Юнацька Олімпіада: Січенікова продовжує боротьбу за медалі

0

Єдина представниця Буковини на І Юнацьких Олімпійських іграх у Сінгапурі – абітурієнтка ЧТЕІ КНТЕУ Лідія Січенікова пробилася до 1/8 фіналу в особистих змаганнях зі стрільби з лука і в п’ятницю, 20.08.10, продовжить боротьбу за нагороди. Наразі, на жаль, це вже єдина надія України на медаль у цьому виді спорту.

У кваліфікації Лідія Січенікова (ШВСМ, «Спартак», тренер – Олег Осипенко) показала сьомий результат – 627 очок. Кращою тут була Ye Ji Kwak (Корея) – 670. Серед юніорів львів’янин Віталій Команюк кваліфікувався на 18 позиції – 610 очок. Лідером тут був Rick van der Oever (Голландія) – 653.

У першому раунді плей-оф (1/16 фіналу) Січенікова виграла у Zoi Paraskevopoulou (Греція, 26 місце у кваліфікації) – 6:0 (26:22, 27:26, 25:23). В 1/8 фіналу чернівчанка зустрінеться 20.08.10 о 7.24 (за київським часом) з Jia Song (Китай, 10).

А ось Віталій Комонюк, на жаль, програв в 1/16 фіналу Акселю Мюллеру (Швейцарія, 15) – 2:6 (25:28, 27:29, 29:25, 25:28).

У міксі змагаються пари не від країн, а сформовані залежно від місця у кваліфікації.

Лідії Січеніковій випало змагатися в одному тандемі з Ben Chu (США, 25). В 1/16 фіналу напівбуковинський дует, який мав 14-те рейтингове місце у цій номінації, поступився 19-й парі Бріна Божіч (Словенія) / Беньямін Нотт (Австралія) – 5:6 (39:38, 33:35, 37:34, 34:34, 33:34, додаткові постріли – 16:17). Їхні кривдники наразі пройшли до чвертьфіналу.

Львів’янин Віталій Команюк у парі з Erwina Safitri (Індонезія, 14) мали у плей-оф четвертий стартовий рейтинг. Але, тим не менше, вони програли в 1/16 фіналу 29-й парі Aya Kamel (Єгипет)/ Rick van der Oever (Голландія) – 5:6 (38:32, 32:30, 37:37, 36:37, 32:37, додаткові постріли – 17:19). А ті, у свою чергу, вилетіли у наступному раунді змагань.

Тим часом п’ятого змагального дня медальний доробок України поповнився ще двома нагородами, здобутими у плаванні. На 50-метрівці батерфляєм упевнену перемогу святкував Андрій Говоров (23,64), який, нагадаємо, завоював вже «золото» 50-метрівці вільним стилем. А володарка двох нагород Дарина Зевіна показала другий час у фіналі запливу на 50 м на спині (29,34).
Загалом, після 5 днів змагань Україна, як повідомляє noc-ukr.org, має 12 нагород, з яких 3 золоті, 5 срібних та 4 бронзові.