Легка атлетика: Цихоцька здобуває для Буковини перше призове місце на Кубку України

0

Стартовий день Кубку України з легкої атлетики в приміщенні у Запоріжжі приніс Буковині лише одне призове місце – Руслана Цихоцька стрибнула вище нормативу майстра спорту і здобула друге місце у стрибках у довжину. Щоправда, і фіналів за участю наших земляків 27.01.11 було не так вже й багато.

Особливих надій на медальні виступи першого дня Кубку України ми й не мали, адже Іван Гешко та Микола Лабовський через проблеми зі здоров’ям участі у змаганнях не беруть, «новоспечений» майстер спорту міжнародного класу Олександр Борисюк перебуває на навчально-тренувальному зборі за кордоном, а краща спортсменка Буковини останніх двох років Наталія Лупу бігла не коронну 800-метрівку, а 400 м. До слова, на 400-метрівці Наталка виграла свій забіг і показала загальний третій час у півфіналі. На цій же дистанції землячка і одноклубниця Лупу – Ольга Михайличенко теж виграла свій забіг і має у півфіналі п’ятий час.

У фіналах першого дня найвище місце посів Віталій Дмитрюк, який був сьомим у стіпль-чезі.

Уперше у справі ми побачили новобранця спортклубу «Гешко» Віктора Приходька, який тепер тренується у Кіцмані. Він на «півторачці» фінішував третім у першому фінальному забігу.


Не зміг благополучно добігти до фінішу Юрій Кумка на 60-метрівці з бар’єрами, на якій нещодавно на «Різдвяних стартах» виконав норматив кандидата у майстри спорту (8,41 сек.). Цього разу він просто добіг, проте посів високе підсумкове місце – дев’яте (просто на цій дистанції було менше учасників, ніж на інших).

Жінки. 60 м (забіги). Марія Руснак (Дашкевич, 24.06.88, ШВСМ, Ірина Ячнюк, Іван Павлюк) – 7,79 (4 місце у 2 забігу, загальне 17 місце).

400 м (забіги). Наталія Лупу (4.11.87, ЦОП, СК «Гешко», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов) – 55,27 (1 м у 9 забігу, загальний 3 результат у півфіналі після Анни Тітімець (Дніпропетровська) – 55,16, Ксенії Карандюк (Київська обл.) – 55,20)… Ольга Михайличенко (15.07.88, ЦОП, СК «Гешко», Анатолій Якимчук) – 55,95 (1 м в 6 забігу, 5 результат у півфіналі).

Стрибки у довжину. 1. Вікторія Молчанова (26.05.1982, Харківська) – 6 м 37 см. 2. Руслана Цихоцька (23.03.1986, ШВСМ, Анатолій Голубцов, Геннадій Терехов) – 6 м 21 см. 3. Дар’я Піжанкова (09.01.1990, Харківська) – 6 м 17 см.

Чоловіки. 60 м (забіги). Михайло Парнета (21.11.91, ШВСМ, Анатолій Парнета) – 7,11 (3 м у 7 забігу, загальне 25 місце)… Еміль Ібрагімов (1.02.90, ШВСМ, Геннадій і Любов Слюсарєви) – 7,14 (3 м у 3 забігу).

400 м (забіги). Сергій Кізима (5.09.90, ШВСМ, СК «Гешко», Василь Миронюк) – 51,34 (3 м у 6 забігу, загальне 28 місце)… Олександр Данілов (24.06.87, ШВСМ, Ірина Ячнюк, Іван Павлюк) – 52,40 (2 м у 7 забігу).

800 м (забіги). Михайло Скорейко (9.08.88, ШВСМ, Денис Тищук, Валерій Кожокар) – 1.57,63 (3 м у 4 забігу, загальне 14 місце)… Сергій Бурлака (9.04.87, ШВСМ, Денис Тизук, Валерій Кожокар) – 1.58,88 (4 м у 5 забігу, загальне 15 місце).

1500 м (фінал). Віктор Приходько (10.07.88, ШВСМ, СК «Гешко», Василь Миронюк) – 4.01,77 (3 м у 1 забігу, загальне 16 місце)… Руслан Крамарюк (23.12.88, ШВСМ, СК «Гешко», Василь Миронюк) – 4.08,14 (11 м у 1 забігу, загальне 29 місце)… Сергій Дуган (25.01.84, ШВСМ, Денис Тищук) – 4.10,66 (9 м у 2 забігу загальне 31 місце).

60 м з/б. Юрій Кумка (5.01.90, ЦОП, Галина Лобоцька) – 10,26 (загальне 9 місце)

3000 м з/п. 1. Павло Олійник (9.05.88, Чернігівська) – 8.46,48… 7. Віталій Дмитрюк (16.05.81, ШВСМ, Світлана Коропецька, Василь Миронюк) – 9.12,45.

***

Руслана Цихоцька

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.