heshko.com: ”Гешківці” наробили галасу в Ялті

0
Чотири призових місця здобули для Буковини на Кубку України з легкої атлетики в Ялті (І етап) представники спортклубу “Гешко”. Передусім, можна відзначити перемогу на дистанції 1500 м Сашка Борисюка, який виступає консолідовано за Волинь та Буковину і з 2006 р. тренується в Кіцмані в групі Георгія Миронюка. Вихованець і син Степана Борисюка зумів випередити на фініші чернівчанина з герцаївськими коріннями Миколу Лабовського (офіційний партнер – туркомплекс “АКВА-ПЛЮС”), який має в активі “золото” чемпіонату України та участь разом з Іваном Гешком у фіналі Чемпіонату Європи. Першу половину дистанції учасники подолали у невисокому темпі, тому результати на фініші виявилися скромними як для Борисюка та Лабовського – 3.45,91 та 3.48,17.


Найбільшим приємним сюрпризом став переможний виступ наших дівчат в естафеті 4х400 м! На перших двох етапах бігли вихованки кіцманчанина Олександра Косована – Вікторія Соколова та Ірина Муравйова, які передали естафетну палочку, відповідно, п’ятою та третьою. А на третьому та четвертому етапах свою “золоту справу” зробили дві “гешківки” з Маршинців Новоселицького району – фіналістка юніорського Євро-2007 на 400-метрівці Ольга Михайличенко (офіційний партнер – готельно-туристичний комплекс “Буковина”) та чемпіонка Європи серед юніорок на 800-метрівці Наталка Лупу (офіційний партнер – готельно-туристичний комплекс “Буковина”). Переможний час буковинської команди – 3.40,09. Другими на фініші були харків’янки – 3.41,01, третіми – представниці Дніпропетровщини – 3.41,43.

Наталка Лупу (на фото) виборола призове третє місце і на 800-метрівці – 2.03,30. Михайличенко на дистанції 400 м була шостою – 53,79. На цій же дистанції новосельчанин Богдан Столярчук показав п’ятий час – 47,32.

У стрибках у висоту відзначилася Олена Моток зі Сторожинеччини, яка повернулася до рідної області після навчання в Києві і тепер також дала згоду виступати за СК “Гешко”. Оленка з першої спроби взяла висоту 1 м 86 см, що забезпечило їй 3 місце. Цікаво, що Олена Демидова з Миколаєва взяла цю висоту лише з третьої спроби, зате аналогічно їй підкорилася і висота 1 м 89 см, яка виявилася для неї срібною. А найвище стрибнула ще одна миколаївка Вікторія Стьопіна (1 м 95 см), з якою, до речі, Моток тепер тренується разом на навчально-тренувальному зборі у Миколаєві.

Двічі за крок від п’єдесталу пошани зупинився хотинчанин Віталій Рибак. Підпічний Івана Павлюка та Ірини Ячнюк фінішував четвертим на дистанціях 5000 м (14.08,18) та 3000 м (8.11,24).

Після доволі вдалого зимового сезону поки що не дуже “клеїться” біг у чернівчанки Севілі Ібрагімової (офіційний партнер – гуртівня “ПАККО”), яка не змогла пробитися до фіналу на стометрівці.

Сподіваємося, Севіль ще встигне розбігтися до наступних відбірних стартів, за підсумками яких вирішуватимуть, хто саме представлятиме Україну в Пекіні в естафеті 4х100 м, де наша землячка входить до числа кандидатів.

Зазначимо, що в Ялті поза конкурсом виступали і деякі гості з-за кордону, чиї результати у звіті не враховані.

heshko.com (08/06/2008 20:51)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.