Бокс: Хто і для чого намагається «очорнити» президента обласної федерації Бєляєва?

13

Днями на порталі БукІнфо з’явився матеріал «Керманич буковинського боксу Бєляєв хоче позбутися відомого тренера Соловйова?», в якому президенту обласної федерації боксу Віталію Бєляєву закидають безпідставний «наїзд» на успішного тренера Геннадія Соловйова. Ця справа вже набула певного резонансу, тому ми звернулися за поясненнями до Віталія Бєляєва, який, слід зазначити, на чолі осередку ФБУ за короткий термін встиг заручитися серйозною підтримкою керівників національної федерації та збірної, організувати і пережити разом з крайовим боксом багато приємних «вперше», тому фігурування в такому негативному світлі дещо здивувало.

На початку 2011 р. Віталій Бєляєв отримав чергову нагороду від Федерації боксу України – як один з найактивніших керівників обласних осередків.

Почувши про привід для розмови, Віталій Бєляєв телефоном сказав, що ця тема «специфічна», але, водночас, дуже актуальна, тому відклав всі справи і оперативно під’їхав на інтерв’ю.

Віталію, за вашими громадськими функціями, як президент федерації, ви мали би не «наїжджати» на такого успішного тренера, як Геннадій Соловйов, а, навпаки, допомагати…

В реаліях сьогодення чи не найважливіша допомога з боку федерації для успішного тренера – це сприяння участі його здібних учнів у змаганнях. Думаю, ніхто, в т.ч. Геннадій, не може дорікнути мені, що я не робив все можливе, аби наші найкращі боксери, в т.ч. вихованці Соловйова, виїжджали на національні змагання або навчально-тренувальні збори у складі збірної. Повірте, непросто спілкуватися на тему фінансування і з облспортуправлінням, адже коштів насправді бракує. Але нашій федерації повірили і підтримка з боку обласної влади була і є, думаю, близькою до максимально можливої в умовах кризи. Інша справа, що часто доводиться вишукувати кошти на поїздки, а потім чекати, коли їх повернуть. На це є об’єктивні причини, тому тут ніяких претензій немає – «викручуємось» як можемо. Не раз і не два і свої гроші давав, як кажуть, «в тимчасове користування». Нерідко саме для поїздок декількох вихованців Соловйова, які справді останніми роками непогано виступали на національній арені. До слова, одного разу кошти мені так і не повернули. Але якраз через Геннадія…

Тобто?..

Тобто я дав понад 10 тисяч гривень на поїздку команди на національні змагання, але Соловйов в спортуправлінні не відзвітував, тому кошти не компенсували. «Крайнім» залишився я. Як кажуть, аби ми були здорові. Але, погодьтеся, це немала сума…

То у вас, можливо, через цей неприємний випадок «натягнуті» стосунки з Соловйовим?

Та ні. Стосунки, як ви кажете, «натягнулися» не так давно. Є люди, які хотіли усунути мене з цієї громадської посади і використовували для цієї цілі Геннадія. А коли зрозуміли, що це зробити не вдасться, заговорили про створення міської федерації боксу – як певну альтернативу. Але при цьому ініціатори цієї справи не розуміють «тупиковість» таких кроків…

Тобто ви проти створення міської федерації?

Віталій Бєляєв і перший віце-президент ФБУ Ігор Гайдамак.

Згідно з чинним законодавством, можна створювати і міську, і районні федерації. Але вони всі мають бути осередками вищестоящої федерації. В іншому випадку виникають якраз «тупикові» проблеми. Згадані ініціатори намагаються «обійти» осередок ФБУ, який я очолюю. Подібне ми вже бачили у чернівецькому футболі, коли створили міську федерацію, яка підписала угоду з міськспортуправлінням, але не була колективним членом обласної федерації. І що? Могли догратися до того, що Федерація футболу України не допустила би до національних змагань чернівецькі команди. Слава Богу, до цього не дійшло – люди зрозуміли, що структуру і вертикаль національної федерації ніхто зламати не дозволить. Якщо ж повернутися до боксу, особисто я вважаю, що, в наших реаліях і за цієї кількості тренерів та спортсменів, міська федерація наразі просто не потрібна. Цю позицію підтримали і в національній федерації. До того ж, враховуючи те, хто фігурує серед ініціаторів створення міської федерації, є припущення, що її хочуть використовувати швидше для підготовки бійців для рейдерських атак, ніж для примноження спортивної слави Чернівців. Я би не хотів, щоби боксери були замішані у подібних справах. Як, до речі, і в політиці. Спорт має бути поза політикою, принаймні наскільки це можливо. І ми стараємось цих принципів чітко дотримуватися.

Давайте повернемось до запиту народного депутата Миколи Романюка, який, виходить, фактично ви й зініціювали?

На такі висновки наштовхує відповідь директора ДЮСШ Наталії Звенігородської, яку оприлюднили в Інтернеті. Але там все подано однобоко. Реалії ж інші. Почалося все з того, що до мене, як до президента федерації, звернулися батьки з претензіями, чому у їхніх дітей забирають гроші, які їм виділяють як спортсменам, чому тренер Соловйов дозволяє собі приходити на тренування і змагання випившим і таке інше. Я спершу взагалі був шокований. Тобто про те, що Геннадій може випити, я знав. На жаль, у нього не так давно трагічно загинула дружина, а від таких проблем люди часом, як кажуть, шукають порятунок в стакані. Це біда. Звичайно, бажано, щоби подібні речі ніяк не торкалися професійної діяльності, про що я з Геннадієм теж мав бесіди. А ось щодо грошей – я взагалі не знав, про що мова. Виявилося, що деяким вихованцям Соловйова виплачували певні кошти в Центрі олімпійської підготовки, але не всі вони доходили до адресата. От і дійшла справа до скарг і скандалів. І до письмового звернення, на що я вже мусив реагувати офіційно. Чи я, по-вашому, не мав цього робити? Якби ви були на місці тих батьків і звернулися до президента федерації з приводу конкретних проблем, а реакція була би нульовою, вас би це задовольнило? Я переадресував скаргу нашому почесному президенту федерації Миколі Прокоповичу Романюку, який включив вже нардепівські важелі.

У матеріалі з відповіддю директора ДЮСШ на запит нардепа Романюка «у ваш город кидають каміння» через неточності, як, приміром, фігурування в справі неіснуючої Юнацької школи №2…

Віталій Бєляєв зі збірною Франції після матчу з Україною в Чернівцях.

Декілька років тому в Чернівцях об’єднали спортивні школи №1 і №2 у ДЮСШ №1, і це часом призводить до плутанини і неточностей. А ви почитайте уважно ту відповідь, яку підписала пані Звенігородська. Уже в першій фразі, приміром, написано «Народного депутату» (показує копію відповіді – авт.), «Чернівецької федерації боксу», якої теж з такою назвою не існує… Але давайте не будемо акцентувати на цьому увагу. Ніхто не каже, що подібні описки – це добре. Але ж ми розуміємо про що мова. То давайте говорити по суті. Геннадій Соловйов не має відповідної освіти, яка дозволяла би йому працювати тренером. Але він насправді має добрі показники. Тому, думаю, треба дати йому можливість працювати далі. Але, водночас, вжити необхідних заходів, щоби не повторювалися такі неприємні інциденти, як поява на роботі чи на змаганнях напідпитку. Я вже мовчу про фінансові «нюанси» – якщо батьки дізналися, що в ЦОП для їхніх дітей тренеру давали одну суму, а вони отримували значно меншу, то це, погодьтеся, серйозна проблема. Чи це треба залишати без уваги і реакції, аби так продовжувалося й надалі?..

А з Геннадієм ви пробували обговорити ці проблеми?

Я підходив до нього ще до цих письмових звернень – під час навчально-тренувального збору збірної України в «Сонячній долині». І просив відкинути в бік ті дурниці з міською федерацією й працювати разом на благо місцевого боксу. Він казав, що у нього своє бачення. Причому в чому воно полягає, так і не пояснив. Я думаю, що Геннадій просто, певною мірою, втратив орієнтацію. Вирішив, що він наймудріший і знає все краще, ніж обласна федерація, куди входять інші тренери з боксу. На жаль, таке його небажання прислуховуватися до думки федерації, вже мала деякі плачевні наслідки. Маю на увазі нещодавній Чемпіонат України з боксу серед дорослих, куди, попри мої застереження, все-таки поїхали непідготовлені для виступів на такому рівні боксери, в т.ч. троє вихованців Соловйова. Так, ці хлопці здобували медалі на молодіжному Чемпіонаті України до 19 років. Але для дорослих боїв вони ще не готові. Геннадій про це чути не хотів. І що – один Стрілецький пройшов одне коло, решта всі програли у першому колі змагань, причому всі побували в нокдаунах. Чи потрібно було на це йти?..

Віталію, в коментарях до відповіді директора ДЮСШ вам дорікають, що ви – поганий

Обласна федерація боксу організувала для збірної України екскурсію в Банченському монастирі. Віталій Бєляєв – третій праворуч у нижньому ряду.

організатор, що федерація не має свого офісу, телефону…

Давайте я почну з останнього. Говорити сьогодні про проблему відсутності телефону якось несерйозно – коли майже у всіх людей вже є мобільні телефони, а мій номер знають всі тренери та провідні спортсмени. Це не є проблемою. Так, ми не проти мати свій офіс. І давно підшукуємо таку можливість. Але, напевно, всі здогадуються, що за офіс треба платити. То скажіть будь ласка, чи доцільно сьогодні, приміром, шукати спонсорські кошти для утримання офісу, чи, може, все-таки краще ці кошти витрачати на придбання екіпірування, інвентарю, поїздки на змагання, їх проведення у нас? Я вже мовчу про «геніальний коментар» про мою зарплату на посаді президента федерації – це повне дилетантство, людина не знає, що це громадська посада, а береться розказувати, хто тут найкращий тренер, як треба працювати федерації і як розвивати бокс. Повторююсь, Геннадій Соловйов справді непоганий тренер. Але давайте не ідеалізувати його. Запитайте, чи потрапляв хтось з його вихованців до збірної для участі в Чемпіонатах Європи та світу? А ось вихованець Івана Собка з Шипинців – Іван Страшний – був п’ятим на юніорському Чемпіонаті світу, вихованець Миколи Гакмана з Вижниці – Анатолій Чагін – минулого року здобув для Буковини першу за часів незалежності європейську медаль – «бронзу» Чемпіонату Європи серед спортсменів віком до 16-ти років. Раніше вихованець Олега Малованюка виступав на юнацькому Чемпіонаті Європи. Наш тренер Ільдар Шарафутдінов очолював збірну України, яка здобула 5 медалей на Олімпіаді-2000 в Сіднеї! Під керівництвом Едуарда Алексеєнка чернівчанка Людмила Грицай неодноразово ставала призеркою Чемпіонатів Європи та світу. То, може, ці тренери теж заслуговують називатися кращими, чи хтось помічає одного Соловйова?..

Що-що, а закид щодо поганого організатора, думаю, був явно помилковим, адже добре відомо, що саме за вашого керівництва федерацією у нас відбувся справжній організаційний прорив – Буковина вперше прийняла вже стільки поважних боксерських форумів, що ще не так давно про це навіть мріяти не могли…

У 2010 р. Віталій Бєляєв за відмінне проведення матчу Україна – Франція отримав відзнаку від Федерації боксу Франції. фото: Георгій Мазурашу.

Я не звик багато говорити – мені легше робити. Ви згадали про ці заходи. Я справді пишаюся тим, що федерація, яку я очолюю, добилася права прийняти в Чернівцях молодіжний Чемпіонат України, дорослий Кубок України, матч національних збірних України і Франції, в якому взяв участь і кращий боксер Олімпіади-2008 Василь Ломаченко. Ще раніше ми першими провели на Площі Філармонії турнір просто неба. Цього року до нас, на базу «Сонячна долина» вперше приїхала тренуватися національна збірна України з боксу. Думаю, багато хто читав і дивився по телевізору, як відомі боксери, тренери збірної відгукувалися про буковинський збір. Повірте, це був перший, але далеко не останній збір. Вже на осінь запланований ще один збір, а також матч Україна – США. Восени, згідно із затвердженим у столиці календарем, у Чернівцях заплановані Всеукраїнські змагання «Олімпійські надії». До нашого почесного президента обласної федерації Миколи Прокоповича Романюка вийшли на зв’язок представники Федерації боксу Румунії, у співпраці з якими працюємо над започаткуванням міжнародного турніру класу А за участю країн Карпатського хребта. Нам вже неодноразово пропонували виставляти кандидатуру Чернівців на прийом юнацького Чемпіонату Європи. Напевно, не просто так і не на голому місці, правда?

А ось матеріально-технічна база для розвитку спорту і, зокрема, боксу у нас, м’яко кажучи, залишає бажати кращого…

Це загальнодержавна проблема, розв’язання якої не входить до компетенції нашої федерації. Проте, можу сказати, що при нашій федерації ми відкрили зал боксу по вул. Головній, 237, де діти займаються безкоштовно. Тренує там титулована Людмила Грицай – теж безкоштовно, хочу підкреслити. Я сказав Людмилі: «Бачиш, я теж працюю у федерації безкоштовно, ще й свої гроші вкладаю. Допоможи, будь ласка» І вона допомагає. Має іншу роботу, а тричі на тиждень приходить займатися з дітьми у тому залі. Почесний президент федерації Микола Прокопович Романюк вже практично вирішив питання з приміщенням в центральній частині міста, де буде облаштовано ще один зал боксу. Зараз ми придбаємо для нього мішки, ринг, інший інвентар. Раніше, крім інших витрат, купували екіпірування для наших кращих юних боксерів – спортивні костюми, вітровки, кросівки. Цього теж ніхто не пам’ятає? Так, у федерації є партнери, які надають посильну допомогу. Я хотів би ще раз подякувати за підтримку Віктору Сідляру («Машзавод»), Валерію Чинушу (готель «Буковина»), Володимиру Жаровському, Іван Ринжуку. Як любив повторювати наш багаторічний мер Микола Федорук – спільними зусиллями. Якщо це все – «погана робота» федерації, то нехай ці оцінки будуть на совісті тих, хто їх дає. А ми будемо працювати далі і рухатись до нових цілей. Запитання ще є?

Дякую за розмову.

Інтерв’ю записував Георгій Мазурашу

***

Звісно, Геннадій Соловйов, як фігурант справи, теж має право висловити свою позицію.

Нижче подаємо (мовою оригіналу) згаданий матеріал з порталу БукІнфо та копію відповіді на запит народного депутата України Миколи Романюка.

Керманич буковинського боксу Бєляєв хоче позбутися відомого тренера Соловйова? (+ ДОКУМЕНТ)

У лютому цього року президент Чернівецької обласної федерації Віталій Бєляєв написав листа депутату Верховної Ради України Миколі Романюку. У цьому листі пан Бєляєв «змішує з брудом» відомого буковинського тренера з боксу Геннадія Соловйова. Бєляєв пише, що він звернувся до депутата «у зв’язку з чисельними скаргами батьків». Переконаний, що у людей, які знаються на крайовому боксі «звернення» Бєляєва В.В., викликало обурення, бо під «обстріл» потрапив один із кращих боксерських тренерів Чернівецької області.

Геннадій Соловйов підготував боксерів, які відзначалися на всеукраїнських змаганнях та прославляли буковинський край. Тренер Геннадій Соловйов виховав 5 майстрів спорту України – Миколу Продана, Олександра Рошкульця, Олександра Стрілецького, Станіслава Дєдова, Олександра Тесленка. Пан Геннадій – один із небагатьох тренерів у буковинському боксі, який тренує спортсмена змалку, а потім виставляє його на дорослі змагання. Таких у Соловйова є троє вихованців – Дєдов, Тесленко та Стрілецький. У своїй тренерській кар’єрі Геннадій Миколайович міг працювати з окремим боксером 8-9 років. Погодьтеся, це солідний строк.

До речі, на останньому чемпіонаті України, який відбувся в Харкові, вихованець Геннадія Соловйова – Олександр Стрілецький єдиний (!) із буковинців пробився до другого раунду змагань. Прикро, але Геннадію Соловйову доводиться возити на змагання своїх вихованців за власні кошти. Запитання: а де ж тут обласна федерація на чолі з паном Бєляєвим? Як зазначають фахівці з боксу, якщо би не гроші наших тренерів, то ми б у Харків могли б і не поїхати. …

А Бєляєв «зайнявся» Соловйовим , напевно, лише тому, що Геннадій Миколайович зовсім по – іншому дивиться на розвиток буковинського боксу, а ніж його керівник. А можна припустит те, що  пан Бєляєв просто хоче прибрати із залу ДЮСШ № 1 талановитого тренера. От звільнять Соловйова, і комусь буде дуже добре.. А якщо відомому тренерові і надалі заважатимуть працювати (я у це не вірю, бо у наших чиновників повинно вистачити здорового глузду не чіпляти Геннадія), то від цього виграє лише пан Бєляєв, а не буковинський бокс.

Віталій Бєляєв у своєму зверненні до пана Романюка пише, що Соловйов працює тренером юнацької школи №2. Найцікавіше те, що зараз у Чернівцях такої юнацької школи …немає. Як Ви думаєте, чи повинна людина, яка керує в нашому краї одним із найпопулярнішим видом спорту володіти інформації щодо дитячо – юнацьких шкіл у місті. Переконані, що повинна. Бєляєв цього не знає…

Бєляєв каже, що Геннадій Соловйов приходить на змагання та на тренування у нетверезому стані. Директор ДЮСШ №1 Наталя Звенигородська зазначає: «Скарг від батьків учнів – спортсменів відділення боксу, повідомлень з правоохоронних органів про погане поводження з дітьми, знаходження на тренуваннях у нетверезому не надходило». Зрештою, подумайте самі. Чи зможе тренер, який любить, так би мовити, «хильнути зайвого» працювати тренером – викладачем відділення боксу ДЮСШ №1 з 1995 (!) року та готувати вправних спортсменів ? Робіть висновки.

Президент обласної федерації пише, що «Соловйов займає свою посаду без відповідної освіти та кваліфікації, у зв’язку з цим не може надати належної освіти та виховання своїм учням». Про результати вихованців Геннадія Соловйова ми вже говорили вище. А щодо відповідної освіти, то Геннадію Миколайовичу присвоєно вищу кваліфікаційну категорію (посвідчення управління у справах сімї, молоді та спорту обласної державної адміністрації № 107 від 18 травня 2009 р.).

Чесно кажучи, мені видається, що Бєляєв також заздрить Геннадію Соловйову, який виховав багато вправних спортсменів та вписав своє прізвище в історію буковинського боксу. Бєляєв В.В. також займався боксом, а потім прийшли 90 – ті… Нинішній президент обласної федерації зайнявся іншими справами….

Кілька слів про роботу обласної федерації боксу. У нас є багато талановитої молоді, яка має бажання займатися боксом. Просто треба приділяти перспективним боксерам увагу. Президент обласної федерації Бєляєв В.В. займається переважно піаром себе улюбленого. Постійні прес – конференції, постійні обіцянки привести у Чернівці братів Кличко. ..Наші уславлені спортсмени на Буковину не приїхали. А тим часом бажання займатися боксом зникає у перспективних буковинських боксерів, бо вони, на жаль, не мають належної підтримки з боку федерації.
Зараз Бєляєв В.В. захопився тим, що організовує у нас різноманітні змагання. До нас навіть французи приїжджали. У цьому є якійсь позитив. Популяризація боксу і т.д. Однак, тут питання в іншому: яку користь від цього матимуть буковинські боксери ? У Чернівцях також відбувався командний Кубок України. Суддівство поєдинків за участю чернівецьких боксерів викликало нарікання з боку їх тренерів, фахівців тощо. Можна зрозуміти буковинських тренерів. Кому ж сподобається, відчувати необ’єктивність по відношенню до свого вихованця ?! Тим більше, коли до твого спортсмена прискіпливо ставляться у рідних стінах за присутністю керівників області та міста …
Хочеться спитати у Бєляєва В.В. – де знаходиться приміщення обласної федерації боксу, чи є у організації стаціонарний телефон, факс ?! Нічого немає ! Нічого ! Буковинські тренери з боксу часто скаржаться на те, що не можуть зв’язатися з паном Бєляєвим… До речі, питання щодо приміщення та факсу для боксерської федерації не вирішується вже далеко не один рік.
Повертаючись до «наїзду» Бєляєва В.В. на Геннадія Соловйова, то мені пригадався 1937 рік. Тоді з чесної людини могли зробити «клоуна» та відправити за грати на довгі – довгі роки. А написати пасквіль на тебе міг твій колега та навіть найкращий друг. На щастя, зараз зовсім інші часи. Хоча несправедливості вистачає і зараз. І все ж, ми віримо у те, що Геннадій Соловйов зможе зосередитися на тренерській роботі, а не думати про різні закулісні ігри. Зараз професіоналів у нашому житті не так і багато. Давайте навчимося цінувати їх.

Фрідріх АЛЬПІНШТОК, спеціально для БукІнфо

***


13 Comments
  1. Коля says

    Вот тут можно делать какие-то выводы когда представлены две стороны конфликта. А то ж на Букинфо получается просто наезд на Беляева, хотя его обвиняют в наезде. Президент очень достойно держиться, молодец

  2. Коля says

    А тут коментарии еще узгоджують, я думал напрямую можно писать

    1. Так, тут коментарі модеруються. Але в переважній більшості випадків це займає буквально декілька секунд. Зате відвідувачі можуть бути впевнені, що в коментарях немає ненормативної лексики або відвертих грубощів і некоректності. Як свідчить досвід, далеко ще не всі користувачі Інтернету готові спілкуватися коректно. З часом, напевно, і тут можна буде писати коментарі без модерації… Удачі!

  3. Батьо says

    Ребята нормально отбоксировали на взрослой украине,могу добавить видео.

    1. Достатньо скинути ссилку, якщо відео вже у неті. Наскільки я зрозумів, тут мова не про те, що вони погано боксували, а про те, що в силу певних обставин цього року їм, можливо, ще не варто було їхати на дорослий Чемпіонат України. На цю тему, думаю, мають дискутувати фахівці боксу. Я ж від себе лише додам, що позиція певного “оберігання” хлопців мені чимось нагадує “стиль” промоутерів Кличків, які на перших порах у професійному спорті дуже обережно підбирали суперників. І ця тактика виправдала себе – вони стали обидва чемпіонами світу у найпрестижніших версіях. Але, повторююсь, це предмет для дискусій між “вузькими” фахівцями;)

      1. Алла Стрілецька says

        Я повністю згідна з Георгієм! Справа в тому, що вікова категорія чоловіки потребує особливої уваги та обережності. Потрібно підвищувати майстерність та виважено підбирати суперників, берегти здоров’я наших дітей. Прийшов час професійно підходити до будь-якої справи.

  4. П.С. says

    Послушать бы ещё Гену,а не его журналиста..

    1. ? Що Ви маєте на увазі? У Геннадія є “свій” журналіст? Думаю, якщо він матиме бажання висловитися, то записати розмову можу і я. Не думаю, що Геннадій мені не довірятиме. У нас нормальні стосунки. До того ж, в наш час інтерв’ю давати легко, не переживаючи, що тебе не так зрозуміли чи не так почули – запис на диктофон знімить всі можливі питання, якщо має місце якась недовіра;)

  5. Макс says

    Треба міняти і тренера і президента федерації боксу нашої області але спочатку знайти їм кращу заміну..Було б краще навіть, якщо б у ДЮСШ замість Геннадія тренувала би Людмила Грицай (я думаю було би більше результату)…Дуже шкода Чернівецьких боксерів, їм не надають ніякої допомоги!!!Дуже гарний матеріал підготували про обох написали багато правди! Беляев дуже сильно себе піарить, а у Геннадія є проблеми з алкоголем (але така проблема є майже в усіх тренерів нашої  області)…Колись Беляєв допомагав нормально боксерам, але зараз немає ніякої допомоги….Беляєв каже про Івана Страшного (цей хлопець дворазовий учасник чемпіонату світу). І він не зміг поїхати на чемпіонат України який проходив у Кіровограді з 2 по 10-те квітня тому, що федерація боксу не дала грошей…Дуже прикро у нього були усі шанси на перемогу…А, що казати про нашу дорослу збірну…Якби їм давали допомогу гроші на тренувальні збори, змагання серед чоловіків то я впевнений, що ці хлопці добули би 1, 2, 3 місця і мали би місце у національній збірний….У нас є дуже багато проблем у цьому виді спорту і майже всі через гроші….У нас погані зали, нема ніякої допомоги (повторюю), немає нормальних місць для проведення змагань!

    1. Максе, дякуємо за небайдужість до проблем місцевого спорту. Як кажуть, кожен має право на свою думку. Зауважимо лише, що федерація боксу не фінансує поїздки команд на національні змагання, це робить спортуправління. Федерація – громадський орган, який, зокрема, намагається залучати і залучає деякі спонсорські кошти, але, як правило, на непередбачені в кошторисах витрати під час проведення, наприклад, національних змагань у Чернівцях. А у спортуправління коштів, м’яко кажучи, не вистачає на відрядження збірних на всі національні змагання. Іван Страшний, наскільки відомо, нині взяв таку собі творчу відпустку в заняттях боксом. Тож на названі змагання він й не мав намір виїжджати…
      Удачі!

  6. Alexx says

    А я хочу сказать о том,что В.Беляев за последний год вообще ничего не сделал для Буковинского бокса,он только зря занимает такую должность,лучше бы уступил место нормальному человеку,который имеет и связи и возможности, материальные в т.ч.

  7. П.С. says

    Беляев в этом году привез к нам сборную Украины по боксу на сборы.Ни разу в Черновцы не наведывались столь именитые спортсмены.Теперь многие за наш город вспомнили,благодаря областной федерации и ее президенту.Правильно он,В.Беляев,занимает должность.Связи и возможности у него поболее многих.Хватит трепать языком попусту.

Leave A Reply

Your email address will not be published.