Фото: Задорожняк «пройшов люстрацію» і далі керуватиме федерацією футболу

2

Останнього дня зими футбольна громада Чернівців зібралась, аби визначитися з керівництвом міської федерації футболу.

 Міні-футбол: Змінено графік ігор чемпіонату Чернівців (оновлений календар)

Як відомо, Чернівецьку міську федерацію футболу вже два терміни очолює колишній гравець «Буковини» та інших команд майстрів Сергій Задорожняк. Тепер його робота має майже суцільні позитивні відгуки, а міську федерацію футболу приводять в приклад іншим федераціям. Тож перед звітною звітно-виборчою конференцією, яка відбулась 28.02.14, питання, кого і як обиратимуть на наступний термін, було більше риторичним.

Про інтриги перед обранням Сергія Григоровича на перший термін, зараз згадують з посмішкою на вустах. Хоча тоді була серйозна боротьба за організаційне лідерство у міському футболі – між двома федераціями, які, всупереч регламентним документам ФФУ, функціонували у Чернівцях. Нагадаємо, що тоді основними претендентами на посаду голови міської федерації футболу вважалися Валерій Сарафінчан та Валерій Чинуш. Але останній, несподівано для опонентів, які готували всі свої «атаки» якраз проти нього, зняв свою кандидатуру і запропонував підтримати Сергія Задорожняка. Цей тактичний хід спрацював, і Сергій виграв вибори з різницею в декілька голосів. Після чого зумів, за підтримки того ж Валерія Чинуша, який став віце-президентом, так вдало організувати роботу федерації, що на другий термін його вже обирали на безальтернативній основі. А тепер запитання, чи є ще кандидати, крім Задорожняка, звучить вже лише в жартівливому контексті. Так само жартівливо, в дусі часу, говорили, що Сергій, мовляв, не виграв чергові вибори, а «пройшов люстрацію».

Георгый МАЗУРАШУ, SportBuk.com

Пропонуємо до вашої уваги звіт про конференцію від прес-аташе обласної федерації футболу Олексія Мамчука (ffbuk.com):

У конференц-залі готелю «Буковина» відбулася 5 звітно-виборча конференція Чернівецької міської федерації футболу. Усі 18 делегатів одностайно переобрали на посаду голови федерації колишнього гравця херсонського «Кристалу», чернівецької «Буковини» та івано – франківського «Прикарпаття» Сергія Задорожняка.

Після переобрання на посаду керманича чернівецького футболу Сергій Григорович зазначив: «Ми зможемо досягти успіху лише спільними зусиллями. Я завжди готовий вислухати пропозиції щодо покращення нашої роботи. Серед пріорітетних напрямків роботи федерації, то це розвиток, насамперед, дитячого, ветеранського та жіночого футболу. Приділятимемо увагу і студентському футболові».


Заступником голови знову обрали депутата Чернівецької міської ради Валерія Чинуша. До виконавчого комітету також увійшли Станіслав Ніколенко, Євген Дзівідзінський, Дмитро Тівілік, Валерій Королянчук, Олександр Куцак, Сергій Гринюк і Микола Осадець.

Під час конференції голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький вручив багаторічному наставнику команди “Легмаш” (Чернівці), а нині директорові ФОК “Олімпія” Євгенові Дзівідзінському медаль ФФУ “За заслуги”. Зазначимо, що під орудою Євгена Романовича “Легмаш” 8 разів вигравав чемпіонат області та 7 разів володів Кубком краю.

Інші комітети:

Ревізійна комісія :

Микола Осадець

Микола Андрієць

Олег Чорний

Контрольно-дисциплінарний комітет:

Дмитро Тівілік

Євген Дзівідзінський

Дмитро Гітельман

Апеляційний комітет:

Борис Гореліков

Віктор Кошура

Сергій Гринюк

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

 

2 Комментарии
  1. CV говорит

    Сергій Григорович зовсім несерйозна і невідповідальна за свої слова людина.Недостойний займати такі посади.

    1. Георгій Мазурашу говорит

      Уперше чую подібну характеристику. Мені не відомі факти, коли б він н відповідав за свої слова і т.п. У Вас є зворотні факти? Його позитивну роботу видно на результатах діяльності міської федерації футболу. Та й одностайність під час голосування – це теж довіра до нього. Не розумію, про що Ви…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.