Футбол: У Лізі чемпіонів Буковини 2014 фаворитам рано розслаблятися

0

Шанси поборотися за путівки до півфіналу Ліги чемпіонів районів Буковини 2014 р. на турнірному екваторі групового етапу зберігають навіть аутсайдери, які теоретично ще можуть вибратися на прохідне місце.

Результати будуть додані.

Ліга чемпіонів районів Чернівецької області 2014 року

Група «А»

IV тур

16.07. 18.00     «Волока» – «Красна-Чудей» – 4:0

16.07. 18.00     «Дрім-Тім» – «Васловівці» – 3:2 


II тур (перенесений з 18.06.)

21.07   18.00    «Дрім-Тім» – «Красна-Чудей» – 4:1

***

22.07.  18.00    «Волока» – «Васловівці» – 4:3

Голи: Олександр Салагор (1), Михайло Телегуз (31), Андрій Міняйло (49), Віталій Павленчук (61) – Юрій Негрич (55,65), Олександр Ковтюк (90).

Арбітри – Валерій Шпирко, Євген Маковій, Мілош Петріч. Спостерігач арбітражу – Віктор Антимійчук.

Попередження: Микола Лікар (19, «Васловівці»), Валентин Шевчук (31, «Васловівці»), Олександр Ковтюк (53, «Васловівці»), Юрій Негрич (53, «Васловівці»).

Вилучення: Микола Лікар («Васловівці», 40, друге попередження).

***

 

 

Команда

І

  В

Н

П

М

О

1

 

«Волока»

4

  3

0

1

12-7

9

2

 

«Дрім-Тім»

4

3

0

1

11-7

9

3   «Красна-Чудей»

4

1

1

2

5-11

4

4   «Васловівці»

3

0

1

2

5-7

1

***

Група «Б»

IV тур

15.07.  18.00    «Перківці» – «Данківці» – -:+

16.07.  18.00     «Ст.Вовчинець» – «Михальча» – 3:4

***

Перенсений матч 2 туру

22.07.  18.00    «Ст.Вовчинець» – «Данківці» – 5:0

Голи: Володимир Воробець (6), Олександр Лакуста (21), Михайло Баланюк (55, 88), Василь Томащук (80).

Попередження: Микола Опаєць (16), Георгій Кушнір (52) – Вадим Стасюк (56), Володимир Кифяк (65).

***

 

 

Команда

І

  В

Н

П

М

О

1   «Михальча»

4

3

1

0

17-10

10

2   «Ст. Вовчинець»

4

2

0

2

13-10

6

3   «Перківці»

4

2

0

2

3-7

6

4   «Данківці»

4

0

1

3

5-11

1

***

Усі результати і календар можна подивитися тут:

***

Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед ветеранів

Група А

V тур

19.07. 18.00  «Буковина» – «Роша» – 3:1

19.07. 18.00  «Тисівці» – «Путила» – 5:1

***

 

І

В

Н

П

М

О

1 «Буковина»

3

3

0

0

19-8

9

2 «Роша»

4

3

0

1

20-10

9

3 «Тисівці»

4

2

0

2

15-16

6

4 «Киселів»

3

1

0

2

5-6

3

5

«Путила»

4

0

0

4

8-27

0

 

***

Група Б

V тур 

19.07.         18.00         «Буковина-73» – «Берегомет»                     11:4

19.07.         18.00         «Новоселиця» – «Садгора»                          1:6

***

   

І

В

Н

П

М

О

1 «Буковина-73»

4

4

0

0

24-8

12

2 «Садгора»

5

3

1

1

22-13

10

3 «Новоселиця»

4

1

0

3

11-21

3

4 «Берегомет»

5

0

1

4

13-28

1

***

Перенесена гра першого туру

26.07.  18.00  «Буковина-73» – «Новоселиця»

Усі результати і календар можна подивитися тут:

***

FFB-logo-krugle-copy1

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.