Волейбол: У Хотині на честь жіночого свята провели… чоловічий турнір

0

Перемогою омолодженої команди Новоселиці завершився традиційний чоловічий турнір з волейболу, який відбувся 8.03.14 і був присвячений Міжнародному жіночому дню.

 

Олександр Буздуган дає інтерв'ю Ігорю Савчину (Спорт-тайм)
Олександр Буздуган дає інтерв’ю Ігорю Савчину (Спорт-тайм)

У звітних змаганнях взяли участь 11 команд, які на першому етапі змагалися у двох підгрупах, після чого переможці підгруп розіграли перше місце, а другі – «бронзову» позицію.

У фіналі омолоджена команда Новоселиці переграла з рахунком 2:0 Дунаївці Хмельницької області. У складі новосельчан виступали переважно вихованці В’ячеслава Гриньова-Лозовинського – від 1991 до 1997 рр.н. А «цементували» їхні дії досвідчені Андрій Романишин та Руслан Тодеренчук, які, щоправда, грали не весь час. За словами Андрія Романишина, одним з кращих в команді був молодий і перспективний Олександр Буздуган, який, до речі, нещодавно лише відновився після травми коліна.

На шляху до фіналу новосельчани, які поїхали на змагання за підтримки новоствореної федерації волейболу (Влад Динту), здолали Чернівці (2:0), Данківці (2:1), Круглик (2:0) та Недобоївці Хотинського району (2:0).


Третє місце виборола команда з Недобоївців.

Серед учасників звітного турніру був і у минулому один з лідерів чернівецького «Будівельника» Ігор Вітюк. Але його команда до числа призерів не увійшла.

Зрозуміло, що в цей день чоловікам змагатися доволі «специфічно». Особливо одруженим волейболістам, бо не кожного дружина може відпустити з дому в таке свято. Андрій Романишин вийшов з цієї ситуації просто – він взяв дружину з собою в Хотин.

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.