0

21-23 вересня 2012 р. на Буковині відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (багатоборство), а також Кубок України (10-12 етапи) та Кубок України серед ветеранів (фінал).

Епіцентром змагань став туристично-розважальний та гірськолижний комплекс «Сонячна долина» (с. Бояни Новоселицького району).

21-23 вересня 2012 р. у мальовничих лісах Буковини, а саме в районі гірьско-лижного комплеку «Сонячна долина» відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. На старт вийшли представники 17 областей, серед яких Чернівецька область виборола 3 місце.

Найбільший внесок в цей успіх зробили Омельченко Ігор (брат всім відомого чемпіона світу Юрія Омельченка), який приніс найбільше очок команді, Макарук Анна, Пелипець Тетяна. Перемогли у своїх группах Ленюк Олег, Омельченко Андрій, Ландяк Сергій (президент обласної федерації спортивного орієнтування), Тумак Антоніна, Слобожанінов Андрій, Тарице Дмитро, Шульга Валерій.

Буковинська місцевість порадувала гостей, а судді зробили змагання та дистанції високого рівня. Цим етапом завершився Кубок України зі спортивного орієнтування.