Легка атлетика: Хотинський кіцманчанин відібрався на Чемпіонат Європи з кросу

0

Найвдаліше серед буковинців на Чемпіонаті України з кросу 2013 р. в Білій Церкві виступив хотинський кіцманчанин В’ячеслав Антонюк, який став призером на дистанції 6 км і здобув право представляти України на Чемпіонаті Європи.

В’ячеслав Антонюк (13.06.1995, Кіцмань/Хотин, ШВСМ, СК «Гешко», Георгій Миронюк, Іван Гешко, Іван Павлюк) вже AntonukSlavik-kros-121013-sportbuk.comнеодноразово входив до числа призерів на національних змаганнях. Цього разу хотинчанин, який останнім часом тренується в спортклубі “Гешко” в Кіцмані під керівництвом Івана Гешка та Георгія Миронюка, відзначився на кросовій дистанції 6 км. В’ячеслав з результатом 19 хв. 11 сек. Фінішував на 6-кілометрівці третім, поступившись 5 сек. Богдану-Івану Городинському з Львівщини і 7 сек. Максиму Якимчуку з Хмельниччини. В юніорській номінації виступали ще троє представників СК “Гешко”: Віктор Букатар — 7 місце (19 хв. 43 сек.), Андрій Тарасюк – 8 місце (19 хв., 49 сек.) та Андрій Булатов – 19 м (20 хв 55 сек.).

В елітній групі срібний призер Чемпіонату України 2012 р. на дистанції 1500 м Віктор Приходько показав пятий результат на дистанції 4 км — 12 хв. 18 сек. Чемпіоном тут став волинянин Олександр Борисюк (11 хв. 49 сек.), який донедавно також тренувався у спортклубі “Гешко” в Кіцмані і тривалий час виступав консолідовано за Волинь і Буковину. В цій номінації “засвітився” і титулований Іван Гешко, який пробіг 4 км за 13 хв. 02 сек. Нещодавно Іван, нагадаємо, виграв змагання з бігу на 1 милю в Кривому Розі (4 хв. 37 сек.).

У загальнокомандному заліку Чернівецька обл. Посіла 17 місце (454 очки), залишивши за сумою місць позаду, зокрема, такі потужні області, як Запорізька (480), Донецька (483), Одеська (503). За нашу область виступали лише 6 бігунів, тому ми отримали чимало “зайвих” штрафних місць/очок.