З 11 по 13 листопада 2010 р. у чернівецькому ФОК «Олімпія» відбудеться Чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1995-96 рр.н.
Розклад змагань
11 листопада, четвер
11:00 – початок змагань
16:30 – офіційне відкриття
Після офіційного відкриття – поєдинки за медалі у семи вагових категоріях.
***
12 листопада, п’ятниця
11:00 – початок змагань
Сутички за «бронзу» і «золото» у шести категоріях – орієнтовно з 16:00
***
13 листопада, субота
11:00 – початок змагань
Сутички за «бронзу» і «золото» у шести категоріях – орієнтовно з 16:00
***
Фінальні поєдинки будуть транслюватися в запису на телеканалі «Чернівці»!
***
Детальніша прошрама
Головний суддя, суддя МК – Германюк Ю. С. (м. Чернівці)
Головний секретар, суддя МК – Цибульський Л.Ю. (м. Запоріжжя)
10 листопада
1100-1500 – мандатна комісія
1600-1700 – засідання суддів
1700 -1800 – зважування учасників вагових категорій
юнаки: -42 кг, -46 кг, -50 кг, -55 кг;
дівчата: -36 кг, -40 кг, -44 кг
1800 – засідання представників команд,
жеребкування учасників першого дня змагань
11 листопада
1100– початок змагань
юнаки: -42 кг, -46 кг, -50 кг, -55 кг;
дівчата: -36 кг, -40 кг, -44 кг
1600-1700 – зважування учасників вагових категорій
юнаки: -60 кг, -66 кг, -73 кг;
дівчата: -48 кг, -52 кг, -57 кг
1630 – урочисте відкриття змагань
1700 – Фінальний блок та нагородження чемпіонів та призерів змагань
Жеребкування учасників другого дня змагань після закінчення фінального блоку та нагородження
12 листопада
1100 – початок змагань у вагових категоріях
юнаки: -60 кг, -66 кг, -73 кг;
дівчата: -48 кг, -52 кг, -57 кг
1600-1700 – зважування учасників вагових категорій
юнаки: -81 кг, -90 кг, +90 кг;
дівчата: -63 кг, -70 кг, +70 кг
1700 – Фінальний блок та нагородження чемпіонів та призерів змагань
Жеребкування учасників третього дня змагань після закінчення фінального блоку та нагородження
13 листопада
1000 – початок змагань у вагових категоріях
юнаки: -81 кг, -90 кг, +90 кг;
дівчата: -63 кг, -70 кг, +70 кг
1200 – Фінальний блок та нагородження чемпіонів та призерів змагань
***