«Буковинська миля-2011»: склад елітного забігу

1

У суботу, 8.10.11, о 16:00 на Соборній площі у Чернівцях відбудуться VII Міжнародні змагання «Буковинська миля».

 

Знайомимо вас із попереднім складом учасників елітного забігу:

Нагрудний №2 Олександр Борисюк (Кіцмань, спортклуб «Гешко», представляє Волинь та Чернівецьку область, бронзовий призер Кубку Європи на дистанції 1500 м, фіналіст молодіжного Чемпіонату Європи, неодноразовий чемпіон України, переможець «Буковинській милі» 2008 і 2010 років та «Петербурзької милі» 2010 і 2011 років)

3 Микола Лабовський (Чернівці, «Динамо», «Колос», срібний призер Командного Чемпіонату Європи 2010 р. на дистанції 3000 м, триразовий чемпіон України з бігу на 1500 м, фіналіст чемпіонату Європи, переможець «Буковинської милі-2009» та «Хрещатої милі-2011»)


4 Самі Кіпкоеч (Кенія, кращий результат на дистанції 3000 м – 7.40,00, показаний у 2006 р. у Фінляндії – вище на 12 сек., ніж молодіжний рекорд України на цій дистанції, який належить Івану Гешкові)

5 Джуліус Кіпкорір (Кенія, особистий рекорд – значно вище українського нормативу майстра спорту міжнародного класу)

7 Володимир Ковалик (Кіцмань, Кліводин, чемпіон Європи 2011 р. серед ветеранів старше 35 років на дистанціях 800 і 1500 м)

8 Володимир Киц (спортінтернат Терезино, Київська область, неодноразовий призер Чемпіонату України, на зимовому Чемпіонаті України-2011 виборов «бронзу» на дистанції 1500 м, встановивши в забігу рекорд Чемпіонатів України в приміщенні – 3.39,72)

9 Міхай Ромаш (Румунія, чемпіон Румунії серед кадетів на 400 і 800 м, віце-чемпіон Балканських ігор на 800 м, учасник Юнацького Європейського Олімпійського фестивалю, кадетського Чемпіонату світу)

10 Максим Жудін (Донецьк, неодноразовий призер чемпіонату України на дистанції 1500 м)

11 Станіслав Маслов (Кривий Ріг, тренується в спортінтернаті в Терезино Київської області, чемпіон України серед молоді, фіналіст молодіжного Чемпіонату Європи 2011 р., бронзовий призер дорослого Чемпіонату України-2011 в приміщенні)

12 Артем Казбан (Дніпропетровська, чемпіон України серед дорослих, неодноразовий учасник чемпіонатів Європи і світу)

33 Віталій Маринич (Донецьк, майстер спорту з бігу на 800 м)

14 Сергій Рибак (Вінниця, чемпіон України 2009 р. на дистанції 3000 м, учасик Чемпіонатів Європи з кросу 2007-08 років, бронзовий призер Чемпіонату України на дистанціях 3000 м і 10000 м)

17 Віктор Приходько (Кіцмань, СК «Гешко», кандидат у майстри спорту)

15 Павло Верецький (Донецьк, чемпіон України серед юніорів, 4 місце на юніорському Чемпіонаті Європи 2003 р. на дистанції 1500 м)

18 Віталій Дмитрюк (Чернівці, срібний призер Чемпіонату України на шосе на дистанції 20 км, бронзовий призер Чемпіонату України з кросу)

16 Сілвіу Мармелюк (Румунія, чемпіон Сучавського повіту, 5 місце на кадетському Чемпіонаті Румунії)

20 Сергій Кізима (Кіцмань, СК «Гешко», призер юніорського чемпіонату України з бігу на 400 м, кандидат у майстри спорту на дистанції 800 м)

19 Андрій Мельник (Івано-Франківськ, чемпіон України серед молоді з бігу на шосе)

21 Руслан Крамарюк (Кіцмань, СК «Гешко», чемпіон області з кросу)

22 Сергій Іванов (Білорусь, призер першості Білорусі з бігу на 3000 м з перешкодами)

24 Андрій Лапко (Івано-Франківськ)

25 Дмитро Ісопел (Кіцмань, СК «Гешко»)

26 Сергій Вашурін (Чернівці)

27 Дмитро Дідовидюк (Івано-Франківськ, чемпіон Прикарпаття)

28 Ігор Столярчук (Волинь, СК «Гешко»)

29 Сергій Дуган (Чернівці, неодноразовий чемпіон області)

30 Олександр Чобан (Чернівці, майстер спорту, неодноразовий переможець і призер Чемпіонату України зі спортивного орієнтування)

23 Юстін Татарау (Румунія, у минулому – неодноразовий чемпіон Румунії, учасник Чемпіонатів Європи та світу, нині – як кажуть, «граючий» тренер)

31 Михайло Медвідь (Кам’янець-Подільський, бронзовий призер Студентських ігор України з кросу 2010 р.)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.