«CHE-BASKET» – у фіналі плей-оф першолігового чемпіонату України

0

Команда «CHE-BASKET» зіграла на виїзді третій півфінальний матч плей-оф чемпіонату України з колективом «Маяк» (Сарни). Інформує chebasket.com.

Після першої чверті підопічні Геннадія Водовоза мали перевагу у два очка – 22:20. А вже на велику перерву команду пішли з перевагою в одне очко господарів майданчику – 38:37.

Схилити шальки терезів на свій бік чернівецька команда зуміла вже у четвертій чверті, яку вона виграла з рахунком 21:13. Наприкінці матчу вдало діяв Максим Воробйов, який на останній хвилині четвертої чверті набрав 5 очок.

Підопічні Геннадія Водовоза здобули перемогу з рахунком 77:71 та гратимуть у фіналі плей-оф першолігового чемпіонату України. Підсумковий рахунок серії – 2:1.

Найбільше очок «CHE-BASKET» принесли Олександр Шашков (21), Владислав Лисаненко (20), Андрій Кобець (16) та Максим Воробйов (13). Андрій Кобець також зробив 11 підбирань та 10 результативних передач.

Вирішальна перемога над «Маяком» стала чудовим подарунком на День народження для капітана «CHE-BASKET» Вадима Івонуца. 23 квітня Вадимові виповнився 31 рік. Вітаємо Вадима з Днем народження. Бажаємо щастя, здоров’я та здійснення усіх мрій.

Суперником буковинського колективу у фіналі буде команда «Хмельницька Політехніка». Планується, що перший матч відбудеться 27 квітня у Хмельницькому, а другий – 30 квітня у Чернівцях.

За третю сходинку чемпіонату зіграють «Маяк» і «Золотой Вєк-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» (Кропивницький). Зустрічі відбудуться 26 та 29 квітня.

«Маяк» – «CHE-BASKET» – 71:77 (20:22, 18:15, 20:19, 13:21)

«Маяк»: Вадим Довідний (13), Вадим Рудковський, Олександр Костецький, Дмитро Кравченко (17), Даниїл Овчаренко (10), Роман Маярчук (8), Максим Мулик, Олег Станішевський (6), Олександр Рихлюк (14+13 підбирань), Василь Федорчук (3).

«CHE-BASKET»: Олег Овсієнко, Микита Цуркан, Денис Камінський, Андрій Кобець (16+11 підбирань, 10 результативних передач), Вадим Івонуц, Нікіта Когут, Микита Мальгінов, Олександр Шашков (21), Олександр Радомський, Ігор Федчук (6), Максим Воробйов (13), Владислав Лисаненко (20).