Легка атлетика: Парнета у Польщі побила свій рекорд на 100-метрівці

0

Дві нагороди здобула рекордсменка Буковини на спринтерських дистанціях Олена Парнета на міжнародних змаганнях у Сопоті (Польща).

Олена Парнета на п’єдесталі після 200-метрівки (фото: dziennikbaltycki.pl)

На стометрівці вихованка і донька Анатолія Парнети фінішувала третьою з результатом 11,58 сек., встановивши новий рекорд області (попередній рекорд належав їй же – 11,64 сек., 12.06.12, Ялта, ЧУ). На дистанції 200 м Оленка виборола друге місце, але до свого рекорду Буковини не дотягнула – 24,32 сек. (рекорд – 23,73 сек., 31.05.11, Ялта, КУ).

На 17th Grand Prix Sopot, Memorial Janusz Sidło 2014 серед призерів, крім чернівчани, «засвітились» і інші представники України. Анастасія Ткачук (Івано-Франківськ), яка тривалий час відновлювалась після травми, виграла 800-метрівку з результатом 2.02,33, а у стрибках у висоту наші співвітчизники Андрій Ковальов (Херсонська обл..) та Дмиро Яковенко (Кіровоградська обл.) з однаковим показником 2 м 19 см розташувались, відповідно, на другій та третій сходинках п’єдесталу пошани.

Наступне випробування для буковинських легкоатлетів – чемпіонат України, який стартує днями на оновленому стадіоні в Кіровограді (24-26.07.14).