Легка атлетика: Лупу – перша в Голландії, Бибик – третій у Франції

0

Подвійний успіх на міжнародній арені відсвяткували в останній день літа вихованці буковинської легкої атлетики.

Цьогорічна чемпіонка Європи в приміщенні та фіналістка нещодавнього Чемпіонату світу на 800-метрівціLupu-Bybyk-sportbuk.com Наталія Лупу (04.11.1987, СК «Гешко», ШВСМ, Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина») святкувала перемогу на коронній» дистанції на міжнародних змаганнях в Амстердамі (Голландія). У фінішних «розборках» новоселицька чернівчанка випередила на 0,09 сек. росіянку Єлену Котульску, яка має в активі вищий результат – 1.57,77 (особистий рекорд Наталки – 1.58,46). Цього разу буковинка пробігла 800 м за 2.00,91. Позаду залишилися ще три бігунки з вищими, ніж у Лупу, особистими рекордами (чемпіонка світу Кастер Семеня з Південної Африки – 1.55,45, Фоебе Урайт з США – 1.58,22 та Діане Куммінс з Канади – 1.58,39).

В Амстердамі переможницею стала ще одна українка – Марія Рємєнь показала кращий результат на нестандартній дистанції 150 м (16,73 сек.).

Тим часом у французькому Валанс відбулися традиційні змагання «DecaNation», в якому на дистанції 800 м Україну представляв срібний призер Євро-2013 U-23 і учасник Чемпіонату світу в Москві чернівчанин Тарас Бибик (27.03.1992, ШВСМ, Олег Лобанов, Ольга Бибик, Галина Лобоцька, офіційний партнер – Олексій Коломієць). Біг був, як кажуть, тактичним. А на фініші Бибик зумів вирвати третє місце (1.50,08), відставши лише на 0,13 сек. від другого призера і залишивши позаду на «мізерних» 0,04 сек. росіянина, який був четвертим.

Тарас приніс Україні 6 очок (1 місце – 9 очок, 2 – 7 очок і т.д.). Наша команда у всіх видах набрала 72 очки і посіла підсумкове 6 місце. На перших трьох позиціях розташувались США – 137 очок, Росія – 121 та Франція – 118…


***

Flame Games (Amsterdam Open), results

800 м (жінки)

1          3          1070    LUPU Nataliya                      UKR   2:00.91

2          5          1066    KOTULSKAIA Yelena                    RUS    2:01.00

3          4          1071    MUKASHEVA Margarita                KAZ   2:01.54

4          3          1075    BãCHEL Selina                     SUI     2:01.66

5          2          1112    CHEBET Winny                    KEN   2:01.91

6          7          1073    VERSTEGEN Sanne             NED   2:02.79

7          5          1067    HAK Yvonne             NED   2:03.15

8          6          1065    SEMENYA Caster                RSA    2:04.48

9          8          1072    WRIGHT Phoebe                  USA    2:04.79

***

DecaNation (VALENCE, France), results

800 м (чоловіки)

1. SYMMONDS Nick (Usa) – 1.49,69

2. KRUGER Dennis (Ger) – 1.49,95

3. BYBYK Taras (Ukr) – 1.50,08

4. POISTOGOV Stepan (Rus) – 1.50,12

5. CARVALHO Florian – 1.50,22

6. ROTH Thomas (Nor) – 1.50,56

7. NAKOPOULOS Konstantinos (Gre) – 1.51,35

8. OBERTI Michele (Ita) – 1.51,96

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.