«Панорама»: Тарифи (боулінг, більярд, ковзанка)

12

До вашої уваги тарифи на гру в боулінг та більярд, катання на ковзанці у Центрі розваг «Панорама-Чернівці».

Центр розваг «Панорама» (м. Чернівці, вул. Хотинська, 43)

Тарифи на гру в боулінг в клубі «Maximus» (в грн.)

Довідки: (099) 250-95-55

Інформація буде додана (оновлена)

***

Тарифи на гру в більярд в клубі «Grand billiard» (в грн.)

***

Тарифи на катання на ковзанці «Айс Плац» (в грн.)

***12 Комментарии
 1. Олександр говорит

  Зачем писать номер телефона если он не работает? Пип серезная кантора. 

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Який саме телефон не працює? Підкажіть, щоби я міг з’ясувати. Я не в курсі про зміни…

   1. Валерій говорит

    (099) 250-95-55 цей не працює

   2. Валентина говорит

    Здрастуйте,Георгій! При всій повазі до вас, хочу зазначити, що цей БУЙЛІНГ-КЛЮБ  “MAXIMUS” зовсім не зацікавлений у відвідувачах. На мою думку піарити його не варто.  Із усіх телефонів знайдених в інтернеті жоден не дійсний (0992509555-не працює,  а 0993818863- якийсь ЛЄВИЙ). Ось так –то на яких  ВІДВІДУВАЧІВ вони сподіваються. Немає  цін , які діють на сьогоднішній день у їхньому клюбі. Не  витрачайте свій авторитет на розкрутку центру, якому начхати на свій імідж.

 2. Денис говорит

  Яка ціна за годину?

 3. анатолій говорит

  Боулінг. ціни космом, сьогодні пограли 1,5 год оплатили 375 грн,  дорожки криві і вічно зависає компютер змінювали 5,6 та 7 доріжку толку ноль.  ставлення персоналу хамське, адміністратора так і не покликали, другий раз граєм тут в болулінг (так як в турбіні, хоча й там боулінг +- , але все зайнято) враження одні й ті самі негативні.
   висновки робіть самі 

 4. Таня говорит

  В боулінгу жахливо, ціни дорожчі ніж де інде, машина глюче, потім беруть штраф 100 грн.
  Я прекрасно знаю що не кидаються шари, поки не піднімається бампер, тобто не кидаю точно до того, ми кинули мяч, він не докотився, а бампер опустився ще до того, а вони роблять з мене дуру, що це ми кинули, коли бампер закривався!
  Машина заглючила, а ти плати і безкультурний дядько, ще й дозволяє собі нахабно тикати!
  Ніде такого зневажливого ставлення не бачила!

 5. Олег говорит

  Заклад кончений, такий як і працівники. Були на боулінгу. Враження вкрай негативні. За 2 години гри 5 глюків апарату. Підходили до операторів, сидять двоє в навушниках не реагують. Доріжки криві. Ціни дорогі. В кінці вимагали штраф 100грн нізащо. Чек за штраф не видали, і не мали. Не рекомендую нікому. Не відвідуйте заклади того режиму. То бидло.

 6. Вініамін говорит

  Обслуговують молдовани. Погане відношення до людей. Техніка зупеняється , що 10 хв

 7. Василь говорит

  Взяли 2 години, за цей час апарат заглючив 6 разів, вони його ремонтували “на ходу” кажуть, що під час ремонту вони нам дают доповнений час, але з 2-х годин 30хв ми просто чекали. Доріжки криві, ями видно не озброєним оком, під час останнього кидка щит опустився під час кидання шару. При виході сказали платити 100грн штрафу за те, що ми поламали машину.( але удару просто не було, тому, що його кидала дитина якій 7 років) Викликали адміністраторів і охоронців, спорили з ними 1.5години хотіли викликати поліцію, ми вже з розумінням до охоронців, які там стояли і пробували нам намікнути, що з цим адміністратором не договоришся тому, що вона є жид, і це в її інтересах здерти з всіх гроші. Ми заплатили всетаки 100грн і вирішили більше взагалі не приходити в Боянівку. Хотіли ще піти на каток, але настрою вже не було, і не хотілося більше дати їм ні копійки. Робітники( крім охоронців) Підараси!

 8. Вініамін говорит

  Погоджуюся з Васелем

 9. Оксана говорит

  Були у боулінгу компанією. Замовили на 2 години. З туалету затягає жахливим смородом, кабінки не замикаються. Доріжки криві, апарати несправні. Сроки придатності вже давно вийшли. Персонал не зацікавлений у своїх клієнтах, хамить відвідувачам. Нехай начальство прочитає ці відгуки. Немає бажання ще раз сюди приходити.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.