Шахи: Ярмистий виграв Всеукраїнський шаховий фестиваль «Стара фортеця-2011»

3

Переможцем XVIII Всеукраїнського шахового фестивалю «Стара фортеця-2011» у Кам’янці-Подільському став чернівчанин Михайло Ярмистий, який зробив два кроки догори порівняно з минулорічним «бронзовим» виступом.

Турнір, в якому взяли участь 38 шахістів з 11 областей України, відбувався за швейцарською системою у 9 турів. Буковину, крім Ярмистого, як повідомив головний суддя змагань Георгій Мінтенко, представляли В. Ковтунович, А. Сухов та В. Кордубан.

Зараз місцеві шахісти готуються до відкритої першості Чернівців, яка стартує 1 жовтня о 10:00 у клубі «Біла тура» (Проспект Незалежнсоті, 86 Г).

***


Вам також можуть сподобатися Ще від автора

3 Комментарии

 1. Ілля говорит

  Добрий день!
  Я хотів б дізнатись чи не знаєте ви часом якихось тренерів із шахів в Чернівцях? Тому що я хотів займатись шахами! я з 10 років займаюсь шахами але самостійно, але як ви і самі знаєте в шахи самостійно навчитись неможливо. потрібно вивчати нові стратегії та комбінації=)
  Дякую!

  1. Георгій Мазурашу говорит

   У Чернівцях можна займатися шахами в клубах на вул. Сучавській, 2, Проспекті Незалежності, 76-г та Шевченка (ще триває ремонт, район Української).
   Президент обласної федерації шахів Матвій Іванович Куцак радить Вам звернутися безпосередньо до нього (050 9726050), він допоможе Вам підібрати кращий особисто для Вас варіант.
   Матвій Іванович дякує Вам за любов до шахів, бажає успіхів у майбутньому і чекає тепер, щоби Ви вийшли на контакт!
   Удачі!

 2. Pavel говорит

  Why don’t you create a website for Chernivtsi chessclub? You’ll have so many visitors.

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.