Кірєєв ночує в машині, яку намагалися викрасти на очах у правоохоронців

164

У депутата Чернівецької обласної ради і бізнесмена Ігоря Кірєєва, який нещодавно став граючим директором хокейного клубу «Чернівецькі пінгвіни», днями ледь не викрали машину серед білого дня і в присутності правоохоронців. Тепер він ночує у власному авто, виїзд якого заблокований машиною ДАІ.

Перший тривожний сигнал для депутата-хокеїста пролунав 31 жовтня 2011 р., коли в його машині, припаркованій біля будинку по вул. Комарова, пробили два колеса. Другого дня, 1.11.2011 поблизу найближчої вулканізації по вул. Південно-Кільцевій Ігоря Кірєєва вже чекали правоохоронці. Представники державтоінспеції зупинили його, попросили показати документи, відібрали техпаспорт, після чого «заблокували» виїзд його авто машиною ДАІ. Мотивували це тим, що, мовляв, надійшла команда затримати цю машину, оскільки підозрюють, що вона ввезена в Україну контрабандою. Те, що востаннє вона пройшла експертизу не так давно – у серпні цього року – до уваги не взяли. Правоохоронці запросили якраз тих експертів, які цю процедуру здійснили декілька місяців тому. Вони ще раз підтвердили, що машина «чиста». Попри це, авто Кірєєва з «полону» не відпустили. Більше того, у середу, 2.11.11, машину ледь не викрали на очах у правоохоронців. Волею долі, Ігор Кірєєв заїхав на заправку ANP по вул. Південно-Кільцевій, де залишилася «полонена» власність, якраз тоді, коли його авто почали завантажувати евакуатором. Коли Ігор Анатолійович почав цікавитися, хто ці люди і на яких правах вони намагаються забрати авто, «евакуатори» оперативно і без слів «зникли». А перебуваючі поруч міліціонери, на очах котрих відбувалося це дійство, стверджували, що стояли там випадково. Так само «випадково» позаду автомобіля Ігоря Кірєєва «паркуюються» позмінно машини ДАІ, блокуючи виїзд. Депутат тоді викликав наряд міліції. Ті приїхали, записали покази свідків і поїхали. До своїх колег, за словами очевидців, навіть не підходили.

Тепер депутат, бізнесмен і хокеїст-аматор ночує у власному авто, аби його знову не «евакуювали».

Ігор Кірєєв вже звернувся із відповідною заявою до прокуратури. Це єдине, що він погодився додати до розповіді знайомих про цю «пригоду».

Останні навіть приблизно не здогадуються, з чим може бути пов’язаний цей «наїзд». З хокеєм? Складно навіть нафантазувати таку причину… З політикою? Навряд чи, адже Кірєєв вже вийшов з «опального» нині БЮТ. З бізнесовою діяльністю? Тут, напевно, ймовірність зростає. Але стверджувати щось складно…

Ті ж знайомі Ігоря Кірєєва, які розповіли цю «беспрєдєльну» історію, припустили, що, оскільки експертиза підтвердила «чистоту» машини, за час відсутності власника туди могли підкинути якісь наркотики чи ще щось, аби мати можливість продовжити «наїзд». І радять Кірєєву всі подальші дії навколо «полоненої» машини фіксувати на відео.

P.S. У п’ятницю, 4.11.11, машину Кірєєва випустили з «полону». Експертиза засвідчила, що з авто все гаразд (фотокопію висновків дивіться нижче)…

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ! ЗВЕРТАЮ ВАШУ УВАГУ НА ТОМУ, ЩО ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ПИСАЛАСЯ ЛИШЕ З ОДНІЄЮ МЕТОЮ: ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НЕ ДУЖЕ ЗРОЗУМІЛУ СИТУАЦІЮ. РОЗСЛІДУВАННЯ НА ЦЮ ТЕМУ ВЕСТИ НАМІРУ НЕ МАВ І НЕ МАЮ! ЯКЩО ВАС ЦІКАВЛЯТЬ ЯКІСЬ ДОДАТКОВІ ДАНІ ЦІЄЇ СПРАВИ, ШУКАЙТЕ ЇХ САМОСТІЙНО АБО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ВІДПОВІДНИХ ФАХІВЦІВ.

ЯКЩО ЗУСТРІНЕТЕ ДЕСЬ ОФІЦІЙНІ КОМЕНТАРІ ПРАВООХОРОНЦІВ З ЦЬОГО ПРИВОДУ, ДАЙТЕ ЗНАТИ – ДОДАМ ДО ЦІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ.

УДАЧІ І ВСІХ БЛАГ!

ОФІЦІЙНА РЕАКЦІЯ ПРАВООХОРОНЦІВ

6.12.11 Буковинському спортивному порталу SportBuk.com передали листа від Управління МВС України в Чернівецькій області (від 30.11.11 № Ст/544), в якому міститься офіційна реакція на описані вище події: “… З метою реагування на цей матеріал, управління МВС України в Чернівецькій області проведено службову перевірку, в результаті якої встановлено факт невиконання Кірєєвим І. А. законних вимог працівників міліції та відстутність в діях працівників міліції порушень законності. Також, під час цієї перевірки Кірєєв І. А., який розібрався у ситуації, яка склалась, заявив, що претензій до працівників міліції не має…”

P. S. Якщо викладена вище моя інформація безпідставно призвела до формування негативного іміджу міліції Буковини, приношу офіційні вибачення.

З повагою, Георгій Мазурашу

***

***

Ці фото зроблені фотокамерою мобільного телефону о 00:25 вніч з 3 на 4 листопада 2011 р. З двох ракурсів видно, як авто Кірєєва (СЕ 1171 АК) заблоковано машиною ДАІ. З останньої ніхто не виходив, хоча видно було, що там є правоохоронці…

164 Comments
 1. Алексей says

  Уважаемый, Георгий, вы хоть сами читали и поняли что написали? Потому статья в рубрике “анекдоты”? Само заглавие статьи чего только стоит, обхохотаться!

  1. Шановний Олексію! Якщо Вам смішно, смійтеся, адже ж сміх продовжує життя! Ви завжди недочитуєте до кінця чи лише в рубриках?:) Адже рубрика називається “Спортивні анекдоти, бувальщини, цікавинки”. Не хотілось би, щоби на спортивному порталі була необхідність ввести і рубрику спортивний кримінал чи щось таке… Якщо щось Вам не зрозуміло, запитуйте, уточнюйте. Якщо знаєте щось більше, ніж написано, – доповнюйте. Бажаю Вам гарного настрою і не дай Боже потрапляти у подібні ситуації, в якій опинився граючий директор нашого хокейного клубу.

 2. Ашотік says

  А чому автор статті не звернувся за коментарями до правоохоронців, прокуратури, юристів і т.д., а посилається на “розповіді знайомих”, навіть не самого шанованого обранця народу? Чи на таких засадах базується чернівецька журналістика? Соромно таке читати!
  P.S. Я вже не кажу про граматику, пунктуацію і стилістику. Пишіть румунською, якщо у вас краще виходить.

  1. Шановний незнайомцю! (я так розумію, що це “екс-Олексій”?) По порядку. Ви, бачу, поверхнево “аналізуєте”, але швидко робите висновки:) Подивіться на час розміщення публікації. Як Ви гадаєте, о 2-4 ночі можна було отримати коментарі від перелічених Вами?:) “Обранець” там фігурує (знову ж таки Ви не звертаєте увагу), до того, що вже було відомо від знайомих, він додав те, що там написано. Ситуація, погодьтеся, не зовсім ординарна, тому й зайвого наговорити, напевно, не кожному захочеться…
   Якщо Вам соромно таке читати, є чудова альтернатива – не читайте:) Або ж, ще краще, напишіть краще, уточність, поправте, якщо є неточності, збереження авторства гарантується:)
   “Я вже не кажу про граматику, пунктуацію і стилістику” – це розуміти, що немає що сказати?:) Повторюю, не лише критикуйте, а виправляйте, уточнюйте, якщо володієте точнішою інформацією або знаєте, як цю ж інформацію подати краще.
   Щодо румунської, на жаль, не маю відповідного досвіду, тому слова “якщо у вас краще виходить”, м’яко кажучи, не підходять:) Удачі! І було б непогано, якби Ви все-таки не “ховалися”, а спілкувалися відкрито. Хіба не приємніше спілкуватися, коли знаєш, хто співрозмовник? Я ж не підписуюсь лівими іменами…

 3. Ашотік says

  Доречі, автор статті всіляко намагається надати розголосу цій значушій подіі – в коментарях на багатьох всеукраїнських сайтах дописує посилання на своє геніальне творіння %)

  1. Якщо я не помиляюся, “багато” – це 2:) Давайте назвемо це “дуже багато”:) Уже можна нічого не розголошувати:) Як Ви, напевно, звернули увагу, на другий день з’явилося доповнення про те, що авто вже “розблокували”. Відповідно, можна було вже не звертатися за коментарями, які Ви хотіли бачити. До того ж, я насправді не мав наміру проводити якесь журналістське розслідування чи щось таке (та й часу на це реально не вистачає), а просто звернув увагу на ситуацію, аби тему розвинули вже інші.
   Цікаво було б знати, чому особисто Вас так “хвилює” ця вся історія, тобто хвилює стилістика і т.п.? А по суті справи так нічого й не додали, не уточнили…

 4. Gepa says

  Так машину разблокировали, а Кирюша дальше в ней ночует? )))))))

  1. Напевно, де ночує Кірєєв, не наша з Вами справа, чи я не правий?:) Цікаво, особисто Вам було б приємно потрапити в подібну ситуацію? І що Ви робили би на його місці?

 5. Сергей В. says

  Уважаемый Георгий, пожалуйста, расскажите о произошедшем подробнее, возможно, с комментариями самого Игоря Анатолиевича и других очевидцев. Очень переживаем за вице-президента нашего хоккейного клуба и, вообще, за происходящий беспредел. Спасибо!

  1. Я поцікавлюся, чи має бажання Ігор Анатолійович спілкуватися на цю тему…

 6. Сергей В. says

  Понимаю, что направление сайта не совсем соответствует этой статье, но, в силу непонятных обстоятельств, больше упоминаний в прессе об этом ужасе нет. Спасибо

  1. Справді, тут ця інформація була лише завдяки тому, що Кірєєв пов’язаний з хокеєм. Чи є ще десь інформація про цей “наїзд”, не знаю. Якщо Ви проаналізували і справді немає, тоді я не розумію, чому… Адже ж сьогодні промовчимо про це, завтра про інше, а післязавтра самі можемо опинитися, не дай Боже, в подібній ситуації, і що – теж всі будуть мовчати?..

 7. Вован says

  шановні журналісти!!! не верзіть нісенітниці!!!

  1. Можна уточнити, про що Ви? У Вас є додатковий фактаж про цю ситуацію?:) Чи, як і деякі інші “коментатори”, – лише поговорити?:) Напевно, це в порядку речей, коли машини ДАІ “випадково” паркуються акурат позаду чиєїсь машини, щоби та не могла нікуди виїхати, і черкують там цілодобово, передаючи зміну:)

 8. Константин, Новоселиця says

  Уважаемый спортивный журналист, неужели вы думаете, что сотрудники МВД будут безосновательно удерживать «чистый», по вашему, автомобиль? Несколько суток «просто так» потратят на какого-то Киреева? Неужели вы искренне считаете, что машину пытались выкрасть? Почему же за несчастного не заступились депутаты (у которых он пытался заручиться поддержкой), коллеги по партии, руководство МВД, прокуратуры, ОДА? Или вы считаете, что обездоленный бездействовал, боясь покинуть БМВ?
  Почему вы не удосужились уточнить данные о фигуре Киреева? Не уточнили о его отношениях с законом, о его «партийной деятельности» и депутатских похождениях, о его честности и принципиальности, моральном облике? Поинтересуйтесь отношением коллег по раде, партии, избирателе к одиозной личности. Уточните, зачем ему жена дважды покупала мандат депутата. Найдите в нашей области хотя бы 10 человек, кто отзовется об этом деятеле хотя бы нейтрально (хоккейная команда не в счет). А еще уточните, пожалуйста, у красавца, спортсмена, комсомольца о том, чем закончилась история с авто и в чем была проблема.
  Особо гениальны догадки о причинах «наезда»! Бизнес: продавать лично соки в аэропорту и грузить ящики – это не бизнес, по крайней мере, из-за которого совершают наезды, еще и с привлечением милиции. Спорт – смешнее некуда, хотя, можно предположить, что Киреева хотели купить в НХЛ, а он стал пингвином! Политика – из разряда фантастики. Его и политиком назвать нельзя (там хотя бы надо уметь читать и формулировать мысли). Еще стоит учесть то, что в результате изменения политической ориентации (раз где-то в пятый за одну неделю входя-выходя в разные фракции), ярлык «зраднык» закрепился очень прочно, а, как известно, предатели не имеют будущего – в третий раз депутатом ему уже 1млн% не быть. Влиять на местную политическую картину этот человек никогда не был способен и, тем более, уже НИКОГДА не будет.
  Если завтра он изнасилует ребенка, убьет, украдет и будет задержан – вы тоже будете трубить о «наезде»?
  Не проФФесионально! Даже очень)

  1. Шановний “проФФесіонал”:) Навіть не знаю, як коротше пояснити Вам, що треба “розділяти борщ і мухи”:) Я так розумію, що у Вас є якісь особисті образи чи неприязнь по відношенню до п. Кірєєва. Це Ваші проблеми. Почитайте самі, що Ви написали і спробуйте знайти якийсь фактаж, який підтверджує Ваші брудноваті звинувачення.
   Тепер коротко по суті:) Для Вас, “проФФесіонала”, поясню, що не завжди і не все можна висловлювати публічно. Тепер, коли ситуація прояснилась, можу Вам пояснити, що представники МВС, а точніше в даному разі ДАІ, лише виконували. “Замовлення” було з іншого органу. Ви задумайтесь самі, якщо правоохоронці такі впевнені в тому, що це крадена машина чи щось таке, чому ж її не затримали пряміше якось, не доставили одразу на експертизу і т.д.? Чому треба було блокувати її машиною на території заправки? І чому, на Вашу, такого “проФФесійного аналітика”, думку, коли власник застав, як його авто хотіли евакуатором забрати, ніхто йому не пред’явив відповідні документи, не пояснили, в чому причина і т.д., а почали “відморожуватися”? Чи не здається Вам, що це якось незрозуміло? Навіщо перебуваючим поруч правоохоронцям говорити, що вони випадково там опинилися?..
   Щодо “не удосужились уточнить данные о фигуре Киреева” – якщо Ви маєте бажання займатися його біографією – хто ж Вам заважає:) Я таких цілей не переслідував. І звик не вплутувати все на купу. Була конкретна ситуація. Я випадково про нії дізнався, і, оскільки він пов’язаний з хокеєм (і раніше був спортсменом), виїхав вночі (бо пізно дізнався) туди, переконався, що таке справді має місце, після чого описав наявний фактаж. Повторюю, для “проФФесійних коментаторів”, що ніяких журналістських розслідувань я не мав наміру робити. Так, якби це було вдень, я звернувся би за коментарями до правоохоронців (бо справді треба дати можливість висловлюватися різним сторонам). Але головне було розповісти про сам факт, а далі вже є відповідного напрямку журналісти, які можуть, як кажуть, розвинути тему, з’ясувати інші деталі, офіційну позицію правоохоронців і т.п. Я навіть не відстежував, чи хтось цим займався. А на другий день ситуація “вирулилась”. Повторну експертизу машини провели і, оскільки нічого протизаконного не виявили, відпустили. Звісно, залишається запитання, чому було не робити це раніше… Але це вже нехай досліджують інші, можете і Ви:)
   Ваш “політичний аналіз” дозвольте не коментувати:) Я ніколи не працював в штабі або помічником п. Кірєєва, тож його політична кар’єра – це його справа.
   Ну, і раджу все-таки знати певну межу. “Если завтра он изнасилует ребенка, убьет, украдет и будет задержан – вы тоже будете трубить о «наезде»?” – це зовсім тут не в тему… Хто би це не зробив, думаю, нормальні люди відреагують однозначно, і не варто навколо цього іронізувати…
   І ще одне зауваження: Ваше застосування слова “проФФесіонально”, я так розумію, має і певний політичний підтекст? Принаймні, саме в політичному контексті це слово почали активніше використовувати. Якщо це так, то знайте, що Ви, висловлюючись спортивною термінологією, навіть не влучили у штангу, а пробили “по горобцях”:) Бо я ніколи не був у жодній партії і наразі не маю наміру нікуди вступати:)
   Якщо маєте бажання й надалі негатично висловлюватися про п. Кірєєва, майте сміливість зробити це відкрито – краще говорити прямо йому, а якщо і в інтетрнеті, то підписуйтесь своїм іменем і прізвищем. Удачі і всіх благ!

 9. Алексей says

  Уважаемый, Георгий. Чтобы не быть голословным, подобного рода ситуации сразу же во всех средствах массовой информации поясняют правоохранительные органы и прокуратура. Если это настолько серьезно, может подождем их разъяснений. Если они вообще будут. А писать подобные статьи со слов так называемого пострадавшего, так может каждый начнет писать друг на друга всякую хрень. Подкинуть вам парочку жалоб?

  1. Шановний Олексію! Я був на місці тоді, вночі, і сам переконався, що це має місце. Читайте відповідь п. Костянтину. А скарги не мені “підкидайте”, а в компетентні органи:)

 10. Моисей says

  когда нарушают, логично, что карают :):):):) Закон есть закон, значит,что-то не чисто там…..

  1. У цьому випадку експертизу провели і підтвердилось, що з машиною все гаразд. Тобто хтось, напевно, “навів”, але помилився:) Можливо, навіть шановні “коментатори”, які так активно тут “наїжджають” на п. Кірєєва:)

 11. Моисей says

  В спорте тоже так же!

 12. serj says

  Георгий, Вам вовсе не обязательно, как автору, отвечать на все комментарии. Если вам не заплатили, конечно. В терминологии спорта, если вам так понятнее- вы в разных весовых категориях с авторами комментариев. Причем, не в вашу пользу. Особенно, классо про заказ от других служб и наклеп:-). Может. Наконец-то у самого пострадавшего спросите? Стыдно за таких журналистов.

  1. Шановний незнайомцю! Можливо, Ви судите по собі, вважаючи, що за відповіді на коментарі хтось має платити:) Так, справді можна не відповідати на всі коментарі. Поки встигаю, відповідаю:) Якби я був злим, побажав би Вам заробляти стільки, скільки “заплатили” мені за… А за що платити, не підкажете?:) Тобто на 0 грошей, думаю, Ви довго не протягнули би:) Тому я не буду Вам цього бажати. А лише побажаю мудрості. І, вибачте, більше сміливості – навіщо тут “коментувати”, намагаючись когось принизити, невже Вам так страшно підійти до самого п. Кірєєва і висловити йому відкрито все, що Ви хочете?:) Щодо “вагових категорій” – я ні з ким тут не змагаюсь і не “міряюсь”:) Нехай кожен пише, що хоче (не переходячи межу некоректності). Я не можу зрозуміти просту річ: чому всі “коментатори” просто загальними словами якось намагаються “очорнити” Кірєєва, але ніхто не висловлюється фактами і т.п. І які, власне, претензії до цієї звичайної інформації, у правдивості якої я переконався на власні очі. Не подобається стиль? Переробіть по-своєму:) Але ж факти ніхто заперечити не може. То в чому тоді суть ваших “заперечень”?:) Удачі!

 13. serj says

  Чтобы вам теперь выйти из этой ситуации красиво- можете не возвращать деньги, но статью лучше вообще убрать и извиниться перед постоянными читателями сайта за неудачную попытку заработать

  1. Повторюю, не судіть по собі:) Це ж треба стверджувати те, на що навіть натяку не було і немає…:) Може, п. Кірєєву і справді треба заплатити мені, раз тут так наполягають:) Шановні, не фантазуйте:) Маєте претензії до інформації – спілкуйтеся фактами. Хочете висловити щось Кірєєву – звертайтесь відкрито до нього, а не “з кущів” в коментарях:)

 14. Вован says

  а це часом не родич того кіреєва, що тимошенко судить?!

  1. Я родичів нашого чернівецького Кірєєва не знаю. В принципі, від Адама і Єви всі ми родичі:) Тобто все може бути, але мені про це нічого не відомо. Та й нецікаво мені це. Кому цікаво, нехай розслідує чи перебувають вони в родинних стосінках:)

 15. Моисей says

  Георгий, знайте свое место и пишите правдивую,а не заказанную и оплоченную информацию 🙂 УДАЧИ!

  1. Бог милував – “заказні інформації” ще не доводилося писати:) А ось “оплочені” – це інша справа, адже ж журналісти прагнуть заробляти гонорари за свої матеріали. В даному разі про це не йдеться, адже, по-перше, вкотре повторюю, що це фактично й не є журналістський матеріал, а просто повідомлення про відповідну ситуацію. А гонорари у нас реальніше поки що заробляти в газетах. На спортивному сайті я заробляти не можу, бо гонорарів тут поки що просто немає, на жаль:)
   А щодо претензій до правдивості – спростуйте викладені факти, якщо маєте чим. Я не був присутній, коли евакуатор приїжджав за машиною. Але заблоковане ДАІ авто бачив на власні очі. Це справді виглядало дивно. Якась “мутна” історія, і незрозумілі дії павоохоронців – якщо щось нечисто, на їхню думку, з машиною, чому її одразу не відправити на експертизу, а тримати в такому “полоні”?:) І навіщо “морозитись”… Не розумію, який сенс такий дій був. Але їм видніше:)

 16. ТАРАС says

  Будьте добрі, опублікуйте результати експертизи, щоб всі дізнались що машина Кірєєва чиста і ні у кого більше не закрадались сумніви з приваоду порядності та чесності депутата-пінгвіна. Пан Кірєєв має практику у вивішуванні заяв про вихід/повернення з/в партію в інтернеті (сканованих), ЩО Ж ПАН КІРЄЄВ, ПРОСИМО ОПРИЛЮДНИТИ І ЦЕЙ ДОКУМЕНТ. Дякую за розуміння та в очікуванні на сенсацію

  1. Гарна ідея:) Якщо п. Кірєєв буде не проти, можу додати прямо сюди фотокопію відповідної експертизи. Або, можливо, він захоче в іншому місці “засвітити” ці дані.

 17. Евгений says

  Вот так перепал! Навел справки о Кирееве так как до сих пор даже не слышал о таком в бизнес кругах. Ну что вам сказать. Ребята, там нечего заказывать! Гол как сокол бизнес мен. Успокойтесь и идите отдыхать. Эта персона того не стоит! Спокойной ночи! И вам г-н Мазурашу доброй ночи и берегите себя!

  1. 🙂 Та який там “перепал”:) Є припущення, що це “розминаються” хлопці, які пишуть заказні коментарі проти або за когось. Знаю, що таке має міце, бо пару років тому й мені пропонували цим підробляти. Я вже не пригадую, скільки центів обіцяли за кожен заказний коментар, але це не так важливо, бо я не погодився. Не для мене це. Я пишу безплатно, але те, що думаю, а не те, що хоче хтось інший. І так само безплатно можу підтримати людей, які допомагають спортсменам або фінансують якісь спортивні проекти, бо вважаю, що прот такі приклади треба писати, в надії, що підтримкою спорту “заразяться” і інші бізнесмени. А деякі тут, я так розумію, дивляться на життя виключно через “доляри”:) Можливо, по собі судять:)
   Дякую, Вам, Євгене! І Вам теж всього найкращого!

 18. Константин says

  Георгий, свое отношение к Кирееву я открыто лично высказал еще в январе этого года после поступка “ренегата”, чем и удовлетворил свое чувство справедливости. А вам мое имя известно из подписи, фамилия – ничего не скажет, а если все-таки хотите – напишите на электронную почту и я вам отвечу, могу даже ИНН написать.

  Насчет “брудноваті звинувачення” – так это предложение к вам, как журналисту, чтобы картина была объективной. А контекстно выхватывать факты – это не “проФФесионально”. Давайте сфотографируем на мобилку как одевают наручкики на вооруженного маньяка при задержании – и напишем статью о беспределе милиции в Украине.

  Насчет заказа “других” органов – птица не того полета для того, чтобы “другие” органы занимались.

  А про проФФесионализм – это только зашоренный человек трактует такое написание исключительно таким образом.
  В том, что вы не член ПР, вас точно никто не заподозрит. Как и в том, что вы пишите не на заказ.
  Своим яростным отношением к этой новости, вы сами создали впечатление о заказном характере статьи.

  Из-за таких статей в Нацсовете по ТВ и радио-вещанию и возникают мысли о ограничениях и цензуре.

  А если хотите “фактаж” – опубликуйте документы о прохождении экспертизы, заключение экспертов, заявление в прокуратуру, милицию, объяснения самого Киреева, свидетелей, номера жетонов сотрудников ГАИ, их объяснения про “Замовлення” було з іншого органу”, назовите “другую” организацию, ее сотрудников, причины “заказа” и т.д. Тогда вас никто не посмеет обвинить в закакзе

  И еще, хоть я и интересуюсь спортом, в т.ч. и региональным (в большинстве своем это Буковина и Будивельнык), о вашем сайте я никогда не слышал и не услышал бы, если бы вы не раскидали комментарии на всех сайтах.

  А на вырученные деньги, я, на вашем месте, купил бы мобилку с хорошей камерой.

  Ничего личного к Кирееву, к вам и т.д.я не имею. А написал только лишь из-за того, что не привык терпеть такую одностороннюю подачу информации в прессе. Если героем был бы кто либо другой, например дядя Вася с водокачки, я написал абсолютно тоже самое, естественно, кроме оценки персоналии. Что сделать для того, чтобы не было однобоко – читайте выше, хотя, это мое мнение. Больше посещать сайт (читать ваши ответы) и писать не собираюсь, поскольку все что хотел сказал.

  Вам здоровья, стастья, профессионального роста, удовольствия от работы, в т.ч. и материального – это искренне и честно.

  1. Костянтине! Те, що Ви висловлювали щось Кірєєву відкрито, це вже інша справа, тобто це, на мою думку, набагато краще, ніж лити анонімно на когось бруд без якихось фактів. Я Вам, і не лише Вам, пояснив вже, що не збирався проводити журналістські розслідування, а лише поїхав на місце цієї ситуації, дізнавшись про неї фактично випадково (місто маленьке ж у нас). Поїхав, вважайте, зі спортивної солідарності. І описав що бачив, а також те, що розказали. Повторюю, вночі, зрозуміло, жодних коментарів додаткових я отримати не міг. А на другий день ситуація “вирулилась”, тому вже й сенсу не було. Та й навіщо воно мені, я лише хотів звернути увагу інших на саму ситуацію. Інший орган – це С..У, наскільки мені відомо. Але в їхню професійну діяльність я втручатися не збираюсь. Можу здогадатися, що хтось, можливо, “навів”, але помилився. Дивно просто, що так діяли, а не відправили авто одразу на експертизу. Я цією справо не збирався займатися глибше, і тепер не збираюсь. Єдине, що розмістив би фотокопію експертизи, якщо п. Кірєєв її надасть.
   Щодо того, що Ви цікавитесь спортом, але не чули про цей спортивний портал – так, думаю, є ще багато людей, які не чули ще багато про що:) В цьому нічого страшного немає. Напевно, Ви не дивитесь місцеві спортивні трансляції, де нерідко фігурує сайт, як портал змагань. Плюс при передруках, на жаль, у нас не так часто коректно посилаються на джерело. Але… Дізнавайтеся про спортивні новини там, де хочете, це Ваше право;) Щодо розміщення посилання, то, якщо не помиляюсь, я розмістив на БукІнфо (не перевіряв, чи не видалили) і на +/- двох українських. Можливо, хтось ще розповсюдив далі.
   Мобілку купувати я теж не збираюсь, бо вважаю, що вона для зв’язку, а не для того, щоби фотографувати:) Просто тоді зі мною не було фотоапарату. Дякую за добрі побажання, Вам бажаю того ж, помноженого на два;)

   1. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

    ЗВЕРНІСТЬ УВАГУ!!! Георгій зміний літеру Б на …
    Та не лякайтеся, то ж зрозуміло, що ви випадкого вступили в 🙂 в цю ситуацію. Навряд чи ви перебували в авто в момент скоєння ДТП. Хоча бачу, що ваша дружба з Киреевим міцнішає, якщо після тренування “ДОКАЗИ” фоторгафуєте. Дивіться, знайдуть сліди вашого ДНК в автоомобілі-вбивці;) – жартую

    1. Після якого тренування?:) Чи Ви сприйняли слово “побіг” буквально?:) Просто вічно поспішаю:) Кірєєва я знаю з юних років, тренувалися на одному стадіоні. Правда, він займався іншим видом спорту. Тепер спілкуємось крайнє рідко. Цей весь негатив на його адресу мене відверто здивував. Ніколи не шукав ні негатив, ні позитив про нього. Чому тут так на нього “накинулися” в коментарях, толком так і не зрозумів. Ну, інформація про ДТП – це серйозна річ. Але ж ці припущення з’явилися набагато пізніше, ніж почали писати негативні коментарі на його адресу… Плюс це все-таки припущення, а не доведений факт.
     Та не переймайтеся Ви так цими літерами, а то ж комбінувати трьома літерами доволі “небезпечно”:)
     І ще раз повторюю: не намагайтеся перетворити мене на адвоката п. Кірєєва:) Я, дізнавшись про дивну все-таки, на мою думку, ситуацію, просто звернув увагу на неї і не більше. Далі нехай фахівці займаються;)

     1. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

      Щось не збігається в біографії
      http://versii.cv.ua/i/ekonomichni/podorozh-vid-kazani-do-chernivtsiv-istoriya-odnoho-turoperatora/9325.html
      Що він робив на стадіоні в Чернівцях? Чорний пояс карате здобував?
      А в БДМУ він ніколи не викладав то 100%

 19. Алексей says

  Георгий, скажите, а зачем вы каждый коментарий-мнение людей, прочитавших вашу статью, тут же моментально комментируете, оправдывая свою статейку? У вас кровная обида на мнение читателей? Или вам жалко смотреть на несчастного типа пострадавшего? Тогда вам писать нельзя! Мнения и знания людей-это сила, а ваше мнение-еденичное и не совсем верное! Объект и предмет этой статьи известен многим людям, вот они и пишут! Успокойтесь, дышите глубже, и оставьте поле комментариев для читателей! и помните, среди депутатов пострадавших нет, они сами кого хочешь в землю закопают ради своих интересов. А вот с проблемной машиной не удалось порешать горе-депутату-вот и использует вас для сугубо своих целей-типа защитника нашел 🙂 Думайте логично!:)

  1. Олексію! Я коментую, тому що їх бачу, бо стоїть модерація коментарів. Так, можна було б взагалі не звертати увагу. Можна було б навіть не світити ці коментарі (тобто блокувати). Але, як Ви самі кажете, нехай люди пишуть:) А відповідаю тому, що звертаються до мене, ставлять під сумнів те, що написано. А я ж там був сам, бачив на власні очі, тому й пояснюю. І, шановний Олексію, я вже втомився псати, що це фактично не журналістський матеріал, а просто інформація, повідомлення про конкретну ситуацію, з метою звернути увагу інших на цю ситуацію. Кірєєв сам дізнався про те, що я написав, лише на другий день, я йому повідомив. І тоді ж він сказав, що авто вже відпустили. Напевно, якби Кірєєв хотів заказати щось на свій захист, як Ви припускаєте, тоді, думаю, він би звернувся до відповідних фахівців, які пишуть в кримінальному чи якомусь скандальному напрямку:) Хоча, не знаю, може він і звертався до когось. До мене точно не звертався. Я сам, дізнавшись про ситуацію, проявив ініціативу і поїхав туди. Експромтом, можна сказати:) Після перегляду футболів (єврокубки), тому з собою не мав навіть фотоапарату, довелося сфоткати на мобілку, а вона у мене скромна, тому й якість фоток слабенька там. але суть видно.

 20. serj says

  Если включить хоть минимальную логику- то можно догадаться, не нужно быть гением, что бизнесмен и спортсмен отказывался ехать на экспертизу и пытался уехать (читай убежать). А машина таки не жигуль и гонки устраивать нечего, вот и перекрыли выезд. Да и вообще, куда за долларами обращаться за комментарий. Мне за 3, пожалуйста. Короче, таким образом решил журналист рейтинг и посещяемость повысить. Я в этом больше не принимаю участие. Лучше на баннеры кликать буду

  1. Серж, все може бути, я не був присутній, коли затримували. А приїхав лише через декілька днів, вночі, про що і написано. Якщо припустити, що він не хотів їхати на експертизу, тоді, по-Вашому, у нас настільки слабеньки правоохоронні органи, що в цій ситуації нічого не змогли зробити, крім як стати позаду машини, щоби вона не поїхала?:) Дивно якось, правда? І якщо Кірєєв, як Ви припускаєте, міг би просто втекти, тоді чому він це не зробив, як опинився на цьому місці, де його заблокувала машина ДАІ? Якось дивно це все. Ваші припущення про “підняття рейтингу” в контексті цієї інформації – просто забавні і смішні:) Якби все так було просто, то у нас було б повно сайтів з великим рейтингом:) Насправді середня відвідуваність на сайті не змінилася після появи цієї інформації. Ну, плюс-мінус пару людей або десятків – це погоди не робить:) Ви беріть участь лише в тому, в чому хочете, а що Вам не подобається, – ігноруйте;) Удачі!

  2. “Да и вообще, куда за долларами обращаться за комментарий” – це замовники мають оплачувати:) Якщо ж Вам їх ніхто не замовляв, як і мені ніхто не замовляв цю інформацію, тоді ми з Вами нічого не заробили:)

 21. Іван Васильович says

  А МОЖЕ ЦЕ МУНТЯН ЗАМОВИВ КІРЮШУ?

  1. 🙂

 22. ТАРАС says

  ОТО Ж БО ЧЕКАЄМО НА СКАНОВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРТИЗИ!!! Георгію, ви ще вірите, що пан Кірєєв іх надасть? :)Скоріше б у вас в голові розвіявся міф про такого порядного депутатішку… ЧЕКАЄМО, А ТАМ ПОБАЧИМО…

  1. Тарасе, я ж тут писав не про чесність депутата:) І полеміка зовсім не про це. Я про конкретну ситуацію, яку бачив САМ. А депутатська діяльність – це інша справа. Нехай виборці її аналізують, йдуть на прийом до депутата, якщо є запитання чи пропозиції. Але це не до мене:) До речі, сьогодні зідзвонився і домовився, що десь після обіду можна буде просканувати або сфотографувати (не на мобілку:) ) результаи експертизи. Головне тепер, щоби у мене був час:) Раз домовилися, то рано чи пізно все одно ця експертиза тут буде;)

   1. додік says

    Георгий, ну так же не честно. Не удаляйте комментарии

    1. Я не видаляв нічого, просто стоїть модерація коментарів. У мене вдень не було часу і можливості зайти подвитися, чи є коментарі і поставити позначку, яка робить їх виддимими і для ідвідувачів:) Так що не треба нафантазовувати звинувачення на мою адресу:) Удачі!

 23. Максим says

  Скажите, Киреев, это тот что был 13-м с половиной на выборах, которого за бабки подтянули до 14-го? Если это тот чел, то у него все полуофициальное: бизнес, двуликие партийные принципы, даже жена! Не удивительно, что выяснилилось, что транспорт, на котором он ездит, такой же :)!

 24. В says

  Ще техпаспорт та заяву в прокуратуру, без того- пусте

  1. Я ж пояснив, що не збирався і не збираюсь проводити якісь там розслідування:) Хто має бажання і час – займайтеся цим:) Я єдине що хотів би побачити результати експертизи і, мо можливості, виставити тут. На жаль, поки що не встиг заїхати. Сподіваюсь, завтра встигну.

 25. В says

  Може там вообще не в авто справа, а тут хочуть щоб так подумали

 26. В says

  Може той аварию зробив й ховався. Не треба пустих ля-ля. Мало хто що на дороге побачив придумав

  1. Якщо хтось, не дай Боже, зробив десь аварію і, як Ви припускаєте, залишив місце ДТП, тоді це привід для того, щоби заблокувати на декілька днів авто, чи, можливо, є якісь інші методи і засоби?:)

 27. додік says

  Георгий! Напишити на Вашем сайте прайс на заказняки. Вы сейчас занимаетесь пиаром Киреева. А его уже все забыли, вот он и придумал весь этот бред с пробитыми шинами и т.д. Я согласен с тем, что он ренегат. Денег у него никогда своих не было. Без своей жены он вообще никто. Вы хороший на местном уровне журналист (спортивный). Зачем Вы в это Г… влезли? А если Вы такой принципиальный, то соберите журналистов, позовите Киреева и пусть у он все сам расскажет. Повторяюсь, Вы же хороший журналист, который должен полностью отрабатывать зарплату. А вообще по ТВ показывали, что Милевскому (это футболист такой есть) машину сожгли, Тимошенко, Луценко, Волгу закрыли. Может это все звенья одной цепи. Еще революции у арабов, наводнение в Италии и в Китае. И еще президент приезжает в Черновцы. Скорее всего это все связано. Не надо меня благодарить. Я Вам просто подсказал сюжет.

  1. Шановний “Додік”:) Повторюю “для тих, хто в танку”:) Я не займаюсь “заказняками”. І ця справа мене вже не цікавить. Ви що не вмієте читати чи нічого не помічаєте навколо, крім своєї позиції і своїх слів?:) Я ж стільки разів вже написав тут, що я зреагував на конкретну ситуацію, про яку дізнався випадково. Виїхав на місце, описав, що побачив і те, що розказали. Вночі, звісно, позицію правоохоронців я дізнатися не міг. На другий день машину вже відпустили. Хоча я й так, втомився повторювати, не збирався проводити якісь там журналістські розслідування на цю тему. Я просто повідомив про цю ситуацію, нехай далі розбираються і розслідують ті, кому це цікаво. Я лише звернув увагу на дивну ситуацію. Далі займайтеся самі розслідуваннями і аналізом. Мені це наразі нецікаво:) Та й часу займатися цим немає.

 28. rrrr says

  А что вы пишите “главное чтобы у меня было время”. Время выезжать ночью на место событий у вас было а теперь нет?

  1. Так, брак часу – для мене серйозна проблема, 24 годин на добу мені явно не вистачає:) Якщо Вас так цікавлять подробиці виїзду, “по секрету” Вам скажу:) Дізнавшись про цю дивну, як на мене, ситуацію, я уточнив деякі деталі і місце перебування авто. Потім після роботи зробив собі величезний подарунок у вигляді майже повного перегляду двох єврокубкових матчів за участю “Динамо” і “Металіста” (перший мав честь дивитися в компанії мами і тітки одного зіркового футболіста) у барі “Наше пиво” (це не на правах реклами:) ). Після завершення другого матчу побував на місці цієї ситуації, аби переконатися, чи справді таке має місце. А повернувшись додому, описав це і виставив, аби звернути увагу на ситуацію. “Якщо буде час” – тому, що сьогодні, приміром, не встиг заскочити сфоткати ті результати експертизи. Зауважу, що п. Кірєєв, напевно, теж має якісь інші справи, крім як чекати, коли я зайду знайомитися з якимись документами. В принципі, він може і відмовити. Хоча в телефонному режимі дав добро сфоткати ті результати. Я жодних зобов’язань в контексті цієї ситуації не брав ні перед ким. Звернув увагу, а далі нехай займаються ті, кому це цікаво, або в чиї обов’язки це входить:) До речі, маю прохання велике: якщо раптом побачите десь якісь офіційні коментарі правоохоронців на цю тему, дайте знати, щоби я додав їх сюди. Буду вдячний. Бо сам, повторюю, не займаюсь жодними розслідуваннями в цьому напрямку.

 29. Журналіст says

  Шановні читачі і автор статті!
  Хочу повідомити, що все що відбувається навколо цього автомобіля – свідома провокація самого власника авто з метою уникнення відповідальності перед фемідою. Можливо, журналіст став знаряддям маніпуляцій свідомістю чернівчан не свідомо, а можливо…
  Отже, в січні 2011р. в населеному пункті Старі Крувотули (поблизу м.Івано-Франківськ) автомобіль БМВ 745 синього кольору скоїв наїзд на пішоходів (людина похилого віку з дитиною), що спричинило дуже тяжкі наслідки. Можливо, й летальні, подальшою інформацією щодо потерпілих не володію. З показів очевидців події стало відомо, що водій БМВ синього кольору вийшов подивитися на скоєне, після чого сів в пошкоджене авто і покинув місце ДТП. За свідченнями, ймовірно, був на підпитку або під дією інших невідомих препаратів.
  За оперативною інформацією було виокремлено коло ймовірних автомобілів. Нажаль, серед них того списку злощасного авто виявлено не було.
  Згодом оперативникам вже Чернівецького УМВС вдалося вийти на слід злочинця, яким виявився … слуга народу К. Авто ретельно було заховано від сторонніх очей, ймовірно на території аеропорту чи то м.Чернівці, чи Івано-Франківська. Як вдалося з’ясувати, автомобіль зазнав великих зовнішніх змін, мета зрозуміла. Чому виникла така затримка – не все так гладко в документах авта-вбивці депутата-пінгвіна, тому за прикметами відразу й не встановили.
  А картина яку за фільмував на мобільний телефон слуга пера Г.Мазурашу була не чім іншим, як затриманням підозрюваного автомобіля. Пан К. користуючись своїм посвідченням вдупутата всіляко намагався зашкодити працівникам ДАЇ провести необхідні заходи. В результаті того, що в авті перебувала людина, звісно що ніякий дій виконати не змогли, так само як і забрати евакуатором. Звісно, що слідів ДТП майже за один рік виявити на місці поверхневим оглядом не вдалося.
  Про наслідки і результати цих подій краще хай розповідають прес-офіцери МВД і сам «постраждалий від замовлення». Якщо шановний журналіст має якісь факти, які можуть спростувати вищенаведене – WELCOME! Ось так через чиюсь хитрість або ж недолугість і народжуються чутки про замовлення від СБУ, політичні переслідування і інші надумані вакханалії. А реальним злочинцям вдається переховуватися від правосуддя.
  Ледь не забув – геніальна версія про «замовлення пов’язане з бізнесовою діяльністю пана К.». Наскільки відомо, добродій К. є власником туристичної агенції. А вартість бізнесу такого роду сягає аж вартості 4-х коліс 21 радіусу від авто БМВ – якось не пропорційно, панове!

  Ім`я, самі розумієте чому, повідомити не можу. Якщо боїтеся наведених фактів – можете видалити цей коментар. Все одно правда стане відома широкому загалі після закінчення слідства

  1. Шановний журналіст! Ви мені ще запропонуйте шукати докази невинності Тимошенко:) Навіщо мені щось там спростовувати?:) Я що адвокат Кірєєва? Чи, можливо, попрацювавши колись трішки в міліції, я тепер все життя маю розслідуваннями займатися?:)
   Так можна нафантазувати багато зв’язків між певними подіями:) Де фантазії, де припущення, а де реалії в цих всіх розповідях, – нехай кожен сам визначає. Я, повторюю, описав, що бачив. І мені здається, що це насправді дуже дивно таким чином “затримувати” на декілька днів авто, незалежно від того, які підозри є щодо транспортного засобу або власника. Звісно, за частину розказаного знайомими п. Кірєєва, я не можу відповідати на 100%, тому що я не був присутній, коли хотіли забрати авто евакуатором. Але, думаю, достатньо 100-відсоткових даних про метод “затримання” авто, щоби зрозуміти, що ситуація справді дивна.
   Якщо Ви журналіст і якщо Вам цікаво займатися подібними справами, – хто не дає?:) Я, вже дуже втомився повторювати:), виїхав зі спортивної солідарності на місце ситуації, описав, що побачив і що дізнався на той момент. Ніякими розслідуваннями подібних справ наміру займатися не мав і не маю. Просто хотів звернути увагу на цю ситуацію. Кірєєв мене не запрошував на місце затримки авто і не просив нічого писати. Я зробив це сам, звернувши таки увагу на цю ситуацію. На другий день авто відпустили. Значить, як я розумію, з ним все гаразд. Сподіваюсь, буде можливість виставити тут фотокопію результатів експертизи. Все решта мене не цікавить. Займайтеся, розслідуйте, якщо вам це цікаво і якщо маєте на це час:) Удачі!

 30. ТАРАС says

  ШАНОВНИЙ ГЕОРГІЮ! А ДЕ В ОБІЦЯНИЙ ФОТОЗВІТ З ЄКСПЕРТИЗИ? ГАДАЮ, ЯКБИ СТОРОНА БУЛА ЗАЦІКАВЛЕНА В ВИКРИТТІ ПРАВДИ, ДОКУМЕНТ ВЖЕ БУВ НА ВАШОМУ АПОЛІТИЧНОМУ САЙТІ! 🙂 ХТО СІВ У КАЛЮЖУ, ЧИ ЩЕ КУДИСЬ ТАМ, А, ПАНЕ МАЗУРАШУ? 🙂 🙂 🙂

  1. Шановний Тарасе! Чи важко було глянути бодай “по діагоналі” попередні коментарі. Там же чорним по білому написано, що я не встиг сьогодні заїхати сфоткати ті результати. Жодних зобов’язань на цю тему я не брав ні перед ким. Але, як вже повідомив, мені в телефонному режимі дали добро сфоткати. Буде час, – зроблю це і виставлю. Можливо, завтра встигну. Кому не терпиться, – можете самостійно ознайомитись з результатами:)

 31. ТАРАС says

  ВАМ ГЕОРГІЮ ВЖЕ ЦЮ СТАТТЮ ВАЖНО НЕСТИ….А КИНУТИ НІЯК ВЖЕ, ВИ ПЕРШЕ ТАК ЗАВЗЯТО ЗАХИЩАЛИ “ПОСТРАЖДАЛОГО”, ДЕ В ДІЛОСЯ ВАЖЕ ЗАВЗЯТТЯ? ЧИ ГОЛОВОЮ ПОЧАЛИ ДУМАТИ ЗА ТЕ, ЧТО І ЯК ВАС ВИКОРИСТАВ?

  1. Тарасе, почитайте уважно мої відповіді, нікого завзято я не захищав:) Бо я не адвокат п. Кірєєва:) Я, передусім, захищав факт, який сам бачив. Плюс я не сприймаю, коли людину (будь-кого!) намагаються “очорнити” просто загальними словами, не наводячи аргументів і фактів. Ось і все. Якби Ви були фігурантом якоїсь інформації і на Вас просто так, без жодних аргументів, лили бруд, я так само відповідав би таким “коментаторам”. Ось і весь “секрет”:) Не фантазуйте, ніхто ніяким чином мене не викорстовував, це я знаю рівно на 100% Бо ж дізнався я про цю ситуацію, повторюю, випадково, ніхто навіть не “підкидав” тему. Так що “використанням” тут навіть не пахне:)

 32. Роман О. says

  Уважаемый Георгий, как удачно подмечено выше одним из комментаторов, Вы хороший региональный спортивный журналист. Я люблю читать Ваши статьи, смотреть матчи, озвученные Вами, смотреть фоторепортажи.

  Скажите, зачем Вы ввязались в эту грязную неоднозначную историю с очень сомнительным, как я понял, “героем”? Вы вызвали на себя шквал негатива, критики и прочих сомнений в Вашей профессиональной компетенции, на самом деле, видимо, искренне, адресованных этому Кирееву. Проанализировав публикации об этом человеке, я сделал вывод, что насолил он в нашем прекрасном городе многим и многим. Не думаю, что такой поток грязи оплачен кем-то из вне – масштаб личности не соответствует денежному эквиваленту информации.
  Не проще ли Вам, хотя я не профи в этом деле (у меня есть любимая работа и профессию менять не собираюсь) изменить статью на, примерно, такого содержания: “В ночь с __ на __ в районе АЗС на ул.Комарова была зафиксирована ситуация: автомобиль БМВ синего цвета, г/н 1171, принадлежащий депутату областного совета г-ну Кирееву, был заблокирован автомобилем сотрудников ГАИ. На следующий день автомобиль пытались забрать с места с помощью эвакуатора, но владелец оказал сопротивление. От комментариев Киреев отказался, рассказав лишь то, что по поводу данной ситуации обратился в прокуратуру”

  В таком случае Ваша статья не вызывала подозрений о заказном характере и никто бы не требовал от Вас объяснений, фактов и прочего.

  А так, не имея никаких подтверждений Вы задействовали какую-то третью силу, СБУ, врагов и знакомых.

  Желаю Вам достойно выйти из этой ситуации и не оправдываться после каждого комментария.

  1. Романе, дякую за добрі побажання;) Суть інформації приблизно такою і є, як Ви описали. Про СБУ в інформації не йдеться. Не бачу сенсу зараз щось міняти, крім того, що я додам фотокопію висновків експертизи щодо авто (просто з коректності треба закрити деякі цифри, тільки що дивився трохи програму “Гроші” на 1+1, так там теж закривали, приміром, номер супер авта якогось там судді, хоча тон програми доволі різкий). Кожен має право думати, що хоче як про п. Кірєєва, так і про цю ситуацію. Я не шукав ніде ні негатив, ні позитив про Кірєєва. Я не займаюсь розслідуваннями. Просто зреагував на конкретну ситуацію і не більше. Звернув увагу на неї і все. Особисто Вам не здається дивною ситуація, коли правоохоронці так блокують машину, замість того, щоби вдатися до інших мір, якщо є якісь підозри?:) Який сенс декілька днів так блокувати машину? Просто не розумію. Як би знайшов для себе якесь логічне пояснення, можливо, й не писав би взагалі цю інформацію. Нехай далі справу “розкручують” відповідні фахівці. Нехай беруть офіційні коментарі від правоохоронців. Я цим займатися не буду, вже пояснив. Я не можу заборонити нікому думати будь-що. Фантазії на тему замовності для мене просто смішні, бо ж я то точно знаю, що рівно 100% НІХТО це не замовляв. Можливо, про замовність ведуть мову ті, до кого зверталися з таким замовленням, але не зійшлися в ціні чи щось таке?:) Мені ніхто нічого не пропонував і ніхто не просив нічого писати. Мене дивує сам факт, що люди готові сприйняти за норму таке дивне кількаденне блокування авто (як з’ясувалося, зрештою, все-таки без підстав, адже експертиза підтвердила, що все гаразд) лише тому, що негативно ставляться до Кірєєва… І так “накинулись” закидати його негативними коментарями:) І ця паралель з аварією в сусідній області та авто Кірєєва теж, погодьтеся, тримається просто на припущеннях. Так можна запідозрити всі авто цієї марки, чи не так?.. Тобто в цьому можна звинувачувати без будь-яких доказів. А мені треба якось ще додатково доводити, що я справді був там, бачив на власні очі цю ситуацію і навіть сфоткав це, нехай на мобілку? І я не виправдовуюсь:) Просто пояснюю. Виправдовуватися мені немає в чому;) Дивно, чому люди займаються негативним коментуванням, але ніхто не хоче сам розслідувати справу, якщо так цікаво. Я не маю ні бажання, ні часу цим займатися.

 33. ТАРАС says

  ВПЕВНЕНИЙ НА 100%, ЩО НІЧОГО ВІД ШАХРАЯ КІРЄЄВА МИ НЕ ПОБАЧИМО. Як вночі травити журниста на псевдо-проблему,-він перший, як показати реалії,-ні у ШАХРАЯ, ні у журналіста немає часу! ЩО Ж, ПАНОВЕ, ЗРОБИМО ЩЕ РАЗ ВИСНОВКИ З ПРИВОДУ ПЕРСОНИ КІРЄЄВА, ЙОГО МОРАЛЬНИХ ПРИНЦИПІВ ТА ПЛЮВАТИ ВСІ ХОТІЛИ НА ВАШІ ПРОВОКАЦІЇ ШАНОВНИЙ КІРЄЄВ! ВИРІШУЙТЕ СВОЇ ПРОБЛЕМИ САМІ, НЕ ЗАЛУЧАЮЧИ АПОЛІТИЧНИЙ САЙТ ТА НЕ РОЗУМІЙОЧОГО СУТІ СПРАВИ БІДОЛАГУ- ЖУРНАЛІСТА! ХАЙ ЩАСТИТЬ! ХОЧА, ТАКИМ ЯК ВИ ОСТАННІМ ЧАСОМ “ЗАВИДНО” НЕ ЩАСТИТЬ… ЧАСИ НЕ ТІ, КОЛИ “СИРОТА КАЗАНСКАЯ И НЕ УМНАЯ” В ЦЕНТРІ УВАГИ ГРОМАДИ! НЕ МАРНУЙТЕ ЧАС ЖУРНАЛІСТІВ ТА ЧИТАЧІВ!

  1. Тарасе, ось висновки щодо авто Кірєєва. В таких випадках, напевно, не варто говорити про 100%, бо на 100% може бути впевненим лише Бог. Повторюю всім “коментаторам”: я не займаюся розслідуваннями, і не буду це робити. Кому це цікаво – займайтеся самостійно, пропонуйте це журналістам, які займаються цією тематикою. Я й так через ці коментарі зробив більше, ніж планував:) Хотів лише звернути увагу на ситуацію. А довелося ще їхати знайомитися з результатами експертизи. Удачі вам, шановні, у розслідуваннях:)

 34. ТАРАС says

  ТАК ПОКАЖИ РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРТИЗИ, ЧИ НЕ ЗРОЗУМІВ ЧОГО ЛЮДИ ХОЧУТЬ?! ПРОСТО ТАК НІХТО Б НІКОГО НЕ ТРИМАВ!!!!!! ХІБА ТИ ГЕОГРІЙ ЩЕ ЦЬОГО НЕ ЗРОЗУМІВ?! ТИ БАЧИВ САМ РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРРТИЗИ?! І НЕ ПОБАЧИШ, БО ТАМ НЕ ВСЕ ГЛАДКО! А ТО ЩО ЦЕЙ “ПАН” КІРЄЄВ “СПРЫГНЕТ” З ТЕМИ – ЦЕ 1000%!!! ОТ САМ ПОБАЧИШ, ЩО НІЧОГО НЕ ПОБАЧИШ! 🙂 ОТО БУДЕ ДЛЯ ТЕБЕ РОЗЧАРУВАННЯ! ЗНАЄМО МИ ЦЬОГО…

 35. ТАРАС says

  ГЕРГІЙ, ЧЕСНО І БЕЗ ОБРАЗ: ПИШИ КРАЩЕ ПРО ПЕРЕВІРЕНІ ФАКТИ В СТАТТЯХ ПРО СПОРТ!

 36. ВАСИЛЬ says

  🙂 МЕНІ ВЖЕ АЖ СМІШНО! ПАНЕ ЖУРНАЛІСТ, ЯКЩО ВИ ВЖЕ ПОЧАТИ КОНСТАТУВАТИ ЯКІСЬ ФАКТИ, КОНСТАУЙТЕ ДО КІНЦЯ, А НЕ ЛИЙТЕ ЯКУСЬ ТУТ ВОДИЧКУ! ВАШІ КОМЕНТАРІ ВЖЕ СМІШНО ЧИТАТИ1 ЯКЩО НЕМА ЩО КАЗАТИ, КРАЩЕ МОВЧИТЬ! ДОРЕЧІ, ЯК ВЕРСІЯ, МОЖЕ КІРЄЄВ ЖИВЕ ВЖЕ В МАШИНІ, ОСКІЛЬКИ, ЯК ВІДОМО, ДРУЖИНА В НЬОГО НЕАДЕКВАТНА І ПЕРЕБУВАЄ НА ОБЛІКУ В … МОЖЕ ВІН ВЖЕ НЕ ВИТРИМУЄ НАТИСКУ ЧЕРЕЗ МАРНО ВИТРАЧЕНІ НЕЮ ГРОШІ НА ЙОГО БЕЗКОРИСНЕ ЧЕРГОВЕ ДЕПУТАТСТВО! НЕ РОЗГЛЯДАЄТЕ ТАКИЙ ВАРІАНТ РОЗВИТКУ ПОДІЙ? А МІЛІЦІАНТИ В ЦЬОМУ ФІГУРУЮТЬ ЯК ОХОРОНЦІ ПРАВОПОРЯДКУ, ТАК ЯК НЕ ЗРОЗУМІЛО, ЧОМУ АВТО ПОСТІЙНО СТОЇТЬ НА АЗС І В НЬОМУ ХТОСЬ ЖИВЕ! ЧОМУ НЕ ВЕРСІЯ:)? ДАВАЙТЕ ПОСМІЄМОСЬ!

  1. Шановний Василю! Ви читати ж вмієте, раз пишете:) Я ж чорним по білому написав, що не займаюсь розслідуваннями:) Маєте бажання – розслідуйте самі. Я констатував конкретну ситуацію і додав не так давно до інформації фотокопію висновків експертизи. Далі розслідуйте і фантазуйте без мене:)

 37. Алексей says

  Уважаемый, Георгий! Учитывая то, что происходит сейчас на вашем сайте, могу сделать выводы, что вы, сами того не желая,сделали г-ну Кирееву медвежью услугу. Вы плохо знаете этого человека, и то, что он умело бегает за клюшкой, еще не означает, что он хороший и порядочный человек. Вас просто натравили на ситуацию и оставили без подтвержденных фактов. Мне вас жаль. Но и в 40 лет мы чему-то в жизни продолжаем учиться. Вы получили очередной урок, так как все преподнесенное в каком-либо свете, необходимо подтвердить фактами. У вас же их нет и, как понятно всем учасникам коментариев, уже не будет. А желание высветить случившееся в выгодном для г-на Киреева свете-потерпело фиаско. Хватит барахтаться и оправдаваться, просто смиритесь с поражением с своих желаниях! Все противозаконное должно быть наказано. Так было и будет всегда! Надо просто принять заслуженное!

  1. Тепер буду дуже коротко:) Ось фото-факти: 1. заблоковане авто; 2. фотокопія висновків експертизи по цьому авто.
   Які факти ще цікавлять?
   Розслідуванням займайтеся самі:)
   А щодо “Все противозаконное должно быть наказано” – повністю згідний.

  2. Можна поцікавитися, як можна “покласти «темник» на стіл з метою маніпуляцій і уникнення від відповідальності”?:) Фантазії на тему замовності інформації мають рівно 0% правдивості.

   1. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

    Це так, що ви надаєте допомогу злочинцю у приховуванні слідів злочину. Ви намагались безрезультатно надати даній ситуації вигляду, нібито на Киреева хтось наїжджає через бізнесові справи, приплели до цього СБУ, теємничих заомвників.Ви в Н-ий раз повторюєте, що авто блокували декілька діб, і що це “дивно”
    А збивати п’яним людей і втікати не дивно? В нас усіх є родини, діти, батьки, друзі. А якщо на місці постраждалих від ДТП виявляться вони? Задумайтеся!

    1. Ви ж задаєте риторичні запитання. Зрозуміло, що за скоєння правопорушень, тим більше серйозних, треба відповідати! Але особисто я про цю аварію в сусідній області прочитав вперше тут, в коментарях. І, не відгороджуючи нікого, наразі не можу сприйняти за чисту монету, що це було саме авто Кірєєва. Напевно, якби були “залізні” докази цього, події розгорталися би зовсім інакше. Але це не моя справа – є кому розслідувати професійно;)

     1. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

      Гарна позиція, якщо немає “залізних доказів” – то вбивця не вбивця, а оперативні дії – “замовленний наїзд через бізнес”. Між іншим, завершенню оперативних міроприєсмтв заважали в тому числі і ВИ, принаймі намагалися! А ось коли вину буде доведено – тоді і будуть “події розгортатися зовсім інакше”, і міліція діятиме зовсім інакше.
      Тому ми так і живемо. Може приклад з Лівії будемо брати? Га? Хоча, вже були і спроби, і светри кольру апельсина, і посади в ОДА, і розчарування, і профнепридатність

     2. Та ні, про що Ви! Особисто я, навпаки, вважаю, що навіть не має бути такого поняття, як закриття справ за давністю часу. Але, з іншого боку, погодьтеся, провину людини треба довести на 100%, адже навіть якщо 1 з 100 покарати невинного – це, думаю, неприпустимо.

     3. Ви не “перехвалюйте” мене:) А то зараз вийде, що моя кількахвилинна поява вночі на місці блокування авто завадила правоохоронцям на четверту добу, нарешті, провести якусь заплановану операцію?:) Або що інформація про заблоковане авто заважала правоохоронцям діяти?:) Ну, якби це справді було так (з області фантастики, думаю), могли просто попросити зняти інформацію:) Або розмістити офіційну версію розвитку подій.

     4. “Може приклад з Лівії будемо брати? Га?”
      Моживо, це один з найреальніших можливостей реально змінити життя на краще?! Хоча, на жаль, під час подібних подій страждає багато невинних…:(
      “Хоча, вже були і спроби, і светри кольру апельсина, і посади в ОДА, і розчарування, і профнепридатність”
      Так, розчарування – це, напевно, найсильніші враження від того періоду… В глобальному плані, адже справді був, напевно, унікальний шанс серйозно змінити систему і країну на краще!!! Мені теж довелося побути на посаді в ОДА, хоч і не був учасником “помаранчевої революції”. Особисто мені за свою роботу не соромно;) Напевно, не помиляється лише той, хто нічого не робить:) Але щиро старався і конкретні позитивні сліди теж залишилися;) Пішов сам, через смішний конфлікт з міністром Павленком:) Власне, триматися за крісло приводу не було. Єдине шкода, що не довів ще деякі розпочаті справи до логічного фінішу. Але… Це вже в минулому, треба жити сьогоденням і старатися бути корисним тепер;)
      А революція якась, з радикальнішими позитивними результатами, все-таки не завадила би;)

 38. Vox populi says

  Георгію! Ваша стаття дійсно набула розголосу, особливо в журналістських колах, але головним фігурантом став не якийсь там депутат, а ви Георгій. Ви так агресивно захищаєте свою не виважену і не належним чином викладену думку, що це виглядає дійсно дивно, на відміну від історії з машиною, яка, як на мене, є пересічною (сам декілька років тому забув посвідчення водія вдома – автомобіль хотіли забрати на штрафмайданчик, але вдалося вмовити даішників просто залишити машину посеред дороги поруч з машиною ДАІ, а сам з’їздив додому на таксі. Цю ситуацію можна було трактувати аналогічно). Нажаль, ви знехтували гранітними постулатами журналістики і, замість простого викладення фактів, дозволили собі опублікувати на загал чиїсь недолугі здогадки і припущення (сподіваюся, що то були саме здогадки, а не «темник», який поклали вам на стіл, з метою маніпуляцій і уникнення від відповідальності), до того ж без усіляких підтверджень. Фото – не в рахунок, так можна перекрутити будь-який знімок.
  Так само дивно, Георгій, що ви миттєво відповідаєте на всі коментарі – це не авторський блог! В усіх своїх відповідях на коментарі ви намагаєтеся принизити дописувача і, в жодному разі, не дозволити трактувати ситуацію інакше, хоча, в ідеалі, потрібно бути вдячним читачам за увагу до потралу. Треба поважати думки і погляди інших, навіть якщо вони суперечать вашим особистим переконанням. Я уважно переглянув всі коментарі і зовсім не побачив спроб очорнити героя вашої статті, зверніть увагу, читачів не влаштовує саме ВИКЛАД ПОДІЙ у вашій редакції, аж ніяк не той добродій. Залиште читачам право САМИМ РОБИТИ ВИСНОВКИ, не нав’язуйте думку про «дивність» подій. Складається неоднозначне враження…

  Експертиза – також нічого не означає…

  1. Дякую за увагу до порталу:) Я, як Ви зазначли, відповідаю миттєво, тому що стоїть модерація коментарів. Відповідно, коли Ваш коментар витягнув зі спаму (чомусь автоматично туди потрапив) і зробив видимим для всіх, попутно прочитав. Так, можна взагалі не відповідати. Якщо б коментарів було тисячі за день, на більшість не відповідав би:) А відповіді вважаю виявленням якраз поваги до “коментатора”.
   Про яку агресію Ви пишете, складно зрозуміти:) Якраз навпаки, десь з гумором відповідаю, десь намагаюся вивести спілкування у більш мирне русло. Ну, якщо ви про товариша, який намагався образити, використовуючи слово “проФФесіонал”, то я всього лише відповів приблизно в його ж стилі. Але коректно, можете передивитися ще раз.
   Не знаю, чому Ви вирішили, що я захищаю п. Кірєєва:) Не малюйте з мене його “адвоката”:)
   Зверніть увагу, що я ніде в коментарях не видаю за істину дані, про які дізнався від інших. “Захищаю”, як Ви кажете, лише те, що бачив на власні очі. Я свою позицію щодо того, що такі дії мені здаються дивними. Ваша паралель з ситуацією, коли забули права, тут не зовсім підходить – думаю, Ваше авто не перебувала в цій ситуації заблокованим машиною ДАІ днів 4-5?:) На мою думку, якщо є якісь серйозні підозри щодо машини, якось смішно так блокувати її на теориторії заправки. Або, як мінімум, дивно. Якщо Ви стверджуєте, що інші журналісти чимось здивовані і т.п., то чому ж, цікаво, ті ж журналісти самі не взялися за цю справу. Адже я одразу дав знати, що не маю наміру займатися розслідуванням, просто звернув увагу на дивну, на мій погляд, ситуацію. І не більше. Я доволі здивований тим, що так накинулися на Кірєєва (Ви уважно дивилися коментарі? Хіба не помітили, як його намагаються “очорнити”?)
   Дякую ще раз всім за увагу до цієї скромної інформації. Ще раз підкреслюю, що кожен має право мати свою думку, свою позицію, будувати свої припущення, зрештою, фантазувати на цю тему:) Шкода, що цю мою тезу в коментарях не помітив останній (на цю хвилину) “коментатор”:) Уже в (не перший і навіть не п’ятий:) ) раз повторюю: подібними розслідуваннями не займаюсь. Якщо хочете знати більше про цю ситуацію, ніж є в цій інформації, розслідуйте самі або зверніться до відповідних фахівців.
   Удачі!;)

  2. До речі, забув публічно здивуватися написаному, що експертиза нічого не означає… Декілька днів тут “вимагають” результатів експертизи, а тепер раптом вона вже нічого не означає?:)

 39. Константин says

  Георгий, вы оказали медвежью услугу “закзчику”))))))))))))))))).
  Изучите внимательно документ экспертизы! В нем сказано, что внешний вид авто был изменен, о чем и говорится в одном из комментариев про ДТП. Вот и правда выплыла. Георгий, Георгий! Это первое, а второе – причем тут способ нанесения номеров агрегатов? Эта экспертиза пригодна для…естественных потребностей. Не делайте из людей дураков!

  1. Я нікому ніяких послуг не надаю. Просто виставив фотокопію висновків експертизи. Займайтеся розслідуваннями

 40. Константин says

  С вашего комментария “Про СБУ в інформації не йдеться” – это как? Вы же сами озвучили заказчика? А, Георгий?

  1. Не плутайте інформацію з коментарями:)

 41. Константин says

  Не позорьте себя еще больше:). Идите спать и не отвечайте на комментарии, как правильно заметили, это не авторские блоги. И так понятно, что пустили утку в сеть

  1. Шановний Костянтине! Я, наскільки пригадую, жодного разу не рекомендував Вам писати чи ні щось в коментарях, правда? Тож дозвольте і мені самому вирішувати, відповідати або ні відвідувачам. До речі, відповідаючи Вам, я виявляю повагу до Вас.
   Про яку там “качку” Ви пишете, можна лише здогадуватися. Можливо, переплутали з іншими сайтами і матеріалами? Ще скажіть, що мені наснилося, що я їздив на ту стоянку, фоткав заблоковану машину, а сьогодні новий сон – що бачив і фотографував результати експертизи:)

 42. Алексей says

  СЕ 1171 АК: Дай Бог увидеть эту машину в городе 🙂

 43. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

  УВАГА! Хтось тут вимагав розслідування. Отримуйте! Як вдалося сьогодні дізнатися від працівників спецроти ДАІ, авто Киреева дійсно перебуває у розшуку за скоєння ДТП у іншій області і залишення місця аварії. Авто дійсно переховували майже рік, а також авто було перероблене під інший кузов, замінено передню частину авто, пошкоджені фари, капот, бампер на деталі від моделі іншого року виготовлення. Було перефарбовано. Наразі вже встановлено майстерню, де всі ці маніпуляції виконували. Авто не знайшли відразу за держномером лише тому, що в техпаспотрі і в базі адмінпрактики було зазначено колір авто УВАГА ЗЕЛЕНИЙ, а не синій.
  Лише через зв’язки Киреева і постійне перебування в машині людей її не вдалося евакуювати. Чи за кермом був саме Киреев – хай розбираються слідчі, а ДАІ зі свого боку машину і власника встановили.
  Ось вам, як вдало зазначено, і розслідування.

 44. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

  Доречі, експертизу кузова власник авто, передчуваючи небезпеку (на воре шапка горит), зробив ще декілька місяців тому. І цей витяг – нічого, бо там цілий стос паперів в яких і зазначено про колір, замінені деталі і інші нюанси постановки на облік автівки, що стане приводом для окремої кримінальної справи вже стосовно саме власника авто, а не водія. А в тому, що номер кузова і двигуна нанесені не на заводі, міг повірити лише обмежений і недолугий чоловік. Зараз є багато інших способів оминати закон (див. програму ГРОШІ на 1+1)
  Утім, зачекаємо на відповідь правоохоронців
  Дуже сподіваюся, що скалічені в результаті ДТП люди вже одужали.

  1. Мені здається, що це саме свіжа експертиза. Хоча суті це не міняє. Якщо чесно, на дату не звернув увагу, продивився по діагоналі, сфоткав головне, на мою думку, і “побіг” далі, бо поспішав.
   Нехай компетентні органи займаються розслідуванням.
   Побажання щодо постраждалих в аварії, думаю, доречі не для окремого, а для всіх ДТП… Дуже прикро, що стільки людей гине в ДТП переважно через неуважність або грубі порушення правил дорожнього руху… Це ж ніби так просто не скоювати серйозні аварії… (винятки – якісь технічні проблеми, від яких ніхто не застрахований, на жаль)…

   1. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

    І депутати напідпитку, врахуйте, як обставину.
    Вам не досить сина чиновника у Дніпропетросвську, сина міліонера в Криму?

 45. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

  Доречі, як зазначено в коментіарі:
  Константин says:
  09.11.2011 at 00:30
  С вашего комментария “Про СБУ в інформації не йдеться” – это как? Вы же сами озвучили заказчика? А, Георгий?

  Ви називали виконавцями СБУ і про таємничого замовника. Доречі, в ККУ статтю про посібництво у приховуванні злочину ніхто не відповідав.
  На місці працівників прокуратури, СБУ і МВД я би звернув увагу на вашу скромну персону!
  Цікаво, як ви будете пояснювати свою статтю, коли стане відомо про ДТП на широкий загал?

  1. Дякую за цікаві коментарі. Звісно, це не офіційні дані, але все-таки цікаво. Щодо запитання п. Костянтина, я вже відповів – не плутайте інформацію з коментарями. І те, що мені, на мою думку, з достовірних джерел сказали, що основним виконавцем (чи то “замовником”, як тут пишуть) був інший орган, що міняє?..
   Та без проблем – можу, якщо треба буде, поспілкуватися з представниками будь-якого правоохоронного органу. Та й пояснювати особливо нічого – у тому, що бачив на власні очі, не сумніваюсь, зрозуміло. А отримана від інших інформація про те, що передувало блокуванню машини, ніде не фігурувала як “істина в останній інстації”. Зате скільки різноманітних версій і припущень з’явилося в коментарях:)

 46. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

  На все добре! Бажаю всім бути подалі від “героїв” цього опусу, міцних нервів і гармонії

 47. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

  Досить уваги “спорту по-буковинськи”. Пішли на BukInfo!

  1. Так, БукІнфо – це цікаво;) Там серйозні “баталії коментаторів”:) Але в них я брав участь лічені рази:) І часу не вистачає, та й чомусь нецікаво займатися таким коментуванням:) Декілька разів залишав там коментарі і звернув увагу, що практично ніхто не підписується своїми іменами… Суцільні анонімки:)

 48. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

  Телефон обранця на http://oblrada.cv.ua/structure/deputies/
  введіть в строку пошуку гугл:

  1. зверніть увагу на об”яву
  http://auto.ria.ua/zapchasti/view_585114.html
  http://auto.ria.ua/zapchasti/view_808280.html – цікава запчастина, і навіщо було продавати капот і фару, щоб встановити такі ж самі?

  2. виявляється є і зелене БМВ, яке продає Киреев
  http://avtosale.com.ua/auto/BMW_740_1995_Chernovcy_1054217.html

  Цікаво, а де ж гроші взяти на 2 БМВ? Чи не з повені в довіреному районі?

 49. Slavik says

  Картина проясняется- следы преступления замаскированы, попытку провести экспертизу на предмет ДТП отбили с помощью хоккейной команды, спортивного журналиста, провокации, юридических моментов задержания машины, к конечно, правового негелизма милиции. Детали авто давно проданы через интернет. Теперь этот депутат сожгет машину в лесу и скажет: “так и було з заводу в Баварии”. А пострадавшие в аварии будут продавать последнее имущество чтобы найти деньги на лечение.
  Вот и выбирайте таких в депутаты, а они на ваши деньги будут покупать машины по 100тыс.евро, сбивать на них вас же, на эти же деньги покупать журналистов да и вообще жить красиво.
  А все комментарии журналиста- одинаковы и выглядят как оправдание и попытка отработать деньги. По сути там нет ни слова толкового. А факт который он видел сам- очень далек от написанного им же. Он просто написал то, что ему сказали знакомые и добавил четверть листа экспертизы, в котором и не могло быть ничего такого. Вы думаете эксперт напишет, что данное авто убило 2 человек, им управлял пьяный депутат, который покинул место аварии и которого никто не уважает и т.д.?:-) А где же заявление в прокуратуру? Если вы общаетесь с виновником аварии- пусть он обнародует свою позицию!

  1. Славік, кожен вольний думати, що хоче, і Ви в тому числі:) Ваш коментарій точно виглядає “замовним”:) Бо ж Ви пишете так, ніби не читали насправді ні саму інформацію, ні коментарі, які називаєте “однаковими”:) Цікаво, чому ж Кірєєв справді не заплатить мені хоч 5 грн., раз тут всі так дружно переконують, що я працюю на нього:) Шановний, прочитайте уважно саму інформацію і не фантазуйте зайве, я не Ленін і молоком нічого не написав, читайте не між рядками (звідки Ви, так розумію, черпаєте дані:) ), а просто, що написано. Просто смішно – виправдовуватися за що?!:) За те, що випадково дізнався про цю ситуацію?:) Що побував там?:) Що оприлюднив цей факт, описавши його та що передувало, за словами очевидців?:) Чи, по-Вашому, я мав вночі шукати на фнших сайтах “негативних коментаторів”, поцікавитися у них, як у “супер компетентних”, чи часом не знають вони щось про цю ситуацію і чи не могли би вони підкинути пару відер бруду для депутата, щоби він обов’язково виглядав негативним героєм?:)
   Якщо хтось пов’язує цю ситуацію з аварією в сусідній області – це вже зовсім інша історія. Я на саму ситуацію звернув увагу, але розслідуваннями не збирався і не збираюсь займатися:) Для цього є компетентні органи. Зрештою, вони могли би самі оприлюднити офіційну версію затримки (все ж, вважаю, дивний спосіб, але це деталі), тоді не треба було б жити здогадками щодо причин.
   А якщо Ви шукаєте журналістських розслідувань на цю тему, то шукати їх треба десь в інших місцях:)
   Мені шкода часу, витраченого на відповіді людям, які, напевно, мають на меті просто вилити чергову порцію негативу і провокувати:) Для таких дій (чи не за гроші часом?:) ) вистачає інших інтернет-ресурсів:) Для мене ситуація закінчилася рівно тоді, коли авто граючого директора хокейної команди “Чернівецькі пінгвіни” розблокували. Всі інші факти або “фантазії на тему” мене цікавлять не більше, ніж звичайного читача. Повторюю, шукайте офіційну інформацію на ресурсах кримінально-скандальної тематики і там розвивайте і свої теорії. Якщо не забудете, дайте знати лише про появу десь офіційних коментарів від правоохоронців. Це я додав би до самої інформації.

 50. Slavik says

  Вот то, о чем я и говорил:-). Сами судите:-). Слово в слово. Видимо, сумма таки не велика, раз такие нелепые и одинаковые объяснения.

  1. Шановний Славік, сума 0, це рівно 100% правди. Якщо не важко, просто прочитайте уважно і не фантазуйте вже і про мене:) Я дізнався про ту ситуацію ВИПАДКОВО, побував на тому місці З ВЛАСНОЇ ІНІЦІАТИВИ, написав ту інформацію БЕЗ ЖОДНИХ ПРОХАНЬ ВІД БУДЬ-КОГО, мета була єдина – ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА САМУ СИТУАЦІЮ, а РОЗСЛІДУВАННЯМ СПРАВИ ЗАЙМАТИСЯ Я НЕ ЗБИРАВСЯ І НЕ ЗБИРАЮСЬ!
   Більше на фантазії на цю тему я реагувати не буду, втомився вже від “коментаторів-провокаторів”:) Удачі!

 51. Журналіст says

  Георгію, ви дуже підозріло послідовні в своїх відповідях. Перечитайте, якщо ваша ласка, свої ж відповіді – чи не здається вам, що вони всі ОДНАКОВІ? Може крім “модерації” відгуків працює ще й автомат по штампуванню відповідей? Чого ви так захищаєте подію і персону? Ви виклали, у вашому розумінні, несправдливість, цього, на мою думку, досить. З ймовірністю 100 відсотків можу сказати, що зміст всіх ваших наступних коментарів мені, думаю і іншим читачам, відомий

  1. Так Ви хотіли, щоби я фантазував, а не відповідав?:) Відповіді однакові, тому що це одна й та ж інформація, яку, я так розумію, відвідувачі просто не бачать і продовжують фантазувати:) Я ж відповідаю про конкретні факти (в частині того, що я особисто бачив і знаю на 100%), вони ж, ці факти, не міняються, то чому відповідь має мінятися?:) А припущення чи дані щодо можливого зв’язку затримки авто з аварією в сусідній області, як і оцінку депутатської діяльності п. Кірєєва, а, тим більше, втручання в його сімейне життя (про дружину дехто пише теж), я не коментую!!! Цим всім займайтесь без мене! Перечитайте попередню мою відповідь – я відповідаю рівно на 100% за кожне слово! Не намагайтеся зробити з мене адвоката або прес-секретаря п. Кірєєва. Для першого у мене немає відповідної освіти:), а для другого – навіть часу немає, не говорячи про те, що таких пропозицій не надходило:)

 52. Vox populi says

  Дешева провокація і посібництво злочинцям))). Нехай компетентні органи займаються всією цією зграєюпінгвіно-журналістів))))

  1. Дуже смішно:) Не хочете спробувати розсмішити Зеленського і виграти великі гроші?:) Але є і позитив – нарешті, Ви зрозуміли, що цим мають займатися компетентні органи, а то ж весь час хотіли, щоби я все розслідував і “доповідав” у коментарях:)

 53. Slavik says

  Георгий, вы хотели официальных данных и расследований? Будет. Исходя из данных, опубликованных в вашей статье и комментариев к ней, в большинстве ваших, группа не безразличных к беспределу и безнаказанности черновчан обратилась с информационными запросами во все вышеупомянутые вами силовые структуры. К запросам были в полном объеме приложены фотокопии и все комментарии (написанные и удаленные вами), с сохранением авторства. Не сомневаюсь, что закон “Про доступ к публичной информации” работают и ответы развеят все подозрительные и заказные обвинения в адрес играющего пингвино-депутата.

  1. Славік, якщо будуть офіційні дані від правоохоронців, дайте знати, якщо не складно. Бо я за розвтком подальших подій не стежу, без цього роботи вистачає. І ще одне: не пишіть, чого не знаєте – коментарі я не видаляв! Видаляються некоректні коментарі і такі, що містять нецензурні слова. Напевно, деякі коментарі й заслуговували видалення, але, прибравши зовсім некоректні слова, я їх залишав.

 54. Slavik says

  Георгий, на сайте находилось больше 30 комментариев, а сейчас 6:-).

  1. Не лякайте так:) Все ОК, натисніть на «Older Comments» і побачите всі коментарі;) Я міг прибрати хіба все разом – на прохання тих же правоохоронців. Але таких прохань не було:)

 55. Оксана says

  Георгий, расскажите, пожалуйста, если Вы в курсе, почему в команде Черновицкие пингвины произошли перемены, а именно, почему И.Киреев стал президентом клуба. Насколько я понимаю, ранее Павел занимал эту должность, какая теперь его роль в клубе? Каким образом выбирали президента и что входит в обязанности? Просто, информация о назначении есть во всех местных СМИ, а о деталях и преследуемых целях- ни слова.

  1. Оксано, спробую зорієнтувати Вас. “Чернівецькі пінгвіни”, наскільки мені відомо, не є офіційно зареєстрованим клубом. Отже і офіційних виборів когось на якісь посади, думаю, просто немає. Павло Польовий, думаю, не стільки президент, скільки засновник цієї команди, її ідейний лідер. Раніше саме Павло, напевно, докладав більше організаційних зусиль, аби команда могла виступати. Але ця, можна сказати, “боротьба за виживання”, мабуть, втомила Павла, який дав зрозуміти, що він наразі не може тягнути цей “віз” самий. Ігор Кірєєв минулого сезону вже допомагав команди під час виїзних матчів. І, наскільки я розумію, або він сам виявив готовність збільшити свою роль в команді, або партнери його до цього “підштовхнули”, але саме Кірєєв тепер виконує деякі функції, які раніше брав на себе Польовий. Павло залишився в друзях команди. І, як і раніше, переживає за її долю. Вболівальники, які дивився розширений огляд останньої домашньої гри на телеканалі “Чернівці” сьогодні, думаю, відчували, як Павло вболівав за свою команду. Сам Кірєєв, коли я запитав його, як представити на нещодавній прес-конференції, назвав себе директором команди. Я так розумію, йдеться про виконавчого директора. А ще – граючий директор:)

 56. Алексей says

  Обычно, сильные и уважающие себя команды на должность директора выбирают достойных людей. Выбрав на эту должность афериста и мошенника, команда упадет в глазах своих болельщиков… А вы, Георгий, теперь заместитель афериста и мошенника? 🙂 Заслуженная должность… 🙂 🙂 🙂

  1. Олексію, невже так буває – коли людина вміє писати, але при цьому не вміє читати?:) Ви “маніакально” хочете зробити з мене “адвоката”, “прес-аташе”, а тепер і “заступника” п. Кірєєва:) Ви не в курсі, що не маєте повноваження робити такі “призначення” без згоди фігурантів?:) Я в команді “Чернівецькі пінгвіни” ніколи не мав ніяких посад, і тепер теж. Лише веду на громадських засадах сторінки “Льодового майданчика” і Регіональної хокейної ліги. Кірєєва, як я вже писав, знаю з тих часів, коли ми тренувалися на одній спортивній арені. І, звісно, знайомі, як і з багатьма іншими спортсменами і колишніми спортсменами. Якихось спільних справ у нас ніколи не було. Так сталося, що навіть клієнтом його фірм я ніколи не був (хіба іноді міг перекусити у “Смачній хаті”, але у мене там навіть знижок ніяких немає, до речі). Для мене Кірєєв – просто знайомий колишній спортсмен, депутат, тепер гравець і партнер хокейної команди “Чернівецькі пінгвіни”. Хіба це привід для мене його ненавидити або обливати брудом?.. Особисто я не стикався і не був свідком ситуацій, коли він проявив би себе негативно. Якщо він допустив якісь правопорушення і це доведено, нехай правоохоронці розбираються і притягають до відповідальності.
   А щодо “афериста и мошенника” – Вам, шановний Олексію, сподобалось би, якби Вас хтось так називав, не спираючись на доведені факти? У нас ніби діє презумція невинності? Якщо Ви були свідком правопорушень з боку п. Кірєєва або маєте відповідні докази, – звертайтесь до правоохоронців, а не лийте бруд на нього в коментарях…
   У Вас є своє негативне ставлення до п. Кірєєва. Але ж це не означає, що всі автоматично мають так само ставитися до нього… Принаймні, некоректно це нав’язувати. Ви маєте право ставитися до кого завгодно і як завгодно. То залишіть і іншим це право. Не будуйте все на суб’єктивізмі…

  2. І щодо “команда упадет в глазах своих болельщиков”… Мені здається, що було б дуже глупо ставитися гірше до “Динамо” чи “Шахтаря” через негативне ставлення до Суркіса і Ахметова. Або не вболівати за “Буковину”, тому що комусь не подобається Орлецький, Загурський чи Фірташ… Для справжнього вболівальника, думаю, головне, щоби команда грала добре, а не щоби команді не допомагала людина, до якого хтось ставить негативно…:)

 57. Вадим says

  Георгію, раджу навіть не забігати на перекус (навіть якщо вам за заслуги нададуть знижку) в Смачну хату: працівники без медичних книжок, адміністратор з відкритою формою туберкульозу, харчі по декілька раз виставляються на вітрину в різних формах переробки (по залишках). Дані від перевіряючих органів, працівників яких після результатів перевірки сам Кірєєв возив по хатах та пропонував свої секс-послуги аби не закрили ці огидні заклади. Піцерія-вбивця теж в їх числі. ЩЕ ШОСЬ ТРЕБА ГОВОРИЛИ? В ПОРЯДНОСТІ ТАКОГО БІЗНЕСМЕНА-ПІНГВІНА ЩЕ ХТОСЬ СУМНІВАЄТЬСЯ?

  1. Вадиме, дякую за пораду:) Не знаю, що там визначили перевіряючи органи (може, теж засвітите копії тих висновків?), я там не так часто буваю, але коли був, то їжа подобалась, у мене, як відвідувача, зауважень не було. А Ви готові відповідати відкрито і офіційно за ці “оцінки” і дані, які, як Ви розумієте, можуть негативно вплинути на імідж закладу?

 58. Вадим says

  І ЩЕ, НЕ ДРАТУЙТЕ ЖИТЕЛІВ МІСТА, ПЕРЕКОНУЮЧИ, ЩО ВІН ПОРЯДНИЙ. МІСТО МАЛЕНЬКЕ І ВСІ ДАВНО ВСЕ ОДИН ПРО ОДНОГО ЗНАЮТЬ. Те, що ви не міський, Георгію, говорить само за себе!

  1. Вадиме, Ви читати вмієте взагалі?:) Де Ви побачили, що я “пеоеконую” когось в чиїсь порядності? Інша справа, що особисто у мене немає приводів стверджувати, що він непорядний. Ви, можливо, безпосередньо були свідком якихось ситуацій, які вплинули на Вашу позицію. Але ж це не означає, що всі мають думати так само, як Ви… Ще раз повторюю: коли хтось допускає якісь правопорушення, за це має відповідати. Але не за чиїсь припущення, правда?.. Прохання не зводити свої особисті стосунки тут. Є інші інтернет-ресурси, які, можливо, навіть раді “брудним” коментарям. Дякую за розуміння;) А Ваш натяк про місце проживання, напевно, потребує оцінки вже інших фахівців, які раніше в цій переписці не фігурували:) Ви вважаєте, що 26-ти років мало для того, щоби знати місто і багатьох людей?:) (в силу своєї діяльності ця кількість не дуже мала, але, слава Богу, мені зустрічаютсья переважно позитивні люди, з яким набагато приємніше мати справу, ніж з тими, хто всюди шукає негатив)

 59. Димон&Славик says

  Ну и нехороший человек этот Киреев, причем конкретный))))))))) Еще больше чем Славик

 60. Тер-депутат 0:44 09.11.11 says

  Тільки Кірєєв президентом став, а вже донєцкі майданчик забирають. Дайте йому хоч трохи попрезиденствувати

 61. Роман О. says

  Да, Георгий, не проФФесиональный ты таки журналист:)))) Такой имидж милиции сформировал:))). Можешь не публиковать этот коммент

 62. Роман О. says

  Ты даже эти копейки отработать нормально не смог))). Получишь контрамарку на питание в Смачной хате))). Зато, не каждому журналисту Буковины сам начальник УМВС области письма пишет))). Можешь в рамке на видное место вывесить. Уверен, после письма от Генпрокурора на свободе будет тяжело задержаться))). Можно, когда меня остановит ГАИ я тоже попрошу тебя вписаться? Дорого возьмешь?

  1. Романе, можна я більше на Ваш, вибачайте, бред, відповідати не буду:) Якщо у Вас є якась особиста неприязнь до Кірєєва або якісь непорозуміння з ним, майте сміливість спілкуватися безпосередньо з ним, а не через “посередників”:)

 63. Роман О. says

  Да еще и дружбан Киреев тебя слил:))) Мол: “Комментариев не давал, никаких Мазурашу не знаю и в глаза не видел, претензий не имею!”. Тщательне`е друзей выбирать надо:))). Смачоного в Смачний хати!

  1. Романе, Ви прямо маніакально хочете переконати мене в тому, чого не було і немає:) Коментарів Кірєєв мені таки не давав. А колег по спорту вибирає життя:) Вам теж смачного в будь-якій хаті;)

 64. Роман О. says

  P.S. Помниться, в статье и комментариях кто-то кричал и трубил о “дывний сытуации”, а почему шрифт “вибачень” такой мелкий? Покрупенее, покрупнее! Всего доброго, хорошего дня, до новых встреч!)))

  1. Романе, якщо Вам важко прочитати щось, скажіть на яку електронку – я Вам скину текст великим шрифтом:) А ситуація однозначно дивна. На мій погляд. Але є офіційна реакція міліції – чудово, шкода, що з таким запізненням. Було б класно, якби офіційного листа з коментарями до цієї ситуації надіслав і Кірєєв:)

 65. Сергій, Чернівці says

  Як я зрозумів з офіційного листа і ваших відповідей на коментарі читатів, Кіреєв елементарно відмовився від своїх же слів і від вашої підтримки, як кажуть в Чернівцях, “кинув” вас. Оскільки в листі наголошено, що інформація у вас була не від нього, а Ви самі в статті виклали, що спілкувалися з ним вночі і пізніше телефоном, а також отримали копію сторінок експертизи від нього. Отже, Кіреєв не був проти вашої редакції його проблем і ващої підтримки.
  А тепер, вихожить, що він немає відношення до публікації.

  Прикро, що такі люди існують взагалі, і тим більше, займають якісь посади у владі.

  Також із коментарів зрозуміло, що Кіреєв фігура відома і має багацько “прихильників”, палких “прихильників”, які Вас і попереджали про порядність Кіреєва.

  Шкода, що саме Ви, Георгій, стали черговим заручником пана-депутата, що саме вам довелося вибачатися за непринциповість інших. Я шаную Вас як фахового спортивного журналіста і впевнений, що Ваш особистий внесок в розвиток буковинської спорт-журналістики і буковинського спорту в цілому дуже вагомий. Ваші зусилля для висвітлення спортивних подій в нашому краї неможливо недооцінити.
  Бажаю Вам подальших досягень і злетів і щоби в подальшому, доля не зводила Вас з такими покидьками.

  А Кіреєву ГАНЬБА!!!

  1. Сергію, дякую за добрі слова!!! Але прохання не робити з мене “жертву”:) Я коментарів Кірєєва не записував, тому не знаю, де він і від яких слів відмовився:) Хоча це була справа випадку – якби у мене вночі був з собою диктофон, сподіваюсь, Ігор не відмовився би тоді прокоментувати ситуацію. Але тут не про якби:) Ви праві в тому, що Кірєєв, напевно, міг попросити не розголошувати інформацію після того, як я туди під’їхав, адже я попередив, що маю намір викласти інформацію і фото в інтернет. Але до публікації він таки не має відношення, тобто він мене туди не запрошував, я сам приїхав, і коментарів він мені не давав (хоч я і не просив, оскільки просто не мав в той момент під рукою диктофону і не мав можливості записати пряму мову). На другий день для мене ця історія “закінчилася”, бо, як вже стільки разів пояснював, ніяких розслідувань не збирався проводити. До того ж, машину вже відпустили. Єдине, що я попросив дати сфоткати ті результати експертизи.
   Вас щось здивувало в листі від УМВС?:) Чи Ви чекали, що Микола Дмитрович підпише листа, в якому розписали би всі реалії цієї історії?:) Пропоную читачам обов’язково повідомити, якщо ще коли-небудь в житті стануть свідками подібної ситуації, коли чиюсь машину будуть таким чином декілька діб блокувати автомобілем ДАІ в подібному місці…:) А якщо це відбудеться декілька разів, то я повірю, що це звичайна річ:)
   Бачите, Ви інформацію з листа сприйняли так, ніби Кірєєв відмовився від своїх слів, яких в матеріалі насправді немає. А, між іншим, в листі ж немає прямої мови Кірєєва:)
   Щодо того, які “прихильники” Кірєєва “засвітилися” в коментарях під тим матеріалом, мене це справді здивувало, бо я з ним мало стикався в житті і навіть уявити не міг, що такі “прихильники” у нього є:) Але, як адміністратор, я так само бачу ІР комп’ютерів, з яких пишуть коментарі. То недругів, виходить, у нього “раз-два і обчьолся”:) Але це деталі. Його друзі і недруги – це його особиста справа. Не зараховую себе ні до перших (надто мало перетиналися), ні до других (особисто мені і моїм друзям чи близьким знайомим він нічого поганого ніколи не зробив) 🙂 Про цю історію я не шкодую. Якби все повторилося ще раз і незалежно, чи в епіцентрі подій опинився би Кірєєв, чи якийсь інший знайомий спортсмен, я так само по можливості під’їхав би на місце події і розмістив би інформацію, аби звернути увагу на саму ситуацію (це одночасно відповідь товаришу, який запитував, чи міг би я “вписатися” за нього:) – “вписатися” не можу ні за Кірєєва, ні за інших, бо розмістити інформацію, – це ще не вирішити якусь проблему. Але якщо Ви (це я Роману) теж колишній або теперішній спортсмен, якщо ми знайомі і якщо проти Вас діятимуть, на Вашу думку, незаконно, телефонуйте – я безумовно теж можу розказати про це на сайті).
   Щодо моїх вибачень – це просто культура (ніхто мене не просив це робити і, тим більше, ніяк не “тиснув”) і, можна сказати, повага до правоохоронного органу (тим більше, що я час колись попрацював трішки в міліції, швидко звільнився, бо не отримав “спортивної” посади, про яку йшлося, але пропрацював не в штабі, а в райвідділі – з обходами “неблагополучних”, нічними чергуваннями і т.п., тому, як екс-лейтенант міліції, не поважати цю професію не можу). Оскільки особисто для мене ця ситуація досі залишається дивною і не до кінця зрозумілою, використав і слова “якщо” та “безпідставно”:)
   Але історія ця вичерпана вже, то чи варто стільки уваги приділяти їй тепер?:) Давайте переключимось на якісь суто спортивні теми;)

 66. Славко says

  Георгий, судя по вашим упрямым комментариям и умозаключениям, как бы вам, доступнее объяснить, ВАС ИСПОЛЬЗОВАЛИ, а лично глава милиции области сообщил вам, что вы изобразили ложь, грубую и наглую. Еще и затронули честь правоохранительных органов, не прозрачно намекнув на заказной характер задержания. Не верю я, что денег вам заплатили, не верю и все.

  1. Славко, нарешті, хоч до когось дійшло, що замовним матеріалом там і не пахло!:) Дивно, що Ви помічаєте “однотипність” моїх відповідей (чи я мав не повторювати вже стільки разів, які реалії, а вигадати якусь несінитницю на кшталт тих, які нафантазовують мені недруги Кірєєва?), але при цьому не бачите, що ті (або той), хто вперто, напевно, видає бажане за дійсне, шукаючи те, чого просто немає, так само твердять одно й те саме, причому просто протилежне реаліям. Я так розумію, що ці “коментатори” судять по собі і не розуміють, як це можна, почувши про проблеми спортсмена, без всіляких замовлень чи запрошень (і тим більше без натяків на будь-які винагороди) виїхати на місце події і про це написати. Марно, шановні, бо те, про що ви пишете, – ваші фантазії і не більше. Я повторюю вже в який раз: я не адвокат Кірєєва, і у когось з вас є якісь там “рахунки” з ним, – це ваші і його справи. Я не знаю його так добре, щоби виступати його “адвокатом” або давати тут якісь характеристики. Але ви можете “коментувати” скільки завгодно, сама та ситуація залишається особисто для мене незрозумілою. І логіку таких дій правоохоронців я теж не розумію. Якщо хтось може навести аналогічні приклади “блокування” чиєгось авто, буду дуже здивований. Я розумію, що відповідаю фактично “нікому”, бо, так розумію, налаштовані проти Кірєєва “коментатори” не читають нічого – просто “атакують” його в коментарях, бо не наважуються звертатися до нього особисто. А з мене просто вперто хочуть зробити “адвоката” Кірєєва, щоби мати “під рукою ворога”, на якого можна направити негатив у коментарях:)
   Щодо негативного іміджу правоохоронців… Отже, ви вважаєте, що блокувати таким дивним чином на декілька діб машину на заправці (хто б не був власником!) – це саме те, що мають робити правоохоронців в ситуації, коли авто “підозріле” чи щось таке? Самі ці дії ви вважаєте такими, що створюють позитивний чи негативний імідж правоохоронцям? Я зараз говорю саме про те, що бачив на власні очі – заблоковану дивним чином машину (відкинемо предісторію, розказану знайомими Кірєєва, оскільки я не був свідком тих подій, тому за ту частину, як кажуть, оручатися не можу, плюс давайте не вплутувати сюди політику, чиїсь особисті стосунки з Кірєєвим тощо, це вже суб’єктивізм). На випадок, якщо насправді це були природні дії правоохоронців, я й перепросив. Хоча в цьому сильно сумніваюсь. І так само не розумію, чому не можна було вже на другий день оприлюднити офіційну позицію правоохоронців щодо цієї ситуації?..
   Давайте закінчимо цю пусту полеміку:) Хто вважає нормою такі ситуації і такі дії правоохоронців, – ваше право. Я так не вважаю. Але отримав офіційну відповідь, підписану генералом, розмістив її, і на цьому пропоную поставити крапку;)
   Бажаю всім читачам міцного здоров’я і всіх гараздів! А правоохоронцям – успіхів в роботі!;) “Друзям” Кірєєва офіційно заявляю: більше сюди не пишіть для нього:) – звертайтеся безпосередньо до нього або пишіть на адресу його фірм! Дякую:)

 67. Славко says

  И еще, только очень ограниченый человек может предположить, что глава милиции области будет покрывать, еще и публично, “заказные” дела о существовании которых известно только вам. Много чести к вашей персоне, как и к этому ничтожеству Кирееву. Вы не далеко от него ушли, судя по этой статье и вашим же ответам. Я так понял, что хоккеист просто давно не светился на светских вечеринках, давно по местному ТВ не показывали. Никто его никуда уже давно не зовет. Вот он и решил себе рекламную акцию провести, а бюджет то отсутствует

  1. Фантазія у Вас, Славко, непогана:) Про яке “покривательство” керівником міліції Ви пишете?:) І про які “заказні” справи, про які ніби мені відомо?!:) Ви нічого не плутаєте? Це, схоже, вже зовсім інша історія, про яку мені нічого не відомо, а відомо, напевно, лише Вам:) Прочитайте ще раз уважно, про що мова, перечитайте ще раз відповідь УМВС і знайдіть якийсь зв’язок иіж “покривательством” керівника, якимись там “заказними” справами… А щодо “рекламної кампанії” – дуже обмежена уява про цю справу:) Навіть не уявляю, хто міг би таким чином влаштовувати собі “рекламу” і як при цьому можна було б залучити до цієї “рекламної кампанії” машини ДАІ, щоби вони чергували декілька діб в невиїзній для авто “замовника” позиції:) Оце так нафантазували:) Ще раз прошу: з претензіями до Кірєєва звертайтеся безпосередньо до нього! І майте честь спілкуватися відкрито, називаючи себе і свої, принаймні, електронні координати, а не набір літер, замість реальної електронки:) Чи Ви переживаєте, щоби Кірєєв Вас не знайшов за тими електронними даними?:) Не переживайте, ті дані відкриті лише для адміністраторів сайту, а тут Ваших ворогів точно немає, якби Ви не намагалися це нафантазувати;) Удачі!

 68. Люся says

  Вывод прост и напрашивается сам собой – как говорил Глеб Жиглов: “Вор должен сидеть в тюрьме”. А он таки будет сидеть в тюрьме, всмысле Киреев))). Но, в чем-то Жиглов таки ошибся говоря: ” У нищих слуг нет”. Выходит есть в лице спортивного журналиста

  1. Люся (або Ксюша за назвою вказаної електронки?), Ви теж “зазомбовані” цією бредовою ідеєю про те, що я мав би “служити” Кірєєву?:) Не знаю чому, але навіть коли я приблизно півтора року був без роботи, варіантів працевлаштування на фірмах Ігоря не було:) Напевно, тому, що там немає спортивної роботи. А виконувати функції “адвоката” або “прес-секретаря” чомусь не пропонували:) І взагалі я не розумію, чому Ігор досі не підтримає “думку народу” і не запропонує мені гонорар за ту нічну інформацію:) Мені того гонорару не треба, бо я не для цього їхав туди без запрошення і писав інформацію без будь-яких прохань. Але тоді я знав би бодай, що Кірєєв визнає ту інформацію позитивною чи корисною для нього:)

 69. Василий says

  Я не знаю этого бизнесмена и знать не хочу, но исходя из информации с интернета, он еще тот подлец. А такой ляп журналиста, на который сам Н.Д.Харабара не промолчал, очень красноречиво говорит об уровне прессы края вцелом. Не мешало бы и перед читателями извинится за провокацию и ложь. А сам факт того, что именно депутат стал участником такого, значительный повод задуматься кому не глядя продают мандаты! И еще очень удивило утверждение автора, что все комментарии написаны одним человеком. Но…это уже в компетенции врачей.

  1. Шановний Василю! Я ненабагато краще, напевно, знаю “цього бізнесмена”:) І так само, як Ви, проти того, щоби мандати “продавали!” Щодо того, що всі коментарі написані однією людиною, по-перше, я це не стверджував, не знаю, де Ви це побачили – напевно, між рядками читаєте, як і інші учасники “дискусії”:) Водночас, зауважу, що з одного ІР люди пишуть під різними іменами, вказуючи неіснуючі електронки – це вже факт. Це видно адміністраторам сайту (якщо дуже треба буде, можу показати і комусь з найактивніших учасників інформаційної кампанії проти Кірєєва:) ). Я не аналізував, з якого ІР скільки імен “світилося” в коментарях, бо така статистика мені непотрібна, тим більше, знаючи, що є “контори”, які займаються небезкоштовним “коментуванням”, направленим за або проти людини, організації тощо.
   Щодо вибачень перед читачами… Повторюю, не вплутуйте мене у Ваші “специфічні стосунки” з Кірєєвим:) Якщо Ви негативно ставитесь до нього, – це Ваше право! Я описав конкретну ситуацію, і, як вже зазначав, не можу ручатися за 100-вісоткову відповідність реаліям фактів, які описали знайомі, зате рівно на 100% відповідаю за те, що бачив на власні очі (і що видно і на тих фотках з мобільного). Особисто Ви маєте підтвердження того, що предісторія, розказана знайомими Кірєєва, відбувалася якось інакше? Я не стверджую, що все було так, як вони описали. Бо не був свідком тих подій. Але на базі чого Ви стверджуєте, що все було не так?:)
   Власне, у листі від УМВС, на жаль, теж немає конкретики… Порадили цитувати Кірєєва, а не його знайомих, але хтось знає – чи були якісь матеріали від прес-служби УМВС, в яких цитували би того ж Кірєєва, посадових осіб, аби розвіяти сумніви щодо “непоняток” навколо цієї історії? Якщо десь таке є, дайте знати або розмістіть тут посилання, щоби люди прочитали.
   Ще раз прошу, шановні “коментатори”, звертайтеся безпосередньо до Кірєєва, не втягуйте мене у ваші з ним “розборки”! А якщо маєте точніші дані щодо предісторії (описаної зі слів знайомих Кірєєва), напишіть про це з конкретикою і не анонімно. Удачі!

 70. Коля says

  Георгій, ви що не бачите що це пишуть глухі і сліпі люди! Якби хтось з них опинився в ситуації Кірєєва самі трубили би тривогу і кричали би гвалт яка погана міліція. А тут такі розумні. Не зная який той Кірєєв, але міліція правда діяла дивно, погоджуюсь

 71. Люся says

  Вам же ясно сам начальник МВД написал, что вы обманули читателей. И дело не в друзьях Киреева и в нем самом, а в вас. Именно вы и на вашем сайте подали лживую информацию и еще оклеветали МВД.
  По поводу моего IP, то сейчас я нахожусь в кафе с WiFi. А всего моих комментариев -2, а не 140.

  1. Люся (або Ксюша?)! Я Вам написав на вказану Вами електронку ksuha_ss@ukr.net, але… “Delivery to the following recipient failed permanently: “… То це коректне спілкування? Я спілкуюсь відкрито, а більшість “палких шанувальників”:) Кірєєва – “з кущів”:)
   Я не можу зрозуміти суть Ваших претензій… За те, що було на місці події, я відповідаю рівно на 100%, бо бачив на власні очі і сфоткав на мобільну камеру.
   Щодо того, що передувало, як уже казав, не можу ручатися, оскільки не був свідком, а лише описав зі слів інших.
   Я ніякими розслідуваннями не займався і не буду займатися, бо це мені просто не цікаво. Навіть якби хтось заплатив, все одно не займався би – це не мій профіль:) Але задумайтесь Ви, перш ніж звинувачувати… Якби справді міліція діяла абсолютно коректно і правильно, враховуючи ажіотаж і певний резонанс навокло цієї справи, хіба УМВС, маючи цілий прес-центр, не відреагувало би оперативно, надавши офіційну інформацію?.. Що “спростовано” у розміщеному листі? Що авто не блокувала машина ДАІ?:) Це із зрозумілих причин неможливо спростувати. Що такі дії міліції (блокування “підозрілого” авто) насправді не є дивними?.. Що стосується того, що передувало цьому блокуванню, я, як вже зазначав, не можу ручатись, бо не був свідком. Хоча з цього листа я теж не зрозумів, що саме було причиною затримки авто і чому треба було саме таким чином блокувати його на стоянці…
   Хто би не був на місці Кірєєва (з яким мене АБСОЛЮТНО НІЧОГО НЕ ПОВ’ЯЗУЄ, крім того, що колись ми тренувалися на одній арені і що в час моєї роботи на чолі обласного спорту декілька разів доводилося спілкуватися з ним, як з депутатом), я продовжую вважати ці дії міліції дивними і незрозумілими. Уявіть, що Ваше авто так заблокували би на декілька діб, Вам би це сподобалось, Ви би, мабуть, побігли дякувати за це міліції?:)
   Якщо Кірєєв вчинив якісь неправомірні дії, – нехай відповідає!
   Якщо у Вас або інших є якісь особисті приводи для неприязні щодо нього – це Ваше і інших право. Але ж це не означає, що я маю змінити нейтральне до нього ставлення на вкрай негативне лише тому, що комусь цього хочеться, правда?
   Щодо того, що Ви спілкуєтесь з кафе – хто що має проти?:) Ви, схоже, просто не зрозуміли про що мова. Якщо дуже захочете, можемо десь пересіктися і я, зайшовши як адміністратор, покажу Вам, як з одного ІР пишуть під різними іменами.
   Не розумію, чому люди, які мають привід ставитися негативно до Кірєєва (на здоров’я, це не моя справа!), намагаються втягнути мене у “вороги”:) Розбирайтеся з ним! Знайдіть електронки його фірм і пишіть безпосередньо йому! Або як депутату. Але при цьому навіщо нав’язувати мені постійно якусь “прокірєєвість”:) Це у деяких “товаришів” прямо нав’язлива ідея якась!:) Хоча що це не був замовний матеріал, так само як і те, що авто справді таким дивним чином блокували, – це рівно 100% відповідає дійсності!
   Повторюю, якщо він в чомусь неправий або десь щось порушив – нехай відповідає!
   Але хотілось би сподіватися, що правоохоронці будуть “розбиратися” з правопорушниками не блокуванням авто:)
   Удачі!

  2. Люся (бо Ксюша?), Ви змушуєте витрачати час на додаткові пояснення Вам:)
   Коли я писав про те, що люди з одного ІР пишуть під різними іменами, я мав на увазі таке:
   Алексей (ID 5731)
   1171@mail.ru
   46.203.186.178

   ВАСИЛЬ (ID 5729)
   SAVENKO1953@MAIL.RU
   46.203.186.178

   ТАРАС (ID 5727)
   lada07@mail.ru
   46.203.186.178

   ***
   Алексей (ID 5692)
   1171@mail.ru
   46.203.86.34

   Іван Васильович (ID 5694)
   chabanu@i.ua
   46.203.86.34

   Евгений (ID 5689)
   samson1965@list.ru
   46.203.86.34

   ТАРАС (ID 5684)
   manoliy@yahoo.com
   46.203.86.34

   Моисей (ID 5682)
   lada07@mail.ru
   46.203.86.34

   ***
   rrrr (ID 5709)
   saw@mail.ru
   188.191.234.32

   додік (ID 5708)
   ddd@mail.ru
   188.191.234.32
   ***
   Далі не хочу шукати, думаю, цих прикладів Вам достатньо:) А тепер подивіться, що пишуть ці “різні люди” тут (http://sportbuk.com/2011/11/kirjejev-nochuje-v-mashyni-yaku-namahalysya-vykrasty-na-ochah-u-pravoohorontsiv/) і зрозумієте, що таке замовні коментарі:)
   При цьому, повторюю, не робіть з мене захисника або адвоката Кірєєва. Який він депутат, людина і т.п., розбирайтесь самі, це ваше право і не моя справа:)
   Удачі!

 72. Коля says

  Все ясно з цими заказними коментаторами. Не звертайте на них увагу пане Георгію! Вболівальники вас поважали і поважають! Тут ви трохи переборщили з заголовком на мій

 73. Коля says

  Вибачте, продовжую тут. Переборщили трохи з заголовком на мій погляд. Журналісти завши стараються привернути увагу заголовком. Але вийшло, що цей заголовок більше образив міліціонерів напевно ніж сам текст. Бо в тексті некоректностей сильних не бачу. Якщо ті друзі Кірєєва не так все розказали, чого Харабара не написав як воно було, а водичку залив у листі? Значить певно все було десь так як тут і написано раз така відписка від міліції. Мені байдуже до того Кірєєва. Буде допомагати хокею і далі – буде молодцом. Накоїв незаконних справ – органи з ним розберуться. Все ж просто

  1. Коля, дякую за гарні поради;) Заголовок справді не в спортивному стилі:), а, швидше, в скандальному… Оскільки я хотів просто привернути увагу до ситуації, то й вирішив, що так це зробити легше буде… Але ввести в оману він може хіба що тих, хто зовсім не читає сам текст:) Щодо достовірності викладеного, як вже неодноразово повторював, ручаюсь на 100% лише за те, що бачив на власні очі. Решта – за словами інших… У листі від УМВС справді немає особливих фактів. Але, напевно, в цьому нічого дивного немає. Можливо, деталі викладені десь від прес-центру УМВС, що було б більш логічно, але я їх не зустрічав. Звісно, враховуючи те, що про цю ситуацію в інших ЗМІ інформацій я не зустрічав, і що тут було багато коментарів і “ажіотажу”, мабуть, було б логічно, щоби офіційний фактаж надали для розміщення тут же. Але це вже все позаду і мало кому цікаво, думаю:)

 74. Тимур, Черновцы says

  Почитал статью, документы, комментарии, ответы и стало интересно- а почему у этого человека возникают такие ситуации? И если большинство комментариев заказные, кто-то же платит за это? Значит есть те, кому этот человек так сильно насолил. И еще, как честным образом заработать на БМВ седьмую? Такая тысяч 50 стоит. Я работаю изо всех сил, а езжу на старых жигулях и мечтать даже об очень старой иномарке пока не могу. Может этот хоккеист посоветует мне такую работу, где так платят. Кстати, почему об этом происшествии информации больше нет нигде?

  1. Так, Тимур, я на 100% згідний, що заробити на авто в наш час дуже-дуже складно. Тим більше на дорогий:) Особисто я і на “Жигулі” поки що не знаю, як заробити:) Якщо п. Кірєєв вирішить поділитися секретами як заробити капітал, можу розмістити це тут:) Щодо коментарів, я не стверджую, що вони заказні, хоча припущення такі є. Просто дивно якось, коли людина пише схожі коментарі під різними іменами – для чого ще, якщо не на замовлення чиєсь?:) Якщо Кірєєв, як Ви пишете, комусь “насолив”, то при чому тут ця ситуація? Нехай спілкуються з ним на ту тему, де “насолив”:) І безпосередньо з ним. Ви думаєте, що замовити негативні коментарі – це серйозна “зброя” і саме те, варто робити, коли негативно ставишся до когось?:) Але нехай вони самі розбираються:) А нам з Вами треба думати, як би заробити на щось краще, ніж “Жигулі”;) Удачі!

   1. Тимур, Черновцы says

    100%! Пусть сами между собой разбираются, тем более, это событие очень далеко от спортивного. Не помню чтобы о криминале братьев Совлоховых упоминали в спортивных газетах и программах, для этого есть криминальная хроника.
    И никогда бы не подумал, что комментарии на провинциальных спортивных сайтах могут быть заказными и методом борьбы или дискриминации

    1. Ну, про Савлохових писали в спортивних газетах, це я пам’ятаю. Але тут я зовсім не мав і не маю наміру розвивати цю тему. Була конкретна ситуація, на яку, можна сказати, із спортивної солідарності, звернув увагу. І не більше. Ця комант-атака на Кірєєва мене теж здивувала. Хоча про те, що є люди, які пишуть коментарі (позитивні або негативні) на замовлення і не безкоштовно, я знав з 2009 р., коли мені пропонували підзаробляти так. Я відмовився. Зате точно знаю, що це має місце. Чи є проплочені повідомлення тут, важко сказати. Але “підозрілі” є:) Особливо підозріло, коли людина спілкується “з кущів”, не вказуючи ні своє ім’я, ні навіть свою електронку… Та ще й під різними іменами:) Але справді – нехай вони самі розбираються:)

 75. Коля says

  Затихли ваші коментатори після того як тут їх розкусили і розкрили:) Значить не матеріал а ті коментарі були заказухою!

 76. Ж.Б. says

  Комментатор “Коля” просто блещет интеллектом. Развитие на уровне 4-5 лет. Очень похоже, что автор статьи псевдоним взял. А депутат ваш ничтожество. И еще, не зависимо от того, как трактует мой ip журналист, я хочу получить оплату за комментарий. Они же все заказные. Оплатите на wmz 52358819670. Спасибо.

  1. Ж.Б. Давайте організуємо якесь нейтральне журі, яке буде порівнювати Ваш, Колі та інших “коментаторів” інтелект:) Чи може організуємо SMS-голосування?:) Щодо “псевдоніму”, я, на відміну від Вас та інших “коментаторів”, спілкуюсь відкрито. І псевдонім у мене є офіціно зарєстрований у Спілці журналістів України – Григорій Пасат. “З кущів” спілкуватися звички не маю;) Вам раджу, як і всім іншим, вирішувати свої з Кірєєвим справи без посередників:) – спілкуйтеся з ним напряму, а не анонімно тут;) Удачі!

  2. А щодо “оплати за заказні коментарі” – це не до мене:) Якщо Ви знаєте, хто цим займається, – звертайтесь напряму. Я в цих “схемах” не замішаний, слава Богу;)

 77. Коля says

  Ж.Б. Ти такий глупий чи прикидаєшся? Не знаю з чого ти тут про вік 4-5 років згадав. Але є діти набагато розумніші ніж ти це точно!

  1. Ж.Б. says

   Этот комментарий на 100% подтверждает мое предположение. Приятно убеждаться в своей правоте. Это истинный уровень поклонников и друзей депутата. Браво, Коля, браво:-)

 78. Ж.Б. says

  Уважаемый Григорий Пасат! Не хочу разочаровывать вас, но, как в русском, так и в украинском языке, понятия “род”, “падежи” никто пока не отменял. Слово “интеллект”- мужского рода. Поэтому следует употреблять “ваш интеллект”, а не “ваше”.

  1. Шановний Ж. Б.! Думаю, Ваша спостережливість заслуговує на якусь урядову нагороду:) Я теж не хочу Вас розчаровувати, але мушу повідомити, що більшість людей, спілкуючись на форумах або залишаючи коментарі під інформаціями і матеріалами, не ставляться до цього, як до “контрольної роботи”, тому нерідко можуть бути описки, пропущені або зайві літери:) Головне, щоби співрозмовники розуміли суть. Звісно, прикро, якщо Вас “збиває з толку” навіть одна зайва літера:) А Вашу сенсаційну інформацію про те, що “как в русском, так и в украинском языке, понятия “род”, “падежи” никто пока не отменял”, треба терміново розповсюдити:) А тепер більш серйозно:) Яка необхідність Вам звертатися до мене за псевдонімом? Я ж з Вами і всіма іншими спілкуюсь відкрито (на відміну від Вас та інших), навіть не під псевдонімом, який, правда, теж не виходить за рамки “відкритості”. Якщо хочете спілкуватися, майте честь робити це відкрито! Це стосується і Колі та інших “коментаторів”. Просто коли люди “з кущів” пишуть щось коректне, позитивне, це, принаймні, виглядає не так низько, як коли, ховаючись, обливають брудом когось і т.п. Особосито я просто не розумію людей, які спілкуються “з кущів”. Можливо, у когось є якісь об’єктивні причини (робота в якійсь спец. службі і т.п.), але в такому разі, на мою думку, краще взагалі не “коментувати”. Але, напевно, для когось це “життєва необхідність” або навіть майже “посадові обов’язки”:) Це я про тих “коментаторів”, які з одного ІР під різними іменами обливають когось брудом…

 79. Саша says

  Шановний Георгій, а навіщо вам потрібен псевдонім, якщо ви і так відкрито спілкуєтесь?

  1. Саша, є окремі ситуації, коли доводиться користуватися псевдонімом. Якби його не треба було, в посвідченнях Спілки журналістів України не був би передбачений такий рядочок:)

Leave A Reply

Your email address will not be published.