Футбол: «Університет» поступився в Івано-Франківську і розділяє 2-3 місця

0

Прикрої поразки зазнала команда Чернівецького національного університету у 3 турі Чемпіонату України з футболу серед ВНЗ – маючи ігрову перевагу, підопічні Миколи Осадця поступилися з мінімальним рахунком в Івано-Франківську.

У першому таймі чернівчани пропустили, як кажуть, необов’язковий гол, який так і не змогли відіграти. Хоча мали відчутну перевагу, особливо після перерви. Але м’яч, як зачарований, не йшов у ворота господарів поля.

Початок нового сезону в Всеукраїнській футбольній асоціації студентів виявився не дуже вдалим для чернівецького «Університету». У стартовому турі, нагадаємо, наша команда втратила два очки у Кременці: за рахунку 1:0 на користь чернівчан, за 5 хв. до завершення зустрічі голкіпер Юрій Бахтіяров після подачі кутового невдало опустив м’яча вниз і він від коліна відлетів у ворота.

Попереду ще багато ігор, тож ще є час виправити турнірне становище.

Головний тренер ФК «Університет» Микола Осадець зазначив, що цей сезон «особливий»: «Команд мало, тому дуже небажано втрачати очки. Ось ми зіграли два матчі невдало і серйозно ускладнили собі завдання виходу до фінальної частини, куди потрапляють по дві команди з кожної Конференції. Але будемо старатися надолужити втрачене. Склад у нас непоганий, хлопці стараються. Будемо боротися!»