Чернівецькі борчині вибороли медалі на Чемпіонаті України

0

З 29 по 31 січня 2021 року в м.Києві на базі центру олімпійської підготовки «Конча-Заспа» відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. В першому старті цього року взяли участь найсильніші спортсменки України. Що важливо, на чемпіонаті розігрувались не тільки медалі, а також путівки на ліцензійні турніри до Олімпійських ігор.

Вихованка Чернівецької обласної ДЮСШ Винник Марія,  яка наданий час підвищує спортивну майстерність в Чернівецькій обласній ШВСМ (тренер-викладач Сергій Одинак) здобула золоту нагороду у ваговій категорії до 53 кг., а також право виборювати олімпійську путівку на ліцензійному турнірі, який відбудеться в березні у Будапешті (Угорщина).

Ще одна вихованка тренера-викладача Сергія Одинака – Ящук Богдана (нині студентка Львівського державного університету фізичної культури)  посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 50 кг.