РХЛ (регламент-2012)

1

РЕГЛАМЕНТ IV  чемпіонату центрально-західної регіональної ліги по хокею з шайбою серед аматорських команд

Цей Регламент визначає єдиний порядок проведення змагань по хокею з шайбою серед аматорських команд в Україні, що проводяться Федерацією хокею України i діє з моменту його затвердження до моменту прийняття нового.

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

МФХ (IIHF) – Міжнародна федерація хокею на льоду.

ФХУ – федерація хокею України, всеукраїнська громадська організація, що визнана МФХ та національним олімпійським комітетом України i якій згідно з чинним законодавством України надано повноваження щодо розвитку хокею з шайбою та виключне право на організацію i проведення офіційних національних змагань з хокею iз шайбою на території України.

ФХХ – федерація хокею Хмельницької області.

Регламент – локальний нормативний акт, що визначає єдиний порядок i умови участі хокейних клубів (команд), хокеїстів, керівників та посадових oci6 хокейних клубів, тренерів, офіційних oci6, суддів, інспекторів в офіційних змаганнях з хокею iз шайбою.

Оргкомітет змагань – структурний підрозділ, що здійснює організацію, контроль та безпосереднє управління проведенням змагань по хокею із шайбою серед аматорських команд.

Хокейний клуб (ХК) – фізкультурно – спортивна організація будь – якої організаційно – правової форми, колективний член ФХУ, або регіональних осередків федерації, що має або не має статусу юридичної особи i що бере участь в змаганнях з хокею iз шайбою.

Хокеїст – спортсмен, який має угоду (письмову чи усну) з одним iз хокейних клубів i у складі команди бере участь у навчально – тренувальному процесі та змаганнях.

Правила гри – звіт положень та вимог, затверджених Конгресом Міжнародної федерації хокею у вересні 2002 року та виконкомом ФХУ i обов’язкових для виконання у офіційних змаганнях із хокею.

Суддя – офіційна особа, яка має відповідну кваліфікацію та призначена й затверджена суддівським комітетом ФХХ для суддівства змагань з хокею.

Офіційна особа – керівник клубу (команди), представник ФХХ або її співробітник, член оргкомітету змагань, представник органу центральної або місцевої влади з фізичної культури та спорту, який виконує офіційні функції, пов’язані з організацією та проведенням змагань із хокею.

Протокол гри – офіційний документ гри, що містить її результат, кількісні та якісні характеристики, особливі зауваження суддів та представників команд.

Спортивна споруда – спортивна арена з хокейним майданчиком, що відповідає вимогам правил гри.

ОРГКОМІТЕТ ЗМАГАНЬ:

  1. 1. Мандзій С. В. – голова Федерації хокею Хмельницької області;
  2. 2. Ремез С. С. – заступник начальника Хмельницького управління молоді та спорту;
  3. 3. Мандзій С. П. – голова суддівського комітету Федерації хокею Хмельницької області;
  4. 4. Алексейчук О. Г. – представник команд Хмельницької області, заступник голови Федерації хокею Хмельницької області, начальник команди «Проскуров»;
  5. 5. ___________ –  представник команд Вінницької області;
  6. 6. ___________ – представник команд Чернівецької області;
  7. 7. ___________ – представник команд Тернопільської області;
  8. 8. ___________ – представник команд Житомирської області;
  9. 9. Мазурашу Г.Г.  – секретар оргкомітету.

ЗМІСТ:

РОЗДІЛ 1 Нормативно – правова база регламенту

РОЗДІЛ 2 Мета й завдання змагань

РОЗДІЛ 3 Керівництво проведенням змагань

РОЗДІЛ 4 Допуск до участі в змаганнях

РОЗДІЛ 5 Учасники та система проведення змагань

РОЗДІЛ 6 Умови проведення змагань

РОЗДІЛ 7 Обов’язки та відповідальність посадовців хокейних клубів,                               хокеїстів, тренерів і інших офіційних представників команд

РОЗДІЛ 8 Терміни проведення змагань

РОЗДІЛ 9 Визначення результатів змагань

РОЗДІЛ 10 Організаційні та фінансові умови змагань

РОЗДІЛ 11 Безпека та порядок підготовки спортивних споруд

РОЗДІЛ 12 Арбітраж змагань

РОЗДІЛ 13 Порядок розгляду протестів

РОЗДІЛ 14 Нагородження переможця та призерів змагань

Додаток 1 Порядок визначення покарань і дискваліфікацій хокеїстів та представників команд після здійснення ними дисциплінарних порушень в офіційних українських змаганнях із хокею

Додаток 2 Угода про відмову відшкодування збитків гравцю, чий вік   менше за дозволений

 

РОЗДІЛ 1. НОРМАТИВНО – ПРАВОВА БАЗА РЕГЛАМЕНТУ

Стаття 1. Основу нормативно – правової бази цього Регламенту складають:

–  Закон України «Про фізичну культуру і спорт» 1993 року, зі змінами та доповненнями від 3 лютого 2005 року ;

–     Статут Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» та статут і регламентні правила міжнародної федерації хокею ;

–     Статут громадської організації – «Федерація хокею Хмельницької   області ».

 

 

 

 

 

РОЗДIЛ 2. МЕТА Й ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

Стаття 1. Метою проведення змагань є популяризація та піднесення престижу хокею в країні, забезпечення росту рівня спортивної майстерності хокеїстів.

Стаття 2. Змагання вирішують наступні завдання:

–   підвищення майстерності хокеїстів;

–   залучення до змагань аматорських хокейних команд;

–   визначення команд – переможниць;

–   підготовка спортсменів до виступів у клубних змаганнях;

–   виявлення кращих хокеїстів ;

–   підведення підсумків навчально – тренувального та виховного процесів у командах;

–   організація дозвілля широкого загалу уболівальників хокею та пропаганда  фізкультури, спорту.

РОЗДІЛ 3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Стаття 1. Загальне керівництво підготовкою, безпосередня організація й контроль за проведенням змагань покладається на оргкомітет змагань.

Стаття 2. Безпосередня підготовка та відповідальність за проведення ігор покладається на керівництво команд – учасниць, оргкомітет та суддів.

Стаття 3. При виникненні випадків, пов’язаних з організацією та проведенням ігор, вирішення яких неможливо на підставі положень діючого Регламенту, оргкомітет має право приймати по ним рішення з наступним наданням відповідної інформації учасникам змагань.

 

 

 

РОЗДІЛ 4. ДОПУСК ДО УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ

Стаття 1. Учасниками змагань з хокею серед аматорських команд можуть бути спортсмени, які входять до складу непрофесійних (аматорських) хокейних команд (клубів) і 2 (два) гравці, які протягом 3 (трьох) років не перебували на контракті у професійних клубах, що дотримуються вимог та виконують рішення МФХ (ІІHF), ФХУ та ФХХ, а також дотримуються умов, визначених діючим Регламентом. Не мають права брати участь у змаганнях спортсмени, які були задіяні в іграх професійних команд (мали контракти) у попередніх 3 хокейних сезонах.

 

Стаття 2. До участі в змаганнях допускаються спортсмени, які проживають на території  області, команду якої вони представляють, мають відповідну відмітку про реєстрацію у паспорті та  яким виповнилось 18 років (та 16 років – за умови підписаної угоди про відмову відшкодування збитків гравцю, чий вік менший за дозволений).

Гравці молодше 16 років до участі в змаганнях не допускаються.

Стаття 3. Хокеїсти, які мають письмові угоди (контракти) із професійними клубами, до змагань не допускаються.

Стаття 4. Як виняток, до участі в змаганнях можуть бути допущені спортсмени, які не відповідають ст. .1, 2, 3 розділу 4, але лише за рішенням оргкомітету змагань, яке приймається не пізніше 5 днів до початку відповідного матчу. Команди, що беруть участь у змаганнях ФХХ, у своїй діяльності керуються принципами чесного ділового партнерства, справедливості, неухильної поваги до суперників, арбітрів, глядачів та приймають всі необхідні заходи для виключення насильства і протиправних дій на спортивних спорудах.

Стаття 5. Оформлення заявочних документів.

5.1       Команди повинні надати до оргкомітету змагань наступні документи
(в надрукованому вигляді):

–      заявочний лист на 30 (12 найменше ) хокеїстів, що завірені керівництвом команди та лікарем, або медичною установою, що має державну ліцензію на право ведення медичної діяльності;

–      угоди про відмову відшкодування збитків гравцю, для хокеїстів молодше 18-ти років (додаток 2);

–      протокол про ознайомлення із «Порядком визначення покарань, дискваліфікацій хокеїстів та представників команд після здійснення ними дисциплінарних порушень в офіційних українських змаганнях із хокею» (додаток 1) та з Правилами гри в хокей, завірений печаткою хокейного клубу й підписаний керівництвом клубу, головним тренером команди та головним суддею, затвердженим для обслуговування ігор змагань;

–    ксерокопію 1, 2, 11 сторінок паспорта кожного хокеїста;

5.2     За недостовірну інформацію про заявлених спортсменів на команду може
бути накладено дисциплінарний штраф у вигляді дискваліфікації.

5.3  У випадку дозаявки хокеїста, команда, до якої приходить хокеїст, повинна подати до оргкомітету лист для дозаявок, оформлений за встановленою формою й наданий за 24 години до завершення терміну дозаявок.

5.4   В період дозаявок (переходів) хокеїстів , у випадках неможливості прибуття представника хокейного клубу до оргкомітету для оформлення документів, дозволяється надіслати дозаявку по факсу. Дозаявка діє протягом десяти днів із моменту її отримання й повинна бути замінена на оригінал документів.

Стаття 6. У разі порушення вимог статті 5 розділу 4 діючого Регламенту хокеїст вважається неоформленим у встановленому порядку і його подальша участь в офіційних змаганнях підпадає під дію статті 6 розділу 6 діючого Регламенту.

 

Стаття 7. Для участі у змаганнях кожна команда  повинна внести 500 гривень для забезпечення організації чемпіонату.

 

РОЗДІЛ 5. УЧАСНИКИ ТА СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Стаття 1. Чисельний склад команд визначається після подання попередніх заявок від команд.

Стаття 2. Змагання проводяться по коловій системі в два кола з роз‘їздами.

 

 

 

 

РОЗДІЛ 6. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Стаття 1. Змагання проводяться за Офіційними правилами гри в хокей, що затверджені МФХ ( ІІНF ) та ФХУ, і згідно вимогам діючого Регламенту. Всі учасники змагань зобов’язані знати й виконувати Офіційні правила гри та вимоги діючого Регламенту.

Стаття 2. Мінімальна кількість гравців однієї команди, що вносяться в протокол матчу, повинна складати 9 спортсменів, у тому числі 1 воротар. При невиконанні однією з команд вимог даної статті гра не розпочинається, а команді зараховується технічна поразка (0:5).

Стаття 3. Ігри проводяться за календарем, що погоджується з усіма командами-учасницями і затвердженим оргкомітетом.

Стаття 4. Гра проводиться в три періоди по 25 хвилин («брудний час»), з 5-ти хвилинними перервами. Останні 2 хвилини третього періоду фіксується як «чистий час». При нічийному результаті для визначення переможця проводиться пробиття булітів.

 

Стаття 5. Оформлення заявочної документації хокейних команд, дозаявка хокеїстів , всі переходи  хокеїстів, які беруть участь в офіційних українських змаганнях з хокею здійснюються в наступні терміни:

5.1          Допуск до участі в змаганнях, оформлення основної заявочної документації хокейних команд від подання заявок і не пізніше 3 днів до початку змагань;

 

Стаття 6. Гравці, які мають дві діючі (власноручно підписані або усні) угоди з хокейними клубами (командами), до змагань не допускаються. За участь у грі незаявленого, неправильно заявленого чи дискваліфікованого гравця команді зараховується технічна поразка ( 0:5 ).

Стаття 7. Загальна кількість хокеїстів, заявлених за команду протягом змагань, не обмежується.

Стаття 8. До офіційного протоколу матчу вносяться: 20 польових хокеїстів і воротарі. Максимальна кількість хокеїстів (включаючи два воротарі), що заявляються на матч, не повинна перевищувати 22 чоловіки.

Примітка: У виняткових випадках дозволяється заміна воротаря третім воротарем, якщо під час розминки один з воротарів отримує травму, що не дозволяє йому брати участь у матчі (не порушуючи вимог статті 2 розділу 6).

Стаття 9. Час початку матчів змагань:

9.1     Всі матчі повинні починатися згідно угоди з адміністрацією хокейного майданчика та за спільним погодженням представників команд.

9.2    За форс-мажорних обставин оргкомітет має право, у разі потреби призначити інший час початку матчів, поставивши до відома представників команд.

 

Стаття 10. Усі матчі змагань повинні бути проведені в терміни, встановлені календарем змагань. Перенесення матчу на інший термін (день або час) допускається у  виняткових випадках, а саме:

–        при виникненні форс-мажорних обставин;

–        з обопільної згоди команд, що беруть участь в матчі, в обов’язковому узгодженні з оргкомітетом не пізніше ніж за 5 днів до його проведення.

Стаття 11. Команді, що прибула несвоєчасно на календарну гру або не створила належних умов для її проведення, крім випадків, пов’язаних із незалежними від команди обставинами (форс-мажором) зараховується технічна поразка ( 0:5 ) та знімаються три очки із загальної кількості очок. При повторному випадку команда виключається зі змагань.

Стаття 12. Всі випадки зривів проведення календарних матчів, якщо виникають претензії однієї із сторін по матеріальних витратах на не проведений матч, підлягають розгляду в оргкомітеті на позачерговому засіданні. При встановленні умисних дій по зриву матчу, винна сторона відшкодовує заподіяний її діями (бездіяльністю) збиток, а також до неї можуть бути застосовані інші санкції, аж до виключення клубу зі складу учасників змагань.

 

Стаття 13. Приводом для розгляду оргкомітетом питань про накладення дисциплінарних санкцій та дискваліфікацій відносно хокейних клубів, керівників команд, хокеїстів, тренерів і інших офіційних осіб команди може послужити одна з наступних підстав:

–         запис в офіційному протоколі матчу;

–         рапорт головного судді або інспектора матчу;

–         відеозапис матчу;

–   інші матеріали, що сприятимуть повному й об’єктивному вивченню обставин.

Стаття 14. На додаток до покарань, призначених головним суддею матчу, оргкомітет може у будь-який час після закінчення матчу, на свій розсуд, розглянути будь-який інцидент, який відбувся при проведенні матчу і накласти додаткові покарання за будь-яке порушення, здійснене хокеїстом або представником команди під час перед ігрової розминки, на виході між роздягальнею і хокейним майданчиком, у процесі або після закінчення матчу незалежно від того, чи були дані порушення відмічені головним суддею або інспектором  матчу, чи ні.

РОЗДІЛ 7. ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ ХОКЕЙНИХ КЛУБІВ, ХОКЕЇСТІВ, ТРЕНЕРІВ І ІНШИХ ОФІЦІЙНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ КОМАНД

Стаття 1. Керівники хокейних команд, тренери, хокеїсти та інші офіційні особи, які беруть участь в змаганнях, зобов’язані виконувати всі вимоги діючого Регламенту й Офіційних правил гри в хокей, дотримуючись при цьому дисципліни, організованості, шани до суперників та глядачів.

Стаття 2. Керівники хокейних команд, хокеїсти, тренери та інші офіційні особи хокейних клубів перед початком хокейного сезону зобов’язані ознайомитись з правилами гри в хокей і з додатком 1 діючого Регламенту. Протокол ознайомлення передається в суддівський комітет.

Стаття 3. Команда – «господар майданчику» зобов’язана забезпечити безпеку всіх офіційних осіб, що прибувають у складі делегації команди – «гостей», суддів, представників оргкомітету.

Стаття 4. У суддівську кімнату дозволяється  входити тільки членам суддівської бригади. Представники команд можуть увійти до суддівської кімнати тільки з дозволу головного судді матчу.

Стаття 5. Перед кожним матчем і в перервах керівництво команди – «господаря майданчику» разом із дирекцією спортивної споруди, де проводиться матч, зобов’язані оповіщати глядачів про неприпустимість хуліганських дій, що заважають проведенню матчу. Вся інформація для учасників хокейного матчу і глядачів на спортивній арені під час проведення матчів повинна здійснюватися кваліфікованим диктором.

Стаття 6. Забороняється проголошувати заклики, давати будь-яку неперевірену інформацію, а також інформацію про додаткові призи і грошові винагороди, що стимулюють одну з граючих команд, після початку матчу і в ході його проведення.

Стаття 7. У разі кадрових змін у структурі хокейного клубу (команди), телефонів і т.п., керівництво хокейного клубу зобов’язане в триденний термін письмово сповістити про це оргкомітет.

Стаття 8. На розминку на льодовому майданчику всі хокеїсти, які заявлені для участі в матчі, зобов’язані виходити в повній ігровій формі та екіпіровці. За порушення даного пункту на хокеїста накладаються штрафні санкції згідно додатку 1.

Стаття 9. Участь у грі беруть гравці однієї команди тільки в хокейних светрах одного кольору. Вибір кольору належить команді-господарю, яка завчасно попереджає про це команду-суперника. На светрах гравців повинні бути нанесені номери (на спині й обох рукавах), відповідно до заявочних листів команд-учасниць. Невідповідність номерів буде каратись дисциплінарними санкціями.

Стаття 10. Усі учасники матчу (як гравці так і судді) обов’язково повинні мати шоломи на протязі всієї гри. Гравці до 18 років повинні мати відповідні маски що закривають лице. При невиконанні даних умов гравці до участі в змаганнях не допускаються.

Стаття 11. Команди, що беруть участь у грі, зобов’язані за 1 годину до початку гри заповнити рапорт на гру з інформацією  про  номери та амплуа хокеїстів і подати в суддівську бригаду.

Після закінчення розминки тренери команд, що приймають участь у грі, зобов’язані перевірити правильність заповнення складу команди в офіційному протоколі матчу й завізувати його, а після закінчення матчу перевірити і підписати протокол.

Стаття 12. Після закінчення матчу всі хокеїсти граючих команд зобов’язанні брати участь у післяматчевому рукостисканні. У разі порушення вимог даної статті на хокеїста накладаються санкції згідно додатку 1.

Стаття 13. Керівники хокейних клубів несуть відповідальність за невиконання вимог цього Регламенту, незабезпечення необхідних організаційних заходів, пов’язаних із проведенням хокейних матчів, а також за поведінку хокеїстів та офіційних осіб своєї команди до, в час і після закінчення матчу.

Стаття 14. Представники хокейних клубів (керівники, хокеїсти, тренери, обслуговуючий персонал) не мають права втручатися в дії суддівської бригади що проводить матч. За спробу або вхід до суддівської кімнати без дозволу головного судді матчу, образи і хуліганські дії по відношенню до суддів (судді-інспектора), а також загрози фізичної розправи, що відбулися в суддівській кімнаті або в безпосередній близькості від неї, на винуватця накладається дисциплінарний штраф або дискваліфікація.

За вказані дії, що призвели до тілесних ушкоджень, хокейна команда може бути знята з участі в змаганнях.

Стаття 15. При вчиненні хуліганських дій офіційними представниками або будь-якими співробітниками хокейного клубу, ці особи підлягають повній діловій ізоляції з усіх змагань у системі ФХУ.

Стаття 16. За невиконання вимог Офіційних правил гри та вимог діючого Регламенту тренери, хокеїсти й офіційні особи несуть відповідальність відповідно до характеру порушень. У разі отримання тренерами, хокеїстами й офіційними представниками команд дисциплінарних штрафів і матч – штрафів, порядок їх дискваліфікації і розміри грошових компенсацій указані в додатку 1.

Стаття 17. Дисциплінарні санкції, накладені на хокеїстів та представників хокейних клубів відповідно до діючого Регламенту, автоматично розповсюджуються на наступний хокейний сезон, незалежно від того, чи залишився хокеїст або представник хокейного клубу в даному хокейному клубі або перейшов в інший.

Стаття 18. Хокеїсти, які з’явились на гру в нетверезому стані до участі в змаганнях не допускаються.

Стаття 19. У разі відмови керівництвом однієї з команд від подальшого проведення матчу або уводу команди з хокейного майданчика команді зараховується технічна поразка (0:5).

Стаття 20. У разі незабезпечення громадського порядку на трибунах та в інших приміщеннях спортивної споруди, виникнення безладдя, або хуліганських дій з боку глядачів до, в час, або після закінчення матчу, що призвели до загроз здоров’ю й безпеки учасників матчу, хокейна команда – господар може бути знята з участі у змаганнях.

Стаття 21. У випадках, коли до, в час або після закінчення матчу на льодовий майданчик, у напрямку до хокейного майданчика або безпосередньо до розташування лав для запасних або оштрафованих хокеїстів, суддів, обслуговуючого персоналу були кинуті сторонні предмети, на хокейний клуб -«винуватця» накладаються дисциплінарні санкції, аж до зняття з участі у змаганнях.

РОЗДІЛ 8. ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Стаття 1. Змагання  проводяться згідно календаря, який складається після заявки команд – учасниць і погоджується з представниками клубів та адміністраціями  майданчиків команд – господарів.

РОЗДІЛ 9.  ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ

Стаття 1. Місця команд визначаються по найбільшій сумі очок, набраних у всіх матчах змагань.

Стаття 2. За перемогу команді нараховується 3 очки, за нічию і виграш в післяматчевих булітах – 2 очка, за нічию і поразку в післяматчевих булітах – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

Стаття 3. Уразі рівності очок у двох і більше команд перевагу має команда:

–         що набрала найбільшу кількість очок у всіх матчах між цими командами;

–         що має кращу різницю забитих і пропущених шайб у всіх матчах між

цими командами;

–         що має кращу різницю забитих і пропущених шайб у всіх матчах ;

–         що має найбільше число перемог у всіх матчах ;

–         що закинула найбільшу кількість шайб у всіх матчах.

Примітка: При рівності всіх показників, місця команд визначаються додатковим  матчем.

Стаття 4. У разі порушення хокейними командами вимог розділів 5 та діючого Регламенту результат матчу може бути анульований і замінений технічною поразкою (0:5). У випадку, якщо команда-порушниця в цьому матчі не набрала жодного очка, результат матчу залишається.

Стаття 5. У тих випадках, коли результат матчу анулюється і одній команді зараховується поразка з рахунком 0:5, а команді-суперниці перемога з таким же рахунком, то при підрахунку різниці закинутих і пропущених шайб, для визначення зайнятих командами місць в офіційних змаганнях ФХХ, шайби даних  матчів не враховуються.

РОЗДІЛ 10. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ФІНАНСОВІ УМОВИ ЗМАГАНЬ

Стаття 1. Витрати на транспортні послуги та харчування хокейних команд міста Хмельницького за рахунок управління молоді та спорту та команд – учасників. Витрати на оренду льодових майданчиків – за рахунок команд господарів матчу.

Стаття 2. Витрати по відрядженню й оплаті роботи суддів – за рахунок команд – господарів матчу (не менше 120 гривень за гру).

 

Стаття 3. Витрати на забезпечення присутності медперсоналу – за рахунок команд – господарів матчу.

РОЗДІЛ 11. БЕЗПЕКА ТА ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРТИВНИХ СПОРУД

Стаття 1. Відповідно до «Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025, відповідальність за підготовку та технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників та орендарів.

Стаття 2. Остаточне рішення про можливість чи неможливість проведення календарної гри у зв’язку з невідповідністю спортивної споруди приймає головний суддя змагань.

РОЗДІЛ 12. АРБІТРАЖ ЗМАГАНЬ

Стаття 1. До обслуговування змагань з хокею серед аматорських команд  залучаються судді , які виконують всі вимоги Офіційних правил гри в хокей, рішення МФХ (ІІНF), ФХУ та діючого Регламенту, а також, які пройшли суддівську атестацію.

Стаття 2. Календарну гру обслуговує бригада суддів у складі:

1 головного судді;

1 помічника судді;

1 судді часу та інформатора гри.

Примітка: На окремі ігри, за згодою команд, можуть призначатись судді на воротах. Команда гостей забезпечує одного з головних суддів.

Стаття 3. Команда, що має намір запросити розширену суддівську бригаду, повинна за 48 годин до початку календарної гри надати письмову заяву до оргкомітету змагань та гарантувати оплату.

РОЗДІЛ 13. ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ ПРОТЕСТІВ

Стаття 1. Протест на проведений матч подається керівництвом клубу головному судді матчу не пізніше як за годину після закінчення гри. Факт подання протесту фіксується в офіційному протоколі гри.

Стаття 2. Протест у письмовій формі висилається до оргкомітету і розглядається у 5-ти денний термін.

Стаття 3. Команди можуть вести відеозапис ігор, що надається в оргкомітет при розгляді протестів та будь-яких інцидентів.

Стаття 4. Не приймаються до розгляду протести з посиланням на наступні чинники:

–        час тривалості гри ;

–        положення «поза грою»;

–        «прокид» шайби, визначення місць вкидання;

–        накладання штрафів;

–  правильність визначення взяття воріт.

 

 

РОЗДІЛ 14. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ТА ПРИЗЕРІВ

ЗМАГАНЬ

Стаття 1. Гравці і тренери команд, які посіли 1, 2, 3 місця нагороджуються кубками, медалями й дипломами. Крім того визначаються оргкомітетом змагань та нагороджуються кращий воротар, бомбардир, нападник (за системою гол + пас) та захисник.

Стаття 2. Нагородженню підлягають гравці, які зіграли не менше 50% ігор змагань.

***


Leave A Reply

Your email address will not be published.