Бейсбол: Чемпіонат України (вища ліга, дивізіон Б) 2011 р. (календар, результати)

2

У Чемпіонаті України з бейсболу (вища ліга, дивізіон Б) заявлено 6 команд, в т.ч. чернівецькі «Соколи», які минулий сезон провели у дивізіоні А.

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ
Чемпіонату України з бейсболу 2011 року серед команд вищої ліги (Дивізіон «Б»)

Центральна Зона (група А)
1. «АТМА-ЦШВСМ» (м. Київ)


2. «Сумські Ворони» (м. Суми)
3. «ЯЯ-Бетмен» (м. Київ)

Західна Зона (група Б)
1. «Соколи» (м. Чернівці)
2. «Західний Вогонь» (м. Рівне)
3. «Рівненські Орли» (м. Рівне)

***

Соколи-Спартак (Чернівці)
Прізвище, ім’я Дата народження Амплуа
1 Авасилкій Андрій 07.12.1989 P
2 Беженар Олег 12.05.1981 OF
3 Берездецький Дмитро 19.05.1994 IF
4 Гамаль Микола 20.05.1992 OF
5 Грінчук Ростислав 26.03.1971 P, IF
6 Дмитрошкін Денис 28.03.1984 P
7 Дроздик Мар’ян 17.04.1990 IF
8 Дронь Іван 02.07.1987 OF
9 Колодій Дмитро 29.10.1994 C
10 Комарницький Юрій 14.05.1993 P
11 Липка Микола 27.12.1992 IF
12 Марчук Артем 12.05.1984 P
13 Посельський Олександр 20.02.1982 OF
14 Рябцев Дмитро 12.05.1982 P, IF
15 Ферар Денис 21.05.1986 P, C
16 Харюк Микита 22.08.1987 C, IF
Головний тренер Грінчук Ростислав Васильович

***

ПЕРШИЙ ЄТАП
I коло

I тур (23-24.04.2011)
«Сумські Ворони» – «АТМА-ЦШВСМ» – перенос на 11-12.06.11
«Західний Вогонь» – «Рівненські Орли» – 19:6, 10:2, 18:6
II тур (14-15.05.2011)
«Сумські Ворони» – «ЯЯ-Бетен» – 26:2, 10:5, 33:13
«Соколи» – «Рівненські Орли» – 5:1, 10:4, 5:4

***

Турнірне становище 

(станом на 15.05.11)

І В П Р О
Сумські Ворони (Суми) 3 3 0 69 – 20 6
Західний Вогонь (Рівне) 3 3 0 47 – 14 6
Соколи (Чернівці) 3 3 0 20 – 09 6
Рівненські Орли (Рівне) 6 0 6 23 – 67 6
Я Я Бетен (Київ) 3 0 3 20 – 69 3
ATMA-ЦШВСМ (Київ) 0 0 0 00 – 00 0

***

III тур (28-29.05.2011)
«Соколи» – «Західний Вогонь» – 3:15, 4:14, 9:14
«АТМА-ЦШВСМ» – «ЯЯ-Бетен» – 10:1, 20:3, 16:2

II коло
IV
тур (18-19.06.2011)
«АТМА-ЦШВСМ» – «Сумські Ворони» – 3:11, 9:0, 25:2
«Рівненські Орли» – «Західний Вогонь» – 3:11, 3:9, 1:16
V тур (02-03.07.2011)
«ЯЯ-Бетен» – «Сумські Ворони» – 6:10, 9:5, 9:5
«Рівненські Орли» – «Соколи» – 2:0, 12:13, 9:11
VІ тур (16-17.07.2011)
«ЯЯ-Бетен» – «АТМА-ЦШВСМ» – 14:19, 1:24, 1:14
«Західний Вогонь» – «Соколи» – 7:3, 14:7, 9:6

ДРУГИЙ ЕТАП

VІI тур (30-31.07.2011)
Атма – Орли – 15:0, 9:3, 22:5
ЯЯ Бетен – Західний вогонь – 7:12, 7:10, 0:18
Перенос на 17-18.09.11. Ворони – Соколи – 4:2, 5:2, 20:1
VІII тур (20-21.08.2011)
Західний вогонь – Ворони – 9:1, 19:11, 6:5
Соколи – Атма – 4:15, 4:21, 8:18
Орли – ЯЯ Бетен – 17:6, 21:12, 3:10
IX тур (10-11.09.2011)
Соколи – ЯЯ Бетен – 9:8, 9:11, 12:8

Атма – Західний вогонь – 10:0, 12:14, 10:2

Ворони – Рівненські орли – 11:1, 18:2, 7:9

***

Перенесені матчі

17-18.09.11

Ворони (Суми) – Соколи (Чернівці) – 4:2, 5:2, 20:1

***

Команда І В П РІО О
Атма м. Київ 21 19 2 312-89 40
Західний вогонь м. Рівне 21 19 2 246-116 40
Ворони м. Суми 21 10 11* 202-172 30
Соколи м. Чернівці 21 7 14 126-214 28
Рівненські орли м. Рівне 21 4 17 113-236 25
ЯЯ Бетен м. Київ 21 4 17 131-303 25

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.