Визначилися півфіналісти Кубку області з футболу

0

У півфіналі Кубку Чернівецької області з футболу 2010 р. зустрічаються «Дністер» – «Садгора» та «Лісівник» – «Мрія». Перші матчі – 8-9 червня, повторні – 15 червня.Найбільш інтригуючими у чвертьфіналі виявилися поєдинки «Молодія» (Глибоцький район) – «Садгора» (Чернівці) та «Мрія» (Глибока) – «Підгір’я» (Сторожинець).

Зігравши 2:2 у Садгорі, «Молодії» вдома достатньо було зіграти у менш результативну нічию. Але «Садгора» все-таки зуміла врвати перемогу.

А ось глибоцька «Мрія» виїзну нічию проти «Підгір’я» вдома «реалізувала», одержавши перемогу 1:0 і, таким чином, наблизивши до реальності мрію місцевих вболівальників після тривалої перерви знову побачити команду з Глибоччини у фіналі Кубку області.

Також унічию у першому матчі в Лужанах зіграли «Буковина-2» – «Лісівник» (Бабине). Але мало хто сумнівався, що більш досвідчені «лісівники» на власному полі «доб’ють» юних «буковинців».

Кубок Чернівецької області з футболу 2010 р.

Чвертьфінал

1 червня

«Лісівник» (Бабине, Вижницький район) – «Буковина-2» (Чернівці) – 3:0 (перший матч – 1:1)

«Мрія» (Глибока) – «Підгір’я» (Сторожинець) – 1:0 (перший матч – 0:0)

«Молодія» (Глибоцький район) – «Садгора» (Чернівці) – 0:1 (перший матч – 2:2)

«Дністер» (Кострижівка, Кіцманський район) – «Дністер» (Дорошівці, Заставнівський район) – 0:0 (перший матч – 1:3)