«CHE-BASKET» двічі переграв БК «Калуш – ПНУ»

0

Команда «CHE-BASKET» двічі перемогла  у першоліговому чемпіонаті України (група 3) колектив «Калуш – ПНУ».

В першому матчі після першої чверті підопічні Геннадія Водовоза мали перевагу у шість очок – 23:17. У другій чверті представники Івано-Франківської області зрівняли рахунок – 41:41. Зрештою, баскетболісти буковинської команди зуміли схилити шальки терезів на свій бік та святкували перемогу над сильним суперником – 71:66.

В другому матчі перевага підопічних Геннадія Водовоза склала два очка – 75:73. Спочатку представники Івано-Франківської області мали перевагу у 5 очок (19:14), однак друга чверть була за господарями майданчику (16:8). Зрештою, переможець визначався до останніх секунд матчу. Приємно, що чернівецька команда зуміла схилити шальки терезів на свою користь та святкувала другу поспіль перемогу у чемпіонаті України.

Найрезультативнішим у складі господарів став досвідчений Максим Воробйов – 24 очка та 14 підбирань. По 15 очок у скарбничку господарів принесли Нікіта Когут та Олег Овсієнко. 7 результативних передач в активі капітана «CHE-BASKET» Вадима Івонуца.

«CHE-BASKET»: Олег Овсієнко (15), Микита Цуркан (3), Максим Нестеренко (1), Денис Камінський, Вадим Івонуц (3+ 8 підбирань та 7 результативних передач), Олег Штефанчук, Нікіта Когут (15+10 підбирань), Ігор Федчук (11), Максим Воробйов (24+14 підбирань), Максим Заремський, Микита Мальгінов, Олександр Радомський (3).

БК «Калуш – ПНУ»: Олександр Шостуха (20), Володимир Педенко (4), Олександр Бартоломєєв (11), Владислав Лагойда, Назар Іванишин (3), Богдан Клим, Андрій Мацьків (8), Віталій Рудинський (9), Юрій Головинський (2), Андрій Наявко (16).