Легка атлетика: Царик здобула ще одну медаль для Донеччини

0

Переможниця нещодавнього юнацького Чемпіонату України з легкої атлетики на дистанції 1500 м Марина Царик з Шипинців Кіцманського району здобула медаль у цій дисципліні і на національних юніорських змаганнях.

У Запоріжжі, змагаючись з однолітками, буковинка Марина Царик (СК «Гешко», тренери – Костянтин Степанцов, Денис Тищук, Вадим Романюк, Ігор Сурла), яка тепер представляє Донецьку область,

Марина Царик

виграла 1500 м і стала другою на 800-метрівці. На юніорському Чемпіонаті України в Сумах представниця училища олімпійського резерву ім. Бубки першого дня змагань «зачепилась» за призове місце на «півторачці», фінішувавши третьою з результатом 4.43,08.

На цій же дистанції непогано виступили хотинчанин В’ячеслав Антонюк, який тепер тренується у Кіцмані у спортклубі «Гешко», та чернівчанин Олександр Сосновський. Вони посіли, відповідно, 6 та 8 місця.

Юніорський Чемпіонат України, Суми

6.02.13

1500 м (юніорки)

1. Наталія Прищепа (11.09.1994, Рівне) – 4.35,11

2. Наталія Солкан (06.03.1995, Ів-Франківськ) – 4.39,03

3. Марина Царик (03.10.1996, виступає за Донецьку область, СК «Гешко», тренери – Костянтин Степанцов, Денис Тищук, Вадим Романюк, Ігор Сурла) – 4.43,08.

1500 (юніори)

1. Олександр Карпенко (19.08.1995, Київська) – 4.02,69…

6. В’ячеслав Антонюк (13.06.1995, Чернівецька, Кіцмань/Хотин, ШВСМ, СК «Гешко», Георгій Миронюк) – 4.10,82 (6 м у 2 забігу)…

8. Олександр Сосновський (18.11.1994, Чернівецька, ШВСМ, Ірина Ячнюк, Іван Павлюк) – 4.11,63 (2 м у 1 забігу)…