Легка атлетика: Буковинські сюрпризи на юніорському Чемпіонаті України

0

Непогані результати продемонстрували представники Буковини на юніорському Чемпіонаті України з легкої атлетики, який гостював в Ялті.

Марина Царик

Найближчою до п’єдесталу пошани була переможниця юнацького Чемпіонату України Марина Царик з Шипинців Кіцманського району (ШВСМ, СК «Гешко», тренери – Денис Тищук, Вадим Романюк, Ігор Сурла), яка у боротьбі із старшими на декілька років суперницями 2 секунди не дотягнула до «бронзи» на дистанції 1500 м, а на 800-метрівці фінішувала у фіналі шостою. Приємно здивував Аркадій Біньовський, який пробився до фіналу А на 400-метрівці. У фіналі Б другим був ще один буковинець Дмитро Колісник з Кіцманщини. То ж не дивно, що хлопці зуміли посісти високе 6 місце і в естафеті 4х400 м.

31.05-2.06.12, Ялта

Юніорський Чемпіонат України


31.05.12

Юніори

100 м (забіги)

1. Володимир Супрун (24.01.1994, Сумська) – 10,69…

Іван Максимчук (29.10.1993, Чернівецька) – 11,72

Микола Дутчак (18.12.1993, Чернівецька) – 11,75

 

400 м (забіги)

1. Олексій Поздняков (01.04.1995, Чернігівська) – 48,31…

Аркадій Біньовський (16.11.1993, Чернівецька, Валерій Кожокар, Денис Тищук) – 50,35 (1 м в 6 забігу, загальний 7-й результат)

Дмитро Колісник (04.10.1993, Чернівецька, Вадим Романюк) – 50,88 (3 м в 4 забігу)

 

400 м (фінал А)

1. Олексій Поздняков (01.04.1995, Чернігівська) – 47,75 (рекорд України U-18)…

6. Аркадій Біньовський (16.11.1993, Чернівецька) – 51,19

 

400 м (фінал Б)

1. Герасим Подкур (09.02.1993, Одеська) – 50,37.

2. Дмитро Колісник (04.10.1993, Чернівецька, СК «Гешко»і) – 50,68

 

1500 м (забіги)

1. Богдан-Іван Городиський (18.05.1994, Львівська) – 3.57,65…

10. Максим Корчак (05.01.1996, Чернівецька, Ск «Гешко») – 4.08.09

Дмитро Ісопел (30.05.1994, Чернівецька, СК «Гешко») – 4.09,03 (1 м в 1 забігу, загальне 11 м)

Олександр Сосновський (18.11.1994, Чернівецька) – 4.09,46 (3 м в 1 забігу, загальне 13 м)

 

Юніорки

1500 м

1. Наталія Прищепа (11.09.1994, Рівненська) – 4.22,63…

3. Ірина Бубняк (05.08.1993, Львівська) – 4.34,82

5. Марина Царик (3.10.96, Чернівецька, СК «Гешко») – 4.36,82

 

5000 м

1. Олександра Олійник (05.07.1993, Миколаївська) – 17.07,70…

5. Людмила Шуляк (12.04.1994, Чернівецька) – 18.18,06

 

1.06.12

Юніори

800 м (забіги)

1. Сергій Литвинов (08.02.1993, Херсонська) – 1.55,78…

Ігор Мартинюк (05.05.1993, Чернівецька) – 1.59,31 (5 м в 4 забігу, загальне 17 м)

Олександр Сосновський (18.11.1994, Чернівецька) – 2.01,58 (6 м в 1 забігу)

Максим Корчак (05.01.1996, Чернівецька, СК «Гешко») – 2.02.53 (8 м в 2 забігу)

 

3000 м

1. Владислав Гончаренко (05.06.1994, Київська) – 8.19,26…

9. Дмитро Ісопел (30.05.1994, Чернівецька, СК «Гешко») – 9.05,65

 

200 м (забіги)

1. Володимир Супрун (24.01.1994, Сумська) – 22,17…

Микола Дутчак (18.12.1993, Чернівецька) – 23,35 (5 м в 5 забігу)

Аркадій Біньовський (16.11.1993, Чернівецька) – 23,51 (3 м в 7 забігу)

 

Юніорки

800 м (забіги)

1. Людмила Потапенко (23.07.1993, Донецьк) – 2.08,99

Марина Царик (3.10.96, Чернівецька, СК «Гешко») – 2.16,96 (3 м в 1 забігу, загальне 8 м)

 

3000 м

1. Марія Ходаківська (04.01.1994, Київська) – 9.17,64…

7. Людмила Шуляк (12.04.1994, Чернівецька) – 10.57,30

 

2.06.12

Юніори

800 м (фінал)

1. Сергій Литвинов (08.02.1993, Херсонська) – 1.54,01…

Ігор Мартинюк (05.05.1993, Чернівецька) – 1.56,84 (2 м в фіналі Б, загальний 9-й результат)

 

Естафета 4х400 м

1. Рівненська – 4.18,43…

6. Чернівецька (Микола Дутчак, Дмитро Колісник, Ігор Мартинюк, Аркадій Біньовський) – 3.23,42 (1 м в 2 забігу)

 

Юніорки

800 м (фінал)

1. Людмила Потапенко (23.07.1993, Донецьк) – 2.07,64…

6. Марина Царик (3.10.96, Чернівецька, СК «Гешко») – 2.16,53

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.