Юніорський Чемпіонат Європи: Україна має 3 золоті, 6 срібних і бронзову нагороди

0

У Львові завершився Чемпіонат Європи з боксу серед спортсменів 1994-95 рр.н. В активі представників України – 10 нагород, в т.ч. 3 золоті.

До фіналу юніорського Євро пробилися 9 українців. Свої вирішальні двобої виграли Олександр Меленюк (Енергодар, Запорізька область, категорія 46 кг) – у Хенріка Мокояна (Вірменія), Іван Романів (Львівська обл., 54 кг) – у Аліма Аббасова (Азербайджан) та Ігор Іванченко (Донецька обл., 66 кг) – у Максима Счусльоняка (Білорусь). Поступилися у фіналі (і стали срібними призерами) Владислав Ветошкін (Хмельницька обл., 48 кг) – Бахтовару Назірову (Росія), Ілля Половинка (Харківська обл., 57 кг) – Хусейну Байсангурову (Росія), Артем Соловйов (Херсонська обл., 63 кг) – Ігорю Харитонову (Росія), Леонід Сінані (Харківська обл., 70 кг) – Равану Алієву (Азербайджан), Дільмурад Сатібалдієв (АР Крим, 80 кг) – Нікіті Гаврилюку (Росія) та Богдан Блажко (Вінницька обл., +80 кг) – Олександру Доквадзе (Грузія). «Бронзу» здобув Анатолій Чагін з Вижниці Чернівецької обл. (50 кг). У півфіналі буковинець поступився чемпіону Європи і світу Томасу Варду з Англії, який захистив свій чемпіонський титул.