Велоспорт: На Меморіалі Бандурського змагалися і на шосе, і в крос-кантрі

0

Найбільш «врожайними» Всеукраїнські змагання з велоспорту «Меморіал Івана Бандурського 2012» виявилися для Євгена Калинюка, який серед юнаків виграв усі три дисципліни – дві на шосе і одну в мантенбайку.

 

По дві перемоги до свого активу записали ще один чернівчанин Денис Громко та новосельчанка Олена

Олена Попович

Попович.


 

Всеукраїнські змагання «Меморіал Івана Бандурського»

П’ятниця (19.10.12)

Гонка з роздільним стартом, 10 км (старт біля с. Остриця)

Чоловіки

Дмитро Гунда (Чернівці, «Колосок», ШВСМ, Ілля Руссу)

Сергій Гоменюк (Чернівці, «Колосок», ШВСМ, Ілля Руссу)

Максим Горевич (Чернівці, «Колосок», ШВСМ, Ілля Руссу)

 

Жінки

Олена Попович (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

Вікторія Косован (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Марчела Шпирка (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

 

Юніори

Денис Громко (Ілля Руссу, Анатолій і Олександр Мельник)

Руслан Циганчук (Ілля Руссу)

Максим Албулеса (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

 

Юнаки

Євген Калинюк (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Микола Данелюк (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Павло Лукан (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

 

Юнаки молодші

Роман Нехоца (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

Богдан Кушнирюк (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Олег Пелех (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

 

Ветерани (до 50 р.)

Сергій Воробйов

Вадим Шитіков

Сергій Михайловський

 

Ветерани (+ 50 р.)

Святослав Ковальчук

Сергій Остапенко

Федір Тагієв

 

Субота (20.10.12), старт в с. Чагор

Групова гонка (60 км)

Чоловіки

Денис Громко (Чернівці, «Колосок», ШВСМ, Ілля Руссу)

Дмитро Гунда (Чернівці, «Колосок», ШВСМ, Ілля Руссу)

Максим Албулеса (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

 

Юнаки (60 км)

Євген Калинюк (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Руслан Циганчук (Чернівці, «Колосок», ШВСМ, Ілля Руссу)

Михайло Албулеса (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

 

Юнаки мол. (30 км)

Леонід Райлен (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Павло Лукан (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Олександр Каруценко (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

 

Жінки (30 км)

Олена Попович (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

Вікторія Косован (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Марчела Шпирка (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

 

Ветерани (до 50 р.)

Сергій Воробйов (Чернівці)

Віктор Калинюк (Чернівці)

Олег Бучок (Чернівці)

 

Ветерани (+ 50 р.)

Святослав Ковальчук (Чернівці)

Юрій Джепаров-старший (Чернівці)

Олександр Мирошниченко (Чернівці)

 

Неділя (21.10.12)

Крос-кантрі

Чоловіки

Денис Громко (Чернівці, «Колос», ШВСМ, Ілля Руссу)

Дмитро Гунда (Чернівці, «Колос», ШВСМ, Ілля Руссу)

Максим Албулеса (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

 

Юнаки

Євген Калинюк (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Михайло Албулеса (Новоселиця, «Колос», ШВСМ, Іван та Ілля Єфтеньєви)

Руслан Циганчук (Чернівці, «Колос», ШВСМ, Ілля Руссу)

 

Юнаки мол.

Павло Лукан (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

Роман Нехоца (Новоселиця, «Колос», Іван та Ілля Єфтеньєви)

Олександр Каруценко (Чернівці, ДЮСШ «Колосок», Анатолій Мельник, Олександр Мельник)

 

Аматори (12 чол.)

Віталій Процюк (Чернівці)

Володимир Савенков (Чернівці)

Павло Барков (Чернівці)

 

Головний суддя Ілля Руссу

Головний секретар Анатолій Мельник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.