Баскетбол: «Стріба» здолала «Коксохім» (Алчевськ) і очолила підгрупу

2

У першому матчі другого етапу Чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги чернівецька «Стріба», яка завершила І етап шостою в групі Б, 19.03.11 у педколеджі перемогла п’яту команду групи А «Коксохім-Сталь» (Алчевськ) і очолила турнірну таблицю в підгрупі, де розігруються 9-13 місця.

«Стріба» (Чернівці) – «Коксохім-Сталь» (Алчевськ) – 101:93 (24:26, 29:22, 19:17, 29:28)

«Стріба»: 6 Давід Майсурадзе (13 очок), 7 Денис Єлисевич (8), 8 Дмитро Ігнатенко (11), 21 Антон Рожков (20), 15 Володимир Зелений (9), 31 Денис Парвадов (15), 33 Сергій Опольський (3), 34 Олександр Кодола (12), 41 Юрій Коршунов (10). Тренер – Андрій Семенович.

«Коксохім»: 4 Павло Хайло – к (18), 5 Євген Ануфрієв, 6 Юрій Сіндєєв (1), 17 Олексій Каспірович (4), 8 Єгор Діденко, 9 Борис Березнюк (32), 16 Кирило Каламбет, 11 Ян Селіванов (15), 14 Дмитро Харківський (6), 15 Павло Гайдамака (17).

Головний тренер – Олександр Безуглов, тренер – Костянтин Зелінський.

Судді: Павло Каплун, Євген Козачок, М. Штьопу.

Секретар – Євгенія Рожко, помічник секретаря – Юрій Барабанов, секундометрист – Петро Бежан, оператор 24 сек. – Руслан Чехімський.

Алчевська команда, великою мірою, була для чернівчан загадкою. «Коксохім» посів 5 місце у групі А, але лише через те, що КТУ (Кривий Ріг) не з’явився на матчі останнього туру і, відповідно, отримали технічні поразки 0:20 і два нулі.

Про алчевців було відомо те, що в складі є і досвідчені гравці, які, як кажуть, «понюхали баскетбольного пороху» на різних рівнях. Плюс команду не так давно очолив майстер спорту і екс-гравець «Спартака» (Луганськ) Олександр Безуглов.

Можна було припустити, що гостям буде непросто звикнути до тісного залу педколеджу, куди матчі «переселили» у зв’язку з проведенням у ФОК «Олімпія» юнацького Чемпіонату України з панкратіону. «Стріба» в цьому залі виступала у І лізі. Але з того складу на майданчик виходили лише троє гравців – Давід Майсурадзе, Денис Єлисевич і Антон Рожков.

Дебют для «стрібівців» виявився доволі вдалим – дві швидки атаки і 4:0. Найбільший міні-відрив у першій чверті досяг 6 очок – 9:3. Проте алчевці, користуючись «холостими» атаками господарів, наздогнали суперників і почали вести в рахунку – 9:11, 11:12, 14:16, 14:19, 19:21, 19:23, 21:23, 21:26, 24:26. На першу міні-перерву команди пішли за рахунку 24:26 на користь гостей.

Другу чверть чернівчани провели більш зібрано і в підсумку першу половину зустрічі завершили лідерами – 53:48.

У третій чверті гості одного разу навіть зрівняли рахунок – 62:62, але це виявився тимчасовим успіхом. Щоправда, у заключній 10-хвилинці рахунок ще раз зрівнявся – 72:72. Потім «стрібівці» пішли у хоч і невеликий, але доволі впевнений відрив, який сягнув 12-ти очок – 91:79. Ближе до завершення зустрічі ситуація загострилася, коли різниця скоротилася до 4 очок – 94:90. Але кінцівка все-таки була за чернівчанами.

Андрій Семенович (наставник БК «Стріба»): Матч видався непростим. Певною мірою, задумане нам вдалося. Але вистачало і помилок. Тож будемо працювати над ними, аби надалі демонструвати кращу гру.

Олександр Безуглов (головний тренер БК «Коксохім-Сталь»): Хотілося б, щоби гра відбувалась за іншим сценарієм, але… Ми знали, що поєдинок буде важким. Деяких гравців із «Стріби» я бачив раніше. Це непогана команда. Сьогодні чернівчани були сильнішими за нас. Спробуємо завтра досягти кращого результату.

Повторний матч відбудеться в неділю, 20.03.11, о 12:00 також у залі педколеджу.

***

В іншому матчі 5 команда групи Б «СпортЛіцей» (Біла Церква) вдома поступилася шостій команді групи А– КТУ (Кривий Ріг) – 68:83.