Вільна боротьба: Чернівчанка Богдана Ящук – знову найсильніша в Україні

0

Неодноразова чемпіонка України з вільної боротьби у своїй віковій групі Богдана Ящук записала до свого активу ще один золотий успіх.

Сергій Одинак і Богдана Ящук

Вихованка тренера обласної ДЮСШ Сергія Одинака, яка тепер тренується у Львові, відзначилась на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок 1994-96 рр.н. в Харкові, відсвяткувавши перемогу у вагоквій категорії до 48 кг.

На шляху до найвищої сходинки п’єдесталу пошани Богдана Ящук виграла у чвертьфіналі у Анастасії Руденко (Донецьк), у півфіналі – у Марини Сапєвої (Дніпроперовськ), а у фіналі – у Тетяни Корнєєвої (Донецьк). Бронзовими призерками стали Анастасія Руденко (Донецьк) та Тетяна Ніконенко (Дніпропетровськ).

Тепер Богдана має представляти Україну на чемпіонатах Європи та світу у відповідній віковій номінації.

***

Вільна боротьба: Ящук і Снігур відзначились у Тернополі, а в Чернівцях – «національні розборки»

***

Вільна боротьба: Богдана Ящук – друга на юнацьких іграх України і готується до Чемпіонату світу

***

Вільна Боротьба: Ящук і Одинак – призери молодіжного Чемпіонату України

***

Вільна боротьба: Чемпіонат України – без буковинських призерів

***

Вільна боротьба: Богдана Ящук – призерка Міжнародного турніру, поступилася олімпійській призерці