Футбол: «Буковина» зіграла з «Іллічівцем» і отримала відзнаку від ПФЛ

У рамках підготовки до нового сезону чернівецька «Буковина» 6.07.12 зіграла в Криму контрольний поєдинок з командою Прем’єр-ліги «Іллічівець» (Маріуполь). Тим часом, у Севастополі ПФЛ відзначила роботу прес-аташе чернівецького клубу Олексія Мамчука.

“Буковина” (Чернівці) – “Іллічівець” (Маріуполь) – 0:3 (0:2)

6 липня. Новопавлівка (АР Крим). ГСК “СКІФ”

«Буковина»: Когут, Найко (потенційний новачок, 46), потенційний новачок (Циколія, 46), Вечтомов (Зозуля, 72), Керчу (потенційний новачок, 72), Степанков (Бровченко, 46), Орловський (Дорош, 46), Ушаков (Сантрапинських, 46), Зозуля (Гунчак, 46), потенційний новачок (Маковійчук, 46), потенційний новачок (потенційний новачок, 46).

«Іллічівець»: Худжамов, Чижов, Іщенко, Бутко, Шевчук, Ємельянов (Пуканич, 46), Віценець, Ярошенко, Кожанов, Федотов (Кравченко, 46), Окріашвілі (Мандзюк, 46).

Голи: Федотов (4), Окріашвілі (40), Кравченко (75).

Сьогодні суперником чернівецької «Буковини» у контрольному матчі був колектив Прем’єр-ліги «Іллічівець» (Маріуполь). Зустріч відбулася на полі ГСК «СКІФ» (Новопавлівка). Зазначимо, що у першому таймі тренерський корпус нашої команди надав можливість зіграти потенційним новачкам «Буковини», а також футболістам, які повинні були відчути смак гри із командою елітного дивізіону.

На 4 хвилині матчу підопічні Миколи Павлова вперше «розписалися» у воротах «Буковини». Атака за участю гравця національної збірної України Богдана Бутка, Дениса Кожанова та Віталія Федотова завершилася влучним ударом останнього. А за 5 хвилин до завершення основного часу першого тайму футболісти вдруге засмутили Богдана Когута. Футболісти «Іллічівця» блискуче розіграли стандарт, і Торніке Окріашвілі став автором результативного удару. Через хвилину воротар «Буковини» Богдан Когут завадив відзначитися Денису Кожанову.

У другому таймі тренерський штаб «Буковини» зробив вісім замін. Зокрема, на поле вийшли гравці, які минулого сезону виступали в основному складі нашої команди. Гра вирівнялася, а на 65 хвилині матчу підопічні Вадима Зайця мали чудовий шанс скоротити перевагу «Іллічівця» у рахунку до мінімуму. Атака «Буковини», у якій взяли участь потенційний новачок і Степан Маковійчук, завершувалася ударом Юрія Бровченка з метрів шістнадцяти. На жаль, влучити у «рамку» Юрій не зміг. А на 75 хвилині зустрічі екс – гравець дніпропетровського «Дніпра» та донецького «Шахтаря» Костянтин Кравченко встановив остаточний рахунок матчу – 3:0 на користь команди елітного дивізіону.

7 липня чернівецька «Буковина» зіграє останній матч у Криму. Суперником наших футболістів будуть гравці алчевської «Сталі».

***

Прес – аташе чернівецького клубу отримав нагороду від ПФЛ України

ПФЛ України відзначила прес – аташе ФСК «Буковина»Олексія Мамчука. Олексія Володимировича нагороджено грамотою «за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію професіонального футболу в Україні».

Нагородження відбулося під час навчально – методичного майстер – класу для прес – служб футбольних клубів. Цей захід відбувався 5-6 липня у Севастополі.