Фото: Нардепи «патронують» автоклуб «Буковина», який очолює Москаль

0

Автомобільний клуб «Буковина» й надалі очолюватиме народний депутат України Геннадій Москаль.

 

На другий «авто-президентський» термін Геннадія Геннадійовича одностайним рішенням переобрали 27.12.12.

Іван Мельничук і Геннадій Москаль

Звітно-виборча конференція відбулась у ресторані «Вавилон». І, після офіціозу, перетворилась на святковий передноворічний прийом народного депутата Геннадія Москаля.


Під час дружнього застілля «новий-старий» президент та його перший заступник і «мотор» клубу Іван Мельничук вручили різноманітні нагороди, презенти, подяки і грамоти активістам клубу. А також картки новим членам клубу.

Зазначимо, що серед присутніх було ще двоє нардепів, крім Геннадія Москаля, – Микола Федорук та Олександр Фищук, які також «патронують» діяльність клубу. Ще двоє народних обранців (Максим Бурбак і Роман Ванзуряк) не змогли завітати на цей подвійний захід, але зателефонували, привітали Геннадія Геннадійовича і перепросили за відсутність.

Керівний склад клубу можна подивитися тут:

Фото: Георгій Мазурашу, Ірина Вишневська

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

27.12.12. Звітно-виборча конференція і підсумки року в автоклубі “Буковина” (SportBuk.com)

***

Інформація БукІнфо (bukinfo.com.ua) про звітно-виборчу конференцію:

Чернівецький обласний автомобільний клуб «Буковина» виконав двохрічну програму діяльності з оцінкою «добре». Такий висновок зробили учасники звітно-виборної конференції відомої в краї громадської організації автомобілістів, любителів автотехнічних видів спорту.

Як повідомили БукІнфо у прес-службі автоклубу «Буковина», впродовж звітного періоду клуб, очолюваний народним депутатом України Геннадієм Москалем, реалізував чимало творчих задумів його засновників, спрямованих на створення бренду Буковини як території, потенційно сприятливої для проведення змагань високого рівня, розвитку туристичної галузі регіону.
В здобутках автоклубу — проведення етапів чемпіонату України з гірських авторалі, організація масових змагань не лише в Чернівцях, але й в чотирьох районах області, що збільшило аудиторію відвідувачів і вболівальників. На базі автоклубу створено команду «Букраліспорт», члени якої взяли участь практично у всіх офіційних змаганнях Федерації автомобільного спорту України. Сьогодні в команді вже є пілоти, які можуть претендувати на призові місця чемпіонату України.
Автоклуб виявився чи не єдиною структурою, яка адекватно прореагувала на появу такого стихійного явища серед автолюбителів як несанкціоновані швидкісні перегони на дорогах загального користування. Водійський адреналін автоклуб намагається спрямувати в цивілізоване русло, запроваджуючи змагання з драг-рейсингу — екстремального водіння автомобіля.
Учасники звітно-виборної конференції констатували, що, на жаль, ініціативи автоклубу не отримують бажаної підтримки з боку владних органів. Клуб нічого спільного не має з тими чи іншими політичними інтересами і пропагує статутні завдання громадської організації, залучаючи до суспільно-корисної справи людей, які люблять техніку, автомобіль, пропагують культуру і безпеку користування досягненнями цивілізації.
За звітний період кількість членів автоклубу збільшилась майже удвічі. Сьогодні обласний осередок автомобільної федерації України, до якої входить автоклуб, налічує 153 особи. Громадська організація не на словах, а на ділі сприяє поширенню інформації про область як технічно-спортивну, залучаючи до участі в змаганнях спортсменів з Росії, Німеччини, Білорусії, Польщі, виконує активну соціальну функцію, організовуючи змагання людей з обмеженими можливостями.
Учасники звітно-виборної конференції знайшли аргументи для того, аби оцінити діяльність автоклубу оцінкою «добре» і одноголосно доручили керівництво автоклубом на наступний трьохрічний термін народному депутату України Геннадію Москалю.
Серед намічених заходів у планах автоклубу — етапи Чемпіонату України з гірських перегонів, змагання з драг рейсінгу, автопробіги до визначних дат, конкурси на майстерність водіння автомобіля, на знання правил дорожнього руху серед дітей, проведення велобагатоборства у літніх дитячих таборах — всього 18 різноманітних ініціатив.
Автоклубівці обговорили також інші питання, пов’язані, з створенням комфортних умов для автолюбителів. Зокрема, йшлось про можливість будівництва в Чернівцях багатоповерхових гаражів, що є нагальною потребою в інфраструктурі міста. Автоклуб має намір стати ініціатором такого будівництва, внести міській владі пропозицію врахувати таку пропозицію при корегуванні генерального плану розвитку Чернівців.
Насамкінець, відбулось нагородження спортсменів, активістів клубу, спонсорів —помічників громадської організації з історичними традиціями та з амбіціями людей, які впроваджують в життя задекларований намір обласної влади зробити Буковину «краєм, де варто жити».

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.