Футбол: Чемпіонат і Кубок Чернівців 2011 р. (календар, результати)

16

*Для участі у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з футболу 2011 р. заявилося 13 команд.

Змагання проводить міська федерація футболу (голова – Сергій Задорожняк, офіційний партнер – готель «Буковина»), за підтримки міськспортуправління (начальник – Святослав Дяконюк).

Результати першої частини змагань – нижче!

Перенесені ігри


5.08. 18.00. «Мальва». ФК «Чернівці» – готель «Буковина» – 0:2 (Сергій Головачук, 51, Олександр Булезюк, 90+3)

30.08. 18.00. «Біла». «Золота скеля» – готель «Буковина» – 1:5

***

30.08. 18.00. «Біла». «Золота скеля» – готель «Буковина» – 1:5

01.09. 18.00. «Гарт». «Авангард-Даяна» – ФК «Ленківці» – 2:1

01.09. 18.00. «Біла». ФК «Освіта» – «Бульвар» – 7:0

02.09. 18.00. «Садгора». ФК «Садгора» – «Педколедж» – 0:3

***

9 тур

07.09. «Педколедж» – ФК «Остриця» – 0-0

08.09. ФК «Ленківці» – ФК «Садгора» – 6-1

08.09. «Хімік» – «Авангард-Даяна» – 1-2

06.09. Готель «Буковина» – «Автоплаза» – 3-1

06.09. «Золота скеля» – «Бульвар» – 0-1

07.09. ФК «Чернівці» – ФК«Освіта» – 3-0

10 тур

13.09. ФК «Біла-Прут» – «Педколедж» – 7:0

13.09. «Автоплаза» – «Бульвар» – 5:2

14.09. ФК «Остриця» – ФК «Ленківці» – 2:1

15.09. ФК «Садгора» – «Хімік» – 3:1

15.09. «Авангард-Даяна» – Готель «Буковина» – 0:0

15.09. «Золота скеля» – ФК «Чернівці» – 2:5

***

Кубок Чернівців

1/8 фіналу (19-22.09)

20.09. «Автоплаза» – ФК «Садгора» – 3:2

20.09. ФК «Біла-Прут» –  ФК «Остриця» – 3:0

20.09. «Авангард-Даяна» – ФК «Чернівці» – 3:0

22.09.  ФК «Освіта» – «Педколедж» – 3:0

19.09.  «Золота скеля» – Готель «Буковина» – 1:4

Примітка: «Бульвар», ФК «Ленківці», «Хімік» згідно жеребкування в 1/4 фіналу

***

1/4 фіналу

28.09.11 (середа)

ФК «Біла» – «Авангард-Даяна» – 0:2

«Бульвар» – ФК «Ленківці» – 1:2

Готель «Буковина» – «Освіта» – 3:0

Стадіон «Мальва». 50 глядачів.
Арбітри: Павло Беженар, Олег Рой, Володимир Бамбурак

«Автоплаза» – «Хімік» – +:-

***

Півфінал. 05.10.11 (середа), 16:00

«Мальва». «Авангард-Даяна» – Готель «Буковина» – 1:3

Біла. «Автоплаза» – «Ленківці» – 4:0

Фінал – 8.10.11, 13:30, ФОК «Олімпія»

Готель «Буковина» – «Автоплаза» – 0:0 (по пенальті – 5:4)

***

11 тур  (11.10-13.10.2011 р.)

11.10. «Мальва». ФК «Чернівці» – «Автоплаза» – 1:3

12.10. «Садгора». «Хімік» – ФК «Остриця» – 4:5

12.10. «Парк». ФК  «Освіта» – «Золота скеля» – 7:0

13.10. «Ленківці». ФК «Ленківці» – ФК «Біла-Прут» – 2:1

13.10. «Мальва». Готель «Буковина» – ФК «Садгора» – 3:0

13.10. «Гарт». «Бульвар» – «Авангард-Даяна» – 0:6

***

12 тур  (18.10-20.10.2011 р.)

18.10. «Садгора». ФК «Садгора» – «Бульвар» – 1:3

18.10. «Васловівці». «Автоплаза» – ФК  «Освіта» – 6:1

19.10. «Гарт». «Педколедж» – ФК «Ленківці» – 0:3

19.10. «Біла». ФК «Біла-Прут» – «Хімік» – 2:2

20.10. «Остриця». ФК «Остриця» – готель «Буковина» – 1:2

20.10. «Гарт». «Авангард-Даяна» – ФК «Чернівці» – 3:0

***

ХІІІ тур (25-26.10.11)

27.10. «Садгора». «Хімік» – «Педколедж» – 3:0

25.10. «Мальва». Готель «Буковина» – ФК «Біла-Прут» – 1:2

27.10. «Мальва». ФК «Чернівці» – ФК «Садгора» – 1:1

27.10. «Парк». ФК  «Освіта» – «Авангард-Даяна» – 0:1

25.10. «Біла». «Золота скеля» – «Автоплаза» – 1:8

28.10. «Гарт». «Бульвар» – ФК «Остриця» – 1:0

***

  Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівців

(станом на 28.10.11)

І В Н П М О
1 «Авангард-Даяна» 12 10 1 1 30-9 31
2 Готель «Буковина» 12 9 2 1 32-9 29
3 ФК «Біла-Прут» 12 8 1 3 36-16 25
4 «Автоплаза» 12 8 0 4 42-25 24
5 ФК «Освіта» 12 7 2 3 32-16 23
6 ФК «Чернівці» 12 6 1 5 28-18 19
7 ФК «Остриця» 12 5 1 6 23-22 16
8 «Бульвар» 12 4 1 7 16-36 13
9 «Педколедж» 12 3 3 6 13-24 12
10 ФК «Ленківці» 12 3 2 7 21-28 11
11 «Хімік» 12 2 3 7 21-32 9
12 «Золота скеля» 12 2 2 8 16-42 8
13 ФК «Садгора» 12 1 1 10 10-38 4

***

1 тур (10.05-12.05.2011 р.)

10.05.11

ФК «Садгора» – ФК «Освіта» – 0:6 (Сергій Лебідь – 3, …)

Судді: Валерій Шпирко, Олег Рой, Микола Столярчук

«Педколедж» – ГТК «Буковина» – 1:2 (Олександр Руснак, 7 – Максим Максимюк, 27, Сергій Головачук, 55)

Судді: Микола Гафійчук, Василь Грушкевич, М. Петрич

ФОТО

11.05.11

ФК «Остриця» – ФК «Чернівці» – 2:3

12.05.11

«Авангард-Даяна» – «Золота скеля» – 4:1

ФК «Біла-Прут» – «Бульвар» – 4:3

ФК «Ленківці» – «Хімік» – 2:2

«Автоплаза»  – вихідний

***

2 тур (17.05-19.05.2011 р.), 18:00

16.05.11

Стадіон «Гарт». «Бульвар» – «Педколедж» – 0:1

17.05.11

Стадіон «Біла». «Золота скеля» – ФК «Садгора» – 2:0

18.05.11

Стадіон «Васловівці». «Автоплаза» – «Авангард-Даяна» – 0:1

Стадіон «Парк». ФК «Освіта» – ФК «Остриця» – 3:1

Стадіон «Мальва». ФК «Чернівці» – ФК «Біла-Прут» – 2:0

19.05.11

Стадіон «Мальва». Готель «Буковина» – ФК «Ленківці» – 5:0

«Хімік» – вихідний

***

25.05.11

ФК «Остриця» – «Золота скеля» – 3:2

ФК «Біла-Прут» – ФК  «Освіта» – 0:1

«Педколедж» – ФК «Чернівці» – 3:1

26.05.11

«Хімік» – ГТК «Буковина» – 0:2

ФК «Ленківці» – «Бульвар» – 2:2

«Авангард-Даяна» – вихідний

***

4 тур  (31.05-02.06.2011 р.), 18:00

31.05.11

«Золота скеля» – ФК «Біла-Прут» – 1:8

«Бульвар» – «Хімік» – 3:0

1.06.11

«Автоплаза» – ФК «Остриця» – 1:3

ФК  «Освіта» – «Педколедж» – 2:2 (Сергій Лебідь, 46, 82 – Олексій Бакаларик, 52, Петро Буняк, 84).
Стадіон «Біла». 40 глядачів.
Арбітри: Володимир Бамбурак, Олег Рой, Андрій Шведюк.

ФК «Чернівці» – ФК «Ленківці» – 7:1

2.05.11

«Авангард-Даяна» – ФК «Садгора» – 6:2

ГТК «Буковина» – вихідний

***

5 тур (07.06-09.06.2011 р.), 18:00

7.06.11

Ст-н «Мальва». ГТК «Буковина» – «Бульвар» – 5:1 (1:0)

8.06.11

ФК «Біла-Прут» – «Автоплаза» – 7:2

«Гарт». «Педколедж» – «Золота скеля» – 2:2

Мамаївці. «Хімік» – ФК «Чернівці» – 1:0

ФК «Остриця» – «Авангард-Даяна» – 1:2

9.06.11

ФК «Ленківці» – ФК  «Освіта» – 0:3

ФК «Садгора» – вихідний

***

6 тур  (14.0616.06.2011 р.)

14.06.11

«Золота скеля» – ФК «Ленківці» – 1:0

ФК «Чернівці» – ГТК «Буковина» – перен.

15.06.11

ФК «Садгора»  – ФК «Остриця» – 1:4

«Автоплаза» – «Педколедж» – 2:1 (Василь Луцик, 6, 34 – Олег Макофій, 78. На 38 хв. Валентин Шевчук («А») не реалізував пенальті)

Стадіон с. Васловівці, 120 глядачів
Арбітри: Павло Беженар, Володимир Бамбурак, Олег Рой
ФК «Освіта» – «Хімік» – 3:2

16.06.11

«Авангард-Даяна» – ФК «Біла-Прут» – 1:3 (0:1. Роман Нестеренко – Сергій Куприч, Олександр Лисюк, Дарій Тащук)

На 65 хв. був вилучений Сергій Куприч («Б»).

Стадіон «Гарт».110 глядачів.

«Бульвар» – вихідний

***

7 тур (21.0623.06.2011 р.)

21.06.11

«Мальва». Готель «Буковина» – ФК «Освіта» – 2:2 ФОТО

«Педколедж» – «Авангард-Даяна» – 0:2

22.06.11

ФК «Біла-Прут» – ФК «Садгора» – +:-

«Гарт». «Бульвар» – ФК «Чернівці» – 0:5

Мамаївці. «Хімік» – «Золота скеля» – 3:3

23.06.11

ФК «Ленківці» – «Автоплаза» – 3:5

ФК «Остриця» – вихідний

***

Турнірна таблиця(станом на 23.06.11) І В Н П М О
1 ФК «Освіта» 7 5 2 0 20-7 17
2 «Авангард-Даяна» 6 5 0 1 16-7 15
3 «Біла-Прут» 7 5 0 2 22-10 15
4 Готель «Буковина» 5 4 1 0 16-4 13
5 ФК «Чернівці» 6 4 0 2 18-7 12
6 «Остриця» 6 3 0 3 14-12 9
7 «Автоплаза» 6 3 0 3 12-16 9
8 Педколедж 7 2 2 3 10-11 8
9 «Золота скеля» 7 2 2 3 12-20 8
10 «Хімік» 6 1 2 3 8-13 5
11 «Бульвар» 6 1 1 4 9-17 4
12 «Ленківці» 7 0 2 5 8-25 2
13 ФК «Садгора» 6 0 0 6 4-20 0

***

8 тур  (28.0630.06.2011 р.)

28.06.11

«Автоплаза» – «Хімік» – 7:2

Стадіон “Колос” (с. Васловівці). 50 глядачів.
Арбітри: Олександр Плахов, Олег Рой, Микола Столярчук.

«Золота скеля» – ГТК «Буковина»

ФК  «Освіта» – «Бульвар»

29.06.11

ФК «Остриця» – ФК «Біла-Прут»

ФК «Садгора» – «Педколедж»

30.06.11

«Авангард-Даяна» – ФК «Ленківці»

ФК «Чернівці» – вихідний

***

9 тур (06.0908.09.2011 р.)

«Педколедж» – ФК «Остриця»

ФК «Ленківці» – ФК «Садгора»

«Хімік» – «Авангард-Даяна»

ГТК «Буковина» – «Автоплаза»

«Бульвар» – «Золота скеля»

ФК «Чернівці» – ФК  «Освіта»

ФК «Біла-Прут» – вихідний

***

10 тур  (13.0915.09.2011 р.)

ФК «Біла-Прут» – «Педколедж»

ФК «Остриця» – ФК «Ленківці»

ФК «Садгора» – «Хімік»

«Авангард-Даяна» – ГТК «Буковина»

«Автоплаза» – «Бульвар»

«Золота скеля» – ФК «Чернівці»

ФК  «Освіта» – вихідний

***

Кубок Чернівців з футболу 2011 р.

1/8 фіналу – 20.09-22.09.

1/4 фіналу – 27.09.-29.09.

1/2 фіналу – 04.10-05.10

Фінал – 08.10.

***

11 тур  (11.10-13.10.2011 р.)

ФК «Ленківці» – ФК «Біла-Прут»

«Хімік» – ФК «Остриця»

ГТК «Буковина» – ФК «Садгора»

«Бульвар» – «Авангард-Даяна»

ФК «Чернівці» – «Автоплаза»

ФК  «Освіта» – «Золота скеля»

«Педколедж» – вихідний

***

12 тур  (18.1020.10.2011 р.)

«Педколедж» – ФК «Ленківці»

ФК «Біла-Прут» – «Хімік»

ФК «Остриця» – ГТК «Буковина»

ФК «Садгора» – «Бульвар»

«Авангард-Даяна» – ФК «Чернівці»

«Автоплаза» – ФК  «Освіта»

«Золота скеля»  – вихідний

***

13 тур  (25.1027.10.2011 р.)

«Хімік» – «Педколедж»

ГТК «Буковина» – ФК «Біла-Прут»

«Бульвар» – ФК «Остриця»

ФК «Чернівці» – ФК «Садгора»

ФК  «Освіта» – «Авангард-Даяна»

«Золота скеля»  – «Автоплаза»

ФК «Ленківці» – вихідний

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.