Олімпіада-2012: Буковину представлятимуть Дорохова, Лабовський, Лупу і Січенікова

6

Рекордна кількість спортсменів представлятиме Буковину на ХХХ Олімпійських іграх – в офіційному списку збірної України, оприлюдненому 12.07.12 президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, фігурують по двоє легкоатлетів та лучників з Чернівців. Цікаво, що троє з них виступають під патронатом спортклубу «Гешко».

Отож, у складі олімпійської збірної України до Лондону вирушають (в алфавітному порядку):

Тетяна Дорохова (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, «Динамо», тренери – Андрій Дорохов, Світлана Капанадзе, Анатолій Єгоров);

 


Микола Лабовський (легка атлетика, 10000 м,  Чернівці (уродженець Герцаївського району), ШВСМ, «Колос», «Динамо», СК «Гешко», офіційний партнер – туркомплекс «Аква-Плюс», тренери – Денис Тищук, Ірина Ячнюк, Костянтин Степанцов);


Наталія Лупу (легка атлетика, 800 м, Чернівці/Новоселицький район, ЦОП, ДШВСМ, СК «Гешко», «Динамо», «Колос», офіційний партнер – готель «Буковина», тренери – Анатолій Якимчук, Володимир Степанов);

Лідія Січенікова (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, СК «Гешко», «Спартак», «Динамо», офіційний партнер – ДК «Полюс», тренери – Олег Осипенко, Віталій Гуменюк).

Загалом, на Ігри ХХХ Олімпіади вирушать 245 українських олімпійців.  Українці змагатимуться у 28 видах спорту.  Найбільше представництво наших олімпійців у легкій атлетиці – 78 спортсменів, 24 – в академічному веслуванні, 14 – у плаванні, по 10 – у вільній боротьбі та дзюдо.

Нагадаємо, що на попередніх Іграх склад української команди становив:
– Атланта-1996 – 230 олімпійців;
– Сідней-2000 – 231 олімпієць;
– Афіни-2004 – 245 олімпійців;
– Пекін-2008 – 254 олімпійці.

Голова обласного відділення НОК України Михайло Папієв вітає кращу спортсменку Буковини 2009, 2010 рр. Наталію Лупу. Фото: Василь Кияшко
Голова обласного відділення НОК України Михайло Папієв вітає кращу спортсменку Буковини 2011 р. Лідію Січенікову. Фото: Василь Кияшко

 

Склад спортсменів-учасників

Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року в Лондоні

 

 

Прізвище таімя Дисципліна Регіон ФСТ
БАДМІНТОН
1 1 Завадський Дмитро Одиночний розряд Харківська МОН, Спартак
2 2 Грига Лариса Одиночний розряд Дніпропетровська Україна
БОКС
3 1 Іщенко Павло 56 кг Херсонська Динамо,Спартак
4 2 Ломаченко Василь 60 кг м. Київ Колос, Динамо
5 3 Берінчик Денис 64 кг м. Київ МОН
6 4 Шелестюк Тарас 69 кг Сумська Колос, МОН
7 5 Хитров Євген 75 кг Дніпропетровська Динамо, МОН
8 6 Гвоздик Олександр 81 кг Харківська, Хмельницька Україна
9 7 Усик Олександр 91 кг Львівська, АР Крим Динамо,Україна
БОРОТЬБА ВІЛЬНА
10 1 Федоришин Василь 60 кг Одеська,Івано-Франківська Динамо, Колос
11 2 Квятковський Андрій 66 кг Івано-ФранківськаЛьвівська ДинамоСпартак
12 3 Алдатов Ібрагім 84 кг м. Київ Харківська Динамо
13 4 Андрійцев Валерій 96 кг Київ, Житомирська Динамо
14 5 Хоцянівський Олександр 120 кг Донецька Динамо
15 6 Цотадзе Джамбулі 96 кг (запасний) Дніпропетровська Динамо
16 7 Мерлені Іріні 48 кг Київ, Хмельницька Динамо,Спартак
17 8 Лазарєва Тетяна 55 кг Донецька Динамо
18 9 Остапчук Юлія 63 кг Львівська, Волинська Динамо
19 10 Бурмістрова Катерина 72 кг Сумська Динамо,Спартак
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА
20 1 Рагімов Вьюгар 55 кг Запорізька ЗСУ
21 2 Теміров Ленур 60 кг АР Крим Динамо
22 3 Рачиба Василь 84 кг Київська, Київ ЗСУ
23 4 Орлов Євген 120 кг Дніпропетровська, Запорізька Динамо
24 5 Рутенко Сергій 96 кг (запасний) Харківська, Донецька ЗСУ
ВАЖКА АТЛЕТИКА
25 1 Іванов Артем 94 кг АР Крим Динамо
26 2 Пілієв Костянтин 94 кг Донецька ЗСУ
27 3 Тагіров Сергій 105 кг Дніпропетровська Динамо,Україна
28 4 Торохтій Олексій 105 кг Харківська, Хмельницька Динамо
29 5 Удачин Артем + 105 кг Донецька Динамо
30 6 Шимечко Ігор + 105 кг Львівська Динамо,Україна
31 7 Паратова Юлія 53 кг Одеська Колос
32 8 Каліна Юлія 58 кг Донецька Динамо,Спартак
33 9 Чернявська Світлана + 75 кг Київська Колос
ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. МАУНТЕНБАЙК
34 1 Рисенко Сергій Крос-кантрі Луганська МОН
35 2 Беломойна Яна Крос-кантрі Волинська, м. Київ Динамо
ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. ШОСЕ
36 1 Грівко Андрій Групова гонка Миколаївська Спартак
37 2 Крівцов Дмитро Групова гонка Донецька Динамо
38 3 Андрук Олена Групова гонка м. Київ, Житомирська Україна
ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. ТРЕК
39 1 Бочкарьова Єлизавета Командна гонка Миколаївська Спартак
40 2 Галюк Світлана Командна гонка Луганська, Донецька Спартак
41 3 Калітовська Леся Командна гонка Луганська Спартак
42 4 Папежук Ірина Керін Волинська Динамо
43 5 Цьось Олена Командний спринт Волинська Динамо
44 6 Шуліка Любов Спринт, Спринт командний Луганська Спартак,Динамо
ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ
45 1 Гринь Сергій Київська Динамо, Колос
46 2 Довгодько Іван Дніпропетровська, м. Київ ЗСУ
47 3 Зайцев Костянтин Дніпропетровська ЗСУ
48 4 Павловський Володимир Дніпропетровська ЗСУ
49 5 Міхай Дмитро Херсонська ЗСУ, Україна
50 6 Морозов Артем Херсонська ЗСУ
51 7 Гребенников Віктор 8+ Миколаївська Динамо,Україна
52 8 Клецкой Валентин 8+ м. Київ Україна,Динамо
53 9 Коновалюк Олександр 8+ Херсонська Динамо
54 10 Ликов Олег 8+ Дніпропетровська ЗСУ
55 11 Мороз Артем 8+ Дніпропетровська ЗСУ
56 12 Приведа Андрій 8+ Херсонська Динамо
57 13 Тимко Іван 8+ м. Київ Україна
58 14 Холязніков Антон 8+ Миколаївська Динамо
59 15 Чиканов Сергій 8+ Київська Колос
60 16 Футрик Іван 4х (запас) Дніпропетровська ЗСУ
61 17 Шпак Андрій 8+ (запас) Миколаївська Динамо,Україна
62 18 Буряк Олена Миколаївська Спартак,Динамо
63 19 Кравченко Анна Дніпропетровська ЗСУ, Україна
64 20 Дементьєва Яна Дніпропетровська ЗСУ, Україна
65 21 Довгодько Наталія Дніпропетровська, м. Київ ЗСУ
66 22 Коженкова Анастасія Дніпропетровська ЗСУ, Україна
67 23 Тарасенко Катерина Дніпропетровська ЗСУ, Україна
68 24 Колеснікова Тетяна 4х (запас) Дніпропетровська,Миколаївська ЗСУ, Спартак
ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
69 1 Чебан Юрій С1-200 Одеська ЗСУ
70 2 Осипенко-Радомська Інна К1-200, К1-500 Київська, Вінницька Динамо,Україна
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
71 1 Борисов Олексій FINN м. Севастополь ЗСУ
72 2 Кудряшов Валерій LASER Донецька Україна
73 3 Оберемко Максим RS:X Донецька Динамо
74 4 Маслівець Ольга RS:X Донецька, Тернопільська МОН
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
75 1 Верняєв Олег Командні змагання м. Київ ЗСУ
76 2 Куксенков Микола Командні змагання м. Київ Динамо, МОН
77 3 Наконечний Віталій Командні змагання Запорізька, Івано-Франківська Україна
78 4 Степко Олег Командні змагання Запорізька Україна
79 5 Радівілов Ігор Командні змагання Донецька Спартак,Динамо
80 6 Кононенко Наталія Індивідуальні змагання м. Київ Україна
ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ
81 1 Гомон Євгенія Групові вправи м. Київ МОН
82 2 Гудим Валерія Групові вправи м. Київ Спартак
83 3 Дмитраш Олена Групові вправи м. Київ, Київська Спартак
84 4 Ленишин Вікторія Групові вправи м. Київ, Львівська ЗСУ
85 5 Мазур Вікторія Групові вправи м. Київ, Луганська Спартак
86 6 Максименко Аліна Індивідуальні вправи м. Київ Спартак
87 7 Прокопова Світлана Групові вправи м. Київ, Донецька МОН
88 8 Різатдінова Ганна Індивідуальні вправи м. Київ Динамо
ДЗЮДО
89 1 Зантарая Георгій 60 кг м. Київ, Запорізька Динамо
90 2 Дребот Сергій 66 кг Львівська Колос, Динамо
91 3 Сорока Володимир 73 кг Дніпропетровська, Київська Динамо
92 4 Василенко Артем 81 кг Харківська Динамо, МОН
93 5 Гонтюк Роман 90 кг м. Київ, Івано-Франківська Динамо,Україна
94 6 Блошенко Артем 100 кг Донецька Динамо
95 7 Бондаренко Станіслав +100 кг Запорізька Динамо,Україна
96 8 Кіндзерська Ірина +78 кг м. Київ, Хмельницька Динамо
97 9 Прищепа Марина 78 кг м. Київ, Дніпропетровська Динамо
98 10 Смаль Наталія 70 кг Чернігівська ЗСУ, Україна
КІННИЙ СПОРТ
99 1 Онищенко Олександр Конкур Київська Динамо
100 2 Нагель Бьорн Конкур Київська Динамо
101 3 Ріветті Касіо Конкур Київська Динамо
102 4 Кисельова Світлана Виїздка Київська Колос
103 5 Оффель Катерина Конкур Київська Динамо
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
104 1 Авраменко Роман Метання списа АР Крим Динамо, Колос
105 2 Бабарика Іван Марафон Рівненська Динамо
106 3 Бондаренко Богдан Стрибки у висоту Харківська Динамо
107 4 Будза Сергій Спортивна ходьба 50 км Київська Спартак
108 5 Бутрим Віталій Біг 400 м. Сумська Спартак
109 6 Главан Ігор Спортивна ходьба 50 км Київська Спартак
110 7 Дем’янюк Дмитро Стрибки у висоту Львівська ЗСУ, Колос
111 8 Дмитренко Руслан Спортивна ходьба 20 км Донецька ЗСУ
112 9 Дриголь Олександр Метання молота Дніпропетровська Україна
113 10 Ель-Шеріф Шеріф Усман Потрійний стрибок Дніпропетровська Динамо
114 11 Казанін Олексій Спортивна ходьба 50 км Донецька ЗСУ
115 12 Касьянов Олексій Десятиборство Запорізька Спартак,Україна
116 13 Коваленко Назар Спортивна ходьба 20 км Київська МОН
117 14 Кузнєцов Віктор Стрибки у довжину Київська Динамо
118 15 Лабовський Микола Біг 10000 м Чернівецька Динамо, Колос,СК «Гешко»
119 16 Лебідь Сергій Біг 5000 м Донецька Динамо
120 17 Лосєв Іван Спортивна ходьба 20 км Донецька ЗСУ, Україна
121 18 Мазурик Максим Стрибки з жердиною Донецька Динамо
122 19 Мельников Станіслав Біг 400м з бар’єрами Одеська Динамо
123 20 Нестеренко Микита Метання диску Дніпропетровська Динамо, МОН
124 21 П’ятниця Олександр Метання списа Дніпропетровська ЗСУ, Україна
125 22 Проценко Андрій Стрибки у висоту Херсонська Динамо,Спартак
126 23 Рубанко Артем Метання молота м. Київ, екс-гравець бейсбольної команди «Соколи» (Чернівці), третя Олімпіада
127 24 Семенов Андрій Штовхання ядра Одеська Динамо
128 25 Сітковський Олександр Марафон Донецька Динамо
129 26 Слободенюк Вадим Біг 3000 м з ерешкодами Рівненська Динамо, Колос
130 27 Смелик Сергій Біг 200 м Луганська Динамо
131 28 Сокирський Олексій Метання молота АР Крим Динамо
132 29 Шафар Віталій Марафон Волинська Динамо,Спартак
133 30 Юрченко Денис Стрибки з жердиною Донецька Динамо
134 31 Баралей Юлія Естафета 4х400м Дніпропетровська Динамо, МОН
135 32 Боровська Надія Спортивна ходьба 20 км Волинська Спартак
136 33 Бризгіна Єлізавета Біг 200м,Естафета4х100м Луганська, м. Київ Динамо,Спартак
137 34 Бурковська Олена Марафон Рівненська Україна, Колос
138 35 Гамера –Шмирко Тетяна Марафон Київська Колос
139 36 Гацько Ганна Метання спису Запорізька Україна
140 37 Демидова Анна Потрійний стрибок Миколаївська
141 38 Добринська Наталя Семиборство Вінницька, м. Київ Колос
142 39 Дорожон Маргарита Метання списа Харківська Україна
143 40 Жудіна Валентина Біг 3000 м з перешкодами Одеська, Донецька Україна
144 41 Земляк Ольга Естафета 4х400м м. Київ, Рівненська Динамо, МОН
145 42 Йосипенко Людмила Семиборство Київська ЗСУ, Україна
146 43 Карсак Катерина Метання диска Одеська Динамо
147 44 Князєва Ганна Потрійний стрибок м. Київ Динамо, ЗСУ
148 45 Коваленко Людмила Біг 5000 м Житомирська Спартак, ЗСУ
149 46 Кревсун Юлія Біг 800 м Донецька ЗСУ
150 47 Лобанова Лілія Біг 800 м Донецька, м. Київ Динамо
151 48 Логвиненко Аліна Біг 400м, Естафета 4х400м Донецька Спартак
152 49 Лупу Наталя Біг 800 м Чернівецька Динамо, Колос,
СК «Гешко»
153 50 Мазурик Наталя Стрибки з жердиною Донецька Динамо
154 51 Мельниченко Ганна Семиборство Полтавська Динамо, Колос
155 52 Міщенко Анна Біг 1500 м. Харківська Динамо
156 53 Новожилова Ірина Метання молота Херсонська ЗСУ, Колос
157 54 Олішевська Юлія Естафета 4х400 м Чернігівська (Житомирська) Динамо
158 55 П’ятаченко Вікторія Біг 200 м, Естафета 4х100 м Сумська Спартак
159 56 Пигида Наталя Біг 400 м, Естафета 4х400 м Київська ЗСУ
160 57 Повх Олеся Біг 100 м, Естафета 4х100 м Запорізька Україна, ЗСУ
161 58 Погребняк Наталя Біг 100 м, Естафета 4х100 м Харківська Динамо
162 59 Приступа Дар’я Естафета 4х400 м Донецька Спартак
163 60 Ребрик Віра Метання списа АР Крим Україна,Динамо
164 61 Рємєнь Марія Біг 200 м, Естафета 4х100 м Запорізька, Донецька Україна, ЗСУ
165 62 Рибалко Вікторія Стрибки у довжину Запорізька Україна
166 63 Саладуха Ольга Потрійний стрибок Донецька Динамо, Колос
167 64 Семенова Наталя Метання диска Донецька Динамо
168 65 Скидан Ганна Метання молота м. Київ, Луганська МОН
169 66 Скрипак Ольга Біг 10000 м Чернігвіська МОН, Динамо
170 67 Стуй Христина Біг 200 м, Естафета 4х100 м Івано-Франківська Україна
171 68 Стьопіна Віта Стрибки у висоту Миколаївська ЗСУ
172 69 Твердохліб Маргарита Стрибки у довжину Донецька МОН
173 70 Тітімець Ганна Біг 400м з бар’єрами, Естафета 4х400 м Дніпропетровська ЗСУ
МОН
174 71 Філонюк Тетяна Марафон Хмельницька Динамо
175 72 Холоша Олена Стрибки у висоту Миколаївська ЗСУ
176 73 Шевченко Анжеліка Біг 1500 м Донецька Спартак,Динамо
177 74 Шелех Ганна Стрибки з жердиною Донецька Україна
178 75 Шмідт Світлана Біг 3000 м з перешкодами Донецька ЗСУ, Спартак
179 76 Шумкіна Олена Спортивна ходьба 20 км Донецька ЗСУ
180 77 Яковенко Ольга Спортивна ходьба 20 км Вінницька Колос
181 78 Ярощук Анна Біг 400м з бар’єрами, Естафета 4х400 м Дніпропетровська ЗСУ
ПЛАВАННЯ
182 1 Борисік Ігор 200 м брас Донецька Динамо
183 2 Говоров Андрій 50 м вільний стиль Дніпропетровська Україна
184 3 Димо Валерій 100 м брас м. Київ ЗСУ
185 4 Ісаков Олександр 100 м і 200 м на спині Івано-Франківська Динамо, Колос
186 5 Фролов Сергій 400 м і 1500 м вільний стиль Запорізька Спартак
187 6 Червинський Ігор Марафон 10 км Харківська ЗСУ
188 7 Чуєв Ілля 200 м батерфляй Запорізька ЗСУ, Україна
189 8 Шемберєв Максим 200 м і 400 м комплексне плавання м. Київ ЗСУ
190 9 Береснєва Ольга Марафон 10 км Донецька ЗСУ, Україна
191 10 Главник Ірина Естафета 4х200 м вільний стиль м. Київ ЗСУ
192 11 Дзеркаль Ганна 200 м брас і комплексне плавання; естафета 4х200 м вільний стиль Донецька Динамо
193 12 Зевіна Дарина 100 м і 200 м на спині,Естафета 4х200 м вільний стиль м. Київ Динамо,ЗСУ
194 13 Лівер Марія 100 м брас Дніпропетровська Спартак
195 14 Степанюк Дар’я 50 м вільний стиль,естафета 4х200 м вільний стиль Харківська Динамо,Україна
ПЛАВАННЯ СИНХРОННЕ
196 1 Сидоренко Ксенія Дует Харківська Україна
197 2 Юшко Дар’я Дует Харківська Україна
СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
198 1 Айвазян Артур МГ-6;МГ-9; ГП-6 АР Крим Динамо
199 2 Бондарук Роман МП-8 Львівська Динамо,Україна
200 3 Куліш Сергій МГ-6;МГ-9;ГП-6 Черкаська Україна
201 4 Кушніров Денис ПП-3 Дніпропетровська Україна,Динамо
202 5 Омельчук Іван ПП-3; МП-6 Рівненська ЗСУ
203 6 Костевич Олена ПП-2; МП-5 Чернігівська Динамо, Колос
204 7 Тихова Дар’я МГ-5; ГП-4 Херсонська Динамо
205 8 Шаріпова Дар’я МГ-5; ГП-4 Черкаська Україна
СТРІЛЬБА ІЗ ЛУКА
206 1 Івашко Маркіян Інд., команда Львівська Динамо,Україна
207 2 Грачов Дмитро Інд., команда Львівська Динамо
208 3 Рубан Віктор Інд., команда Харківська Динамо
209 4 Дорохова Тетяна Інд., команда Чернівецька Динамо
210 5 Палеха Катерина Інд., команда Львівська Динамо
211 6 Січенікова Лідія Інд., команда Чернівецька Спартак, Динамо,
СК «Гешко»
СТРИБКИ НА БАТУТІ
212 1 Нікітін Юрій Індивідуальні вправи Миколаївська,Херсонська Україна
213 2 Кийко Марина Індивідуальні вправи м. Київ Спартак, Колос
СТРИБКИ У ВОДУ
214 1 Бондар Олександр вишка 10 м
, вишка 10 м синхрон
Луганська ЗСУ,МОН
215 2 Горшковозов Олександр вишка 10 м синхрон Луганська ЗСУ, МОН
216 3 Захаров Антон вишка 10 м Запорізька Динамо,Україна
217 4 Кваша Ілля трамплін 3 м,
трамплін 3 м синхрон
Миколаївська Динамо,Україна
218 5 Пригоров Олексій трамплін 3 м,
трамплін 3 м синхрон
Харківська Динамо,Колос
219 6 Письменська Анна трамплін 3 м,
трамплін 3 м синхрон
Вінницька, Луганська МОН
220 7 Потєхіна Вікторія вишка 10 м синхрон Запорізька Україна
221 8 Прокопчук Юлія вишка 10 м,
вишка 10 м синхрон
м. Київ ЗСУ, МОН
222 9 Федорова Олена трамплін 3 м,
трамплін 3 м синхрон
Миколаївська Україна
СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО
223 1 Кірпулянський Дмитро Донецька Динамо
224 2 Тимощенко Павло м. Київ, Дніпропетровська Динамо
225 3 Терещук Вікторія Луганська ЗСУ, Україна
226 4 Хохлова Ірина Донецька ЗСУ, Україна
ТЕНІС
227 1 Стаховський Сергій Одиночний розряд,Змішаний розряд м. Київ Україна
228 2 Бондаренко Катерина Одиночний розряд,Змішаний розряд,

Парний розряд

м. Київ Україна
229 3 Бондаренко Олена Одиночний розряд,Парний розряд м. Київ Україна
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
230 1 Дідух Олександр Одиночний розряд Чернігівська Україна
231 2 Жмуденко Ярослав Одиночний розряд Черкаська, Херсонська Колос
232 3 Біленко Тетяна Одиночний розряд Харківська Колос
233 4 Песоцька Маргарита Одиночний розряд м. Київ МОН
ТРИАТЛОН
234 1 Сапунов Данило Індивідуальні Житомирська Динамо
235 2 Єлістратова Юлія Індивідуальні Житомирська Динамо,Україна
ТХЕКВОНДО ВТФ
236 1 Гусаров Григорій 68 кг Харківська Динамо
237 2 Конєва Марина +67 кг Харківська Динамо
ФЕХТУВАННЯ
238 1 Бойко Дмитро Шабля індивідуальні змагання Хмельницька Динамо, Україна
239 2 Карюченко Дмитро Шпага індивідуальні змагання Харківська Динамо
240 3 Кривицька Олена Шпага індивідуальні й командні змагання Тернопільська м. Київ ЗСУ
241 4 Лелейко Ольга Рапіра індивідуальні змагання м. Київ Динамо
242 5 Пантелєєва Ксенія Шпага індивідуальні й командні змагання Львівська Динамо, Україна
243 6 Почкалова Анфіса шпага індивідуальні й командні змагання Львівська Динамо,Україна
244 7 Харлан Ольга Шабля індивідуальні змагання Миколаївська Спартак,Динамо
245 8 Шемякіна Яна шпага індивідуальні й командні змагання Львівська Динамо, Україна

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

6 Комментарии

  1. Буковинець говорит

    Успіхів у Лондоні!!!

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.