Стрільба з лука: Чернівецька область виграла Молодіжні ігри України

2

Дві нагороди здобули на V Молодіжних іграх України зі стрільби з лука у Чернівцях представники Буковини. І обидві – золоті: Ігор Омельченко 15.08.10 виграв особисті змагання, а 16.08.10 наші юніори тріумували у командному виді програми. Із двома золотими медалями буковинці перемогли і у загальнокомандному заліку.

На шляху до «золота» у командному виді програми Ігор Омельченко (ШВСМ, освіта, Анатолій Єгоров, Наталя Піскоха), Павло Рудой (ШВСМ, «Спартак», Олег Осипенко) та Валентин Собко (ШВСМ, «Україна», Віталій Ярмистий, Надія Сакало) перемогли команди Сумська-2 (214:192), Рівнеська (205:196) та Львівська-1 (211:201).

Буковинські юніорки вибули з боротьби на першому етапі (чвертьфінал). Причому наша перша команда поступилася 205:215 другій львівській збірній, яка на цьому етапі, можна сказати, стрибнула вище голови.

Два «золота» дозволили Чернівецькій області вибороти перше місце у загальнокомандному заліку.

Як згадує Олег Осипенко (тренер учасниці І Юнацької Олімпіади Лідії Січенікової), буковинці вже вигравали командою Молодіжні ігри України 8 років тому в Черкасах: «Тоді Максим Тараненко встановив 6 молодіжних рекордів України. А рік перед тим ми виграли командою і Юнацькі ігри України».