Спортивне орієнтування: «Золотий дубль» ЧНУ в обласних естафетах

0

У найпрестижнішій елітній номінації переможцями Чемпіонату області з естафетного орієнтування стали представники Чернівецького національного університету.

Особливо слід відзначити майстра спорту СРСР Андрія Слобожанінова та його сина Павла, які тріумфували у 2-етапних естафетах, а разом з Михайлом Куркою – і у 3-етапних.

Звіт про змагання від Юхима Штемплера:

За підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації проведено останній Чемпіонат області з переліку обласних чемпіонатів сезону 2012.   За традицією, орієнтувальники Буковини завершували свій  сезон естафетними стартами.

Змагання проводились у форматі 3-х етапних і наступного дня 2-х етапних естафет.


Перший вид програми  змагання проводились у лісовому масиві коло кінцевої зупинки 4 тролейбусу- „Музей  народної архітектури”.  Учасники змагались на трьох етапах, кожний з яких був довжиною від 2 до 4 км з 10-17 контрольними пунктами. Карта змагань – тут:

Наступного дня змагання відбулись  у лісовому масиві коло с. Горишні Ширівці.  Карта змагань – тут:

Етапи були трохи довші, ніж перші змагання, але цього разу команди складали по 2 учасника.

Дистанції обох стартів були сплановані так, що незважаючи на те, що всі спортсмени стартували одночасно, але у кожного був свій  варіант маршруту  і тільки по завершенню всіх етапів  командою, дистанції серед всіх команд вирівнювались.

Переможцями змагань  у найпрестижніших номінаціях стали:

Переможці 3-х етапних естафет:

Ч21 Збірна «ЧНУ-ТЗ» Слобожанінов Павло
Слобожанінов Андрій
Курка Михайло 1.01.38
Ж21 «Авангард-4» Бевзо Валентина
Нікітіна Ольга
Омельченко Юлія 58.53
Ч14 Інтер СММ-3 Турецький Сергій
Мордасов Влад
Саїн Андрій 48.44
Ж14 Інтер СММ-1 Ковцун Анна
Манчук Олена
Кукуляк Яна 1.47.43

Переможці 2-х етапних естафет:

Ч21 Збірна «ЧНУ» Слобожанінов Павло
Слобожанінов Андрій 1.05.24
Ч18 Авангард-2 Храпко Віталій 

Карамишев Віталій

 

1.18.49

Ж21 Оріон Пелепець Тетяна 

Макарук Анна

 

1.02.07

Ч14 МІДІЗ Неделько Олексій
Горло Роман 34.03
Ж14 ДЮСШ 4 Половецька Марина 

Сухарська Сюзанна

1.04.43

Фотографії  змагань можна подивитися тут:

***

Андрій Слобожанінов

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.