жінки

1. Лідія Січенікова (03.02.93, Чернівецька, «Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – ДК «Полюс») – 1323 + 633 = 1956 (МСМК)…

13. Тетяна Дорохова (3.06.85, «Динамо», ШВСМ, тренер – Андрій Дорохов) – 1294 + 596 = 1871

Юніори

1. Ігор Омельченко (6.10.94, Чернівецька, ШВСМ, Анатолій Єгоров, Наталя Піскоха) – 1277 + 644 = 1921…

8. Нікіта Кирюхін (1996, Чернівецька, «Спартак», ШВСМ) – 1212 + 618 = 1830

9. Іван Кожокарь (2000, Чернівецька, «Спартак», ШВСМ, Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко) – 1213 + 610 = 1823

Юніорки

1. Наталія Лук’янова (20.01.95, Львівська-1) – 1286 + 624 = 1910…

5. Олена Онуфрійчук (1997, Чернівецька, МОНУ) – 1249 + 613 = 1862

 

Олімпійський раунд

Мікс

Дорослі

Фінал

Харківська-1 (Вікторія Коваль, Віктор Рубан) – Чернівецька-1 (Лідія Січенікова, Ігор Омельченко) – 5:3…

6. Чернівецька-2 (Олександра Кукурузяк, Нікіта Кирюхін).

Юніори

Фінал

Сумська (Леся Снагощенко, Валентин Куций) – Львівська-1 (Наталія Лук’янова, Михайло Островський – Чернівці) – 5:4

За 3 місце

Львівська-2 (Ксенія Антонова, Остап Бучак) – Чернівецька-1 (Олена Онуфрійчук, Ігор Омельченко) – 5:1

 

Особисті змагання

Чоловіки

Фінал

Віктор Рубан (Харківська) – Маркіян Івашко Львівська) – 6:0

За 3 місце

Дмитро Грачов (Львівська) – Сергій Макаревич (Львівська) – 6:2

… 8. Михайло Косташ (1990, «Спартак», ШВСМ), програв у чвертьфіналі Дмитру Грачову 2:6.

Жінки

Фінал

Тетяна Бережна (Харківська) – Анастасія Павлова (Херсонська) – 6:4

За 3 місце

Вікторія Коваль (Харківська) – Вероніка Марченко (Львівська) – 6:0

… 6. Лідія Січенікова (Чернівецька), поступилась у чвертьфіналі Тетяні Бережній 4:6 (25:27, 28:26, 27:21, 26:28, 26:30)

… 9. Тетяна Дорохова (Чернівецька), потупилась в 1/8 фіналу Поліні Родіоновій (Сумська) – 3:7 (25:25, 25:29, 26:26, 25:25, 25:27)

Юніори

Фінал

Антон Комар (13.06.97, Рівненська) – Іван Кожокарь (2000, Чернівецька) – 6:4 (25:26, 27:27, 26:26, 26:25, 29:26)

За 3 місце

Марк Головко (1998, Харківська) – Максим Колесник (17.09.94, Харківська) – 6:2

… 9. Нікіта Кирюхін (Чернівецька), програв в 1/8 фіналу Івану Кожокарю 3:7 (20:23, 27:28, 26:26, 27:26, 27:28)

Юніорки

Фінал

Наталія Лук’янова (Львівська) – Соломія Гнип (Львівська) – 6:4

За 3 місце

Соломія Трапезнікова Львівська) – Тамара Паламарчук (Львівська, у кваліфікації 22 м) – 6:4

… 8. Олена Онуфрійчук (Чернівецька), програла у чвертьфіналі Тамарі Паламарчук 0:6.

 

Командний вид

Чоловіки

Фінал

Львівська-1 – Чернівецька-1 (Ігор Омельченко, Михайло Косташ, Максим Тараненко) – 6:2

За 3 місце

Харківська-1 – Львівська-2 – 5:1

… 8. Чернівецька-2 (Нікіта Кирюхін, Іван Кожокарь, Олексій Хащевой)

Жінки

Львівська-2 – Харківська-1 – 6:2

За 3 місце

Львівська-1 – Харківська-2 – 6:2

5. Чернівецька (Лідія Січенікова, Тетяна Дорохова, Олена Онуфрійчук), програли у чвертьфіналі у перестрілці Харківській-2 4:5 (47:54, 47:51, 54:46, 48:46)

Юніори

Фінал

Чернівецька (Ігор Омельченко, Нікіта Кирюхін, Іван Кожокарь) – Сумська – 5:1

За 3 місце

Харківська-1 – Рівненська – 6:0

Юніорки

Фінал

Львівська-1 – Харківська – 6:0

За 3 місце

Львівська-2 – Київ – 5:4

 

Загальнокомандна першість

Дорослі

Львівська-1 – 785 очок

Харківська-1 – 780

Чернівецька-1 – 575

(всього 14 команд, в т.ч. 4 – другі склади)

Юніори

Львівська-1 – 395 очок

Харківська-1 – 310

Сумська-1 – 252

4. Чернівецька-1 – 248

(всього 12 команд)

SportBuk.com

***

Стрільба з лука: Чернівчани здобули на Євро-2014 три медалі

***

Стрільба з лука: Тріумф буковинців на національній першості у Львові

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.