Стрільба з лука: Січенікова і Ко у фіналі Чемпіонату світу «перестріляли» кореянок!

2

Уперше Україна перемогла Корею у фіналі Чемпіонату світу зі стрільби з лука. «Золото» українки вирвали у перестрілці.

131020-WC-junior-USA-Sichenikova-Pavlova-Rodionova

На юніорському Чемпіонаті світу зі стрільби з лука, який завершився 20.10.13 в Китаї (Вуксі), представники України здобули дві нагороди – командне «золото» та індивідуальну «бронзу».

Юніорки Лідія Січенікова (Чернівці), Анастасія Павлова (Нова Каховка Херсонської обл.) та Поліна Родіонова (Суми) у кваліфікації командою були другими, а в олімпійському раунді на шляху до фіналу перемогли Італію (212:188), Росію (206 :199) та Тайпей (212:204). У фіналі українки зійшлися з лідерами кваліфікації і фаворитками з Кореї. Основні серії переможця не визначили – 213:213. А в перестрілці сильнішими виявились наші співвітчизниці – 29:28.

У матчі за 3 місце в цій номінації Китай здолав Тайпей – 204:190.

«Бронзу» серед юніорів виборов Віталій Комонюк (Львів). У півфіналі він поступився 0:6 бельгійцю (Robin RAMAEKERS), а в поєдинку за 3 місце «перестріляв» росіянина Гаслана Базажапова – 6:4.

Чернівчанин Ігор Омельченко (тренери – Анатолій Єгоров, Наталя Піскоха) у кваліфікації був кращим серед українців (15 місце), а в плей-оф програв в 1/24 фіналу 2:6 представнику Хорватії (MIHALIC Matija).

А ось чернівецька «спартаківка» Лідія Січенікова (Чернівці, 03.02.93, «Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – ДК «Полюс»), яка у кваліфікації була 19-ою, поступилась в 1/8 фіналу майбутній бронзовій призерці з Кореї (LIM Heeseon) – 4:6. Анастасія Павлова, яка в кваліфікації показала 4-й результат, теж дійшла до 1/8 фіналу.

Юніори Ігор Омельченко (Чернівці), Віталій Комонюк (Львів) та Валентин Куций (Суми) командою у кваліфікації були четвертими, а в плей-оф поступились в першому раунді (1/8 фіналу) Тайпею – 209:210.

У міксі Ігор Омельченко і Анастасія Павлова в 1/8 фіналу виграли у Тайпея (141:139), а у чвертьфіналі поступились США (142:144).

Серед кадеток чернівчанка Вікторія Олексюк посіла найвище серед українок 10 місце у кваліфікації, а в олімпійському раунді 1/24 фіналу програла 2:6 спортсменці з Гватемали (ROMERO Regina Maria).

Командою Вікторія Олексюк (Чернівці), Соломія Гнип (Львів) та Марта Мацех (Львів) поступились у чвертьфіналі 210:221 Франції, яка потім у фіналі здолала Корею – 221:217.

У кадетській номінації виступали і двоє юнаків з Чернівців. Михайло Островський (тренери – Анатолій Єгоров, Наталя Піскоха) в 1/8 фіналу програв китайцю (XU Zhiwe) – 2:6, а Влад Черкез (тренери – Анатолій та Наталя Єгорова) в 1/16 фіналу – Арсалану Балданову з Росії, який посів підсумкове 4 місце.

Командою кадети Михайло Островський (Чернівці), Влад Черкез (Чернівці, гімназія №6), та Михайло-Ярослав Малик (Львів) поступились у першому раунді Індії – 214:220. Індійці дійшли до медальних «розбором» і у матчі за 3 місце поступились мінімально Тайпею – 216:215.

У міксі Вікторія Олексюк та Михайло Малик припинили боротьбу в 1/8 фіналу Польщі – 144:146.