Футбол: Результати Матчів 16 Туру «Суперліги»

0

На днях були зіграні матчі 16-го туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

Чернівецький колектив УСК «Довбуш» завітав до Глибоки. Вже на 2 хвилині зустрічі після вдалого прострілу Владислава Ватаманюка відзначився Артем Меркушов. Свої нагоди в другому таймі мали Жумира, Гордей та Меркушов, але трішки не пощастило. Проте під завісу гри  Артем Меркушов обіграв голкіпера і той був змушений збити гравця УСК «Довбуш». Пенальті вдало виконав Антон Батрак. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу УСК «Довбуш» з рахунком – 2:0.

Свій шанс на чемпіонство  мають і «Нижні Станівці». Представники Кіцманського району перемогли на виїзді команду «ШкВал» (Чорнівка) – 2:1. ФК «Чагор» зіграв на виїзді у нічию з ФК «Неполоківці» (1:1) та втратив навіть математичні шанси на чемпіонство.  А  колектив «TOM.studio»  “відірвався” у Ленківцях. У «Фазенди» влетіло аж 6 м’ячів.

Результати матчів:

«TOM.studio» – ФК «Фазенда» – 6:0

Голи: Юрій Антонюк (5,40), Дмитро Бараняк (28), Олег Молдован (73), Павло Бабій (77,88)

ФК «Глибока» – УСК «Довбуш» – 0:2

Голи: Артем Меркушов (2), Антон Батрак (88, з пенальті).

ФК «Неполоківці» – ФК «Чагор» – 1:1

Голи: Руслан Гунчак (65) – Леонід Львов (82).

ФК «ШкВал» (Чорнівка) – «Нижні Станівці» – 1:2

Голи: Ігор Лозовінський (49) – Вадим Пислар (42), Юрій Головачук (89, з пенальті).