Легка атлетика: Бибик і Ібрагімов – «свіжі» рекордсмени, Приходько – чемпіон Універсіади

0

З новим рекордом області призером Всеукраїнської Універсіади в Ялті 17.05.13 став Тарас Бибик, а Віктор Приходько на цих же змаганнях здобув «золото».

Одразу декілька буковинців відзначилися першого дня Всеукраїнської Універсіади з легкої атлетики, яка Bybyk-1004_dsc_7881розпочалась 17.05.13 в Ялті. Кіцманчанин Віктор Приходько (10.07.1988, ШВСМ, СК «Гешко», тренери – Георгій Миронюк, Іван Гешко), який навчається у Кам’янець-Подільському національному університеті Хмельницької області, переміг на дистанції 1500 м з результатом вище нормативу майстра спорту – 3.45,27. Срібного призера Івана Стребкова з Тернополя Приходько у драматичних фінішних «розборах» випередив на 0,02 сек.!

Чернівчанин Тарас Бибик (27.03.1992, ШВСМ, Олег Лобанов, Ольга Бибик, Галина Лобоцька, офіційний партнер – Олексій Коломієць), який навчається у ЧНПУ в Чернігові, двічі з особистим рекордом біг 400-метрівку. У забігах він показав 47,63 сек., вигравши свій забіг (загальний 5-й час), а у фіналі фінішував третім з результатом вище нормативу майстра спорту – 47,22, який тепер є новим рекордом Чернівецької області серед дорослих та серед молоді. Дорослий рекорд області за ручним хронометражем, як зафіксовано на flab.cv.ua, належить Борису Кріцштейну (47,7) і був встановлений на змаганнях «Братів Знаменських».

На дистанції 400 м змагалась і новоселицька чернівчанка Наталія Лупу (04.11.1987, СК «Гешко», ШВСМ, Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина»), яка є студенткою ТНЕУ (Тернопіль). На першому етапі Наталка виграла свій забіг із загальним 5-м часом 54,03 сек., а у фіналі пробігла «нерідну дистанцію» вище нормативу майстра спорту – 53,26, але зупинилася за крок до п’єдесталу пошани. Третьою призеркою стала Ксенія Карандюк (21.06.1986, НУФВ та СУ, Київ) – 52,60.

Продовжуючи рекордну тему, хочеться повернутися до традиційних змагань «Кубок Дружби» в Ужгороді, де «наробив галасу» чернівчанин Еміль Ібрагімов (01.02.1990, ШВСМ, Геннадій Слюсарєв, Любов Слюсарєва). Першого дня Еміль виграв стометрівку з новим рекордом Чернівецької області (за ручним хронометражем) – 10,2 (попередній рекорд – 10,4 – належав Михайлові Парнеті). А другого дня вихованець Геннадія Слюсарєва покращив і рекорд Михайла Парнети на 200-метрівці (21,1), піднявши рекордну планку за ручним хронометражем до 20,9 сек. Вітаємо!