Волейбол: «Будівельник» одержав «суху» перемогу над «Буревісником»

0

У першому матчі 3 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги чернівецький «Будівельник» 24.10.2010 р. вдома переконливо здолав чернігівський «Буревісник».

Різниця в класі між «Будівельником» та дебютантом Суперліги «Буревісником» поки що є доволі помітною. Тож не дивно, що у першій партії чернівчани без надзусиль «розбили» суперників. А ось друга партія ледь не завершилася сенсаційно – гості з перших розіграшів захопили лідерство і вели в рахунку навіть по сім очок (4:11, 6:13). За рахунку 4:6 відбувся супер видовищний розіграш, коли суперники по черзі діставали «мертві м’ячі». Зокрема, капітан «Будівельника» Олександр Фурман в одному розіграші спершу витягнув м’яча практично з трибун, а потім побіг діставати інший м’яч на чужій половині майданчику. Після цього розіграшу суддя-інформатор Леонід Фоменко дозволив собі «ліричний відступ» – мовляв, ось за це і люблять люди волейбол!

Попри серйозне відставання в рахунку, «будівельники» зуміли «взяти себе в руки» і ледь не наздогнали чернігівців до другої технічної перерви (14:16). Проте зрівнятися з гостями буковинці зуміли лише на 18-очковому доробку. Далі підопічні Віталія Осипова по черзі вели і програвали одне очко. А «на більше-менше» таки вирвали перемогу. А вже у третій партії у «будівельників» знову все пішло, як по маслу.

3 тур. «Будівельник» – «Буревісник» (Чернігів) – 3:0 (25:16, 26:24, 25:15), «Кримсода» – «Фаворит» (Лубни) – 3:0, «Юридична академія» (Харків) – «Локо-Експрес» (Харків) – 2:3, «Імпексагро спорт Черкаси» – «Локомотив» (Харків) – 3:1.