Фото (футбол): «Буковина» розгромила лідера І ліги!

0

У 16 турі першості України з футболу серед команд І ліги чернівецька «Буковина» 19.10.12 вдома здолала з великим рахунком «Сталь» (Алчевськ), яка приїхала до Чернівців в ролі одноосібного лідера.

Матч транслювався в прямому ефірі на телеканалі «Футбол».

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

«Буковина» – «Сталь» (Алчевськ) – 3:0 (1:0)

Голи: Андрій Донець, 26, Андрій Ятленко, 47, Степан Маковійчук, 90+2.

Буковина»: 47 Богдан Когут, 2 Андрій Донець (3 Андрій Ятленко, 46), 15 Олександр Вечтомов, 5 Різван Аблітаров, 22 Іраклій Циколія, 21 Євген Сантрапинських,  9 Олег Керчу (8 Юрій Бровченко, 89), 25 Володимир Найко, 77 Антон Савін 18, Олександр Якименко (10 Степан Маковійчук, 64), 24 Руслан Платон – к/к (23 Євген Шупік, 77). Запасні: 33 Сергій Тукач, 6 Євген Колісник, 27 Євген Ушаков. Тренер – Вадим Заяць.

«Сталь»: 12 Андрій Комарицький, 4 Ігор Солдат, 34 Віталій Єрмаков, 16 Богдан Кондратюк, 2 Сергій Чеботаєв, 25 Руслан Степанюк, 24 Нгаха Пунгуе Колінс – к/к (32 Юрій Батюшин, 70),  Віталій Грицай (20 Олександр Акименко, 53), 14 Антон Поступаленко, 23 Ігор Сікорський (7 Роман Романчук, 56), 18 Роман Локтіонов (19 Василь Гроцько, 90). Запасні: 31 Геннадій Ганєв, 15 Роман Мироненко, 5 Михайло Козак. Тренер – Анатолій Волобуєв.

Попередження: Антон Савін (7), Володимир Найко (32), Андрій Ятленко (57), Олександр Вечтомов (69) – Сергій Чеботаєв (68), Віталій Єрмаков (71), Олександр Акименко (84), Антон Поступаленко (90+3).
Вилучення: Сергій Чеботаєв (77, друга жовта картка)

7 хв. Богдан Когут необачно «прогулювався» з м’ячем у карному майданчику. Роман Локтіонов встиг його «накрити», але Богдан все-таки «видряпав» м’яча і не дозволив супернику відкрити рахунок.

21 хв. Євген Сантрапинський з 20 м зі штрафного закрутив м’яча над «стінкою», але влучив у сітку з боку біля «дев’ятки».

23 хв. Після навісу з правого флангу Олександр Вечтомов головою продовжив траєкторію м’яча, який у боротьбі з Андрієм Донцем голкіпер Андрій Комарицький вибив кулаками. М’яч опинився у Антона Савіна, який з лівого кута штрафного майданчика пробив під поперечину, звідки м’яча на кутовий в ефектному стрибку перевів воротар.

26 хв. Після подачі від лівого кутового прапорця Андрій Донець виграв верховий двобій і переправив м’яча у ворота (ціною травми).

45+2 хв. Сантрапинських з правого флангу змістився в центр і потужно пробив з 20 м – м’яч просвистів поруч з лівим нижнім кутом воріт.

47 хв. Після подачі кутового м’яч секунд 20 перебував «безконтрольно» у воротарському майданчику «Сталі». Декілька ударів гості відбили. А вже Андрій Ятленко, який, до речі, замінив автора першого голу, вколотив м’яча з лінії воротарського майданчика під поперечину.

67 хв. Після навісу на ворота «Буковини» м’яч відскочив до Олександра Акименка, який з пробив з 11-метрвоої позначки у правий нижній кут – Когут продемонстрував чудову реакцію.

85 хв. Різван Аблітаров зі штрафного метрів з 25-ти технічно перекинув «стінку», але кіпер перевів м’яча на кутовий.

89 хв. Сантрапинських по центру прорвався майже сам на сам з голкіпером. Двоє суперників на вході до карної зони наздогнали і завадили завдати прицільного удару.

90+2 хв. Санрапинських здійснив ефектний рейд по центру, оборонці м’яча відбили, але недалеко. Послідував пас на правий фланг на Степана Маковійчука, який з правого кута штрафного майданчика прицільно пробив у дальній верхній кут. 3:0!