Календар змагань Чернівецької області на 2010 р.

0

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації
Календарний план спортивних змагань Чернівецької області на період від 01.01.2010 до 31.12.2010
Назва Строк початку/ закінчення Три-  вал. Місце провед. Орган.учасники Кількість учасників Вид зма- гань
Спортсменів Тренерів Суддів Інших Всього
Літні види спорту
V обласні літні спортивні ігри  молоді
Футбол (чол.)     – попередні змагання за призначенням 3 за пpизначенням зб. територій 180 20 24 6 230 К
– фінальні змагання за призначенням 3 за пpизначенням зб. територій 72 8 6 2 88 К
Волейбол (чол.) – попередні змагання за призначенням 3 за пpизначенням зб. територій 120 20 36 4 180 К
– фінальні змагання за призначенням 3 за пpизначенням зб. територій 48 8 12 2 70 К
Бокс за призначенням 2 Чернівці зб. територій 100 12 16 2 200 О/К
Дзюдо за призначенням 2 Чернівці зб. територій 120 12 22 2 156 О/К
Легка атлетика за призначенням 2 Чернівці зб. територій 220 22 36 2 280 О/К
Вільна боротьба за призначенням 2 Чернівці зб. територій 120 12 22 2 156 О/К
Настільний теніс за призначенням 2 Чернівці зб. територій 48 13 16 2 79 О/К
баскетбол – жін.
Чемпіонат України (вища, перша ліги)   (згідно календаря федерації) 10.01.10
10.06.10
152 За пpизначенням Споpтивні клуби 14 2 16 K
Кубок України (фінал) 27.03.10
30.03.10
4 За пpизначенням Споpтивні клуби 14 2 16 K
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд дівчат 1994 року народження Згідно   календаря 42 За пpизначенням Зб. області 14 2 16 K
Чемпіонат області серед ДЮСШ жовтень 2 Чернівці Зб. ДЮСШ 112 16 18 4 150 K
баскетбол – чол.
Чемпіонат України (вища, перша ліги) (згідно календаря федерацій) Згідно   календаря За пpизначенням Споpтивні клуби 14 2 16 К
Кубок України (фінал, чоловіки) 10.01.10
10.06.10
152 За пpизначенням Споpтивні клуби 14 2 16 K
Чемпіонат області серед ДЮСШ 27.03.10
30.03.10
4 За пpизначенням Зб. ДЮСШ 96 16 16 2 130 K
Обласний турнір серед юнацьких та чоловічих команд “Пролісок” 01.04.2010 04.04.2010 3 Чернівці Зб. ДЮСШ 96 16 16 2 130 К
Чемпіонат  області серед юнацьких команд ЗНЗ “Шкільна баскетбольна ліга” Згідно календаря 42 Чернівці Зб. ЗНЗ, ліцеїв, гімназій. 360 30 36 8 434 К
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд юнаків 1994 року народження Згідно календаря 42 За пpизначенням Зб. області 14 2 16 К
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед команд юнаків 1996 року народження Згідно календаря 42 За пpизначенням Зб. області 14 2 16 К
Чемпіонат області зі стрітболу серед молоді 27.04.10
30.04.10
4 За пpизначенням Зб. ЗНЗ, ліцеїв, гімназій, КФК, ВНЗ 64 12 12 2 90 K
Аматорська ліги (чоловіки) Згідно календаря 2 За пpизначенням Споpтивні клуби 14 2 16 К
Чемпіонат  області серед чоловічих команд Згідно календаря 2010 6 За пpизначенням зб. територій 120 20 24 4 168 K
Чемпіонат  області зі стрітболу травень 2 за призначенням Всі бажаючі 100 22 4 126 К
V обласні літні спортивні ігри  молоді ( фінанльні змагання) 08.06.10
14.06.10
7 Миколаїв Зб. області 48 8 12 2 70 K
бейсбол
Чемпіонат України (вища ліга^ дивізіон “А”, дивізіон “В”) 15.04.10
17.10.10
186 За пpизначенням Зб.  області 20 2 22 K
Відкритий Чемпіонат області серед чоловіків квітень-червень 3 Н. Киселів Кіцманського р-ну за окремим положенням 80 4 12 2 98 К
Відкритий Чемпіонат  області 1998-2000 р.н. юнаки травень 3 Н. Киселів Кіцманського р-ну за окремим положенням 80 4 12 2 98 К
Чемпіонат України серед кадетів 95-97 р.н. і молодші. 19.05.10
23.05.10
5 За пpизначенням Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України серед юнаків 1998 – 2000 рр. н. 10.06.10
13.06.10
4 Рівне Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України серед юніорів 1992-1994 рр.н. 13.07.10
18.07.10
6 За пpизначенням Зб.  області 20 2 22 K
Матчові зустрічі червень –  липень 3 Н. Киселів Кіцманського р-ну Зб.  області 80 8 12 2 102 К
Відкритий Кубок  області з серед чоловіків вересень 3 Н. Киселів Кіцманського р-ну за окремим положенням 80 8 12 2 102 К
Кубок України 15.09.10
22.10.10
38 За пpизначенням Зб.  області 20 2 22 К
Супер фінал чемпіонату України, вища ліга 15.10.10
22.10.10
8 За пpизначенням Зб. області 20 2 22 К
бокс
Міжнародні змагання серед молоді пам`яті В.Арсьонова 19.01.10
24.01.10
6 Донецьк Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат України з боксу серед чоловіків 08.02.10
15.02.10
8 Суми Зб.  області 4 2 6 O/K
Всеукраїнський відбірний до чемпіонату світу турнір серед молоді 15.02.10
20.02.10
6 Львів Зб.  області 6 2 8 O/K
Турнір сильніших з боксу серед молоді – відбірковий до ліцензійного ЧС 08.02.10
14.02.10
7 Львів Зб.  області 6 2 8 O/K
Чемпіонат України серед юніорів 22.02.10
28.02.10
7 Енергодар Зб.  області 12 2 14 O/K
Чемпіонат області 05.02.10
06.02.10
2 Чернівці Збірні територій 90 12 18 2 122 О 1
Чемпіонат області серед юніорів лютий 2 Чернівці Збірні територій, клубів, ДЮСШ 90 12 18 2 122 О
Чемпіонат області серед юнаків березень 2 Чернівці Збірні територій, клубів, ДЮСШ 90 12 18 2 122 О
Чемпіонат Українисеред жінок 12.04.10
17.04.10
6 Коломия Зб.  області 8 2 10 O/K
Міжнародний турнір класу “А” серед чоловіків, затверджений ЄКБ “На призи братів Кличків” 25.04.10
01.05.10
7 Київ Зб.  області 4 2 6 O/K
Міжнародний турнір з боксу серед жінок 1992-1993 р.н. та юніорок 1994-1995 р.н. 17.05.10
22.05.10
6 Севастополь За запрошенням 2 1 3 O
Міжнародні змагання пам`яті М. Кузнецова 07.06.10
12.06.10
6 Кузнецовськ Зб.  області 8 2 10 O/K
Міжнародний турнір класу “А” серед молоді, затверджений ЄСК, “На призи Оліпійського чемпіона Володимира Кличка” 28.06.10
04.07.10
8 Миколаївська За запрошенням 2 1 3 O
Міжнародний турнір класу “А” серед жінок, присвячений “Дню визволення м. Ковеля від фашистських загарбників” 01.07.10
05.07.10
5 Ковель За запрошенням 2 1 3 O
Міжнародний турнір класу “А” серед чоловіків, затверджений ЄКБ, “пам`яті М. Мазая” 05.07.10
11.07.10
7 Маріуполь За запрошенням 2 1 3 O
V обласні літні спортивні ігри  молоді За пpизначенням 2 Чернівці Зб.територій 100 12 16 2 200 О/К
Міжнародний турнір класу “А” серед жінок, затверджений ЄКБ, “Кубок Миколаєва” 10.08.10
15.08.10
6 Миколоїв За запрошенням 2 1 3 O
V літні спортивні ігри  молоді України 20.09.10
27.09.10
8 Сімферополь Зб. області 10 2 12 O/K
Кубок України серед чоловіків 18.10.10
24.10.10
7 Чернівці Зб.  області 14 2 16 О/K
Абсолютний чемпіонат України 15.11.10
20.11.10
6 Володимир-Волинський Зб.  області 4 2 6 O/K
Міжнародний турнір серед молоді пам`яті Є.Кужельного 23.11.10
28.11.10
6 Хмельницький Зб.  області 4 2 6 O/K
Кубок України з боксу серед жінок 30.11.10
05.12.10
5 Харків Зб.  області 3 1 4 O/K
Міжнародний турнір з боксу серед молоді “Пам”яті Б.К. Андреєва”. 07.12.10
12.12.10
6 Харків За запрошенням 4 2 6 O
боротьба вільна
Кубок області серед чоловіків,жінок, юніорів січень 2 Чернівці Збірні територій,  ДЮСШ 120 12 18 2 152 О/К
Кубок України 24.01.10
27.01.10
4 Бровари Зб. Області 14 2 16 О/К
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат (1993-94 р.н.) лютий 2 Чернівці Збірні територій, ДЮСШ 80 8 16 2 106 О/К
Міжнародний турнір 19.02.10
24.02.10
6 Київ Зб.  області 6 2 8 О/К
Міжнародний турнір пам`яті О. Саакяна-чоловіки 19.03.10
21.03.10
3 Харків Зб.  області 6 2 8 О/К
Міжнародний турнір “Кубок Мелітополя” (Чоловіки і жінки) 01.04.10
03.04.10
3 Мелітополь Зб.  області 6 2 8 О/К
V обласні літні спортивні ігри  молоді (1990-92 р.н.) за    призначенням 2 Чернівці Збірні територій 120 12 22 2 156 О/К
V літні спортивні ігри  молоді України (1990-92 р.н.) 13.04.10
16.04.10
4 Харків Зб.  області 16 2 18 O/K
Чемпіонат області серед чоловіків і жінок червень 2 Чернівці Збірні територій 120 12 22 2 156 О/К
Міжнародний турнір “Чорне море” (чоловіки та жінки) 08.05.10
10.05.10
3 Одеса Зб. області 6 2 8 О
Чемпіонат України серед чоловіків і жінок 06.07.10
10.07.10
5 Дніпропетровськ Зб. області 12 2 14 O
Всеукраїнський турнір присвячений пам’яті В.Кудрявцева (молодші юнаки та дівчата) 17.09.10
19.09.10
3 Чернівці За запрошенням 200 25 30 0 255 O
Чемпіонат області серед юнаків і дівчат 1995-1997 р.н. жовтень 2 За пpизначенням Збірні територій,  ДЮСШ 100 20 18 2 140 О/К
Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 1995-1997 р.н. 16.10.10
20.10.10
5 Житомир Зб. Області 500 80 50 0 630 O
Міжнародний турнір “Теплове поле” 18.10.10
20.10.10
3 Тернопіль Зб. області 6 2 8 О
Міжнародний турнір (юніори, юніорки 1989-1991 р.н.) 08.11.10
10.11.10
3 Херсон Зб. області 6 2 8 О
Чемпіонат України серед юнаків до 22 років 05.11.10
07.11.10
3 Біла Церква Зб. області 10 2 12 О/К
Міжнарожний турнір “Солідарність” (юнаки, юніори) 16.11.10
19.11.10
4 Дніпропетровськ Зб. області 6 2 8 О
Мжнародний турнір на призи О.Медведя 25.11.12
28.11.12
4 Біла Церква Зб. області 6 2 8 О
Командний чемпіонат україни серед областей 07.12.10
10.12.10
4 Хмельницький Зб. області 6 2 8 О
Міжнародний турнір пам`яті І.Нікіфорова (жінеи) 20.12.10
22.12.10
3 Донецьк Зб. області 6 2 8 О
важка атлетика
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років 24.03.10
28.03.10
5 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат України серед юніорів до 20 років 28.04.10
02.05.10
5 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат України 07.07.10
12.07.10
6 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років 20.10.10
24.10.10
5 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
велоспорт ВМХ
Весняний чемпіонат області (юніори, юніорки, юнаки, дівчата (всіх вікових груп), та Кубок області квітень 2 Новоселиця Зб.територій, ДЮСШ 80 6 16 2 111 О
Весняний чемпіонат України (юніори, юніорки, юнаки, дівчата (всіх вікових груп)), та Кубок України 1 етап 03.04.10
06.04.10
4 Новоселиця Зб. області 16 2 18 O
Весняний чемпіонат України (чоловіки, жінки) та Кубок Укрвїни 2 етап 10.04.10
13.04.10
4 Новоселиця Зб.  області 16 2 18 O
Чемпіонат області (чоловіки, жінки до 23 років) травень 2 Новоселиця Зб.територій, ДЮСШ 60 4 16 2 82 О
Чемпіонат України (чоловіки, жінки до 23 років) та  Кубок України 3 етап 07.06.10
10.06.10
4 Новоселиця Зб. області 16 2 18 O
Чемпіонат України (чоловіки, жінки) та Кубок України 4 етап 17.06.10
20.06.10
4 Новоселиця Зб. області 16 2 18 O
Чемпіонат області (серед всіх вікових груп) 26.06.10
27.06.10
2 Новоселиця Зб.територій, ДЮСШ 100 8 18 2 128 О 1
Чемпіонат України (юніори, юніорки, юнаки, дівчата (всіх вікових груп) та  Кубок України 5 етап 25.07.10
28.07.10
4 Новоселиця Зб. області 16 2 18 O
Чемпіонат області серпень 2 Новоселиця Зб.територій, ДЮСШ 100 8 18 2 128 О
Чемпіонат України 01.08.10
04.08.10
4 Новоселиця Зб. області 16 2 18 O
Відкриті міжнародні змагання з велоспорту ВМХ 21.08.10
22.08.10
2 Новоселиця за окремим положенням 80 8 16 2 106 О 1
Всеукраїнські змагання з велоспорту ВМХ 11.09.10
12.09.10
2 Новоселиця за окремим положенням 80 8 16 2 106 О 1
Чемпіонат України у багатоденній гонці 24.09.10
29.09.10
6 Новоселиця Зб.  області 16 2 18 O
Фінал Кубку України та “Меморіал Максимчука” 09.10.10
12.10.10
4 Новоселиця Зб.  області 32 4 36 O
велоспорт-маунтенбайк
Зимовий чемпіонат  області (підйом вгору , крос – кантрі на коротком крузі) 20.02.10
21.02.10
2 Чернівці Зб.територій, ДЮСШ 80 4 18 2 104 О
Зимовий чемпіонат України (підйом вгору , крос – кантрі на коротком крузі) 12.03.10
14.03.10
3 Ялта Зб.  області 16 2 18 O/K
Зимовий чемпіонат України (крос-кантрі, індивідуальна гонка) 25.03.10
27.03.10
3 Ялта Зб.  області 16 2 18 O
Чемпіонат України (паралельний слалом), Кубок України крос – кантрі (1 етап) та 1 етап Кубку України з 4х. 03.04.10
05.04.10
3 Одеса Зб.  області 16 2 18 O
Чемпіонат України (естафетна командна гонка), Кубок України (2 етап) 24.04.10
26.04.10
3 Полтава Зб.  області 16 2 18 O
2 етап Кубку України з швидкісного спуску 09.05.10
11.05.10
3 Івано-Франківськ Зб.  області 16 2 18 O
Чемпіонат області (чоловіки та жінки до 23 років) та Кубок Зб. області За пpизначенням Чернівці Зб. територій, ДЮСШ 80 4 18 2 104 О
Чемпіонат України (чоловіки та жінки до 23 років) та Кубок України (3 етап) 11.06.10
13.06.10
3 Харків Зб.  області 16 2 18 O
Чемпіонат України з марафону, крос – кантрі на короткому крузі, індивідуальна гонка та 4 – етап кубка України 25.06.10
28.06.10
4 Кіровоград Зб.  області 16 2 18 O
Чемпіонат області (крос – кантрі) 05.06.10
06.06.10
2 Чернівці Зб. територій, ДЮСШ 80 4 18 2 104 О
Чемпіонат України(крос – кантрі) 16.07.10
18.07.10
3 Кіровоград Зб.  області 16 2 18 O/K
Відкритий чемпіонат області в багатоденній гонці 23.07.10
25.07.10
3 Чернівці за окремим положенням 60 6 20 2 88 О 1
Чемпіонат України ( данхіл ) та 5 етап Кубку України 31.07.10
02.08.10
3 Івано-Франківськ Зб.  області 16 2 18 O
Чемпіонат України у багатоденній гонці та гонці апхіл 06.08.10
09.08.10
4 Чернівці Зб.  області 32 4 36 O/K
Міжнародні змагання на призи ІСД та чемпіонат України (крос – кантрі на короткому крузі) 14.08.10
16.08.10
3 Донецька Зб.  області 16 2 18 O
Чемпіонат України (данхіл-спринт) та 6 етап Кубка України з крос-кантрі 24.09.10
26.09.10
3 Кам’ян.-Подільський Зб.  області 20 4 24 O
Чемпіонат України (4х), фінал кубка України з крос – кантрі та фінал Кубка України з швидкісного спуску. 08.10.10
11.10.10
4 Чернівці Зб.  області 32 4 36 O/K
Всеукраїнські змагання з велоспорту меморіал І.І.Бандурського 23.10.10
24.10.10
2 Чернівці за окремим положенням 60 6 20 2 88 О 1
Зимовий чемпіонат області – новорічний велокрос 30.12.10
31.12.10
2 Чернівці за окремим положенням 80 8 20 2 100 О
велоспорт-трек
Зимовий чемпіонат України (чоловки, жінки, юнаки, дівчата 1994-95 р.н.) 22.02.10
26.02.10
5 Львів Зб.  області 2 1 3 O
Чемпіонат України –  омніум-темп, омніум – спринт  (чол., жін.) та Всеукраїнські змагання, юнаки, дівчата 1994-1995 р.н. 19.04.10
24.04.10
6 Львів Зб.  області 2 1 3 O
Кубок України (чоловіки, жінки ) та всеукраїнські змагання     (юнаки,дівчата 1993-1994 р.н.) 14.06.10
18.06.10
5 Львів Зб.  області 2 1 3 O
Чемпіонат  України  серед юніорів,юніорок  1991-1992 р.н. , та  всеукраїнські змагання,юнаків дівчат 1993-1994 р.н. 05.07.10
10.07.10
6 Львів Зб.  області 2 1 3 O
Чемпіонат  України – омніум-темп,  чотиридена  парна  гонка та Всеукраїнвські змагання, юнаки, дівчата 1994-1995 рр.н. 05.08.10
09.08.10
5 Львів Зб.  області 2 1 3 O
Чемпіонат  України, юнаки, дівчата  1993-94 р.н. 26.08.10
30.08.10
5 Львів Зб.  області 2 1 3 O
Чемпіонат    України  (чол., жін.) 23.09.10
28.09.10
6 Львів Зб.  області 2 1 3 O
Чемпіонат  України – омніум-темп, омніум-спринт , юніори, юніорки 1991 -1992р.н., юнаки, дівчата 1993-94 р.н. 15.10.10
19.10.10
5 Львів Зб.  області 2 1 3 O
велоспорт-шосе
Кубок України в багатоденній гонці І етап (чоловіки, юніори). Всеукраїнські змагання (жінки). 03.03.10
07.03.10
5 Севастополь Зб.  області 4 2 6 O/K
Всеукраїнські змагання (юніорки, дівчата) 05.03.10
07.03.10
3 Феодосія Зб.  області 4 2 6 O/K
Кубок України в багатоденній гонці ІІ етап (чоловіки, юніори). Всеукраїнські змагання (жінки). 11.03.10
15.03.10
5 Севастополь Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України у гонці в гору та Всеукраїнські змагання (чоловіки. жінки) 26.03.10
29.03.10
4 Севастополь Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України в гонці критеріум І тур (юніори, юніорки, дівчата) та Всеукраїнські змагання 09.04.10
11.04.10
3 Феодосія Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України у гонці критеріум І тур (чоловіки) та міжнародні змагання Гран При Донецька 16.04.10
18.04.10
3 Донецьк Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий Чемпіонат України у гонці в гору  та Всеукраїнські змагання (юніори) 16.04.10
18.04.10
3 Феодосія Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат області 17.04.10
18.04.10
2 Чернівці за окремим положенням 60 6 20 2 88 О 1
Відкритий Чемпіонат України у гонці критеріум (жінки) та ІІ тур (юніорки, дівчата) Всеукраїнські змагання (жінки) 24.04.10
26.04.10
3 Кіровоград Зб.  області 4 2 6 O/K
Кубок України у багатоденній гонці   (чоловіки) та Всеукраїнські змагання (жінки, юніори, юнаки, дівчата) 01.05.10
05.05.10
5 Б Церква Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат України в  гонці критеріум ІІІ тур (юніорки, дівчата)  та Всеукраїнські змагання 01.05.10
03.05.10
3 Хмельницький Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України в парній гонці (жінки). 04.05.10
06.05.10
3 Б Церква Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України в парній гонці (юніорки, дівчата). Всеукраїнські змагання 14.05.10
16.05.10
3 Кіровоград Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України у парній гонці (чоловіки), гонка критеріум ІІ тур (чоловіки) та Всеукраїнські змагання (чоловіки, юніорки) 20.05.10
23.05.10
4 Бориспіль Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України, фінал гонки критеріум та Всеукраїнські змагання (чоловіки) 29.05.10
31.05.10
3 Київ Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України в командній гонці (юніорки, дівчата). 05.06.10
07.06.10
3 Біла Церква Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат України у індивідуальній та груповій гонках (чоловіки, жінки) 23.06.10
27.06.10
5 Севастополь Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат України  в індивідуальній та груповій гонках (юніори) 24.06.10
27.06.10
4 Феодосія Зб.  області 4 2 6 O/K
V літні спортивні ігри молоді України та Чемпіонат України (юнаки, юніорки) 1992-1993 р.р.н. 25.06.10
27.06.10
3 Б Церква Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України в командній гонці (жінки). 09.07.10
11.07.10
3 Хмельницький Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат України в індивідуальній та груповій гонках (юніори) 22.07.10
24.07.10
3 Суми
Суми ОСК
Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України в багатоденній гонці (дівчата) 16.08.10
21.08.10
6 Чернівці Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України в багатоденній гонці до Дня Прапора України (юніори) 18.08.10
22.08.10
5 Кременчук Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України в командній гонці  (чоловіки,юніори, юнаки) до Дня Незалежності України та Всеукраїнські змагання (жінки, юніорки, дівчата) 27.08.10
29.08.10
3 Біла Церква Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат України в баготоденній гонці   (жінки, юніорки). 31.08.10
04.09.10
5 Феодосія Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат Україн в багатоденній гонці (юніорки) 08.09.10
14.09.10
7 Феодосія Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат України в гонці в гору (юніорки, дівчата) 20.09.10
22.09.10
3 Феодосія Зб.  області 4 2 6 O/K
Чемпіонат України в парній гонці та Всеукраїнські змагання (юніори, юнаки) 24.09.10
24.09.10
1 Феодосія Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці на час та Всеукраїнські змагання (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, дівчата) 21.10.10
24.10.10
4 Донецька Зб.  області 4 2 6 O/K
Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в груповій гонці, та естафеті  (чоловіки, жінки, юніори,, юніорки, юнаки, дівчата) 28.10.10
31.10.10
4 Кіровоградська Зб.  області 4 2 6 O/K
веслування на байдарках і каное
Відкритий Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 1994-95, 96-97 р.н. 08.05.10 1 Новодністровськ за окремим положенням 50 5 14 2 71 О 1
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1994-1995,1996-1997р. 19.05.10
23.05.10
5 Волинська Зб. області 7 1 8 O/K
Чемпіонат України (марафон) 11.06.10
13.06.10
3 Вінницька Зб. області 6 1 7 O/K
Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років. 15.06.10
19.06.10
5 Дніпропетровськ Зб. області 6 1 7 O/K
Відкритий Чемпіонат облаті серед юнаків, юніорів та молоді . 05.06.10 1 Новодністровськ за окремим положенням 50 5 14 2 71 О
Відкритий Чемпіонат області 17.07.10 1 Новодністровськ за окремим положенням 50 5 14 2 71 О 1
Чемпіонат України 20.08.10
23.08.10
4 Дніпропетровська Зб. області 4 1 5 O/K
волейбол – жін.
Чемпіонат України (1995-96) 01.03.10
07.03.10
7 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Чемпіонат України (1993-94) 14.06.10
20.06.10
7 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
волейбол – чол.
Чемпіонат України (Супер ліга,вища, перша ліги) (згідно календаря федерацій) За пpизначенням 8 За пpизначенням Спортивні клуби 14 2 16 K
Чемпіонат України (1993-94) 01.03.10
07.03.10
7 За пpизначенням Зб. області 14 2 16 K
Чемпіонат України (1995-96) 22.04.10
25.04.10
4 За пpизначенням Зб. області 14 2 16 K
Чемпіонат України супер-ліга 01.06.10
07.06.10
7 За пpизначенням Спортивні клуби 14 2 16 K
Чемпіонат України (1997-98) 14.06.10
20.06.10
7 За пpизначенням Зб. області 14 2 16 K
V обласні літні спортивні ігри молоді – попередні змагання за призначенням 3 за призначенням зб. територій 120 20 18 2 160 K
V обласні літні спортивні ігри молоді – фінал за призначенням 3 за призначенням зб. територій 48 8 10 1 65 K
Чемпіонат області листопад 12 за призначенням зб. територій 120 20 18 2 160 K
гандбол – жін.
Всеукраїнські дитячо – юнацькі спортивні ігри, І тур (дівчата 1995 р. н.). 09.02.10
15.02.10
7 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІ тур (дівчата 1993 – 94 р. р. н.). 15.03.10
21.03.10
7 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Всеукраїнські дитячо – юнацькі спортивні ігри, ІІ тур (дівчата 1995 р. н.). 15.03.10
21.03.10
7 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІІ тур (дівчата 1993 – 94 р. р. н.) 21.04.10
26.04.10
6 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІV тур (дівчата 1993 – 94 р. р. н.). 01.09.10
09.09.10
9 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
гандбол – чол.
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, І тур (юнаки 1995 р. н.). 09.02.10
15.02.10
7 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Обласний турнір серед молодіжних команд 26.03.10
28.03.10
3 Чернівці за окремим положенням 60 6 14 2 82 К
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІ тур (юнаки 1993 – 94 р. р. н.). 15.03.10
21.03.10
7 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІ тур (юнаки 1995 р. н.). 15.03.10
21.03.10
7 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІІІ тур (юнаки 1993 – 94 р. р. н.). 21.04.10
26.04.10
6 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Відкритий Чемпіонат області серед молодіжних команд 28.05.10
30.05.10
3 Чернівці за окремим положенням 60 6 14 2 82 К
Всеукраїнські дитячо-юнацькі спортивні ігри, ІV тур (юнаки 1993 – 94 р. н.). 01.09.10
09.09.10
9 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 K
Відкритий Чемпіонат області 1.10.10
3.10.10
3 Чернівці за окремим положенням 60 6 14 2 82 К
гімнастика художня
Кубок України, чемпіонат – групові вправи 19.03.10
21.03.10
3 Київ Зб. області 6 2 8 О/К
Чемпіонат області серед юніорів, прграма КМС, групові вправи лютий 2 Чернівці Зб. ДЮСШ, СК, 100 10 16 2 128 О/К
Чемпіонат України серед юніорів, прграма КМС, групові вправи 12.06.10
15.06.10
4 За пpизначенням Зб. області 6 2 8 O/K
V літні спортивні ігри молоді України 22.08.10
26.08.10
5 За пpизначенням Зб. області 6 2 8 O/K
Чемпіонат області по програмі І розряду,турнір “Бебі Кап”, юніорська програма I,II юнацький розряд За  пpизначенням 5 Чернівці Зб. ДЮСШ, СК, 100 10 16 2 128 О/К
Чемпіонат України по програмі І розряду,турнір “Бебі Кап”, юніорська програма I,II юнацький розряд 16.10.10
20.10.10
5 За пpизначенням Зб. області 12 2 14 O/K
Чемпіонат України серед спортивних клубів та шкіл за призначенням 2 За пpизначенням Зб. області 6 2 8 О/К
Чемпіонат області  серед КМС (за програмою МС) За  пpизначенням 6 Чернівці Зб. ДЮСШ, СК, секцій 100 10 16 2 128 О/К
Чемпіонат України  серед КМС (за програмою МС) за призначенням 3 за призначенням Зб.  області 6 2 8 О/К
кінний спорт 1
Відкритий чемпіонат області квітень 2 Чернівецька Реваківці за окремим положенням 20 4 12 2 38 О
Всеукраїнські змагання пам’яті  Б.І.Мурашова 28.04.10
01.05.10
4 Полтавська Споpтивні клуби O 1
Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод 09.06.10
12.06.10
4 Дніпропетровська Споpтивні клуби O 1
Чемпіонат України серед юнаків з виїздки 23.06.10
26.06.10
4 Київська Зб. області O/K 1
Чемпіонат України серед юнаків з подолання перешкод 30.06.10
03.07.10
4 Київ Зб. області O/K 1
Чемпіонат України з подолання перешкод 07.07.10
10.07.10
4 Черкаська Зб. області O 1
Чемпіонат  України серед дорослих та  юнаків  з триборства 14.07.10
17.07.10
4 Черкаська Зб. області 20 30 40 0 90 O/K 1
Чемпіонат України з виїздки 04.08.10
07.08.10
4 Київська Зб. області 50 40 35 0 125 O/K 1
Відкритий чемпіонат області з подолання перешкод 03.09.10
05.09.10
3 Чернівецька Реваківці за окремим положенням 50 0 0 0 50 O 1
дзюдо
Кубок Європи серед юнаків та дівчат 1994-95 р.н. “Олімпійські надії” 08.01.10
13.01.10
6 Київ Зб. області 10 2 12 О
Міжнародний турнір серед юнаків та дівчат до 17 р. січень 4 Київ Зб. області 10 2 12 О
Чемпіонат області серед юнаків та дівачат до 17 років 20.02.10
21.02.10
2 Чернівці Зб. територій, ФСТ, ДЮСШ 90 8 14 2 114 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівачат до 17 років (1994-95 р.н.) 17.02.10
20.02.10
3 Хмельницький Зб. області 10 2 12 O/K
V обласні літні спортивні ігри молоді   (юніори та юніорки до 20 р.) за призначенням 2 Чернівці Зб. територій 120 10 24 2 156 O/K
V літні спортивні ігри молоді України  (юніори та юніорки до 20 р.) 02.03.10
05.03.10
3 Харків Зб.  області 12 2 14 О/К
Відкритий кубок україни серед чоловіків і жінок 20.05.10
23.05.10
4 Суми Зб.  області 12 2 14 О/К
Відкритий чемпіонат області серед ветеранів 22.05.10
23.05.10
2 Чернівці за окремим положенням 60 10 14 2 86 О
Міжнародний турнір “Тайфун на татамі” серед юніорів та юніорок до 20 р. 02.07.10
04.07.10
3 За пpизначенням Зб.  області 4 2 6 O
Відкритий Кубок України 24.09.10
26.09.10
3 Чернівці Зб.  області 24 4 28 O
Всеукраїнський турнір серед молоді до 23 р. 27.09.10
30.09.10
6 Вінниця Зб.  області 6 2 8 O
Міжнародний турнір на призи ЗТУ Д.Г.Тубеншлака серед юнаків та дівчат до 17 років) 27.09.10
30.09.10
4 Чернівці Зб. області 48 4 52 O/K
Чемпіонат України серед молоді до 23 років 15.10.10
17.10.10
3 Київ Зб.  області 6 2 8 O
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 15 років 10.11.10
13.11.10
4 За пpизначенням Зб. територій, ФСТ, ДЮСШ 120 10 20 2 152 O/K
Чемпіонат україни серед юнаків та дівчат до 16 років 10.11.10
13.11.10
4 Чернівці Зб.  області 12 2 14 О/К
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок, командний чемпіонат України серед чоловіків та жінок 29.11.10
03.12.10
4 Луцьк Зб.  області 12 2 14 О/К
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років 25.11.10
28.11.10
4 За пpизначенням Зб.  області 10 2 12 O/K
Чемпіонат України за призначенням 4 Київ Зб. області 6 2 8 О/К
легка атлетика
Зональні змагання серед ДЮСШ, СДЮШОР 07.01.10
17.01.10
2 Львів Зб. ДЮСШ O/K
Чемпіонат області серед юніорів, молоді та дорослих у приміщенні січень 2 Чернівці зб. територій 120 10 20 2 152 O/K
Кубок України 29.01.10
31.01.10
3 Запоріжжя Зб. області 20 2 22 O/K
Чемпіонат України серед серед ДЮСШ, СДЮШОР  у приміщенні 01.02.10
03.02.10
3 Запоріжжя Зб. області 10 2 12 O/K
Чемпіонат України серед юніорів  у приміщенні 05.02.10
07.02.10
4 Суми Зб. області 12 2 14 O/K
Чемпіонат України 16.02.10
20.02.10
4 Суми Зб. області 16 2 18 О/К
Чемпіонат України серед ветеранів 26.02.10
28.02.10
3 Київ Зб. області 4 4 О/К
Зимовий чемпіонат області з кросу 06.03.2010 1 Чернівці Зб. територій, ФСТ 120 10 20 2 152 O/K
Зимовий чемпіонат  України з кросу 24.03.10
26.04.10
3 Цюрюпинськ Зб. області 10 1 11 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1993 р.н. та молодше 21.04.10
25.04.10
5 Ялта Зб. області 12 2 14 K
Чемпіонат України з напівмарафону 24.04.10
25.04.10
2 Дніпропетровськ Зб. області 4 1 5 O
49-ті міжнародні змагання “Кубок Дружби” 07.05.10
09.05.10
3 Ужгород Зб. області 10 2 12 O
Чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км 09.05.10
10.05.10
2 Луганськ Зб. області 4 4 О
Чемпіонат області серед юніорів травень 2 Чернівці Зб. територій, ФСТ 120 14 24 2 158 О/К
Чемпіонат України серед юніорів 04.06.10
08.06.10
5 Донецьк Зб. області 14 2 16 O/K
Чемпіонат області з гірського бігу червень 1 Вижницький р-н Зб. територій, ФСТ 80 8 16 2 106 O/K
Чемпіонат України серед ветеранів 11.06.10
13.06.10
3 Київ Зб. області 4 4 О/К
Чемпіонат України з гірського бігу 12.06.10
13.06.10
2 Севастополь Зб. області 6 1 7 O/K
Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995-96, 1997 р.н. та молодщі) 14.06.10
18.06.10
5 Вінниця Зб. ФСТ,ДЮСШ,СК 12 2 14 О/К
V обласні літні  спортивні ігри молоді, 22 роки і молодше за призначенням 2 Чернівці Зб. територій 220 20 36 2 278 O/K
Чемпіонат області. червень 2 Чернівці Зб. територій, ФСТ 120 10 36 2 168 О/К
V літні  спортивні ігри молоді України, 22 роки і молодше 30.06.10
04.07.10
5 Донецьк Зб. області 18 2 20 О/К
Чемпіонат України. 30.06.10
04.07.10
3 За пpизначенням Зб. області 18 2 20 O/K
Кубок України фінал 13.07.10
15.07.10
3 Вінниця Зб. області 8 2 10 O/K
Кубок України серед ветеранів 18.09.10
20.09.10
3 АР Крим Зб. області 4 4 O/K
Чемпіонат України з бігу на 24 та 12 год. 10.09.10
12.09.10
3 Вінниця Зб. області 2 1 3 О
Обласні змагання з бігу жовтень 1 Кіцмань Зб. територій ФСТ,ДЮСШ,СК 160 10 20 2 192 О
Міжнародні змагання “Буковинська миля 02.10.10
03.10.10
2 Чернівці за запрошенням 24 10 18 2 54 О
Чемпіонат  області з кросу жовтень 1 Кіцмань Зб. територій, ФСТ 160 10 20 2 192 О/К
Чемпіонат України з кросу 23.10.10
24.10.10
3 Біла Церква Зб.  області 12 2 14 О/К
софтбол
Чемпіонат України  (дівчата) 19.05.10
23.05.10
5 За пpизначенням Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України  (кадетки) 16.06.10
20.06.10
5 За пpизначенням Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України  (юніорки) 14.07.10
18.07.10
5 За пpизначенням Зб.  області 20 2 22 K
Відритий Кубок області вересень 3 Кіцманський  Новий Киселів за окремим положенням 80 4 12 2 96 К
Кубок України 03.10.10
08.10.10
6 За пpизначенням Зб.  області 20 2 22 K
стрільба із лука
Чемпіонат України в примішенні серед дорослих, юніорів та юнаків 02.02.10
06.02.10
4 Черкаси Зб. області 22 2 24 O/K
Всеукраїнські змагання серед сильніших 12.05.10
15.05.10
4 Харків Зб. області 12 2 14 O/K
Чемпіонат України серед спортивних шкіл, ШВСМ, УОР 04.04.10
09.04.10
5 Нова коховка Зб. області 16 2 18 O/K
Чемпіонат України серед юніорів та юнаків 1993-95 р.н. 10.04.10
14.04.10
5 Нова Коховка Зб. області 16 2 18 O/K
Всеукраїнські змагання “Олімпійські надії” 27.04.10
01.05.10
5 Львів Зб. області 16 2 18 О/К
Чемпіонат України серед юніорів та юніків 1990-92 р.н. та молодше 01.06.10
05.06.10
5 Львів Зб. області 16 2 18 О/К
Кубок Кокота 24.06.10
28.06.10
5 Львів Зб. області 16 2 18 O/K
Чемпіонат України серед дорослих та клубів 01.07.10
06.07.10
6 Черкаси Зб.  області 16 2 18 O/K
V літні  спортивні ігри молоді України 12.08.10
16.08.10
5 Чернівці Зб.  області 16 2 18 O/K
Міжнародні змагання “Кубок Харківського міського голови” 21.08.10
25.08.10
5 Харків Зб.  області 6 1 7 O/K
Міжнародні змагання “Кубок Буковини” 04.09.10
07.09.10
4 Чернівці Зб.  області 16 2 18 O/K
Міжнародні спортивні змагання  “Золота Осінь” 12.09.10
18.09.10
7 Львів Зб. області 16 2 18 O/K
Чемпіонат області жовтень 2 Чернівці Зб.ДЮСШ, ФСТ 100 5 16 2 123 О
Кубок України 06.10.10
11.10.10
7 Нова Каховка Зб. області 16 2 18 O/K
Всеукраїнські змагання “Кубок Домбасу” 19.11.10
22.11.10
4 Донецьк Зб. області 6 1 7 О
Всеукраїнський турнір пам`яті ЗТУ М.Г. Грищенка 26.11.10
29.11.10
4 Київ Зб. області 6 1 7 О
Кубок України в приміщенні 02.12.10
06.12.10
4 Львів Зб. області 16 2 18 O/K
теніс
Чемпіонат  України (до 12 років) 11.07.10
20.07.10
10 Острог зб. області 4 1 5 K
Чемпіонат  України (до 18 років) 28.07.10
07.08.10
11 Сімферополь Зб.  області 4 1 5 K
Чемпіонат  України (до 16 років) 19.08.10
26.08.10
8 Київ Зб.  області 4 1 5 O
Чемпіонат  області вересень 3 Чернівці Зб. ФСТ,ДЮСШ,СК 80 8 12 2 102 O
Відбірковий чемпіонат України (юніори до 18 років) 29.10.10
05.11.10
8 За пpизначенням Зб. області 2 1 3 O
теніс настільний
Чемпіонат області лютий 3 Чернівці Зб. територій, ФСТ 140 14 22 2 178 O/K
Чемпіонат України ,попередні змагання 17.02.10
19.03.10
31 За пpизначенням Зб. області 6 1 7 O/K
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1992р.н.,попередні змагання 02.03.10
06.06.10
97 Полтава Зб. області 6 1 7 O/K
Чемпіонат України 14.04.10
18.04.10
5 Івано-Франківська Зб. області 4 1 5 O
Міжнародний турнір “Кубок Карпат” 17.03.10
21.03.10
5 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (кадети) 1995 р.н.,фінальнізмагання 22.04.10
22.04.10
1 Київ Зб. області 6 1 7 O
Турнір найсильніших юнаків та дівчат 1995р.н. 24.03.10
27.03.10
4 Умань Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1992р.н.,фінальні змагання 22.04.10
24.04.10
3 Харківська Зб. області 6 1 7 O
Турнір найсильніших юнаків та дівчат 1992р.н. 29.05.10
10.06.10
13 АР Крим Зб. області 4 1 5 O
Чемпіонат  України “Прудкий м”яч” серед юнаків і дівчат (кадети) 1997 р.н. 16.06.10
20.06.10
5 Нова Каховка Зб. області 6 1 7 O/K
V обласні літні спортивні ігри  молоді за призначенням 2 Чернівці Зб. територій 78 12 14 2 106 O/K
V літні спортивні ігри  молоді України 10.09.10
11.09.10
2 Чернівці Зб. області 8 2 10 O/K
Чемпіонат  України серед юнаків та дівчат 1996р.н.,попередні змагання 13.10.10
17.10.10
5 За пpизначенням Зб. області 8 2 10 O/K
тхеквондо  (ВТФ)
Чемпіонат України серед юнаків (1998 -2000 р.н.) 03.06.10
06.06.10
4 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат України серед олімпійських вагових категорій 10.06.10
13.06.10
4 Одеса За запрошенням 4 1 5 K
Командний чемпіонат України 17.07.10
20.07.10
4 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат України серед різних вікових груп з пхумсе 20.09.10
23.09.10
4 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
футбол
Чемпіонат України з футзалу окреме положення За пpизначенням ФК 14 2 К
Чемпіонат України серед команд ІІ ліги березень
листопад
за призначенням ФК “Буковина” 25 2 К
Кубок України липень
листопад
за призначенням ФК “Буковина” 25 2 К
Обласні змагання на призи клубу “Шкіряний м”яч ” (ІІІ етап ), вікові групи: молодша (1999), середня (1998), старша (1997) березень
квітень
5 За пpизначенням за окремим положенням 600 100 К
Обласні змагання на призи клубу “Шкіряний м”яч ” (ІV  етап ), вікові групи: молодша (1999), середня (1998), старша (1997) квітень
травень
2 За пpизначенням за окремим положенням 220 32 8 6 266 K
Чемпіонат ДЮФЛУ сезону 2009-2010 (ІІ коло), вікові групи 1993-1995 р.н., 1994-1996 р.н. квітень
червень
2 За пpизначенням Зб. області 25 2 27 K
Всеукраїнський день футболу квітень
червень
2 на місцях ФК K
Кубок області квітень
липень
За призначенням ФК К
Чемпіонат та Кубок України серед ветеранів квітень
грудень
За призначенням Зб. області 20 2 22 К
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд квітень
листопад
за призначенням ФК К
Чемпіонат області серед КФК (І-ІІ) коло квітень
листопад
за призначенням території, ФК К
Чемпіонат обласної ДЮФЛ (ІІ коло) квітень
червень
за призначенням території, ФК К
Обласний футбольний фестиваль сільських школяпів, під гаслом “Даруємо радість дітям” березень
травень
За призначенням території К
Чемпіонат обласної ДЮФЛ (І коло) Серпень
листопад
за призначенням території, ФК К
Всеукраїнські змагання на призи клубу “Шкіряний м”яч ” (зональні змагання ), V етап травень
червень
3 За призначенням Зб. області 18 2 20 К
Чемпіонат області серед ветеранів травень
вересень
12 за призначенням території, ФК К
Міжнародний меморіальний турнір памяті тренера ФК “Буковина ” О.Г. Павленка червень 4 Чернівці ФК 200 10 14 2 226 K
Всеукраїнські змагання на призи клубу “Шкіряний м”яч ” (фінальні змагання ), VI етап червень
вересень
За пpизначенням Зб. області 18 2 20 K
Чемпіонат ДЮФЛУ (фінал) 25.06.10
30.06.10
6 за пpизначенням Зб. області 20 2 22 К
Всеукраїнські змагання “Діти – олімпійська надія України” 19.07.10
24.07.10
6 за пpизначенням Зб. області 16 2 18 K
V обласні літні спортивні ігри молоді червень 3 за призначенням території 260 26 24 4 314 К
Чемпіонат ДЮФЛУ (І коло) 2010-2011 вересень
листопад
6 за призначенням Зб. області 20 2 22 К
Суперкубок області листопад за призначенням ФК 50 4 6 4 64 К
Міжнародні  змагання серед юнацьких команд за програмою “Чотири регіони для Європи “ серпень 8 Німеччина Зб. області 20 2 22 К
Міжнародний турнір з міні-футболу на честь першого космонавта України Л. Каденюка грудень 3 Хотин за окремим положенням 120 10 16 2 148 К
хокей на траві – чол.
Зимовий чемпіонат України серед юнаків 1994-1995 р.н. 22.02.10
27.02.10
6 За пpизначенням зб. області 16 2 18 K
Зимовий чемпіонат України серед юнаків 1996-1997 р.н. 05.03.10
09.03.10
5 За пpизначенням Зб. області 16 2 18 K
Зимовий чемпіонат України серед юнаків 1998-1999 р.н. 25.03.10
31.03.10
7 Вінниця Зб. області 16 2 18 K
Чемпіонат України (4 тур) 01.05.10
06.05.10
6 Вінниця Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України серед юнаків (юніори)  1994-1995 рр.н. 10.05.10
16.05.10
7 Вінниця Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України, 5 тур 23.05.10
28.05.10
6 Черкаси Зб. області 20 2 22 K
Чемпіонат України серед юнаків  1996-1997 рр.н. 28.05.10
03.06.10
7 Вінниця Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України ,6 тур 03.06.10
08.06.10
6 Коростень зб. області 20 2 22 K
Чемпіонат України серед юнаків 1998-1999 р.н. 09.06.10
15.06.10
7 Вінниця Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України 7 тур, фінал 10.06.10
17.06.10
8 Вінниця Зб. області 20 2 22 K
V літні спортивні ігри  молоді України 25.06.10
27.06.10
3 Вінниця Зб. області 20 2 22 K
Чемпіонат України (плей-оф) 27.08.10
31.08.10
5 Вінниця Зб. області 20 2 22 K
Кубок України 08.09.10
14.09.10
7 Вінниця Зб. області 20 2 22 K
Чемпіонат України (1 тур) 10.09.10
18.09.10
9 Коростень Зб.  області 20 2 22 K
Чемпіонат України (2 тур) 07.10.10
14.10.10
8 Вінниця Зб. області 20 2 22 K
Чемпіонат України серед юнаків  1994-1995 рр.н. 14.10.10
20.10.10
7 Вінниця Зб. області 20 2 22 K
Чемпіонат України (3 тур) 05.12.10
10.12.10
6 За пpизначенням Зб. області 20 2 22 K
Неолімпійські види спорту
У юнацькі спортивні ігри
Спортивне орієнтування за призначенням 2 за призначенням зб. територій 80 20 20 2 122 О/К
Шахи за призначенням 2 Чернівці зб. територій 91 26 14 1 132 О/К
Боротьба самбо за призначенням 2 Новоселиця зб. територій 200 20 16 1 237 О/К
Пауерліфтинг за призначенням 2 Чернівці зб. територій 120 20 14 2 156 О/К
Футзал   – попередні змагання за призначенням 3 за призначенням зб. територій 130 26 10 1 167 К
– фінальні змагання за призначенням 3 за призначенням зб. територій 40 8 10 1 59 К
альпінізм і скелелазіння
Всеукраїнські змагання з альпінізмму 03.01.10
15.02.10
13 Карпати Зб. області 5 1 6 О
Чемпіонат України квітень Крим Зб. області 5 1 6 О
боулінг
Чемпіонат України зі спортивного боулінгу 30.09.10
02.10.10
4 Київ Зб. області 4 1 5 О
Чемпіонат області травень 2 Чернівці всі бажаючі 100 10 1 11 О
Чемпіонат України зі спортивного боулінгу серед юніорів 01.11.10
05.11.10
5 Київ Зб. області 4 1 5 О
боротьба самбо
Чемпіонат України  серед молоді 1990-91 р. н. Пам`яті гетьмана війська запорозьського Дмитра (Байди) Вишневецбкого 12.02.10
14.02.10
3 Севастополь Зб. області 8 2 10 О
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок  пам’яті гетьмана України І.С.Мазепи 01.03.10
03.03.10
3 Львів Зб. області 8 2 10 O/K
Чемпіонат України  серед юнаків та дівчат 17.04.10
19.04.10
3 Ужгород Зб. області 10 2 12 О
Відкритий чемпіонат області  серед ветеранів 15.05.10
16.05.10
2 Чернівці Зб. області 50 5 16 2 73 О
Відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н. 28.05.10
30.05.10
3 Кавказ
Миколаївської обл
Зб. області 10 2 12 O/K
V обласні юнацькі спортивні ігри серед юніків та дівчат за призначенням 2 за призначенням Зб. області 180 20 20 2 222 O/K
V юнацькі спортивні ігри України серед юніків та дівчат 1992-93 р.н. 08.09.10
10.09.10
3 Луцьк Зб. області 10 2 12 O/K
Чемпіонат області листопад 2 Чернівці зб. територій,    ФСТ
Фінал Кубка України з самбо та бойового самбо пам`яті гетьмана П.Сагайдачного серед чоловіків та жінок 26.11.10
28.11.10
3 Київ Зб. області 6 2 8 О
гирьовий спорт
Чемпіонат області лютий 2 Кіцмань зб.територій 120 14 20 О/К
Чемпіонат  України серед чоловіків, юніорів (поштовх довгим циклом) 19.02.10
21.02.10
3 Чернівецька Кіцмань Зб. області 20 2 22 O/K
Чемпіонат  України серед чол, юніорів (поштовх довгим циклом) 13.03.10
15.03.10
3 Нікополь Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат України серед юн. (двоборство) і дів. (ривок) 1991-93 р.н. 19.03.10
21.03.10
3 Житомир Зб. області 4 1 5 O/K
Кубок України серед чоловіків (довгий цикл), жінок (ривок)  (етап) 25.06.10
27.06.10
3 Тернопіль Зб. області 4 1 5 O/K
Чемпіонат України серед чоловіків та жiнок (двоборство) та серед юнiорiв і дівчат 1988 –  1991 р.н. (двоборство) 11.12.10
13.12.10
3 Запоріжжя Зб. області 4 1 5 O/K
карате ( WKGF)
Чемпіонат України годзюрю 25.03.10
29.03.10
5 Одеса Зб. області 5 1 6 O/K
Кубок України  – фінал з Годзюрю карате-до та Рюкю Кобудо карате ( WKGF) 25.11.10
29.11.10
5 За пpизначенням 5 1 6 K
карате (версія SKIF)
Чемпіонат України 04.03.10
08.03.10
5 Чернівці Зб. області 40 2 42 O/K
Кубок України, фінал, чемпіонат України карате (версія SKIF) 27.11.10
30.11.10
4 Київ Зб. області 10 2 12 O/K
карате (версія WKF)
Чемпіонат України 14.03.10
15.03.10
2 Харків Зб. області 10 2 12 O/K
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 8-15 років, 23.05.10
24.05.10
2 АР Крим Зб. області 12 2 14 O/K
Міжнародний турнір 17.09.10
21.09.10
5 Одеса Зб. області 8 2 10 O/K
Чемпіонат України  з карате серед юнаків, юніорів 03.10.10
04.10.10
2 Житомир Зб. області 16 2 18 O/K
Кубок України – фінал карате (версія WKF) 11.12.10
13.12.10
3 Донецьк Зб. області 16 2 18 O/K
карате (всестильове)
Фінал Кубка України  (WSKF) 19.03.10
23.03.10
5 Сімферополь Зб. області 8 2 10 O/K
Міжнародний турнір 06.05.10
11.05.10
6 Чернівці Зб. області 16 2 18 O
Чемпіонат України  (WSKF) 24.12.10
27.12.10
4 Чернівці Зб. області 16 2 18 O/K
карате (традиційне (ITKF))
Чемпіонат України з карате 29.04.10
03.05.10
5 Кіровоград Зб. області 16 2 18 O/K
Фінал Кубка України з карате карате (традиційне (ITKF)) 06.11.10
09.11.10
4 За пpизначенням Зб. області 16 2 18 O/K
кікбоксинг (WAKO)
Чемпіонат україни з кікбоксингу серед юнаків, дівчат та юнаорів 25.03.10
28.03.10
4 Хмельницький Зб. області 5 1 6 O/K
Чемпіонат україни з кікбоксингу перша частина 15.04.10
18.04.10
4 Харків Зб. області 5 1 6 O/K
Чемпіонат україни з кікбоксингу друга частина 05.05.10
08.05.10
4 Севастополь Зб. області 5 1 6 O/K
Кубок України з кікбоксингу перша чатина 11.11.10
14.11.10
4 Хмельницький Зб. області 5 1 6 O/K
Кубок України з кікбоксингу Друга частина 09.12.10
12.12.10
4 Львів Зб. області 5 1 6 O/K
кікбоксинг (WPKA)
Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів та дівчат 25.02.10
28.02.10
4 Харків Зб. області 5 1 6 O/K
Чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих, абсолютний чемпіонат України серед важковаговиків 22.04.10
25.04.10
4 Луцьк Зб. області 5 1 6 O/K
Фінал Кубка України з кікбоксингу серед дорослих 25.11.10
28.11.10
4 Чернигів Зб. області 5 1 6 O/K
козацький двобій
Кубок України з “Козацького двобою” 16.04.10
18.04.10
3 Дніпропетровська Зб. області 8 2 10 O/K
Чемпіонат України з “Козацького двобою” – козацька слава 15.10.10
17.10.10
3 Київ Зб. області 8 2 10 O/K
Чемпіонат України з “Козацького двобою” – серед молоді 19.12.10
21.12.10
3 АР Крим Зб. області 8 2 10 O/K
мотоциклетний спорт
Кубок України з мотокросу (західний регіон 20.03.10
21.03.10
2 Чернівці спортивні клуби O/K
Чемпіонат України з мотокросу 27.03.10
28.03.10
2 Чернівці спортивні клуби O/K
Кубок України з автомобільного кросу на легкових автомобілях та спеціальних кросових автомобілях “багі” 17.04.10
18.04.10
2 Чернівці спортивні клуби O/K
Чемпіонат Європи в класах Open та 125 см 01.05.10
02.05.10
2 Чернівці спортивні клуби O/K
Чемпіонат України з автомобільного кросу на легкових автомобілх та спеціальних кросових автомобілях “багі” 08.05.10
09.05.10
2 Чернівці спортивні клуби O/K
Чемпіонат Світу з мотокросу на мотоциклах з колясками 12.06.10
13.06.10
2 Чернівці спортивні клуби O/K
Кубок федерації мотоциклетного спорту України з мотокросу серед аматорів липень 2 Чернівці спортивні клуби O/K
Командний Кубок країн центральної Європи з мотокросу та кубок України на мотоциклах з колясками жовтень 2 Чернівці спортивні клуби O/K
Чемпіонат України з автомобільного кросу на легкових автомобілх та спеціальних кросових автомобілях “багі” 02.10.10
03.10.10
2 Чернівці спортивні клуби O/K
Кубок України з автомобільного кросу на легкових автомобілях та спеціальних кросових автомобілях “багі” 23.10.10
24.10.10
2 Чернівці спортивні клуби O/K
Кубок ФМСУ з мотокросу протягом року смт. Глибока спортивні клуби O/K
Чемпіонат України з Ендуро Серпень 2 Чернівецька спортивні клуби O/K
панкратіон
Перший етап Кубку України 15.01.10
16.01.10
2 Харків Зб. області 14 2 16 О/К
5 юнацькі спортивні ігри України 06.02.10
08.02.10
3 Харків Зб. області 12 2 14 О/К
Чемпіонат України серед юнаків і молоді 1999-2000 р.н., 1997-98 р.н., 1993-94 р.н. 06.02.10
08.02.10
3 Харків Зб. області 12 2 14 О/К
Чемпіонат України (граплінг) 06.02.10
08.02.10
3 Харків Зб. області 12 2 14 О/К
Другий Етап Кубка України (агон) 07.02.10
08.02.10
3 Харків Зб. області 12 2 14 О/К
Чемпіонат області 16.05.10
17.05.10
2 Чернівці Зб.ФСТ,ДЮСШ,СК 200 24 224 О/К
Фінал Кубку України 03.06.10
05.06.10
3 Суми Зб. області 12 2 14 О/К
Відкритий чемпіонат області 12.11.10
14.11.10
2 Чернівці Зб.ФСТ,ДЮСШ,СК 250 25 275 О/К
Чемпіонат україни (агон, фул агон) 09.12.10
11.12.10
3 Біла Церква Зб. області 12 2 14 О/К
пауерліфтинг
Чемпіонат області серед чоловіків та жінок 23.01.10
24.01.10
2 Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 15 2 127 О/К
Кубок  області серед чоловіків та жінок з жиму лежачи 23.01.10
24.01.10
2 Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 15 2 127 О/К
Чемпіонат області серед юніорів та юніорок 23.01.10
24.01.10
2 Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 15 2 127 О/К
V обласні юнацькі спортивні ігри серед юніків та дівчат за призначенням 2 за призначенням Зб. Теритрій 170 12 20 2 204 O/K
Чемпіонат України (чоловіки, жінки) 19.02.10
25.02.10
7 Харківська Зб. області 12 2 14 О/К
Чемпіонат України з жиму лежачи 11.03.10
14.03.10
4 Мукачеве Зб. області 12 2 14 О/К
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат 22.04.10
26.04.10
5 Коломия Зб. області 12 2 14 О/К
V літні юнацькі спортивні ігри України 03.04.10
08.04.10
6 Коломия Зб. області 12 2 14 О/К
Чемпіонат України серед ветеранів 10.04.10
13.04.10
4 Коломия Зб. області 4 4 О
Кубок  області серед чоловіків та жінок 23.10.10
24.10.10
2 Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 15 2 127 О/К
Кубок області серед чоловіків та жінок з жиму лежачи 23.10.10
24.10.10
2 Чернівці зб. територій,  ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 15 2 127 О/К
пейнтбол
І етап Кубку україни 10.04.10
11.04.10
2 Херсон спортивні клуби K
І етап “Ліги трійок” 24.04.10 1 Хуст спортивні клуби K
Чемпіонат України 01.05.10
02.05.10
2 Київ спортивні клуби K
ІІ етап “ліги трійок” 22.05.10 1 Львів спортивні клуби K
ІІ Етап Кубку України 19.06.10
20.06.10
2 Івано-Франківська спортивні клуби K
ІІІ етап “Ліги трійок” – Чемпіонат  області 10.07.10 3 Чернівці спортивні клуби K
ІІІ етап Кубку україни 17.07.10
18.07.10
2 Донецьк спортивні клуби K
“Кубок Незалежності”, IV етап Кубку україни 21.08.10
22.08.10
2 Київ спортивні клуби K
IV етап “Ліги трійок” 11.09.10 1 Івано-Франківськ спортивні клуби K
V етап Кубку України 18.09.10
19.09.10
2 Чернівці спортивні клуби K
V етап “Ліги трійок” 25.09.10 1 Хмельницький спортивні клуби K
VІ етап Кубку україни 09.10.10
10.10.10
2 Дніпропетровськ спортивні клуби K
Фінал “Ліги трійок” 16.10.10 1 Київ спортивні клуби K
риболовний спорт
Кубок України з ловлі риби зимовою вудкою на мармишку з льоду 19.02.10
21.02.10
3 Івано-франківська Зб. області O/K
Кубок України з ловлі риби спінінгом з берега 11.06.10
13.06.10
4 Дніпропетровська Зб. області O/K
Кубок україни з ловлі риби поплавковою вудкою 09.07.10
11.07.10
3 Донецьк Зб. області O/K
Чемпіонат України з ловлі морської риби спінінгом з берега 17.09.10
18.09.10
2 АР Крим Зб. області O/K
Чемпіонат україни з ловлі риби поплавковою вудочкою в морі 15.10.10
17.10.10
3 Ялта Зб. області O/K
рукопашний бій
Всеукраїнський турнір “Рубіж” 2010 20.02.10
21.02.10
2 Луцьк За запрошенням O/K
Чемпіонат  області з рукопашного бою ДК юнаки (10-11, 12-15), дівчата ЛК (12-15, +16); ПК чоловіки +18 20.03.10
21.03.10
2 Чернівці O/K
Чемпіонат України серед юнаків та юніорів (легкий та дозований контакт) 07.04.10
11.04.10
5 Миколаївська Зб. області O/K
Чемпіонат України серед чоловіків (легкий та повний контакт) 13.05.10
15.05.10
3 Дніпропетровська Зб. області O/K
Кубок  області серед юнаків та чоловіків грудень Чернівці O/K
Кубок України серед  чоловіків (повний контакт) грудень Київ Зб. області O/K
спорт з собаками
Етап Кубка України з кані-кросу 17.04.10
18.04.10
2 Чернівці спортивні клуби О
Етап Кубка України з двоборства 29.05.10
30.05.10
2 Чернівці спортивні клуби О
Обласні змагання по програмі “міська собака” 03.10.10
04.10.10
2 Чернівці спортивні клуби О
спортивне орієнтування
СОЛ. Чемпіонат області.  Особисті змагання 06.02.10 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 20 1 131 O
СОЛ. Чемпіонат області 21.02.10 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
СОЛ. Чемпіонат області 07.03.10 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
МТБО: Чемпіонат України, Кубок України (1-2 етапи) 05.02.10
08.02.10
4 Закарпатська Зб. області 10 2 12 O/K
СОБ. Чемпіонат області. Змішані естафети 08.03.10 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
СОБ. Чемпіонат області. Спринт. 14.03.10 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
СОБ. Чемпіонат області (марафон) 28.03.10. 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
ТРО. Чемпіонат області квітень 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
ТРО: Чемпіонат України. Чемпіонат України серед юніорів та юнаків. Кубок України ТРО (1-2 етапи). 06.05.10
10.05.10
4 Дніпропетровська Зб. області 10 2 12 O/K
МТБО. Чемпіонат області. 16.05.2010 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
СОР. Чемпіонат України (6 годин). Кубок України (1 етап). 21.05.10
24.05.10
4 Чернівецька Зб. області 24 2 26 K
СОБ: Чемпіонат України (спринт, змішані естафети). Кубок України (3 етап). 11.06.10
15.06.10
4 Дніпропетровська Зб. області 12 2 14 O/K
МТБО: Чемпіонат України, Кубок України (5-6 етапи) 21.05.10
24.05.10
4 Закарпатська Зб. області 12 2 14 O/K
СОБ. Чемпіонат області на середніх дистанціях 10.04.10
11.04.10
2 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 30 0 140 O/K
СОБ. Чемпіонат області в естафетах 18.04.10 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 30 0 140 O/K
ТРО: Чемпіонат України. Чемпіонат України серед юніорів та юнаків. Кубок України (3-5 етапи). 09.07.10
12.07.10
5 Луганська Зб. області 12 2 14 O/K
СОБ: Чемпіонат України в естафетах на середніх дистанціях. Чемпіонат України серед юніорів та юнаків. Кубок України (2-4 етапи). 21.04.10
26.04.10
6 Черкаська Зб. області 12 2 14 O/K
СОБ. Командний чемпіонат області 30.04.10
02.05.10
3 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 30 1 141 K
СОБ: Командний чемпіонат України. Чемпіонат України з естафет на довгих дистанціях. Кубок України (5-7 етапи). 05.05.10
10.05.10
6 Луганська Зб. області 12 2 14 K
ТРО. Командний чемпіонат України. Чемпіонат України з естафет. Кубок України ТРО (6-7 етапи). 06.05.10
10.05.10
5 Луганська Зб. області 12 2 14 O/K
МТБО. Чемпіонат області. 15.05.10
16.05.10
2 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 30 1 141 O/K
СОР. Чемпіонат України (12 годин). Кубок України (2 етап; 12 та 24 години). 21.05.10
24.05.10
4 Дніпропетровська Зб. області 12 2 14 K
МТБО: Чемпіонат України, Кубок України (5-6 етапи). Світові рангові змагання. 21.05.10
24.05.10
4 Закарпатська Зб. області 12 2 14 O/K
СОР: Чемпіонат України. Кубок України (3 етап) 11.06.10
15.06.10
5 Чернівецька Зб. області K
ТРО. Особистий чемпіонат України. Кубок України ТРО (8-9 етапи). 18.06.10
21.06.10
4 Луганська Зб. області 12 2 14 O/K
СОБ: Особистий чемпіонат України, Кубок України СОБ (8-10 етапи). 01.07.10
05.07.10
5 м.Севастополь Зб. області 12 2 14 O
СОР: Чемпіонат України серед юніорів та юнаків (12/6 годин). Кубок України (4 етап). 09.07.10
12.07.10
4 Луганська Зб. області 12 2 14 K
СОБ. Обласні юнацькі спортивні ігри 05.06.10 06.06.10 2 за призначенням зб. територій 120 10 20 1 151 O/K
І Всеукраїнські юнацькі спортивні ігри 15.07.10
19.07.10
5 Черкаська Зб. області 12 2 14 O/K
Чемпіонат України серед ДЮСШ міністерств та відомств 01.08.10
07.08.10
7 АР Крим Зб. області 12 2 14 O/K
СОБ. Особистий чемпіонат області 10.08.10
12.08.10
3 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
СОР: Чемпіонат Європи 13.08.10
16.08.10
4 Чернівецька Укpаїна O/K
МТБО: Чемпіонат України, Кубок України (7 етап). 27.08.10
30.08.10
4 Київ Зб. області 12 2 14 O/K
СОБ: Чемпіонат України (багатоборство). Кубок України (11-13 етапи). 16.09.10
20.09.10
5 Херсонська Зб. області 12 2 14 O/K
ТРО. Чемпіонат України. Кубок України ТРО (10-11 етапи). 24.09.10
27.09.10
4 Київ Зб. області 12 2 14 O/K
СОБ. Чемпіонат області. Нічне орієнтування. 25.09.10 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 50 5 12 1 68 О
СОБ: Чемпіонат України (марафон), Кубок України (14 етап). 01.10.10
04.10.10
4 Чернівецька Зб. області 24 2 26 O/K
ТРО. Командний чемпіонат області. за призначенням 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 80 10 20 1 111 K
МТБО: Чемпіонат України. Кубок України (8-9 етапи). 15.10.10
18.10.10
4 Дніпропетровська Зб. області 12 2 14 O/K
ТРО. Командний чемпіонат України (багатоборство). Кубок України ТРО (12-13 етапи). 21.10.10
25.10.10
5 Дніпропетровська Зб. області 12 2 14 K
СОБ. Чемпіонат області ( багатоборство- спринт (24.10) 23.10.10
24.10.10
2 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
СОБ. Чемпіонат області ( багатоборство-середня, класична) 30.10.10
31.10.10
2 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
СОЛ. Чемпіонат області за призначенням 1 за призначенням зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
СОЛ. Чемпіонат України. Кубок України СОЛ сезону 2010-2011 рр. (1-2 етапи) 24.12.10
27.12.10
4 Чернівецька Зб. області 24 2 26 O/K
спортивний туризм
Кубок України зі спортивного туризму (лижний) 20.01.10
24.01.10
5 Сумська Зб. області 10 1 11 O/K
Чемпіонат України зі спортивного туризму (лижний) 24.02.10
28.02.10
5 Івано-Франківська Зб. області 10 1 11 O/K
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму (водний), “Карпатські ралі” 09.04.10
11.04.10
3 Івано-Франківська Зб. області 10 1 11 O/K
Відкриті обласні змагання зі спортивного туризму (спелеологічні) Квітень Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 110 O/K
Проведення відкритого Чемпіонату області зі спортивного туризму (водний) квітень Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 110 O/K
Проведення відкритого чемпіонату області зі спортивного туризму (велосипедний) квітень Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 110 O/K
Відкриті обласні змагання зі спортивного туризму “ІХ Буковинські екстримальні ігри” травень Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 100 10 110 O/K
Чмпіонат України зі спортивного туризму “Черемош 2010” (водний) 02.05.10
08.05.10
7 Івано-Франківська Зб. області 12 2 14 O/K
Кубок України зі спортивного туризму зі спортивного туризму “Пошуково-рятувальні роботи” 06.05.10
09.05.10
4 Миколаївська Зб. області 12 2 14 O/K
Кубок україни зі спортивного туризму у закритому приміщенні (гірський) 09.12.10
12.12.10
4 Хмельницька
Чернівецька
Зб. області 12 2 14 O/K
Участь в Кубку України зі спортивного туризму (гірський) 09.12.10
12.12.10
4 Хмельницька
Чернівецька
Зб. області 12 2 14 O/K
Відкритий особисто-командний чемпіонат області зі спортивного туризму (пішохідний) червень м. Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 120 10 20 1 151 O/K
Відкритий особистий чемпіонат області зі спортивного туризму (гірський) червень м. Чернівці зб. територій, ФСТ, ДЮСШ, СК 80 10 90 O/K
Всеукраїнські змагання “Срібна регата Побужжя” (водний) 04.06.10
06.06.10
3 Миколаївська Зб. області 12 2 14 O/K
Чемпіонат  України зі спортивного туризму (пішохідний) 08.07.10
12.07.10
5 АР Крим Зб. області 12 2 14 K
Чемпіонат  України зі спортивного туризму серед ветеранів (пішохідний) 09.09.10
12.09.10
4 Хмельницька Зб. області 12 2 14 O/K
Чемпіонат України  з спортивного туризму (спелеологічний) вересень 4 Хмельницька Зб. області 12 2 14 O/K
Кубок України зі спортивного туризму (водний), “Південний Буг” 10.09.10
12.09.10
3 Вінницька Зб. області 12 2 14 O/K
Чемпіонат  України з  спортивного туризму (велосипедний) 15.09.10
19.09.10
5 Донецька Зб. області 12 2 14 K
Чемпіонат України зі спортивного туризму 29.09.10
02.10.10
4 Миколаївська Зб. області 12 2 14 O/K
Чемпіонат України зі спортивного турисзму (пішохідний), “Спортивні туристські походи” 02.10.10
23.10.10
Івано-Франківська Зб. області 12 2 14 O/K
Кубок України зі спортивного туризму (велосипедний) 08.10.10
12.10.10
5 АР Крим Зб. області 12 2 14 O/K
спортивні танці
Чемпіонат України  із спортивних танців (стандарт, латина,секвей) 13.02.10
14.02.10
2 Київ Зб. області 14 2 16 O
Чемпіонат України зі спортивних танців формейшн (латина) 27.02.10
28.02.10
2 Київ Зб. області 14 2 16 K
Чемпіонат області зформейншл (латина) за призначенням 2 Чернівці спортивні клуби 200 20 220 O/K
Чемпіонат Чернівецької області 13.03.10
14.03.10
2 Харків Зб. області 14 2 16 O
Чемпіонат України зі спортивних танців (10 танців) 24.04.10
25.04.10
2 Чернівці спортивні клуби 40 2 42 O/K
Чемпіонат області зі спортивних танців (10 танців) 4.10.10
5.10.10
2 Чернівці спортивні клуби 200 20 220 O/K
танцювальний спорт
Чемпіонат України ювенали 2 (стандарт) 20.03.10
21.03.10
2 Судак Зб. області 10 1 11 O
Чемпіонат України дорослі (10 танців), формейшн (стандарт, латина), ювенали 1 (латина, 8 танців) 07.05.10
09.05.10
3 Ужгород Зб. області 10 1 11 O
Чемпіонат України дорослі (стандарт, латина), молодь (стандарт, латина, 10 танців), юніори 2 (стандарт) сеньйори (стандарт, латина) 18.06.10
20.06.10
3 Судак Зб. області 10 1 11 O
Чемпіонаат України  ювенали 2 (латина), юніори 1 (10 танців) 26.11.10
28.11.10
3 Донецьк Зб. області 10 1 11 O
ушу
Кубок України – 1 етап з таолу 13.02.10
15.02.10
3 Дрогобич Зб. області 8 2 10 O/K
Кубок України  – 1 етап (саньшоу: контактні поєдинки) 06.03.10
08.03.10
3 Луганськ Зб. області 8 2 10 O/K
Чемпіонат України серед юніорів (таолу – комплексний) 03.04.10
05.04.10
3 Бровари Зб. області 8 2 10 O/K
Чемпіонат України (таолу – комплексний) 01.05.10
03.05.10
3 Бровари Зб. області 8 2 10 O/K
Чемпіонат України (саньшоу, контактні поєдинки) 08.05.10
10.05.10
3 Бровари Зб. області 8 2 10 O/K
Кубок України – II етап (таолу, копмлекси) 29.05.10
31.05.10
3 Чернівці Зб. області 24 2 26 O/K
Кубок України – III етап (таолу, комплекси) 05.06.10
07.06.10
3 Запоріжжя Зб. області 8 2 10 O/K
Всеукраїнські змагання на Кубок Азовського моря 09.06.10
11.07.10
33 Бердянськ Зб. області 8 2 10 O/K
Кубок України – фінал  (таолу комплекси) 25.09.10
27.09.10
3 Одеса Зб. області 8 2 10 O/K
Кубок України – фінал  (саньшоу, контактні поєдинки) 04.12.10
06.12.10
3 Бровари Зб. області 8 2 10 O/K
фрі-файт
Чемпіонат України серед дорослих 14.05.10
16.05.10
3 Київ Зб. області 10 2 12 O/K
Чемпіонат україни серед молодших та старших юнаків 12.11.10
14.11.10
3 Тернополь Зб. області 10 2 12 O/K
Кубок України 19.11.10
21.11.10
3 Дніпропетровськ Зб. області 10 2 12 O/K
фізкультурно-масові та спортивні змагання
Обласні змагання “Ігри Чемпіонів” 15.04.2010 1 Чернівці команди шкіл 200 10 8 1 219 К
Обласна спартакіада допризовної молоді квітень Чернівці зб. територій 130 10 20 1 161 O/K
Масові спортивні заходи ” Рух заради здоровя” 07.04.2010 1 на місцях
Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді України 07.05.10
11.05.10
5 на місцях Зб. області 14 2 16 O/K
Обласний спортивний фестиваль “Тато, мама, я спортивна сімя” квітень
травень
на місцях
Всеукраїнські спортивні змагання “Веселі старти” травень
червень
на місцях
Спортивно-масові заходи в дитячих оздоровчих таборах червень
серпень
на місцях
Обласний фестиваль “Спорт для всіх-здоровя кожного” червень серпень на місцях
Масові спорт. заходи “Спорт для всіх-у кожному дворі” червень на місцях
Олімпійський день бігу 19.06.10
23.06.10
на місцях
Масові фізкультурно-спортивні заходи “Рух-енергія, здоров`я та краса” з нагоди Дня молоді, Дня конституції, Дня незалежності та Дня фізичної культури і спорту Червень
серпень
вересень
на місцях
Спортивно-мистецький турнір “Спорт для всіх -гармонія життя” за призначенням 1 за призначенням
Всеукраїнська велоестафета”Спорт для всіх єднає Україну” вересень 2 Чернівці
Сторожинецький,
Вижницький район
За пpизначенням O
Напівмарафон “Кубок незалежності” жовтень 1 Київ Зб. області 4 1 5 О
Спортивні заходи “Спорт для всіх-радість життя” 01.10.10
03.10.10
30 На місцях
шахи
Чемпіонат області (фінал) січень 12 Чернівці Окремі спортсмени 24 14 1 39 О
Чемпіонат України фінал серед юнаків та дівчат 18 р.) 01.02.10
16.02.10
16 Київ Зб. області 4 1 5 O
Чемпіонат України фінал серед юнаків та дівчат 14 р. 01.03.10
12.03.10
12 Краматорськ Зб. області 4 1 5 O
5 літні юнацькі спортивні ігри за призанченням 2 Чернівці зб. Територій 91 13 12 1 117 О/К
Чемпіонат України фінал серед юнаків та дівчат 16 р. 18.03.10
30.03.10
13 Миколаїв Зб. області 4 1 5 O
Чемпіонат України – фінал серед юнаків та дівчат 20 років 01.04.10
20.04.10
20 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O
Чемпіонат України фінал серед юнаків та дівчат 12 р. 01.04.10
30.04.10
30 За пpизначенням Зб. області O
Чемпіонат України серед юнаків та  дівчат до 8 р. 17.04.10
27.04.10
11 Євпаторія Зб. області O
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 р. 01.05.10
11.05.10
11 Миколаїв Зб. області 2 1 3 O
Чемпіонат України серед ДЮСШ 01.10.10
10.10.10
10 За пpизначенням Зб. області 4 1 5 O/K
Спорт ветеранів
спорт ветеранів з неолімпійських видів спорту
Гирьовий спорт/ Чемпіонат України з гирьового спорту серед ветеранів (поштовх довгим циклом) 19.02.10
21.02.10
3 Кіцмань Зб. області 10 1 11 O
Міжнародні змагання з волейболу серед чоловічих та жіночих команд березень 3 Чернівці За запрошенням 120 10 16 1 147 К
Спортивне орієнтування/ Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед ветеранів (СОЛ – лижі) 25.02.10
01.03.10
5 Івано-Франківська Зб. області 6 6 O/K
Спортивне орієнтування/ Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед ветеранів (трейл) 14.04.10
19.04.10
6 Харківська Зб. області 4 4 O/K
Пауерліфтинг/ Чемпіонат України з пауерліфтингу серед ветеранів 15.04.10
18.04.10
4 Полтава Зб. області 4 4 O/K
Спортивне орієнтування/ Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед ветеранів СОР (12 годин) 21.05.10
24.05.10
4 Дніпропетровська Зб. області 4 4 O/K
Самбо/ Чемпіонат України з боротьби самбо серед ветеранів 01.06.10
03.06.10
3 За пpизначенням Зб. області 4 4 O/K
Спортивне орієнтування/ Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед ветеранів СОР (24 години) 09.07.10
12.07.10
4 Луганська Зб. області 4 4 O/K
Спортивне орієнтування/ Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування серед ветеранів СОР (24 години) 13.08.10
16.08.10
4 Чернівецька Укpаїна 12 12 O/K
спорт ветеранів з олімпійських видів спорту
Легка атлетика/Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів 27.02.10
28.02.10
2 Київ Зб. області 4 4 O/K
Настільний теніс/ Міжнародний турнір “Київський каштан” з настільного тенісу серед ветеранів 14.05.10
16.05.10
3 Київ За запрошенням 4 4 O/K
Легка атлетика/ Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів 12.06.10
13.06.10
2 Київ Зб. області 4 4 O/K
Велосипедний спорт/ Кубок України з велосипедного спорту серед ветеранів 14.07.10
18.07.10
5 Чернівці Зб. області 12 12 O
Велосипедний спорт/ Кубок України з велосипедного спорту до Дня Незалежності серед ветеранів 22.08.10
26.08.10
5 Хмельницький Зб. області 8 8 O
Волейбол/ Кубок України  з волейболу серед ветеранів 12.09.10
23.09.10
12 АР Крим Зб. області 12 12 K
Легка атлетика/ Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів 25.09.10
26.09.10
2 АР Крим Зб. області 6 6 O/K
Настільний теніс/ Чемпіонат України з настільного тенісу серед ветеранів 13.11.10
16.11.10
4 За пpизначенням Зб. області 4 4 O
Спорт інвалідів
Згідно календарного плану облцентру “Інваспорт”
Фізкультурно- спортивні заходи ФСТ і відомств
Згідно календарного плану обласний фізкультурно-спортивних організацій “Україна”, Динамо”, Спартак” “Колос”, обласного управління по фізичному вихованню та спорту МОНУкраїни.

Увага! Календар може бути скорегований!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.